Print Page | Close Window

ΣΤΟΙΧΗΜΑ

Printed from: RunningNews.gr Forum
Topic URL: http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=545
Printed on: 18/04/2024

Topic:


Topic author: ΒΕΤΜΑΝ
Subject: ΣΤΟΙΧΗΜΑ
Posted on: 23/08/2006 23:21:50
Message:

Διαβαζω το φορουμ καιρο.Τωρα αποφασισα να γραψω.Τον τελευταιο καιρο το φορουμ ειναι ενα πανηγυρι.
Εχουμε παγκους με ..βιβλια, με ..ποιητικες συλλογες και τραγουδακια.
Εχουμε ..μαϊμουδες αλλα και ..ρωσσικες αρκουδες.
Ενα πανηγυρακι για μεγαλους αλλα και για ..παιδακια.
Πολυ κλο-κλο και ..τρεξιμο τιποτα.
Μεσα σε ολα αυτα ελπιζω να μου επιτρεψετε και εμενα ενα θεματακι για το αγαπημενο μου στοιχημα.Για να μπορουμε να δινουμε τα προγνωστικα μας για ..οτι κινειται και οχι μονο.
Ακομα και σε καθημερινη βαση.
Ελπιζω να βρω ανταποκριση για ..εποικοδομητικα προγνωστικα.
Νickp7-Nikats-Fever-Speedy και οι αλλοι που θα εμφανιστειτε (ελπιζω αρκετοι-μη διστασετε) εδω σας θελω!
Και κανω την αρχη για να δειτε τι ψαρια πιανω:
354 1
355 1 καλυψη Χ
356 1
361 2Χ
362 1
363 2Χ
364 1 και UNDER

Για αυριο τι λετε? Δεν καταληγω καπου αλλα ειναι νωρις ακομα.

Replies:


Reply author: ΒΕΤΜΑΝ
Replied on: 23/08/2006 23:52:05
Message:

..ΟΥΠΣ!ΤΙ ΕΓΙΝΕ???
Πριν απο λιγο διαβασα για τριτη φορα τους κανονες λειτουργιας του φορουμ και ειμαι σιγουρος οτι δεν εκανα παραβαση σε κανεναν.
Για ποιο λογο σβηστηκε η πρωτη φραση του κειμενου μου??
Δε μου αρεσουν αυτα.
Στο κατω-κατω ειχε χιουμοριστικο χαρακτηρα και μονο.
Νickp7 σιγουρα θα τα λεμε.
Μελετηρο σε βρισκω και σενα.


Reply author: nikats
Replied on: 24/08/2006 08:50:03
Message:

Κόσμος και κοσμάκης κλαει με την Chelsea. Και μ΄ανατροπή, να το πάρουν όλο το "χαρτί". Και πάνω που ΄χεις γλυτώσει τη λούμπα του Ajax, και με 2πλό καρφί την Wrexam..... Πάω για basket.... Aν έχουμε κατι καλό, μετά τις 17.30 - 18.00.


Reply author: MANOLIS
Replied on: 24/08/2006 09:03:42
Message:

Δεν σου αρεσει το forum BATMAN?ο NIKATS το κανει επειδη ειναι η δουλεια του,ο Nickp8 το κανει επειδη δουλεια δεν εχει ο διαολος-προσεξε Νικολακη τι θα πεις γιατι την Κυριακη θα σε παω στις Κεραιες να σου δειξω τι θεα-εσυ τωρα απο που ξετρυπωσες κι αρχισες με το καλημερα την κριτικη,και ζητας και το λογο απ τον admin.
Αντε καλως ορισες και το νου σου γιατι του χαρτοπαικτη του ψαρα του κυνηγου το πιατο, εννια φορες ειν αδειανο και μια φορα γεματο.


Reply author: GeorgeY
Replied on: 24/08/2006 10:37:42
Message:

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο. - Άλμπερτ Αϊνστάιν

Φτάσε όπου δεν μπορείς!
Νίκος Καζαντζάκης


Reply author: THANOS_KTM
Replied on: 24/08/2006 10:49:18
Message:

Tι κακό είναι αυτό τελευταία?
Σε κάθε "θέμα" θα "πεταχτεί" και κάποιος για να πεί την εξυπνάδα του.


Reply author: THANOS_KTM
Replied on: 24/08/2006 10:55:35
Message:

Τι να πείς?
Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.!!


Reply author: nikats
Replied on: 24/08/2006 11:52:27
Message:

Δεν καταλαβαίνω γιατί ο κάθε καραγκιόζης θα γράψει τη μ$%^%*α του, εκεί που δεν έχει λόγο. Σαν τα παιδάκια που οταν δεν τα παίζει η υπόλοιπη παρέα, πετάνε χαλίκια και χώματα. Όσο και να θες να αγιάσεις, δεν σ΄αφήνουν οι διαβόλοι. Ο μόνος που έχει δίκιο ειναι ο GeorgeY. Σ΄αυτό που λέει για την ανθρώπινη βλακεία!. Και η Evita δίκιο έχει. Μιλάμε για απίστευτη ηλιθιότητα!.-
Και επειδή το σωστό πρέπει να λέγεται....ΒΕΤΜΑΝ το εισαγωγικό σου σημείωμα περί πανηγυριού αφορά στα παιδάκια που λέω πιο πάνω. Αν δεν σ΄αρέσει το forum με τη μορφή που έχει μην κάνεις τον κόπο....υπάρχουν πιο ενημερωμένα site για στοίχημα όπως ξέρεις. Σου απαντώ για να δείς πως ο λόγος που "μπαίνω" εδώ μέσα ειναι ο διάλογος και οχι να "την λέει" διαρκώς ο ένας στον άλλον, για να χουμε δουλειά να κάνουμε. Ούτε ψευτοκουλτουριάρης ειμαι όπως βλέπεις σαν τ΄άλλα "παιδάκια" ούτε μ΄αρέσει να ΄ρχεται ο άλλος να ρίχνει λάδι στη φωτιά.-


Reply author: MAK
Replied on: 24/08/2006 12:07:04
Message:

Και είπα εγώ: πέρασε μια μέρα χωρίς "καρφωτές" κάτι περίεργο συμβαίνει... Τέλος πάντως για να αλλάξει και λίγο η διάθεση εγώ μένω πιστός στο φτωχό πλην τίμιο λαχείο. Από παππού σε εγγονό και πάει λέγοντας...


Reply author: ΒΕΤΜΑΝ
Replied on: 25/08/2006 00:22:51
Message:

Αργησα.Κακως.Και σημερα βγαινουν ολα με:
424 1
426 1
433 1
435 1
442 1
443 1
446 1 (μονο αυτο χανω)
και περιμενω τα τρια βραζιλιανικα ασσο.Αλλες χρονιες θα μιλουσαμε για δυνατους ασσους.Τωρα οι τρεις φιλοξενουμενες ερχονται φορτσατες.
Ομως παιζουν με καλυτερους αντιπαλους και εκτος(η εδρα ειναι δυναμη στην βραζιλια). ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΧΑΣΟΥΝ.
Για την διαγραφη της πρωτης φρασης μου δεν πηρα απαντηση(πηρα ενα μειλ με τους κανονες μονο).
Chelsea επαιξα over οπως και ο Ν7.Μιντλεσμπρο πολυ καλη ομαδα,δυο πολυ καλους επιθετικους,μεσα στην εδρα της,πρωτες αγωνιστικες.Ακομα και αν λεγεται Chelsea δεν επρεπε.
Manoli το φορουμ μου αρεσει οσο εσενα η evita.Επισης φιλε αλλο χαρτοπαικτης,αλλο ψαρας,αλλο κηνυγος και αλλο ..BETMAN.Εσυ οταν τρως μαριδα θεωρεις οτι ειναι αστακος? Και αυτα τα δυο αποτελουν ανθρωπινη τροφη απο τον θαλασσιο κοσμο.Αυτα που αναφερεις εσυ ειναι ολα ασχετα.
Εvita και Georgey παρακαλω σεβαστειτε το θεμα που ανοιξα οπως εγω σεβομαι μεχρι τωρα τα δικα σας.Αν εχετε καψα να αυτοχαρακτηριστειτε κοιταξτε τον καθρεφτη σας.Μην γραφετε εδω.
Νickp7 δεν υπαρχει μετρια στο bet.Η βγαζουμε χρημα ή δεν καναμε τιποτα.
Θανο και Μακ(ουτε σκωτσεζος να ησουν) παιζετε στοιχημα?
Μακ λαχειο=τυχη,στοιχημα=BETMAN.
Fever που εισαι?

Παω να την πεσω τωρα.
Αυριο δουλεια,τρεξιμο και πολυ στοιχημα.

Με την πρωτη ματια και αδιαβαστος ροντα,ντιζον,μονπελιε,σαλκε ισως με καλυψη χ αντε και μπαρτσελονα.


Reply author: Speedy
Replied on: 25/08/2006 07:50:10
Message:

Και επειδη βλεπω ζητας εναγωνιως μια απαντηση για τη σβησμενη σου γραμμη BETMAN θα σου τη δωσω, για να μην υπαρχουν αποριες.
Οταν γραφουμε καλο ειναι να μην προκαλουμε αλλα μελη της κοινοτητας, ειδικα ονομαστικά. Η αναφορα σου μπορει να ειχε χιουμοριστικο χαρακτηρα ομως οταν ο αλλος εχει δειξει πως δεν του αρεσει αυτου του ειδους του χιουμορ παυει να ειναι πλακα. (Μαλλον δεν διαβασες προσεκτικα τους κανονες ή δεν καταλαβες το σημειο περι προκλητικων και ειρωνικων αναφορων)
Ευχαριστω για την κατανοηση.

Κατα τα αλλα καλως ηρθες στη παρεα ( Το email με τους κανονες στελνεται πλεον σε ολα τα καινουργια μελη).Εγω παντως νομιζω εχω ξεκαθαρισει πως δεν παιζω στοιχημα οποτε η αναφορα του ονοματος μου σε τετοια θεματα παρακαλω να λειπει

ΥΓ προς αντιρησιες του θεματος: Παρακαλω μην αρχιζουμε παλι τα ίδια. Ας ασχοληθει ο καθενας με τα θεματα που τον ενδιαφερουν και με τα μελη τα οποια θελει να συζητα.

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy


Reply author: bipbip
Replied on: 25/08/2006 08:47:27
Message:

Στο betandwin έχει αγώνες για το Golden League μόνο των γυναικών.Βασικά αυτό που ήθελα να ρωτήσω,μιας και δεν παίζω ποτέ μέσω ιντερνετ,μήπως υπάρχουν δελτία σε πρακτορεία του ΟΠΑΠ.Α!στο Παγκόσμιο Κύπελο θα βγουν δελτία;Να κερδίσω κι εγώ κάτι.

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.


Reply author: nikats
Replied on: 25/08/2006 08:57:15
Message:

Χλωμό το βλέπω για τον ΟΠΑΠ, μετά κι απο τη νίλα που έπαθε στο Ευρωπαικό. Θέλω να πω, ποιός έπαιξε και δεν κέρδισε....- Ίσως, δύσκολο αλλά θα μάθω, βγεί κουπόνι, για να στηρίξει το ενδιαφέρον για τη διοργάνωση.


Reply author: THANOS_KTM
Replied on: 25/08/2006 09:51:55
Message:

quote:
Originally posted by ΒΕΤΜΑΝ

Αργησα.Κακως.Και σημερα βγαινουν ολα με:
424 1
426 1
433 1
435 1
442 1
443 1
446 1 (μονο αυτο χανω)
Θανο και Μακ(ουτε σκωτσεζος να ησουν) παιζετε στοιχημα?
Μακ λαχειο=τυχη,στοιχημα=BETMAN.



Κακώς άργησες να δώσεις προγνωστικά......να μην ξανασυμβεί.
Οταν προλαβαίνω να διαβάσω παίζω στοίχημα,και φέτος ελπίζω με περισσότερη μελέτη και βοήθεια από διάφορους σοβαρούς παίκτες να βγάλω και κανένα φράγκο.
θα δίνω και εγώ κανένα προγνωστικό εδώ.


Reply author: Leonardo
Replied on: 25/08/2006 10:22:10
Message:

Αντε ρε παιδιά, πειτε κι σε μας μερικά σημερινά...


Reply author: nikats
Replied on: 25/08/2006 12:17:51
Message:

Ο πάικτης που παίζει 5-6 ώρες πριν την έναρξη του αγώνα, φλερτάρει με τον κουβά. ΔΕΝ δίνεις προγνωστικά, πριν δείς την τάση των booksites το μεσημέρι. Δες τι έγινε με την Ρουμπιν Καζαν χθές βράδυ.-


Reply author: nikats
Replied on: 25/08/2006 12:50:59
Message:

Υπάρχει η ευκαιρία και το "τυράκι". Ειναι θέμα διαίσθησης, χωρις να γίνομαι....αστείος. Αν το πούν και οι Ράνιος, Γκαραγκάνης και λοιποί, η ευκαρία έγινε "που*&να", το μαθαν όλοι,άρα ...μακρυά.-


Reply author: THANOS_KTM
Replied on: 25/08/2006 12:51:16
Message:

Tα σημερινά μου είναι τα παρακάτω...

1 113 ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ - ΟΥΝΤΕΡΧΑΚΙΝΓΚ 1
2 124 ΡΟΝΤΑ - ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ 1
3 131 ΚΡΕΤΕΪΓ - ΑΖΑΞΙΟ 1
4 136 ΤΟΥΡ - ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ 2
5 143 ΣΑΛΚΕ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ 1

Τα παίζω σε δύο δελτία...ένα απλό με πολλαπλασιαστή 10 και κόστος 3 ευρώ,και ένα με σύστημα 4-5 με πολλαπλασιαστή 2 και κόστος 3.6 ευρώ.
Αν κάτσουν και τα 5 παιχνίδια θα πάρω 91,41+65,41=156,82
Αν χάσω 1 θα πάρω τουλάχιστον τα λεφτά μου πίσω


Reply author: Leonardo
Replied on: 25/08/2006 13:07:24
Message:

ευχαριστώ


Reply author: ΒΕΤΜΑΝ
Replied on: 25/08/2006 14:57:24
Message:

Eδω ειμαι.Χθες πηγαμε καλα.Δεν εχω χρονο.Τωρα δουλευουμε και αφηνω απαντησεις και ..κλο-κλο για το βραδυ.
Φραιμπουργκ και ειδικα Κρετειγ με καλυψε ο Ν7,αλλα θα δωσω Φραι με την ιδια λογικη με τα βραζιλιανικα τη νυχτα που περασε.
κολωνια 2 καλυψη χ
καρλσρουη 2 καλυψη χ
φραιμπουργκ 1
λεομπεν 2
ροντα 1
μονπελιε 1
ντιζον 1
στρασβουργο 2
σαλκε 1 καλυψη χ
μπαρτσα 1
Δυσκολο παλι το εννεα στα δεκα αλλα και με 6-7 θα ειμαστε καλα.
Για αντεριτες-οβεριτες ροντα un,μπαρτσα ov και πορτο un. TA ΛΕΜΕ


Reply author: nikats
Replied on: 25/08/2006 17:33:41
Message:

Θα πάρω Κολωνία στο 2πλό (ούτε κάλυψη), 1 Σάλκε και Over Μπάρτσα. (7,8 η τριάδα, παίζονται και σε 2άδες για κάλυψη).Ιδωμεν.....


Reply author: nikats
Replied on: 25/08/2006 19:09:45
Message:

Γκόλ η Ιένα στο 5΄.....!!!


Reply author: nikats
Replied on: 25/08/2006 19:17:05
Message:

1-1 sto 17'


Reply author: nikats
Replied on: 25/08/2006 20:23:51
Message:

Με χάλαγε το over στο 1,65 να μαι αραχτός τώρα??.................................. 3-2 ! Αντε γειά!.-


Reply author: ΒΕΤΜΑΝ
Replied on: 26/08/2006 00:53:18
Message:

φραι και κρετ οπως τα φοβομουν.Με 5 στα 12 δεν κανουμε τιποτα.Μονο αν μεινει un η πορτο κλεινω τριαδα και ειμαι συν κατι λιγα.
speedy δεν προκαλεσα κανενα.Η αναφορα μου δεν ηταν προκλητικη ουτε ειρωνικη.Ηταν ¨κυριολεκτικη¨.Εξεφρασα χιουμοριστικα μια προτροπη και συσταση σε αυτον που ορθα επρεπε να του δοθει ,ειδικα για αυτο το θεμα.Αυτα που μου λες ειναι και τελειως αντιφατικα με μια αδιανοητη αλλα και ανοητη επιθεση που γινεται στον nick7 περισσοτερο αλλα και σε αλλους(απο καποια συγ/να μελη).Τα ¨σχετικα¨ με την επιθεση αυτη οχι μονο δεν σβηνονται και δεν λογοκρινονται οπως η δικη μου φραση αλλα αντιθετα αφηνονται ανεξελεγκτα.Μπορω να πω υποθαλπτονται.Αν θες να σου υποδειξω ενα καρο posts ακομα και ολοκληρα θεματα που ακομα υπαρχουν.
bipbip(σα να κορναρω μου ακουγεται) στα περισσοτερα booksites υπαρχει και στιβος.Παιζουμε και απο αυτο.
nicκ7 με τα εννεα στα δεκα εβγαλα εννεα φορες το πονταρισμα μου .
thanos sorry.Μακροχρονια θα σε βοηθησω.Μην ανησυχεις.
leonardo δωσε και εσυ προβλεψη να δουμε τι μπορεις να κανεις.
nikats σωστο αυτο με τις 5-6 ωρες πριν αλλα καποιες φορες πρεπει να βιαστουμε για να μην πεσει η αποδοση.

Στο ψωμι μας τωρα nick7 oλα μα ολα που λες ειναι μεσα στο πεδιο μου.
Αυριο ομως διαβασμα , πολυ διαβασμα.
Το πεδιο ειναι πολυ ανοιχτο και πρεπει να κλεισει.

BETKISSES


Reply author: ΒΕΤΜΑΝ
Replied on: 26/08/2006 16:07:32
Message:

γκλαντμπαχ , αννοβερο , ντερμπι , κρ.παλας , χαλ , μπλακπουλ , σκανθορπ και ov , σουιντον , σελτικ ov , σ.τζονστον.
Τα ξαναλεμε με το ηλιοβασιλεμα.


Reply author: ΒΕΤΜΑΝ
Replied on: 26/08/2006 19:14:39
Message:

Nickp7 4 στα 11 εγω ,2 στα 3 εσυ.Μ'εσκισες.Παμε για φρεσκα ψαρια τωρα:
βεστερλο , μουσκρον , γκενγκ , ουτρεχτη , μπειρα μαρ , ιντερ , σαο καετανο 2χ , σαντος.
Nikats σε ακουω.


Reply author: nikats
Replied on: 26/08/2006 20:41:27
Message:

Πολύ κακό απόγευμα, κακή συνέχεια θα χει και το βράδυ......Προσεχτικά-προσεχτικά! δεν έχω κατι να προτείνω, και ένας απο τους λόγους ειναι οτι ειμαι σε "μαυρο φεγγάρι" απόψε. Καλή τύχη στους τολμηρούς.-


Reply author: ΒΕΤΜΑΝ
Replied on: 26/08/2006 23:09:05
Message:

Nικοι ασχημη μπετομερα σημερα.Αυριο περιμενω να ειναι καλυτερη.
Καλοβλεπω απο τωρα αλμπαθετε , καντιθ , εσπανιολ , ελσινκι , αουστρια

* σαο καετανο 2χ και σαντος παραμενουν δυνατα.
Οι αντιπαλοι τους εχουν ενα καρο απουσιες.


Reply author: ΒΕΤΜΑΝ
Replied on: 27/08/2006 22:16:35
Message:

Πραγματι nick μια πολυ καλη betομερα.Δεν προλαβα να γραψω εδω.
Αλλα πως να μην ειναι καλη για σενα με τα 8 στα 12 συνολικα απο την πρωτη ματια σου και 4 στα 5 σημερινα?
Και με την δευτερη ματια φανταζομαι να εκανες το καλυτερο δυνατο ξεσκαρταρισμα.



Η Μιντλεσμπρο θα κερδισει αυριο.

..μμ , απεφυγα την εσπανιολ αλλα μολις τωρα μου χαλαει κατι καλο η αουστρια.Για να δουμε.


Reply author: Fintel
Replied on: 29/08/2006 09:49:19
Message:

quote:
nickp7 Posted - 28/08/2006 : 21:32:41
--------------------------------------------------------------------------------
Betman και εγω μαζι σου.
Επαιξα ¨δυνατα¨ Μιντλεσμπρο με μια μικρη καλυψη στο χ.



Nα σε καλα ρε Νικο με τα προγνωστικα σου.
Το ποσο γελασα εχτες το βραδυ δε λεγεται.
Μονο 4 μπαλακια εφαγε η Μπορο-Μπορο.

Οσο για τον Betman μαλλον πρεπει να αλλαξει το username του σε ΚΟΥΒΑς.


Reply author: Fintel
Replied on: 29/08/2006 12:49:27
Message:

...μεγαλος κουβας η Λιθουανια, να τι παθαινει οποιος κοροϊδευει τους αλλους, ας ελπισουμε να περασει τουλαχιστον η Αργεντινη.


Reply author: Fintel
Replied on: 29/08/2006 13:28:06
Message:

... απλως μου φανηκε αστειο το 0-4, οπως καλη ωρα μια φορα ο bookΝομικαριος εδινε εναν ασσο, κολωνα της ακροπολης εγραφε,9 φορες ασσος το παιχνιδακι, 0-2 τελικα και κλαμα τα γατονια.


Reply author: THANOS_KTM
Replied on: 29/08/2006 14:12:49
Message:

Αν μπορούσαμε να προβλέπουμε όλα τα αποτελέσματα θα είμασταν ευτυχισμένοι.Θα κόβαμε και την δουλειά και θα καθόμασταν σπίτι αραχτοί και θα βγάζαμε μεροκάματο με το στοίχημα.

ξέρω πάντως έναν τύπο που το κάνει αυτό...αλλά η κουφάλα δεν μοιράζεται τίποτα.

Οσο για το 0-4 δεν νομίζω να το περιμένανε και πολλοί.


Αντεεεεεεε για πάμε γερά να τα πάρουμε(μακροπρόθεσμα) από την Εταιρία.


Reply author: ΒΕΤΜΑΝ
Replied on: 29/08/2006 22:19:01
Message:

Tα ειδα και τα διαβασα ολα το μεσημερι.Μη νομιζει κανεις οτι εχασα επεισοδιο.Fintelακο τι να σου πω.Δε χρειαζεται να πω τιποτα.Μπηκες μεσα με τον καταλληλο τροπο και μας εδειξες απο την αρχη την ταυτοτητα σου και τις αγνες και τιμιες προθεσεις σου.Παμε μια κοντρα σε προγνωστικα οποτε θελεις.Εδω δημοσια.Σε προκαλω.Να δουμε ποιος ειναι ο κουβας και ποιος θα γελασει τελευταιος.Αλλιως κατσε εδω και διαβαζε μας.Περιμενε να δωσουμε σημειο και μολις το χανουμε αρχιζε να γελας αφου αυτο σε ηδονιζει.Καλη διασκεδαση.
Νικο7 σου εστειλα e-mail.Διαβασε το.
Προγνωστικα δεν εχει σημερα γιατι δεν εχει και αγωνες τωρα.Απο αυριο.
Διαμαντακο εχεις κανει και χειροτερα παληκαρι μου? Ανηθικε.


Reply author: GeorgeY
Replied on: 29/08/2006 23:35:22
Message:

Τώρα ποιός χαλάει το ίδιο του το θέμα και προκαλεί

Ποιός

Φτάσε όπου δεν μπορείς!
Νίκος Καζαντζάκης


Reply author: Fintel
Replied on: 30/08/2006 09:28:24
Message:

Λιρα τα εκατο Νικος .

0-1 και η Λεομπεν παμε γι' αλλα .

Οσο για την κοντρα Κουβαδακο ας κανουμε ενα πειραματακι, ορισε αρχικο μπατζετ να δουμε μεχρι τα χριστουγεννα ποιανου κουβαδακι θα εχει τελικα ποιο πολλα χρηματα.


Reply author: THANOS_KTM
Replied on: 30/08/2006 09:35:07
Message:

Ρεεεε αρχίσατε πάλι πρωι-πρωί????


Reply author: Fintel
Replied on: 30/08/2006 10:19:42
Message:

Kαλα ρε Θανο τι αρπαζεσαι ;

Λιγη καζουρα ειπα να κανω !

Μεσα στη ζωη και ιδιαιτερα τη στοιχηματικη ειναι αυτα, εαν δεν κανει και λιγη πλακα ο τζογαδορος τοτε ποιος θα κανει ;

Εγω γιατι δεν τσαντιζομαι που τη μια μερα με λενε Σωτηρη την αλλη Διαμαντακο, ενω το κανονικο μου ονομα ειναι Γιωργος.


Reply author: THANOS_KTM
Replied on: 30/08/2006 11:25:28
Message:

quote:
Originally posted by Fintel

Kαλα ρε Θανο τι αρπαζεσαι ;

Λιγη καζουρα ειπα να κανω !

Μεσα στη ζωη και ιδιαιτερα τη στοιχηματικη ειναι αυτα, εαν δεν κανει και λιγη πλακα ο τζογαδορος τοτε ποιος θα κανει ;

Εγω γιατι δεν τσαντιζομαι που τη μια μερα με λενε Σωτηρη την αλλη Διαμαντακο, ενω το κανονικο μου ονομα ειναι Γιωργος.




Δεν διαφωνώ ότι έχει πλάκα ο τζόγος(όταν γίνετε με μέτρο) και η ζωή επίσης, και σίγουρα δεν πρέπει να παίρνουμε τα πράγματα και τόσο σοβαρά......αλλά όταν έχεις δώσει δείγματα ειρωνείας σε ορισμένα άτομα που πιθανώς δεν ξέρεις προσωπικά (για να ξέρεις αν "σηκώνουν" την πλάκα),αυτά τα "πειράγματα" σου είναι αφορμή για να μιλάμε στο θέμα ΣΤΟΙΧΗΜΑ για εντελώς άσχετα πράγματα.
Και ακόμα δεν έχω δεί στοιχηματική πρόταση από εσένα...για να δούμε πόσο "κουβανός" είσαι και εσύ όπως και εμείς οι υπόλοιποι.


Reply author: Fintel
Replied on: 30/08/2006 11:38:14
Message:

θΑΝΟ για μενα τα ειπαμε, περιμενω να δωσει προγνωστικα ο Νικος για παιξω τα αντιθετα .

Εγω ποτε δεν κοκορευομαι για τις επιδοσεις μου στο τζογο (παιζω οτι κινηται, απο κοκκορια μεχρι σκυλια) κι οπως λεει και το username μου (fintel kastro) δεν ειμαι απλως Κουβανος αλλα αρχι-Κουβανος .

Για σημερα παντως που ειναι μπασκετικη μερα θα παιξω, στην betfair βεβαια γιατι η αποδοσεις του ΟΠΑΠ ειναι να μασας και να φτυνεις, οτι ο Νοβιτσκι θα βαλει στα αμερικανακια πανω απο 20 ποντακια.


Reply author: nikats
Replied on: 30/08/2006 12:43:45
Message:

Για μας ου παιζουμε ΟΠΑΠ, δώρο το under της Ελλάδας, αν κάτσει και το under της Γερμανίας, βγάλαμε τα σπασμενα του ΣΚ.
Το απογευμα, θέλω να δω τους...¨δυνατούς¨ παίκτες σε ΛατΑμερικα!!!!.-


Reply author: Fintel
Replied on: 30/08/2006 13:31:03
Message:

Τρια στα τρια under οι προημιτελικοι, μακαρι να κατσει και ο τεταρτος.

Οσο για απερτουρα-κλαουσουρα & brazil εχει και ΟΠΑΠ μερικες στοιχηματικες ευκαιριες, εννοω διαφορες αποδοσεων.

Υπαρχει κανεις γνωστης της ποδηλασιας να μας δωσει προγνωστικα για Vuelta.


Reply author: GLOU GLOU
Replied on: 30/08/2006 14:44:24
Message:

Afou milame gia stihima, na min kaname kapia pronostika?
i erotisi ine pio hrono nomizete oti tha kanete stin klasiki? (opios i opia tha treksi vevea). Na to kanoume ke ligo diskolo: 3 lepta pano/kato. Na dosoume tous hronous mas meta tin klasiki ke opios/a ine mesa se afta ta tria lepta tha kerdisi ena idiko vravio pou sas afino na dialeksete.
Ade afou to zitate arhizo: 3.06 me 3.09 (prosohi: kasaros hronos (porta se porta) ohi o episimos apo to bam)
An endiaferonte i foroumistes na kanoume mia idiki kategoria, na mini mehri ta apotelesmata tis klasikis. An ohi na me diagrapsi to runningnews. (ke ehasa sto basket , bravo stous Ellines: poli enomeni ke dinati omada, itan ena mathima)


Reply author: ΒΕΤΜΑΝ
Replied on: 30/08/2006 16:00:06
Message:

Σημερα nikats στην βραζιλια θα παω με 2 καλυψη στο χ την φλουμινενσε και under το γιουβεντουδε-φλαμενγκο.
Με τις μ....... του φιντελακου θα ασχοληθω μολις εχω χρονο.


Reply author: Fintel
Replied on: 30/08/2006 16:26:55
Message:

Σιγα την πρωτοτυπια !!!
Ολοι δινουν :
1 τολουκα
χ2 φλου
1χ γκρεμιο
1χ σαντα κρουζ
χ2 φιγκειρενσε
1 λανους
χ2 σαντος
1 σαο καετανο
1 πατσουκα

οποτε προσοχη.

Κουβαδακο οποτε θες μπορεις να σηκωσεις το γαντι.


Reply author: ΒΕΤΜΑΝ
Replied on: 30/08/2006 16:29:11
Message:

Εδω δινουμε προγνωστικα.
Δε δινουμε ουτε πρωτοτυπιες , ουτε φωτοτυπιες.


Reply author: nikats
Replied on: 30/08/2006 20:51:27
Message:

basketακι μας πλερώνει, basetακι παίζουμε: 31 (2), 32 (1), 41 (2)δώρο!!


Reply author: ΒΕΤΜΑΝ
Replied on: 30/08/2006 21:44:50
Message:

Kαλπικε φιντελακο αυτο που σου ειπε ο nickp7 σχετικα με τα τηλεφωνηματα το εκανες γαργαρα.Περα απο καλπικος λοιπον και ψευτης και δειλος και ειρων και .......
georgey σαν τα αγκαθια πεταγεσαι εκει που δε σε σπερνουν.Εσυ χαλας το θεμα και προκαλεις.
Φιντελακο 1000 μοναδες ειναι καλες να ξεκινησουμε?
Σωτηρη δεν σε ειπε κανεις , ουτε φυσικα και διαμαντακο-αλλου πηγαινε αυτο αλλα το μυαλο σου δεν κοβει.
Εγω ανοιξα το θεμα και δινω προγνωστικα κυριως εδω (και για μενα θα μπορουσε ισως να πει καποιος οτι καπου κοκορευτηκα) εσυ στον nickp7 αναφερεσαι συνεχεια χωρις πουθενα εκεινος να εχει δωσει τετοια αφορμη μεσα στο θεμα.Κανω λαθος;
Aρα πολυ σωστα θα σκεφτηκε ο Νικος οτι εισαι μαιμου-μελος και συμφωνω.
Πιστευω οτι δε σε λενε γιωργο ουτε φιντελ πυργο.

Και τωρα φιντελακο που εισαι ρε?
Σε φυστικωσα αλα εθνικη ελλαδας στο τελευταιο post εχασες και την πρωτη προβλεψη σου με τον νοβιτσκι και τωρα μοκο ε?
Αλα εγω δε γελαω με γελοιους.Εσυ γελας με σοβαρους.


Reply author: Speedy
Replied on: 30/08/2006 22:10:18
Message:

Εντάξει Νίκο (nickp7) παρατράβηξε το αστείο νομίζω.
Όλα καλά αλλά και η πλάκα έχει τα όρια της ειδικά όταν την χρησιμοποιείς για να βγάλεις απωθημένα εναντίον άλλων. Το να κάθεσαι και να συζητάς με τον εαυτό σου τελικά εναλλάσσοντας χαρακτήρες έχει αρχίσει και μου φαίνεται από γελοίο μέχρι επικίνδυνο…

Έκανα την «πάπια» όταν έφτιαξες την nelli για να την λες με γυναικείο τρόπο σε όποιον σου δίνεται η ευκαιρία. Έκανα πάλι την «πάπια» με την beba και την bubu σου για να κανείς πλάκα στον Μανόλη. Αλλά τώρα να φτιάχνεις και τον BETMAN για να ανοίγεις θέμα για το στοίχημα και να συζητάς τα προγνωστικά με τον ...εαυτό σου, ε αυτό πάει πολύ!

Συνοψίζω για τους υπόλοιπους:
nickp7-nelli-beba-bubu-BETMAN είναι ένα και το αυτό πρόσωπο , και ποιος ξέρει πόσοι «χαρακτήρες» ακόμα. Με θέατρο σκιών μου μοιάζει πλέον η κατάσταση και μάλλον πρέπει να είσαι πλέον ο τελευταίος που δικαιούται να παραπονιέται εάν κάποιος άλλος γράφει με διπλή ταυτότητα. (άμα λέω γιατί πέρα από αυτούς που το παραδέχθηκαν είσαι ο μόνος διαπιστωμένος το τελευταίο διάστημα)

Λυπάμαι πολύ…

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy


Reply author: nickp7
Replied on: 30/08/2006 22:44:27
Message:

Speedy με προσβαλεις και δεν ειναι η πρωτη φορα.
Αυτα επρεπε να τα πεις για αλλους αλλα τα λες για μενα και κανεις και λαθος.
Αλλα ακομα και να ημουν ο Betman οπως λες τι πραγμα βλεπεις σαν απωθημενα δικα μου εναντιων καποιων?
Τοσο καιρο οτι εχω να πω σε καποιον δεν το εχω πει με το ονομα μου?
Χθες το βραδυ ανταλλαξαμε μειλ και μου ελεγες οτι δεν υπαρχουν μελη-μαιμου και οτι εγω το νομιζω αυτο και τωρα λες οτι εγω εχω 5 ή 10 ή 100 user names?

Eπειδη λοιπον με εχεις προσβαλει και με εχεις αδικησει και αλλες φορες δεν ξαναγραφω, διαγραφω τα 1339 posts μου με αυτο ενα προς ενα να μην ενοχλουν και διεγραψε και εσυ οποια αλλα θεωρεις οτι ειναι δικα μου για να μην υπαρχει προβλημα.

Χαρηκα για την οποια και με οποιο τροπο συναναστροφη ειχαμε.Καλα να περνατε.

Ευχαριστω για την δυνατοτητα που μου δοθηκε να γνωρισω καποια ατομα με τα οποια γιναμε πραγματικοι φιλοι με τα οποια ¨τα λεμε¨ και εκτος φορουμ.

Σιγουρα θα μπαινω στο σαιτ που και που σαν αναγνωστης μονο πλεον.

Καλο βραδυ

11.48 Διεγραψα μερικα που δεν χαλουσαν διαλογους αλλα θα σταματησω γιατι αν τα διαγραψω ολα θα χαλασουν παρα πολλοι διαλογοι και δεν ειναι σωστο να μη σεβαστω τους ανθρωπους που με σεβαστηκαν.
Αν κρινει ο admin ας τα διαγραψει εκεινος.


Reply author: kate
Replied on: 30/08/2006 23:30:25
Message:

Παιδιά προσπαθώ να παίξω στοίχημα, σύμφωνα με αυτά που γράφετε, αλλά δεν τα καταφέρνω και πολύ καλά ή μάλλον καθόλου. Προφανώς δεν καταλαβαίνω και πολλά...!
Είναι και αυτό το θέμα με τις πολλές ταυτότητες..ρε Νίκο αφού είχες κι εσύ άλλα user names, γιατί παραπονιούσουν για τους άλλους (γιατι για να το λέει ο Speedy ένα δίκιο θα το έχει);
Επίσης, βρε παιδιά δεν σας κουράζει αυτό το παιχνιδάκι; Πάντως, εμένα πάααααρα πολύ κι από ότι κατάλαβα και τον Speedy.
Για να επανέλθω στο θέμα, μπορεί κάποιος να στοιχηματίσει για μία ομάδα στο μπάσκετ ας πούμε όσα χρήματα θέλει; (όπως καταλαβαίνετε είμαι παντελώς άσχετη!)


Reply author: ΒΕΤΜΑΝ
Replied on: 31/08/2006 00:09:42
Message:

Speedy BETMAN δεν ειναι ο Νικος.Μην τον αδικεις.

Ξεχασα να πω.Βλεπω με γραφεις σωστα.Με κεφαλαια.Οπως μου αρμοζει.

BETMAN


Reply author: bipbip
Replied on: 31/08/2006 04:36:26
Message:

kate γιατί δεν ρωτάς σε ένα πρακτορείο του ΟΠΑΠ;

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.


Reply author: bipbip
Replied on: 31/08/2006 05:02:03
Message:

Παιδιά δεν παρατράβηξε αυτό το "αστειάκι"με τις διπλοεγγραφές;Όπως έγραψε και η Κατερίνα ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ,αλλιώς δεν θα το σχολίαζα.Όλο αυτό το σκηνικό μου θυμίζει "ΛΑΜΨΗ"με τις ιντριγκες και τις κακίες.Λες και όλοι εργαζόμαστε στη "Giant" και ο ένας υποθάλπτει τη θέση και τα δισεκατομμύρια του άλλου.Ε,ΡΕ "ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ"που σας χρειάζεται.
Α!μία απορία:Τόσο δύσκολο είναι απλώς να γράφεται και να ανταλλάσεται απόψεις με τις αυθεντικές προσωπικότητές σας;ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΗ.ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!
γιατί δεν γράφετε όπως τα πιο πολλά φυσιολογικά μέλη του φόρουμ,εκτός....αν δεν είστε φυσιολογικοί....
Έχετε κάτι να κρύψετε;

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.


Reply author: Speedy
Replied on: 31/08/2006 07:18:46
Message:

Νίκο…

Σου έγραψα χτες στο e-mail πως εγώ σε κάθε περίπτωση σέβομαι το απόρρητο της αλληλογραφίας μου με εσένα, φαίνεται όμως πως εσύ δεν έκανες το ίδιο και μάλιστα μου βάζεις λόγια που δεν έγραψα ποτέ. Δεν σου έγραψα πως «δεν υπάρχουν μέλη-«μαϊμού» (όπως επιμένεις να χαρακτηρίζεις χρηστές που ενδεχομένως γράφουν με 2-3 user names). Σου έγραψα πως δεν έχω όρεξη (και χρόνο) να ασχολούμαι να ψάχνω το ποιόν του καθενός. Τώρα αν εσύ κατάλαβες ότι ήθελες να καταλάβεις (πάλι…) τι να πω. Στην περίπτωση σου βέβαια για άλλη μια φορά ξεπέρασες τα όρια. ΟΚ να κανείς την πλακίτσα σου σε κάποιους που έχουν όρεξη, όμως όπως είπα το να ανοίγεις συζητήσεις με τον εαυτό σου, μου φαίνεται γελοίο, επικίνδυνο και προσβάλει τη νοημοσύνη όλων. Ειδικά όταν με τους χαρακτήρες σου το τελευταίο διάστημα είσαι μονίμως προκλητικός.

Ευτυχώς που κατάλαβες ότι αν τα έσβηνες όλα δεν θα σεβόσουνα τους ανθρώπους που έκαναν τον κόπο κάθε φορά να σου απαντάνε. Όσο για τα υπόλοιπα αν νομίζεις πως αυτός ήταν ο τρόπος σου να διαμαρτυρηθείς για την άδικη (όπως λες) αντιμετώπιση από μεριάς μου, δε με νοιάζει αλλά ακόμα περιμένω την αυτοκριτική σου. Σκέψου μόνο πως γράφεις πως έσβησες κάποια που δεν χάλαγαν διάλογους… δηλαδή σα να λες πως διέγραψες δημοσιεύσεις άνευ ουσίας. Τουλάχιστον έσβησες και τους διαλόγους με το alter ego σου, τον BETMAN. Από εκεί και πέρα εάν τελικά το πέρασμα σου από αυτή τη γωνιά ήταν μόνο να κάνεις «σαματά» για μερικούς μήνες και μετά να σβήσεις τα ίχνη και να αποχωρήσεις τότε τι να πω… καθένας είναι υπεύθυνος των πράξεων του και άξιος των επιλογών του.

Εγώ δεν πρόκειται πάντως να κάνω κανένα κόπο να ψάχνω τι έσβησες και τι άφησες. Δεν έχω χρόνο ούτε όρεξη να ασχολούμαι με τέτοιου είδους παιχνιδάκια. Αυτό ισχύει για όλους φυσικά και όχι μόνο για σένα. Πολλοί παρεκτράπηκαν το τελευταίο διάστημα όμως με ένα κοινό χαρακτηριστικό. Στο επίκεντρο ήσουν εσύ (με όλους σου τους «χαρακτήρες»). Διαβολική σύμπτωση, έ? Επανερχόμενος στο θέμα «αυτοκριτική» σκέψου λίγο το «γιατί»?

Το φόρουμ λειτουργεί επειδή το ζήτησαν κάποιοι φίλοι για να συζητάνε για το αγαπημένο του τρέξιμο και όχι (παρά το ότι είναι καλή η πλάκα) για να δίνει υπόσταση σε ανυπόστατες μορφές, στημένους διαλόγους και κολλημένους με το διαδίκτυο - και εγώ δεν μπορώ να χάνω τον χρόνο μου για παιδιαρίσματα. Η πραγματική ζωή είναι εκεί έξω (και για μένα και για σένα) και όπως σου είπε κάποιος φίλος, κάποια στιγμή –φαίνεται πως την πέταξες στον κουβά τη συμβουλή, (κρίμα) - «στις πραγματικές συναντήσεις Νίκο είσαι μια χαρά, παιδί. Στο φόρουμ μας τα χαλάς λίγο».

Γεια σου λοιπόν καλά να περνάς και καλή τύχη εκεί έξω.


ΥΓ: Ειλικρινά δεν πιστεύω πως θα σταματήσεις να γράφεις είτε σαν BETMAN,nelli, bubu, beba κτλ, είτε σαν κάποιος νέος χρηστής (ευκαιρία για νέα αρχή ίσως), είτε σαν nickp7 που θα επιστρέψει. Σε κάθε περίπτωση πάντως ελπίζω να έχεις μάθει κάτι από όλη αυτή τη «φασαρία».

ΥΓ 2 προς BETMAN-nickp7: Τα παιχνιδάκια με εμένα κομμένα. Αν άλλοι θέλουν να παίξουν μαζί σου καλώς και πρόβλημα τους. Το τι αρμόζει στον ΒΕΤΜΑΝ άσε να το κρίνουν οι άλλοι. Εγώ δεν ξανασχολούμαι και μη με ξαναναφέρεις εκτός και αν έχεις κάτι ουσιώδες να πεις…

ΥΓ 3 προς τα υπόλοιπα μέλη της κοινότητας: Ζήτω συγνώμη για αυτήν μου την ακραία παρέμβαση, και ειλικρινά λυπάμαι που αναγκάζομαι να «δώσω» ένα μέλος έτσι, όμως και η ανοχή έχει τα όρια της σε μερικές περιπτώσεις, ειδικά όταν κάποιος που ενώ θα έπρεπε να εφαρμόζει το ρητό «μεταξύ κατεργαρέων…» επιλέγει να μου στέλνει e-mail και να μου παραπονιέται για άνιση μεταχείριση με διάφορες άλλες μπηχτές τη στιγμή που έχει λερωμένη τη φωλιά του (…)
Λυπάμαι ακόμη περισσότερο…
Πάραυτα …Καλημέρα σας



- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy


Reply author: nikats
Replied on: 31/08/2006 08:20:09
Message:

θεωρώ το θέμα αρκετά σοβαρό, τηρώ στάση αναμονής ως προς το ποιός έχει και πόσο δίκιο, αλλά το να μιλάω σε τρις και τετράκισυπόστατους χαρακτήρες ξεφευγει απ τα όρια της λογικής. Έκανα πράξη το να μην συνδιαλέγομαι προσωπικά με όσους δεν γνωρίζω, αλλά μοναχά να αναφέρομαι αόριστα ή να αναφέρομαι προς το forum, την κοινότητα αν θέλετε. Εγω προσωπικά πλέον προχωράω παρακάτω. Απαντώ μόνο σε ενυπόγραφα posts, (βλέπε ΜΑΚ), και σε post των οποίων την ταυτότητα έχω ιδιοις όμασιν διαπιστώσει, και εννοώ δια ζώσης, (βλέπε MANOLIS, GEORGEY και nickp7!). Εν προκειμένω λυπάμαι που ενώ θαθελα να βοηθήσω τον/την kate στην απορία της, αναγκάζομαι μάλλον με εξαναγκάζουν,να κρατάω αποστάσεις κάποιοι καραγκιόζηδες. Διότι αν ευσταθούν τα όσα καταμαρτυράει ο admin, θα συμφωνήσω μαζί του πως πρόκειται για θέατρο σκιών!.--

Υ.Γ. Περάσαμε πολύ όμορφα, ιδίως ο Αριστείδης, που στέλνει φιλιά και την καλημέρα του σ όλους!!!


Reply author: THANOS_KTM
Replied on: 31/08/2006 09:27:39
Message:

Ρεεε δεν πάμε καλά.!!!
Να φταίει η ζέστη?


Reply author: MANOLIS
Replied on: 31/08/2006 09:33:42
Message:

Aυτο τελικα χρειζει ψυχιατρικης ερευνας,ολοι κανουμε πλακες μα αυτο ξεπερναει τα ορια,καποτε ειχα γραψει πως το ξερο ξυλο το ξεβραζει ο γυαλος.
Καλημερα σ ολλους


Reply author: Elina
Replied on: 31/08/2006 09:53:17
Message:

Άρε γλέντια... που θα έλεγε και ο Καραγκιόζης.


Reply author: GeorgeY
Replied on: 31/08/2006 09:57:45
Message:

Επιτέλους ΤΕΛΟΣ! Ας ξαναγυρίσουμε στο θέμα μας το τρέξιμο.

Με αυτό δεν υπονοώ κάτι για τους φίλους που παίζουν στοίχημα και φυσικά όποιος του αρέσει να συνεχίσει με προγνωστικά κτλ.

Αλλά πάντα με εκτίμηση, σεβασμό και χωρίς να προκαλεί ο ένας τον άλλον.

Φτάσε όπου δεν μπορείς!
Νίκος Καζαντζάκης


Reply author: GLOU GLOU
Replied on: 31/08/2006 10:35:41
Message:

Trelokomio. Afti i istoria ksepernai kathe logiki. An o BETMAN (me kefalea) den ine o Nickp7, opos to lei, na to apodiksi me perissoteri pisti ke esi Nickp7 den mou fenete na to palevis ke poly. Vlepo oti kanenas den endiaferete gia ta prosopika tou prognostika stin classiki, gia na mas poune osi ehoun pesi konda pio programma i proponisi ehou kani ke pia taktiki akolouthisan ston agona.
Ego to stihima to pezo se ena praktorio, ohi se ena foroum, site pou legete....runningnews. Ade na gineste oli ekatommiriouhoi.
(Gia na to lei o Speedy kati para pano kseri, kala ekane ke to egrapse, ine o diahiristis tis sostis litourgias tou site.)


Reply author: RouDi
Replied on: 31/08/2006 10:38:47
Message:

Τι το καναμε εδω American Bar;
Δ. Παπαγιαννόπουλος

____________________
Knowledge Is Power


Reply author: bipbip
Replied on: 31/08/2006 10:41:54
Message:

Συμβουλή:Αντί να κάθεστε και να κοροιδεύει ο ένας τον άλλον και συνεπώς τον εαυτό σας καλύτερα να τρέξετε ή να κάνετε 1000 άλλα επικοδομιτικά πράγματα.Δόξα το Θεό υπάρχουν πάρα πολλές επιλογές.
Απορία:Όσοι κάνατε τις διπλοεγγραφές τί καταλάβατε;Το μόνο που καταφέρετ είναι να ρεξιλευτείτε.

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.


Reply author: kate
Replied on: 31/08/2006 11:37:52
Message:

quote:
Originally posted by nikats

θεωρώ Εν προκειμένω λυπάμαι που ενώ θαθελα να βοηθήσω τον/την kate στην απορία της, αναγκάζομαι μάλλον με εξαναγκάζουν,να κρατάω αποστάσεις κάποιοι καραγκιόζηδες. Διότι αν ευσταθούν τα όσα καταμαρτυράει ο admin, θα συμφωνήσω μαζί του πως πρόκειται για θέατρο σκιών!.--

Υ.Γ. Περάσαμε πολύ όμορφα, ιδίως ο Αριστείδης, που στέλνει φιλιά και την καλημέρα του σ όλους!!!

Είμαι Η ΚΑΤΕ μπορούν να στο επιβεβαιώσουν αρκετά μέλη του φόρουμ που με έχουν γνωρίσει!!! Η bipbip είναι η αδελφή μου (αν θέλεις σού στέλνω και μια φωτογραφία μου)! Βρε πού καταντήσαμε. Στο τέλος θα αρχίσω να αναρωτιέμαι για το ποια είμαι, πώς με λένε!
Επίσης, συμφωνώ με MANOLIS.


Reply author: bipbip
Replied on: 31/08/2006 11:44:22
Message:

Nikats η Kate ονομάζεται Κατερίνα και η bipbip(εγω) Μαρία.Είμαστε αδελφές.Για οποιαδήποτε αμφιβολία ρώτα τον Speedy,τονSotiris,την Elina,την Natasa,τον Lazaros κ.α.

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.


Reply author: sotiris
Replied on: 31/08/2006 12:12:28
Message:

Aς τοποθετησουμε μερικα πραγματα στην πραγματικη τους διασταση.

Τα παντα ξεκινησαν απο εμενα και την δημιουργια του χαρακτηρα Τζενης-Τζενας, ηταν κατι που το εκανα για πλακα κι εστω εαν ηταν ενα καλοπροαιρετο αστειο (μερικους τους διασκεδασε αρκετα) ηταν ενα τεραστιο ΛΑΘΟΣ. Το αναγνωρισα μπροστα σε ολους τους ενδιαφερομενους και ζητησα συγγνωμη γι' αυτο, χωρις αυτο να με απαλλασει των ευθυνων μου. Αυτο ειχε σαν αποτελεσμα να ανοιξουν οι ασκοι του Αιολου και το εγχειρημα μου να βρει διαφορους μιμητες.
Γραφηκαν αρκετες χοντραδες εκατερωθεν πισω απο τα προσωπεια της ανωνυμιας ή το κρατος ψυχολογικης πιεσης. Καιρος ειναι να σταματησει το κατρακυλισμα του επιπεδου της διαδυκτιακης μας κοινοτητας, πιστευω οτι με τα τελευταια γεγονοτα πιασαμε πατο και ειναι καιρος να κανουμε μια καινουργια αρχη χωρις μιζερες και στειρες αντιπαραθεσεις, χωρις μιση και εριδες αλλα με σεβασμο και αλληλοκατανοηση στον συνομιλητη μας.

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ.

Ο Νικος ειναι καλο και χρυσο παλικαρι (κι αυτο δεν το λεω μονο εγω) αλλα δεν αντιλαμβανεται σωστα ορισμενα πραγματα που λεγονται και γραφονται σ' αυτο το Forum. Εγω προσωπικα (οσο κι αν εχουμε διαφωνησει εντονα στο παρελθον) δεν εχω κανενα προβλημα-κολλημα μαζι του και θα τον παρακαλουσα να μην κανει πραξη την απειλη του περι αποχωρησης.


Reply author: kate
Replied on: 31/08/2006 12:35:21
Message:

Σωτήρη νομίζω ότι είναι η πιο σωστή τοποθέτηση που έχει γίνει μέχρι στιγμής (συνυπογράφει και η bipbip), οι χαρακτήρες που δημιούργησες δεν ήταν ένα τεράστιο λάθος (ίσως ένα χαριτωμένο λαθάκι με το οποίο ομολογώ ότι διασκέδασα), απλώς δεν φαντάστηκες (ούτε κι εγώ) ότι θα εμφανίζονταν τόσοι άλλοι ψεύτικοι και στο τέλος θα γινόταν αυτό το μπάχαλο.
Είναι κρίμα να δημιουργούνται παρεξηγήσεις και δεν χρειάζεται να υπάρχει κάποιο κόλλημα ή πρόβλημα μεταξύ μας. Έχω γνωρίσει πολύ καλά παιδιά μέσω του φόρουμ και δεν πρόκειται να χαλάσει η εικόνα που έχω διαμορφώσει για κανέναν.


Reply author: MYTILHNH 4ever
Replied on: 31/08/2006 13:32:44
Message:

To thema gia stoixima den einai? H einai sto stoixima an o nickp7 einai kai o Betman, i an oi bipbip-kate einai adelfes? Poso dinoun gia na paiksoyme?? PEACE!!
+10 pleonektima gia Ellada-USA dinei, na to paiksoyme? Elpizw na bgei -10. Pame Elladara!!!


Reply author: Speedy
Replied on: 31/08/2006 13:35:46
Message:

Προς Kate και bipbip σχετικα με το δημοσιευση του nikats:
Επειδη το φανταστηκα πως θα γινοταν παρεξηγηση τον ενημερωσα με sms να αλλαξει τη δημοσιευση. Με πηρε τηλεφωνο και μου εξηγησε πως απλα το έγραψε σαν παράδειγμα γιατι πραγματικα σοκαριστηκε με τον διαλογο τοσες μερες με ένα "μέλος-φνατασμα". Δε τον περεξηγω εαν έθιξε την 100% πραγματικη Κατερινα με αυτο τον τροπο και τον καταλαβαινω πως πλεον δτυσκολευεται να εμπιστευει καποιον που δεν ξερει. Δυστυχως ήταν εκτος Η/Υ και εγω ήμουν έξω ώστε να διορθωθει άμεσα η δημοσιευση και έγινε το κακο. Πάντως να ξέρετε πως δεν είχε καμια προθεση να σαν θιξει και ελπιζει σε κατανοηση.
(Ειδατε που μας οδηγεί η ανωριμοτητα ορισμενων...)

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy


Reply author: kate
Replied on: 31/08/2006 13:44:25
Message:

Γρηγόρη καλά κάνεις και το γράφεις, αλλά δεν παρεξήγησα τον nikats, ίσα - ίσα τον καταλαβαίνω απόλυτα. Απλώς, ήθελα να το γράψω με πιο χιουμοριστικό τρόπο, αλλά δεν μου βγήκε!


Reply author: abat
Replied on: 31/08/2006 13:52:12
Message:

Όταν γράφτηκα στο forum είχα την εντύπωση ότι όλοι έχουν καλές προθέσεις. Μάλλον λάθος έκανα. Δεν μπορώ να κατανοήσω το νόημα των διπλο- ή τριπλοεγγραφών. Επίσης δεν μπορώ να αντιληφθώ γιατί θα πρέπει να υπάρχει post σχετικό με το ΣΤΟΙΧΗΜΑ. Ο τζόγος για όσους τους ενδιαφέρει φαντάζομαι μπορεί να γίνει στα σχετικά με αυτό το θέμα sites (Δίνει 10 ή 5,2 στο 1...ΚΙΝΕΖΙΚΑ μου φαίνονται).
Αντίθετα με εξέπληξε ευχάριστα να βλέπω posts που έχουν σχέση με προτάσεις βιβλίων ή στίχων. Δείχνει και μια άλλη ποιότητα που είναι απολύτως απαραίτητη στον χώρο. Νομίζω πως σε μια χώρα που έχει πραγματική πενία σε αθλητική κουλτούρα, χρειάζεται ιδιαίτερη προσπάθεια (αλλά και επίπεδο) για ν' αλλαχθούν νοοτροπίες και να μπορέσει ο ερασιτεχνικός αθλητισμός ν' αναπτυχθεί. Βγαίνεις με το ποδήλατο στην πόλη, σε βλέπουν σαν εξωτικό φρούτο. Τρέχεις στο βουνό, άδειοι οι δασικοί, γεμάτες οι ταβέρνες στις παρυφές, νομίζουν ότι λάλησες απ' τη ζέστη. Πράγματα που στο εξωτερικό είναι μέρος της ζωής και της κουλτούρας των κατοίκων (τρέξιμο, ποδήλατο) εδώ αντιμετωπίζονται ως γραφικά.
Ας προσπαθήσουμε όλοι να γίνουμε καλύτεροι.


Υ.Γ. Να επιμείνουν στην παρουσία τους στο forum άτομα (π.χ. Διαμαντής) που μπορούν να βοηθήσουν να υπάρχει επίπεδο και να πάμε για κάτι παραπάνω.


Reply author: bipbip
Replied on: 31/08/2006 13:55:37
Message:

Όταν διάβασα την δημοσίευση του Nikats ξέσπασα στα γέλια.

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.


Reply author: bipbip
Replied on: 31/08/2006 13:58:12
Message:

Παιδιά χίλια συγνώμη αν έχετε δει μέσα στο τελευταίο 3ωρο πάρα πολλές δημοσιεύσεις δικές μου αλλά χθες είχε χαλάσει το δίκτυο στη δουλειά μου(εκεί βρίσκομαι τώρα)και δε μπορούσα να μπω στο ίντερνετ.Οπότε σήμερα του δίνω και καταλαβαίνει.

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.


Reply author: MYTILHNH 4ever
Replied on: 31/08/2006 14:00:39
Message:

quote:
Originally posted by abat

Όταν γράφτηκα στο forum είχα την εντύπωση ότι όλοι έχουν καλές προθέσεις. Μάλλον λάθος έκανα. Δεν μπορώ να κατανοήσω το νόημα των διπλο- ή τριπλοεγγραφών. Επίσης δεν μπορώ να αντιληφθώ γιατί θα πρέπει να υπάρχει post σχετικό με το ΣΤΟΙΧΗΜΑ. Ο τζόγος για όσους τους ενδιαφέρει φαντάζομαι μπορεί να γίνει στα σχετικά με αυτό το θέμα sites (Δίνει 10 ή 5,2 στο 1...ΚΙΝΕΖΙΚΑ μου φαίνονται).
Αντίθετα με εξέπληξε ευχάριστα να βλέπω posts που έχουν σχέση με προτάσεις βιβλίων ή στίχων. Δείχνει και μια άλλη ποιότητα που είναι απολύτως απαραίτητη στον χώρο. Νομίζω πως σε μια χώρα που έχει πραγματική πενία σε αθλητική κουλτούρα, χρειάζεται ιδιαίτερη προσπάθεια (αλλά και επίπεδο) για ν' αλλαχθούν νοοτροπίες και να μπορέσει ο ερασιτεχνικός αθλητισμός ν' αναπτυχθεί. Βγαίνεις με το ποδήλατο στην πόλη, σε βλέπουν σαν εξωτικό φρούτο. Τρέχεις στο βουνό, άδειοι οι δασικοί, γεμάτες οι ταβέρνες στις παρυφές, νομίζουν ότι λάλησες απ' τη ζέστη. Πράγματα που στο εξωτερικό είναι μέρος της ζωής και της κουλτούρας των κατοίκων (τρέξιμο, ποδήλατο) εδώ αντιμετωπίζονται ως γραφικά.
Ας προσπαθήσουμε όλοι να γίνουμε καλύτεροι.


Υ.Γ. Να επιμείνουν στην παρουσία τους στο forum άτομα (π.χ. Διαμαντής) που μπορούν να βοηθήσουν να υπάρχει επίπεδο και να πάμε για κάτι παραπάνω.



Den mporeis na antiliftheis poy exei thema me stoixima, poy sxetizetai me ta athlitika?? (alla mporeis gia biblia kai tragoydia?)
YG: Ferte pisw ton Diamanti!!!


Reply author: abat
Replied on: 31/08/2006 14:08:43
Message:

Αγαπητέ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 4ever ή whatever...
Ναι δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση έχει ο τζόγος με τα αθλητικά στο συγκεκριμένο site.
Όσο για τα βιβλία και τους στίχους, άστο καλύτερα, τουλάχιστον σε σένα απ' ότι φαίνεται δεν απευθυνόταν.

Υ.Γ. Λυπάμαι που αναγκάζομαι ν' απαντήσω. Το κάνω μόνο επειδή ήταν επί προσωπικού και δεν θα ήθελα να μπω σε αντιπαράθεση.


Reply author: Speedy
Replied on: 31/08/2006 14:09:01
Message:

MYTILHNH 4ever μάλλον δεν κατάλαβες πως απο εχτες στο συγκεκριμενο θέμα σταμάτησε να συζητείται το "στοιχημα". Ο λόγος , πολύ απλος, οτι το θεμα ανοιξε απο ένα μελος που έκανε συζητηση με τον ...εαυτο του για τα προγνωστικά οποτε καταντησε θεατρο του παραλογου και προσβολη για όλους τους υπολοιπους. Εαν θες να συζητησεις προγνωστικά άνοιξε καινουργιο θεμα. Τωρα εαν θες να ξερεις ποσο παιζεται η αποδοση ΒΕΤΜΑΝ και nickp7 να ειναι το ιδιο ατομο, θα σου πως απλα πως εχει κλειδωσει γιατι ειναι στανταρ.

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy


Reply author: MYTILHNH 4ever
Replied on: 31/08/2006 14:13:43
Message:

Kalo!! Alla, Den tha eprepe na diagrafoyn H na metaferthoun allou ta asxeta pros to thema kai na parameinoyn mono ayta gia to stoixima? Loipon, ti vlepete gia HELLAS-USA??


Reply author: Diamantis
Replied on: 31/08/2006 15:25:42
Message:

...στου κουφού την πόρτα!...


Reply author: MANOLIS
Replied on: 31/08/2006 15:34:54
Message:

Tελικα εχει απολυτο δικιο ο nikats καμμια απαντηση σ αυτους/ες που δεν εχουν προσωπο.


Reply author: nikats
Replied on: 31/08/2006 17:44:35
Message:

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. Μερικοί δεν καταλαβαίνουν με τίποτα. Αν ο διάλογος Μυτηλινη-abat γινόταν στο post "μελοποιημένα" θα λέγαμε μετά οτι ο μυτηλινη γ%^%ει τα post?????????????.- Δηλαδή οταν τα ιδιαίτερα ενδιαφέροντα του άλλου δεν συμπίπτουν με τα δικά σας, σας βγάζουν τα μάτια? Δεν διεκδικώ την πατρότητα του κάθε θέματος, αλλά κουράστηκα, να διαβάζω κριτική στο χόμπυ του άλλου, ΟΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ! Ε Λ Ε Ο Σ πια με τους "ψευτοκουλτουριάρηδες" της πεντάρας.
Πολιτισμός ειναι να μην δέχεσαι την διαφορετικότητα του άλλου? Απαντήστε μου.-

Υ.Γ. και βέβαια δεν έχω τίποτα με την Kate -πως θα μπορούσα άλλωστε- αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί...... έβαλε τα γέλια!!!
Υ.Γ.2 συγνώμη σ΄όσους δεν μου φταίνε σε τίποτα να διαβάζουν την ζοχάδα μου, μεσημεριάτικα, αλλά και η υπομονή έχει τα όριά της.


Reply author: MAK
Replied on: 31/08/2006 19:09:46
Message:

Δύο μέρες τώρα γινόταν χαμός στο συγκεκριμένο θέμα και εγώ δεν είχα πάρει χαμπάρι τίποτα διότι νόμιζα ότι συζητούσαν για στοίχημα (ζήτημα που δεν με ενδιαφέρει). Τώρα πέρα από την πλάκα δυστυχώς είναι αναπόφευκτο σε κουβέντες στο διαδίκτυο να βγαίνουν και προσωπικές κοντρές, ιδίως σε "κλειστές" κοινότητες σαν τη δική μας. Ο καλύτερος τρόπος, πιστεύω, αντίδρασης σε σαχλαμάρες και βλακείες είναι να μην δίνεις σημασία διότι αν ξεκινήσεις διάλογο τότε "χάθηκε η μπάλα". Και ένα μαιμού-μέλος αργά ή γρήγορα αποκαλύπτεται. Οπότε κάντε υπομονή και αγνοήστε τους μ.....ς.


Reply author: bipbip
Replied on: 31/08/2006 19:22:35
Message:

quote:
Originally posted by nikats

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.
Υ.Γ. και βέβαια δεν έχω τίποτα με την Kate -πως θα μπορούσα άλλωστε- αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί...... έβαλε τα γέλια!!!
Υ.Γ.2 συγνώμη σ΄όσους δεν μου φταίνε σε τίποτα να διαβάζουν την ζοχάδα μου, μεσημεριάτικα, αλλά και η υπομονή έχει τα όριά της.


Nikats, εγώ είπα ότι γέλασα με αυτό που έγραψες μόνο για την kate όχι για τα υπόλοιπα!

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.


Reply author: nikats
Replied on: 31/08/2006 20:19:42
Message:

Αααααααα....... τώρα κατάλαβα, Οκ bipbip!! By the way έπαιξε στοιχημα? Για οτι θελήσει, όποτε θελήσει, να μην διστάσει να μου τηλ. (ξέρει που θα βρεί τον αριθμό)!.-


Reply author: nikats
Replied on: 31/08/2006 20:21:31
Message:

Και για να μην "χαλάω τη πιάτσα" Over Ελλάδα, under Gasol και under Ginobili για αυριο.......!


Reply author: nikats
Replied on: 31/08/2006 21:12:02
Message:

"Ακρα του τάφου σιωπή, στον κάμπο βασιλεύει
πουλί λαλεί, παίρνει σπυρί κι η μάνα το ζηλεύει...."
Δ.Σολωμός

* δεν ανακάτεψα τα posts, απάντηση δεν παίρνω.Αυριο πάλι!


Reply author: ΒΕΤΜΑΝ
Replied on: 31/08/2006 23:01:03
Message:

Ξαναλεω BETMAN δεν ειναι ο Νικος που νομιζεις(oυτε nelli-την ξερω την κοπελα).Με τον Νικο υπαρχει καποια σχεση αλλα δεν ειμαι ο ιδιος.Μπορει να ειμαι γνωστος του , μπορει να ειμαι φιλος του , μπορει να ειμαι ο αδερφος του-δεν εχει σημασια).
Eνα στα δυο ειχα στην τελευταια προβλεψη μου εδω.Δεν θα ξαναδωσω.
Φιντελακο επαιξες το ρολο σου και εξαφανιστηκες.Διαμαντη ουτε ενα σχετικο post για αυτο που εκανες δεν εγραψες.Συνεχιζεις απο οτι εμαθα και αποκαλεις φιλο σου τον nickp7.Τετοια κανεις στους φιλους σου? Αν ηταν οι φιλοι ετσι Διαμαντη θα ειχε διαλυθει η κοινωνια και οχι απο εμας που παιζουμε στοιχημα.Sotiri απο εσενα εχουν ξεκινησει ολα αυτα.Λες οτι ο Νικος δεν εχει καταλαβει ορισμενα πραγματα στο φορουμ(δηλαδη ειναι χαζος ή δεν εχει αντιληψη?) αλλα δεν μας λες ποια ειναι αυτα.Δε δινεις ολοκληρη την εκταση και τη διασταση του θεματος , ειδικα οσον αφορα την ευθυνη σου , χωρις φυσικα αυτο να σημαινει οτι ολη η ευθυνη ειναι δικη σου.Μπραβο σου ειλικρινα ομως που ανεφερες ενα μερος της ευθυνης σου και εδειξες εσυ ο ιδιος ενα παραθυρακι σε οσους δεν θελουν να δουν την αλλη οψη του νομισματος.
Speedy παει στοιχημα οτι δεν ειμαι ο Νικος? Τοσο παρανοικος ειναι ο Νικος που εκανε τον BETMAN για να συζηταει με τον εαυτο του οπως και εσυ ειπες? Τοσο αφελης ειναι για να δωσει ενα μειλ που δειχει εκεινον? Τοσο αφελης ειναι να γραφει με τον ιδιο τροπο (χωρις τονους κλπ ?) Τοσο αφελης ειναι να μιλαει σαν BETMAN συνηθως υπερ του nickp7? Kαι αν ειναι τοσο παρανοικος και τοσο αφελης εκανε τον BETMAN για ποιο λογο? Για να πετυχει τι? Αν ηθελε να την λεει σε αλλους δεν θα μπορουσε με καποιο ή καποια απο τα υπολοιπα us.n. που λες οτι εχει ή μηπως εχει δειξει οτι φοβαται να λεει την αποψη του με το ονομα του? Δεν εχει καμια λογικη αυτο που λες και καμια βαση.
Αν εχεις καποιες ενδειξεις που σε οδηγουν εκει γιατι δεν μιλησες σε προσωπικο επιπεδο τουλαχιστον πρωτα με τον ιδιο να του τα πεις αυτα?
Μηπως γιατι ως κυριο στοχο εχεις να προσπαθησεις να τον εκθεσεις?
Ο καλυτερος χαρακτηρισμος που μπορω να δωσω ειναι αδικια.Οι ιδιες ενδειξεις δεν υπηρχαν σε εσενα οταν ο sotiris εκανε την tzeni και την tzena.Γιατι δεν βγηκες με τον ιδιο τροπο να δωσεις τον sotiri?
O sotiris δεν την ελεγε με τον ιδιο τροπο σε καποιους και στον Νικο?
Το ιδιο ισχυει και για αλλες διπλοεγγραφες που εσυ ο ιδιος παραδεχεσαι οτι υπαρχουν.Χαρακτηριζεις τα posts του Nικου γελοια , ανωριμα κλπ. και δεν ειδα να αναφερεις και κατι θετικο για αυτον.
Ξερω οτι ο Νικος τουλαχιστον τον πρωτο καιρο μιλουσε και εκανε γνωστο το σαιτ σε οποιοδηποτε συναντουσε και θα μπορουσε να τον ενδιαφερει.Εφερε καποιους αναγνωστες στην ιστοσελιδα και καποια μελη στο φορουμ.Εκανε γνωστο το σαιτ σε δρομεις , προπονητες κλπ.
Ξερεις οτι βοηθησε και σε αλλους τομεις.Εστειλε αποτελεσματα αγωνων , εβγαζε και εστελνε φωτο απο αγωνες και συναντησεις , ενημερωνε για διαφορα θεματα μεσα απο το φορουμ , ηταν και ειναι προθυμος να μεταφερει δρομεις σε αγωνες , συναντησεις , προπονησεις και οτιδηποτε αλλο περνουσε απο το χερι του.Αυτα τα πραγματα που φερνουν ή κρατανε ατομα στο σαιτ ή στο φορουμ , που εξυπηρετουνε δρομεις ή μελη του φορουμ τι σου λενε?
Οτι πρεπει να βγεις και να δωσεις τον Νικο οπως εσυ ο ιδιος ειπες και μαλιστα χωρις αποδειξεις επειδη νομιζεις οτι εχεις ενδειξεις?
Αποτυπωματα ή αποδειξεις αφηνουν τα δαχτυλα και τα αισθηματα καρδιας.
Δεν αφηνουν ουτε οι υπολογιστες , ουτε ο τροπος γραφης , ουτε η ροη του λογου.Ξερω οτι δεν θα σου αλλαξω αποψη.Ομως μην προσπαθεις και μαλιστα με αυτο τον τροπο να μεταδιδεις την αποψη σου και στους υπολοιπους.Γιατι το λεω για τελευταια φορα δεν ειμαι ο Νικος.Τον ξερω τον Νικο καλα , μιλαω μαζι του , συζηταμε , με ενημερωσε για τα πολυ παλαιοτερα που δεν γνωριζα καλα , σιγουρα εχω στο μυαλο μου και τις αποψεις του αλλα ολα αυτα ειναι

Η ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ BETMAN

Iσως με ξανασυναντησετε καπου μεσα στον χωρο μου σαν κομπιουτερας που ειναι η δουλεια μου ή σαν BETMAN (παντα) που ειναι το χομπυ μου.


Reply author: Diamantis
Replied on: 31/08/2006 23:39:00
Message:

Είσαι ανεκδιήγητος.

Λυπάμαι για λογαριασμό σου.


Reply author: Dejan
Replied on: 01/09/2006 00:00:26
Message:

Προφανώς η δυνατότητα διπλοεγγραφής ανακαλύφτηκε διότι τα posts ήρθαν από την ίδια ip το οποίο σημαίνει ότι:
α) Τα posts γινόντουσαν από το ίδιο pc (όχι κατ' ανάγκη από το ίδιο άτομο)
β) Από υπολογιστή που έβγαινε στο internet μέσω δικτύου DSL ή Shared Connection και λόγω NAT (στην DSL) δείχνει την ίδια I.P.
γ) Να βγαίνει ολόκληρο οικοδομικό τετράγωνο πίσω από proxy οπότε και φαίνεται επίσης η ίδια I.P.

Speedy κάνω σε κάτι λάθος? Για να μην νομίζουν ότι τα παραπάνω είναι ικασίες και ότι δεν υπάρχουν στοιχεία για να το αποκαλύπτουν.

______________________
*They told me to get a life, but I don't know where to download it*


Reply author: Speedy
Replied on: 01/09/2006 00:25:42
Message:

ΒΕΤΜΑΝ-Nickp7-Nelli-Beba-Bubu (etc etc)
Συγκινηθηκα τωρα... αλλά:
Δεν εχω απλως ενδείξεις, ειμαι 100% σιγουρος με για οτι εχω πει στην περιπτωση σου.
Κατα τα άλλα έχω βαρεθει να ασχολουμαι μαζι σου...

Dejan κατα βαση ειναι σωστα αυτά που λες. Επισης καθε αποπειρα dial-up βγαινει με διαφορετικο ip.

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy


Reply author: bipbip
Replied on: 01/09/2006 06:34:05
Message:

Τέτοια να βλέπω πρωί πρωί στη δουλειά να ξεκινάει δυναμικά η μέρα μου.

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.


Reply author: nikats
Replied on: 01/09/2006 08:23:37
Message:

Καλημέρα και καλό μήνα σ΄όλους:)


Reply author: bipbip
Replied on: 01/09/2006 10:23:58
Message:

Καλημέρα,καλό μήνα ,καλά ρεκόρ και Η Ρ Ε Μ Ι ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.


Reply author: MYTILHNH 4ever
Replied on: 01/09/2006 13:12:21
Message:

telika to +10 itan poly kalo. Sas to eipa (an kai den to pisteya toso) oti... -10 eprepe na exoyn. Megalo dwro to +10, megali omada H ELLADARA!!!!


Reply author: Speedy
Replied on: 01/09/2006 16:05:31
Message:

Σε άλλο θεμα γραφτηκαν:

quote:
Originally posted by MANOLIS

Λοιπον ακουστε ρεμαλια,μπειτε ολοι μαζι και φωναξτε το nickp7 πισω,σημερα η κυβερνηση επιστρεφει τις πινακιδες για τα επινηκια,γιατι το να κανεις λαθος ειναι ανθρωπινο,το να συγχωρεις ειναι θειο,για να βλεπω,ρεμαλια!!!!!!speedy πρωτος


quote:
Originally posted by sotiris

Μανολης παντα σωστος και προπαντος επικαιρος.Πρωτος εγω το ειπα αυτο αλλα ειδα ενα ποστ του νικου-betman και το μετανιωσα.

H συγχωρεση προϋποθετει κατανοηση και παραδοχη των λαθων μας.Να τη ζητησουμε οι ιδιοι και προπαντος να μην υποπεσουμε στα ιδια λαθη, γιατι το δις εξαμαρτην ...Εαν επιμενουμε οτι φταιει ο γιαλος που ειναι στραβος και οχι εμεις που στραβα αρμενιζουμε τοτε καλυτερα μακρια και αγαπημενοι ...



Συμφωνώντας με τις προϋποθεσεις που θετει ο Σωτηρης, εγω είμαι θετικός με τη μεγαλοψυχη προσκληση του Μανόλη...

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy


Reply author: GeorgeY
Replied on: 01/09/2006 16:54:58
Message:

Προσωπικά είμαι αντίθετος και το δήλωσα. Όταν λέμε τα ίδια πράγματα σε έναν άνθρωπο 50 forumίτες και με τον καλό και με τον καλοπροαίρετα αστείο και με τον σοβαρό τρόπο άπειρες φορές και εκείνος δεν μπορεί να καταλάβει (ή κάνει ότι δεν καταλαβαίνει) δεν υπάρχει γέφυρα επικοινωνίας. Το μόνο που θα καταφέρουμε είναι να χάνουμε τον χρόνο μας και να βρισκόμαστε σε άσκοπες κόντρες μεταξύ μας. Λυπάμαι που το λέω αλλά δεν είμαι μεγαλόψυχος, έχω απίστευτη υπομονή αλλά όταν ραγίσει το γυαλί δεν ξανακολλάει. Τέλος για μένα το θέμα.-

Φτάσε όπου δεν μπορείς!
Νίκος Καζαντζάκης


Reply author: bipbip
Replied on: 01/09/2006 18:26:41
Message:

quote:
Originally posted by nikats

Αααααααα....... τώρα κατάλαβα, Οκ bipbip!! By the way έπαιξε στοιχημα? Για οτι θελήσει, όποτε θελήσει, να μην διστάσει να μου τηλ. (ξέρει που θα βρεί τον αριθμό)!.-


Nikatς ,άστο καλύτερα ο φιλός της Kate ο Παύλος προσπαθεί ο καημένος εδώ και κάτι μήνες αλλά τελικά έχω μάθει εγώ.

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.


Reply author: kate
Replied on: 01/09/2006 18:37:11
Message:

quote:
Originally posted by bipbip

quote:
Originally posted by nikats

Αααααααα....... τώρα κατάλαβα, Οκ bipbip!! By the way έπαιξε στοιχημα? Για οτι θελήσει, όποτε θελήσει, να μην διστάσει να μου τηλ. (ξέρει που θα βρεί τον αριθμό)!.-


Nikatς ,άστο καλύτερα ο φιλός της Kate ο Παύλος προσπαθεί ο καημένος εδώ και κάτι μήνες αλλά τελικά έχω μάθει εγώ.

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.



Bipbip, δεν φτάνει που με κάνεις ρεζίλι (ότι δήθεν... δεν μπορώ να κατανοήσω το ΣΤΟΙΧΗΜΑ) βγάζεις και τα προσωπικά μου στη φόρα τώρα;;;;


Reply author: nikats
Replied on: 01/09/2006 18:55:24
Message:

Μη χολοσκάτε κορίτσια, και μεις που ξέρουμε....... Εγώ να σκεφτείτε, είμαι αυτός που τον φέρνει στους αγώνες ο υπηρέτης του με την Rolls Royce. (στους κοντινούς, στους μακρινούς πάω μ΄ελικόπτερο!!!).-


Reply author: Fever
Replied on: 03/09/2006 20:33:40
Message:

ποσα επεισοδια εχω χασει τις τελευταιες μερες? Εχω χασει τη μπαλλα! Προς τι το μισος κι ο αλληλοσπαραγμος?
Για νικητη Champions league ποιος εχει αποδοσεις -και προτασεις?

"Superman is Clark Kent.."


Reply author: nikats
Replied on: 04/09/2006 09:00:48
Message:

Fever...ασε να συνελθουμε απ΄το ΣΚ. Τα πηραμε απο το basket και τα φορτωσαμε στην Αργεντινή και στα over που δεν ηρθαν..... Παμε για καινουργια εβδομάδα.
Υ.Γ. Για Ch.L. σε λίγες μέρες. Ακόμα γινονται μετεγγραφές (A.Κόουλ).....-


Reply author: THANOS_KTM
Replied on: 06/09/2006 14:24:44
Message:

1 112 ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ - ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ 2
2 114 ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - ΣΚΩΤΙΑ 1
3 126 ΑΛΒΑΝΙΑ - ΡΟΥΜΑΝΙΑ 2
4 136 ΣΛΟΒΑΚΙΑ - ΤΣΕΧΙΑ 2
5 142 ΠΟΛΩΝΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ 1

Αντεεε να δούμε.!!


Reply author: nikats
Replied on: 06/09/2006 17:03:14
Message:

προτίμησα τους Αζερους στο under, όπως και τους Λιθουανούς και για τους αγώνες των 21.00....βλέπουμε. 3αδα κλεινω με Βελγους.-


RunningNews.gr Forum : http://forum.runningnews.gr/

© RunningNews.gr

Close Window