Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Τρέξιμο παλμοι

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
avatos Δημοσιευτηκε - 18/01/2018 : 02:43:00
Η απορία μου είναι η εξής, σε ήμι πρόσφατα ξεκίνησα κ. Έως το δέκα οι παλμοί μου ήταν ιδιαίτερα ανεβασμένοι, από το δέκα κ μετά με τον ίδιο ρυθμό έπεσαν κ τερμάτισα με κανονικούς για τα δεδομένα μου παλμούς, η απόκλιση ήταν από 160 στο ξεκίνημα στους 120 μετά το δέκα, τι ερμηνεία θα δίνατε, ευχαριστώ
2   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
thesalos Posted - 19/01/2018 : 11:22:10
συνηθως μετα το 10 σε ημι δινουμε κατι παραπανω , οποτε οι σφυγμοι ανεβαινουν. ερχεται σιγα-σιγα και κουραση, και σε συνδυασμο με τον αυξημενο ρυθμο λογικο να ανεβαινει η καρδ.συχν. 120 πιστευω οτι ειναι χαμηλα για ημιμαραθωνιο

εγω θα δοκιμαζα και μια αλλη ζωνη. κατι τετοια μου εκανε το γκαρμιν οταν η μπαταρια στον πομπο ηταν στα τελευτεα
dtziouvaras Posted - 18/01/2018 : 09:55:05
μου εχει τυχει να υπαρχει μεγαλη αποκλιση ειτε απο σφαλμα παλμογραφου ή ακομα και οταν ξεκιναω και κρυωνω πολυ και μεχρι να ζεσταθω εχω ανεβασμενους παλμους. Βεβαια αυτο συμβαινει για 5' αντε 10' βαρια.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000