Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Χώρος για τρέξιμο στη Θεσσαλονίκη

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
OnomaXristi Δημοσιευτηκε - 14/03/2020 : 12:59:49
Καλησπέρα, ρε παιδιά! Έκλεισαν τα πάντα... Δημοτικά στάδια, δημοτικά γυμναστήρια, γυμναστήρια επί πληρωμή... Για πείτε κάνα μέρος για τρέξιμο στη Θεσσαλονίκη πέραν της Νέα Παραλίας. Φυσικά, τα πεζοδρόμια δεν μετράνε. Δεν είμαι πολύ καιρό Θεσσαλονίκη και δεν ξέρω. Πού πηγαίνετε εσείς; 
11   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
OnomaXristi Posted - 16/03/2020 : 20:46:22
Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους παιδιά για την βοήθεια!

quote:
Originally posted by RiffRaff

Δες ένα παλαιότερο δικό μου long run, ώστε να έχεις εικόνα των πιθανών διαδρομών. Προσοχή, όμως, αύριο τη λασπουριά, ειδικά σε κάποια έντονα κατηφορικό τμήματα.

https://www.strava.com/activities/2519838451

--------------------------
Run-time Error


Πολύ ωραία η Πλατεία Θεμιστοκλέους, αλλά είναι Αθήνα. Να 'χαμε και 'μεις μία τέτοια.
Skyrunner Posted - 16/03/2020 : 13:14:14
Το Ζάλισες !!!
RiffRaff Posted - 15/03/2020 : 19:37:44
Δες ένα παλαιότερο δικό μου long run, ώστε να έχεις εικόνα των πιθανών διαδρομών. Προσοχή, όμως, αύριο τη λασπουριά, ειδικά σε κάποια έντονα κατηφορικό τμήματα.

https://www.strava.com/activities/2519838451

--------------------------
Run-time Error
Skyrunner Posted - 15/03/2020 : 18:21:05
Επιτρέπετε κανονικά !!!
Έχει μια διαδρομή κυκλική περίπου 670μ. κια μια λίγο ποιο trail που είναι μεγαλύτερη !!! η ποιο εύκολη είσοδος μπροστά από την Αγία Βαρβάρα. Από αύριο κατά της 17:00 και κάτι θα είμαι πάλι εκεί για τρέξιμο!!!
quote:
Originally posted by OnomaXristi

quote:
Originally posted by RiffRaff

Ανέβα τη Λαγκαδά από το ύψος του Βαρδάρη κι σε περίπου 2 χιλιόμετρα στο δεξί σου χέρι θα εμφανιστεί το παλιό στρατόπεδο Παύλου Μελά. Αν έχεις εμπειρία σε trail terrain, έχει αρκετά challenging διαδρομούλες με κάποιες βαρβάτες ανηφοροκατηφόρες. Απτην άλλη, μπορείς απλά να κάτσεις στο σπιτάκι σου και να κάνεις ασκήσεις δύναμης ή χρησιμοποιώντας παλιά μαξιλάρια ή κάποιο στρώμα να κάνεις επιτόπιο τρέξιμο, άλματα, κτλ. και μια χαρά προπόνηση θα βγάλεις.

--------------------------
Run-time Error



Ρε συ, το είδα στο χάρτη. Ωραίο είναι! Δε μου λες... Επιτρέπεται να μπεις μέσα; Δηλ. φυλάγεται;

OnomaXristi Posted - 15/03/2020 : 18:14:50
quote:
Originally posted by RiffRaff

Ανέβα τη Λαγκαδά από το ύψος του Βαρδάρη κι σε περίπου 2 χιλιόμετρα στο δεξί σου χέρι θα εμφανιστεί το παλιό στρατόπεδο Παύλου Μελά. Αν έχεις εμπειρία σε trail terrain, έχει αρκετά challenging διαδρομούλες με κάποιες βαρβάτες ανηφοροκατηφόρες. Απτην άλλη, μπορείς απλά να κάτσεις στο σπιτάκι σου και να κάνεις ασκήσεις δύναμης ή χρησιμοποιώντας παλιά μαξιλάρια ή κάποιο στρώμα να κάνεις επιτόπιο τρέξιμο, άλματα, κτλ. και μια χαρά προπόνηση θα βγάλεις.

--------------------------
Run-time Error



Ρε συ, το είδα στο χάρτη. Ωραίο είναι! Δε μου λες... Επιτρέπεται να μπεις μέσα; Δηλ. φυλάγεται;
RiffRaff Posted - 15/03/2020 : 11:13:07
Ανέβα τη Λαγκαδά από το ύψος του Βαρδάρη κι σε περίπου 2 χιλιόμετρα στο δεξί σου χέρι θα εμφανιστεί το παλιό στρατόπεδο Παύλου Μελά. Αν έχεις εμπειρία σε trail terrain, έχει αρκετά challenging διαδρομούλες με κάποιες βαρβάτες ανηφοροκατηφόρες. Απτην άλλη, μπορείς απλά να κάτσεις στο σπιτάκι σου και να κάνεις ασκήσεις δύναμης ή χρησιμοποιώντας παλιά μαξιλάρια ή κάποιο στρώμα να κάνεις επιτόπιο τρέξιμο, άλματα, κτλ. και μια χαρά προπόνηση θα βγάλεις.

--------------------------
Run-time Error
Chris44 Posted - 14/03/2020 : 20:13:28
Στην παραλιακή από Μέγαρο ως Λευκό Πύργο σε ώρες που δεν έχει κίνηση(πολύ πρωί ή βράδυ). Αυτά φυσικά όσο θα επιτρέπεται.
quote:
Originally posted by OnomaXristi

quote:
Originally posted by Chris44

Το γήπεδο Πανοράματος είναι ακόμη ανοιχτό. Και αν κλείσει μπορείς να τρέξεις γύρω από αυτό. Μέχρι που να επιβληθεί απαγόρευση κυκλοφορίας...



Το κοίταξα στο χάρτι και όντως είναι ωραία περιοχή, αλλά πολύ μακρυά. Κάτι μέσα στη πόλη έχεις;

OnomaXristi Posted - 14/03/2020 : 16:53:56
quote:
Originally posted by Chris44

Το γήπεδο Πανοράματος είναι ακόμη ανοιχτό. Και αν κλείσει μπορείς να τρέξεις γύρω από αυτό. Μέχρι που να επιβληθεί απαγόρευση κυκλοφορίας...



Το κοίταξα στο χάρτι και όντως είναι ωραία περιοχή, αλλά πολύ μακρυά. Κάτι μέσα στη πόλη έχεις;
OnomaXristi Posted - 14/03/2020 : 16:51:51
quote:
Originally posted by Agamemnon

Κανένα δεδομένο παραπάνω να μας δώσεις στο τι θέλεις να κάνεις...

Πχ ένα χαλαρό 5αρακι στο 6:00 ή 15Κ στο 4:30 ή ακόμα και τρέξιμο στο βουνό

Για να σου παρουσιαστούν εναλλακτικές!!

Επίσης Δυτική ή Ανατολική Θεσσαλονίκη?



Να σου πω, εγώ θέλω ένα μέρος με λίγο κόσμο, π.χ δεν θέλω να βγαίνω στα πεζοδρόμια και να τρέχω, για τρέξιμο 30' γύρω στους 140 bpm, δηλ. όχι sprinting. Δεν κατάλαβα τι εννοείς με το "5αρακι στο 6:00 ή 15Κ στο 4:30". Μένω λίγο παραπάνω από Βαρδάρη. Τώρα, αν υπάρχει κάνα γήπεδο μπάσκετ κάπως μεγαλούτσικο να τρέχω κύκλους δεν θα έλεγα όχι.
Chris44 Posted - 14/03/2020 : 16:49:06
Το γήπεδο Πανοράματος είναι ακόμη ανοιχτό. Και αν κλείσει μπορείς να τρέξεις γύρω από αυτό. Μέχρι που να επιβληθεί απαγόρευση κυκλοφορίας...
Agamemnon Posted - 14/03/2020 : 14:23:51
Κανένα δεδομένο παραπάνω να μας δώσεις στο τι θέλεις να κάνεις...

Πχ ένα χαλαρό 5αρακι στο 6:00 ή 15Κ στο 4:30 ή ακόμα και τρέξιμο στο βουνό

Για να σου παρουσιαστούν εναλλακτικές!!

Επίσης Δυτική ή Ανατολική Θεσσαλονίκη?

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000