Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 skechers ...γνωμες

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
iara Δημοσιευτηκε - 16/09/2020 : 12:49:39
ειχα την εντυπωση οτι βγαζει μοκασινια ...πρωτοφορεσα το ride 7 και τωρα το maxroad 4 ,πραγματικα πολυ καλα παπουτσια
4   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
hypnox Posted - 16/09/2020 : 23:03:07
Πολυ καλα παπουτσια. Η ταχύτερα αναπτυσσόμενη εταιρεία στην Αμερική. Τρομερή έρευνα. Το πιο ελαφρυ carbon παπουτσι ως τώρα (δεν το συνιστώ για άνω του ημιμαραθωνίου). Πήρα πρώτη φορά πριν από 8 χρόνια εντελώς στην τυχη γιατί μου άρεσε το πάτημα. Έτρεξα όλους τους αγώνες μου με τα go speed meb τα οποία είχαν carbon plate από τότε ακόμα (καμιά σχέση βέβαια με τα σημερινά και την επιστροφή ενέργειας που υπάρχει πλεον). Τα άλλαξα μετά από 3 χρόνια που έπαιρνα το μοντέλο γιατί τελικά για μαραθώνιο ήθελα λίγο πιο "" Γεμάτο" Παπουτσι στη σόλα. Τα μειονεκτήματα τους τότε ήταν πως είχαν μικρή διάρκεια ζωής λόγω ελάχιστου υλικού στη σόλα και πως είναι παπουτσι που θέλει να τρέχεις σωστά για να το εκμεταλλευτείς. Πλέον έχουν βγάλει πολλα μοντέλα για όλα τα στυλ, ακόμα και max cushioned. Δεν τα προτεινω για βουνο, κατά τα αλλά αν έτρεχα 10αρι και δεν υπήρχε το next% παλι με skechers θα έτρεχα.
iara Posted - 16/09/2020 : 16:05:56
Δεν γνωριζω ποιο πολλα φιλε μου ,εγω εχω ουδετερο πατημα και μου καθηασαν πολυ καλα
MARIOS2020 Posted - 16/09/2020 : 14:22:25
έχουν κατηγορίες ανάλογα με το πάτημα? ουδέτερο, πρηνισμός?
m_d Posted - 16/09/2020 : 12:59:13
Σε άλλο ελληνικό σαιτ θα βρεις πολλες παρουσιασεις για σκετσερς.
Εκει τα εκθειαζουν.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000