Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Χειμωνιατικος Ενιπεας. Αγωνας στις 10 Δεκεμβρη!

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
prasinopodilato Δημοσιευτηκε - 16/11/2006 : 16:10:53
Μπραβο στους υπευθυνους που κανουν αυτο
http://www.olympus-marathon.com/index.php?name=News&file=article&sid=24

Τον χειμωνα η διαδρομη ειναι φοβερη.
Εχω φωτο απο χιονισμενη προπονηση στον ενιπεα ,ας μου πει ο αδμιν πως μπορω να την στειλω.
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
RouDi Posted - 12/12/2006 : 08:15:58
Αρχαριος στο βουνο και να ξεκινήσω με δίαθλο;;;;;
Αργότερα ίσως

____________________
If you want to run fast, you have to train fast
olympios Posted - 11/12/2006 : 21:55:04
Τον ενιπέα τον διέσχιζες πάνω από τις γέφυρες ή περνούσες κολυμπώντας με ύπτιο;!!!!

Ο αθλητισμός δεν δίνει μόνο χρόνια στην ζωή, αλλά και ζωή στα χρόνια!
RouDi Posted - 11/12/2006 : 15:34:25
quote:
Originally posted by Lazaros



ΥΓ2. Απορια Roudi φιλε μου, σε εκεινα τα σκαλοπατια στον Αγ.Διονυσιο πως χωρουσανε τα πεδιλα σου

"Our horizon is as distant as our mind's eye wishes it to be."



Αυτο ήταν το πρώτο προβλημα που ειχα να αντιμετωπισω, το άλλο ήταν στις στροφες στα μονοπατια με τα σκαλοπατια εκει μου πηρε και τον περισσοτερο χρόνο γιατι εκανα μανουβρες.

____________________
If you want to run fast, you have to train fast
Lazaros Posted - 11/12/2006 : 14:54:56
Γιατρε μας,

ειχαμε και μια πληροφορια απο τον Λαζαρο, οτι ετοιμαζεται trail-running αγωνας 100χλμ στην Ροδοπη το 2007.

"Our horizon is as distant as our mind's eye wishes it to be."
DIMKAZ Posted - 11/12/2006 : 14:38:20
Συγχαρητηρια σε όλους τους φίλους για τη συμμετοχή τους.
Εγώ δυστυχως δεν μπόρεσα να παρευρεθώ για λόγους υγείας.
Ελπίζω να σας δούμε και στο μεγάλο του Ολύμπου τον Ιούνιο.
Άντε να κάνουμε και ομάδα trail-running και να πάμε και στο μεγάλο
(κάποια στιγμή) του Mont Blanc.
Lazaros Posted - 11/12/2006 : 14:16:30
ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ στον συνονοματο Λαζαρο Ρηγο και σε ολα τα παιδια της διοργανωσης. Βαλάνε πολλες ωρες εργασιας, ετσι ωστε αν ειναι οσο το δυνατον πιο καλο το μοναπατι για τον αγωνα.

Η φιλοξενια και η βοηθεια του Λαζαρου, ξεκινησαν πριν φτασουμε και τελειωσαν αργα το απογευμα που αναχωρουσαμε.
Η μικρη μας παρεα ( Λευτηρης-Μαρια-Χρηστος-Δεσποινα και ο μικρουλης Μαξιμος ή και Μουφασα ), ειχε ενα εξαιρετικο διημερο.
Ο ξενωνας "Μπουντόλα" που μειναμε υπεροχος , και υποψιαζομαι οτι οι καταπληκτικοι χρονοι του Λευτερη και της φανταστικης Μαριας, μπορει και να οφειλονται στο "υφος" μηνα του μελιτος δωματιο.

Στα του αγωνα, να σημειωσω οτι απο τις περιγραφες περιμενα κατι καταπληκτικο, αλλα η πραγματικοτητα, ξεπερασε κατα πολυ τη φαντασια.
Εντυπωσιαστηκα ακομη απο την ταχυτητα των πρωτων. Ουτε αναηφορες, ουτε πετρες ουτε σκαλοπατια καταλαβαινανε.

Δυστυχως γυρω στο 8χλμ επαθα ενα μετριο διαστρεμα στον αριστερο αστραγαλο, και ταλαιπωρηθηκα λιγο παραπανω στα υπολοιπα 14χλμ. Βεβαια μπορουσα να σταματησω στα Πριονια, που μας περιμενε η Δεσποινα με το Μαξιμο, αλλα δυστυχως ειμαι του ρητου "NEVER QUIT".
Σημερα πιο πολυ πονανε, οι μυες του αλλου ποδιου, παρα το διαστρεμα.

Την καλημερα μου στα πολυ καλα παιδια NBLACKS και OLYMPIO, δυστυχως δεν προλαβα να γνωρισω και τον STIBENS.


ΥΓ1. Εαν ακουσετε , εξορμηση-προπονηση με συμμετοχη Μαριας Π. , τρεξτε. Παντα θα εχει μαζι καταπληκτικους χειροποιητους μεζεδες. Ειτε γλυκους ειτε αλμυρους.

ΥΓ2. Απορια Roudi φιλε μου, σε εκεινα τα σκαλοπατια στον Αγ.Διονυσιο πως χωρουσανε τα πεδιλα σου


"Our horizon is as distant as our mind's eye wishes it to be."
RouDi Posted - 11/12/2006 : 10:25:55
Πολυ ωραια διαδρομή, αρκετά δύσκολη. Συγχαρητηρια στους διοργανωτές για την ΑΨΟΓΗ διοργάνωση. Χάρηκα που γνώρισα και απο κοντα κι άλλα παιδια απο το forum. Με τον Ολυμπιο συγκεκριμένα μιλάγαμε αρκετη ώρα και μετα ανακαλύψαμε οτι ο ενας την ταυτοτητα του άλλου.

Ευχομαι να ξαναγίνει του χρόνου και προτρέπω όσους δεν το αποφάσισαν φέτος να πάνε του χρόνου οποσδήποτε

____________________
If you want to run fast, you have to train fast
antonis.n Posted - 11/12/2006 : 09:27:46
Καλημέρα και από εμένα! Ήταν όλα τέλεια! Να είναι καλά οι διοργανωτές αλλά και όλοι οι υπόλοιποι συμμετέχοντες.
Εντελώς διαφορετικά συναισθήματα σε σχέση με τους ασφάλτινους αγώνες.
Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα. Θα στείλω και φωτογραφίες.
stibens Posted - 11/12/2006 : 09:16:54
Καλημέρα,να δώσω συγχαρητήρια στον Λάζαρο όλα ήταν τέλεια,όπως και τον Δημήτρη Βενετικίδη για την συμπαράσταση στα πριόνια,χάρηκα που γνώρισα κάποια παιδιά απο το forum roudi,antonis,olympios,nblaks,την γυναίκα του Λάζαρου,nik25,ήταν πολύ καλή προπόνηση και την απόλαυσα με την ψυχή μου,στην επόμενη συνάντηση τώρα.

Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος"
prasinopodilato Posted - 11/12/2006 : 09:12:13
http://www.olympus-marathon.com/index.php?name=News&file=article&sid=28

2.15 !!!!!!
Παναγια μου
bkafkas Posted - 10/12/2006 : 23:05:32
Λάζαρε συγχαρητήρια για ακόμα μία φορά. Οπως πάντα όλα τέλεια!!
nikospet Posted - 10/12/2006 : 22:34:49
χαρηκα και εγώ πολύ που γνώρισα πολλα παιδιά απο το forum. πολυ ωραίος αγώνας. ωραία διαδρομή και πολυ ωραίοι άνθρωποι. πόρωση για τον μαραθώνιο του Ιουνίου.
olympios Posted - 10/12/2006 : 17:00:07
Συγχαρητήρια σε όλους τους τεματίσαντες φορουμίτες και μη. Ήταν μια πολύ καλή ευκαιρία να γνωριστώ με αρκετά παιδιά του φόρουμ:ΝBLACKS-antonis.n-stibens-HARRY-ROYDI-nikospet-Lazaros-Fillipas και άλλους πολλούς. Ήταν μια καλή ευκαιρία για τεστάρισμα για όσους σκέφτονται την μεγάλη διαδρομή τον Ιούνιο. Χρόνος 1ου αθλητή (με επιφύλαξη) 2:16 Θεοδώρου Ζαχαρίας. Αναλυτικότερη ενημέρωση αργότερα.

Ο αθλητισμός δεν δίνει μόνο χρόνια στην ζωή, αλλά και ζωή στα χρόνια!
NBLACKS Posted - 09/12/2006 : 01:33:30
Οι συμβουλές των διοργανωτών:
http://www.olympus-marathon.com/index.php?name=News&file=article&sid=27

Οι δοκιμασίες μπορεί να είναι πιο σκληρές απ΄ όσο φανταζόμαστε. Αλλά είναι απαραίτητες για να μάθουμε. Και κάθε δοκιμασία μας φέρνει πιο κοντά στην πραγματοποίηση των ονείρων μας.
antonis.n Posted - 08/12/2006 : 20:49:35
Ευχαριστώ!

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000