Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 1ο Απάν σο ρακανόπον

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
mistridis Δημοσιευτηκε - 17/03/2012 : 22:54:17
Σας καλωσορίζω στη σελίδα του αγώνα μας στην όμορφη Επτάλοφο στο Κιλκίς. Σας καλωσορίζω στο 1ο αγώνα που φέρει όνομα ποντιακό και οι σκοποί, τους οποίους εξυπηρετεί, πέρα από τον αθλητισμό είναι η τιμή της μνήμης των 353000 σφαγιασθέντων Ποντίων. Στο 1 ΑΠΑΝ ΣΟ ΡΑΚΑΝΟΠΟΝ θα δώσουμε μετάλλια μοναδικά, διπλώματα ξεχωριστά,θα υπάρχει ζωντανή ποντιακή μουσική και χορευτικά , καθώς και ποντιακά φαγητά προσφορά των κατοίκων του χωριού. Άλλωστε η φιλοξενία ήταν το χαρακτηριστικό γνώρισμα των Ποντίων ανέκαθεν. Στο χωριό μας ζούνε πολλοί πόντιοι προερχόμενοι από τη Τραπεζούντα, Κερασούντα και άλλες περιοχές και πολλοί από αυτούς έχασαν γονείς και συγγενείς κατά των εκδιωγμό των Τούρκων. Έχοντας τις παραπάνω σκέψεις σας περιμένω στην Επτάλοφο Κιλκίς και σε συνεργασία με τον Πολιτιστικό Σύλλογο Ακριτών Επταλόφου Κιλκίς σας υποσχόμαστε μια αξέχαστη μέρα!!
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Skyrunner Posted - 16/05/2012 : 09:12:48
quote:
Originally posted by sugar

...αχ Παναγιωτη ερωτευμενος εισαι???? εγω καλα ειμαι και θα το δεις το Σαββατο στο Καυτατζογλειο!!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!

sugar Posted - 15/05/2012 : 22:58:08
...αχ Παναγιωτη ερωτευμενος εισαι???? εγω καλα ειμαι και θα το δεις το Σαββατο στο Καυτατζογλειο!!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Skyrunner Posted - 15/05/2012 : 22:00:03
quote:
Originally posted by sugar

[quote]Originally posted by Vicky

Μπράβο στους διοργανωτές και μπράβο σε όσους συμμετείχαν.
Συμμετείχα καιεγώ δυστυχώς όμως στο έκτο χιλ. πάτησα σε μια λακούβα, ένοιωσα έναν πόνο στο γόνατο, δοκίμασα και είδα ότι μπορώ να συνεχίσω κόβοντας ρυθμό. Η ενόχληση συνεχίστηκε μέχρι το τέλος. Τερματίζοντας έβαλα πάγο.Το απόγευμα στο σπίτι περπατούσα με το ζόρι. (Σημ. Το γόνατο είχε παλιότερα πρόβλημα, έχω αφαιρέσει δυο φορές τμήματα μηνίσκου, το έχω γυμνάσει αρκετά κάνω συνέχεια ισομετρικές ασκήσεις για δυνάμωση του τετρακεφάλου. Κατέληξα στο νοσοκομείο, πιθανά να υπάρχει καινουργια ρήξη μηνίσκου, (θα πρέπει να κάνω μαγνητική σε καμιά 15 μέρες), μου συνέστησαν πάγο ανά δυο ώρες για το πρώτο 24ωρο, αντιφλεγμονώδη και ξεκούραση. Σήμερα περπατάω πάλι δύσκολα.
Πόσο καιρό θα πάρει άραγε η ανάρρωση; Θέλω την γνώμη σας. Επειδή έχω την ευαισθησία με το γόνατο. Τι να κάνω; Να αποφεύγω τελείως τέτοιες διαδρομές; Είναι αλήθεια ότι τα πρώτα 7 χιλ.είχαν πολλές λακούβες.
Ευχαριστώ Βίκη.

[/quote ΤΩΡΑ το ειδα....ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΒΙΚΥ...υπομονη να εισαι αισιοδοξη..ολα θα πανε καλα...υπομονη πρωτα η υγεια και μετα το τρεξιμο...οι αγωνες θα σε περιμενουνε!!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!

Ευθύμη μην πάει το μυαλό σου συνεχώς στο κακό !!! απλά τρέχα για λίγο καιρό κούρσες που να είναι άσφαλτο και απόφυγε διαδρομές που υπάρχει υποψία λακκούβας ή μεγάλης καμπυλότητας στην άσφαλτο !!!! Ελπίζω να είσαι εντάξει για την κούρσα του σαββάτου!! έστω και πιο αργά σε ρυθμό !!
sugar Posted - 15/05/2012 : 18:05:36
[quote]Originally posted by Vicky

Μπράβο στους διοργανωτές και μπράβο σε όσους συμμετείχαν.
Συμμετείχα καιεγώ δυστυχώς όμως στο έκτο χιλ. πάτησα σε μια λακούβα, ένοιωσα έναν πόνο στο γόνατο, δοκίμασα και είδα ότι μπορώ να συνεχίσω κόβοντας ρυθμό. Η ενόχληση συνεχίστηκε μέχρι το τέλος. Τερματίζοντας έβαλα πάγο.Το απόγευμα στο σπίτι περπατούσα με το ζόρι. (Σημ. Το γόνατο είχε παλιότερα πρόβλημα, έχω αφαιρέσει δυο φορές τμήματα μηνίσκου, το έχω γυμνάσει αρκετά κάνω συνέχεια ισομετρικές ασκήσεις για δυνάμωση του τετρακεφάλου. Κατέληξα στο νοσοκομείο, πιθανά να υπάρχει καινουργια ρήξη μηνίσκου, (θα πρέπει να κάνω μαγνητική σε καμιά 15 μέρες), μου συνέστησαν πάγο ανά δυο ώρες για το πρώτο 24ωρο, αντιφλεγμονώδη και ξεκούραση. Σήμερα περπατάω πάλι δύσκολα.
Πόσο καιρό θα πάρει άραγε η ανάρρωση; Θέλω την γνώμη σας. Επειδή έχω την ευαισθησία με το γόνατο. Τι να κάνω; Να αποφεύγω τελείως τέτοιες διαδρομές; Είναι αλήθεια ότι τα πρώτα 7 χιλ.είχαν πολλές λακούβες.
Ευχαριστώ Βίκη.

[/quote ΤΩΡΑ το ειδα....ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΒΙΚΥ...υπομονη να εισαι αισιοδοξη..ολα θα πανε καλα...υπομονη πρωτα η υγεια και μετα το τρεξιμο...οι αγωνες θα σε περιμενουνε!!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
sugar Posted - 15/05/2012 : 17:59:35
ωραιες φωτο!!!! ευχαριστω Παυλε...να σαι καλα παντα νικες!!!! (τελικα ειχα το νουμερο 48...ειχα μια απορια...

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Skyrunner Posted - 15/05/2012 : 13:43:50
quote:
Originally posted by saridis

μερικες ακομη φωτο














Τελικά με τσάκωσες !!!! μαζί με τον Φώτη !!!!
igi Posted - 15/05/2012 : 13:31:49
quote:
Originally posted by saridis

και πειτε σας παρακαλω στην κυρια IGI ποιος ειναι ο μαυρος της παρεας



Εντάξει λοιπόν!!! Θα κάνω μερικά μπανάκια και τα λέμε στην Καβάλα!!!
saridis Posted - 15/05/2012 : 12:28:28
και πειτε σας παρακαλω στην κυρια IGI ποιος ειναι ο μαυρος της παρεας
saridis Posted - 15/05/2012 : 12:21:33
μερικες ακομη φωτο












dentaris Posted - 15/05/2012 : 10:35:12
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Φίλος της KARLA είναι.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012



Το ξερω φιλε Σκοτεινε

Με τον Τσακαμαν ειχαμε βγαλει μαζι το περσινο Παρανεστι

ΟΣΟ ΘΑ ΖΩ,ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ...
Vicky Posted - 14/05/2012 : 21:35:15
Κάρλα και Skyrunner σας ευχαριστώ για τα περαστικά.
Καλές διαδρομές.
NIKOS T. Posted - 14/05/2012 : 18:59:35
Ο Παύλος απλά συνεχίζει την παράδοση που έχει η Καβάλα να βγάζει πολύ καλούς δρομείς.
Έχει βέβαια και τα μικρά μυστικά του....άγριοι σπόροι chia και σησαμοπολτός!


"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"
vasilis dr Posted - 14/05/2012 : 17:01:42
Συγχαρητήρια στην διοργάνωση, στον ΑΚΟΥΡΑΣΤΟ Χρήστο Μυστρίδη, και σε όλους τους αθλητές που συμμετείχαν. Του χρόνου πάλι εκεί!!
Η διαδρομή(13.800μ) ήταν περίπου μισά χιλιόμετρα(ανηφόρα)σε χωμάτινο δρόμο, και τα άλλα μισά σε άσφαλτο(κατηφόρα).
Εγω, λόγω οτι αυτή την Κυριακή έχω τα 33 χιλ. στον Κίσαβο, έτρεξα χαλαρά,ενω στα περισότερα ασφάλτινα χιλιόμετρα έβγαινα απο τον δρόμο και έτρεχα σε χώμα διότι τα SALOMON ηταν πολύ βαριά για την άσφαλτο.
Βρέθηκα με πολλούς φίλους του forum και τα είπαμε απο κοντά(Κάρλα,Ευθύμης, Ηλίας, Παύλος).
Και κάτι τελευταίο,τα συγχαρητήρια και για την ΨΥΧΑΡΑ, τον Παύλο Σαρίδη, που χτές πετούσε, αν και ακούστηκαν και κάτι φήμες, οτι δηλαδή για την απόδοσή του δεν είναι μόνο το ταλέντο και η προπόνηση, αλλα και η εξωτερική βοήθεια, αφού έτρεξε χαπακωμένος, απο μυστική αγωγή με τον κωδικό όνομα ''αντιβίωση'',που έλαβε απο τον ΝΙΚΟ λίγες μέρες πρίν τον αγώνα
Γιατρέ, για μας δεν έχει τίποτα;;;;; μόνο στους κολλητούς;;;;;;
KARLA Posted - 14/05/2012 : 16:57:12
ΘΑΝΑΣΗ ΜΟΥ δεν θα μπορέσω να είμαι στον αγώνα...κάπου θα
ανταμώσουμε όμως σίγουρα..να είσαι καλά φίλε μου!!
KARLA Posted - 14/05/2012 : 16:51:58
Γεια σας φίλοι μου..έχουμε καιρό να τα πούμε..
πρέπει να ομολογήσω ότι μου λείπετε..
Λοιπόν ο αγώνας ήταν εξαιρετικά δύσκολος για μένα γιατί έχω
θέμα με τις ανηφόρες καιη αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να είναι
τόσο μεγάλες και σε κλίση και σε διάρκεια...σε συνδυασμό και με τη λάσπη ...τα είδα όλα.Δεν σας κρύβω ότι πέρασε απο το μυαλό μου να εγκαταλείψω αλλά σκεφτόμουν αυτούς που με περίμεναν κουπίδη-saridi-
ειρήνη και έτσι τερμάτισα αισίως.
Ο Μυστρίδης ΄με την ομάδα του έκανε για μια ακόμη φορά με επιτυχία
μια δρομική συνάντηση που μας χαροποιησε όλους όσους βρέθηκαμε...

IGI@ εγώ σ ευχαριστώ για την παρέα και συγνώμη αν....το παράκανα
saridi@ ευχαριστώ που ήρθες με τον τερζή στη γιαγια δεσποίνη
SKOTEINE@..α ρε φίλε μου που θυμάσαι τον συντρεχτη μου ..με τρέλανες
λέμε....να σαι καλά!
ΓΙΩΡΓΗ Δ@ ..στο σπιτι κανείς δεν θυμήθηκε τη γιορτή της μητέρας ..
σ ευχαριστώ πολύ !!
vicky@ περαστικά κορίτσι και απο μένα!!


RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000