Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Διαδρομές
 Άλσος Νέας Σμύρνης

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
ANGEL1 Δημοσιευτηκε - 22/05/2010 : 00:03:40
Καλησπέρα σας. Πηγαίνω, όχι πολύ συχνά, στο Άλσος Νέας Σμύρνης. Ένας χώρος καθαρός από κάθε άποψη, που σε κάνει να θες να τρέξεις. Τελευταία προσπαθώ να πηγαίνω συχνότερα, αλλά επειδή δεν μένω στην περιοχή δεν τα καταφέρνω. Ξέρει κανείς την απόσταση της εξωτερικής διαδρομής;
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
skrivi Posted - 19/12/2016 : 18:38:37
Γεια σας παιδιά! Στρώσανε το άλσος, σε σχέση με το χάλι που ήτανε τώρα μου φαίνεται σαν ταρτάν! Ελπίζω μόνο να μη χαλάσει γρήγορα.. Στο μεταξύ τρεχάτε, είναι ό,τι πρέπει για γρήγορα!
skrivi Posted - 29/11/2016 : 15:33:45
Το μόνο που με ανησυχεί είναι ότι δεν έχουμε γρήγορα δημοτικές εκλογές
daydreamer Posted - 28/11/2016 : 23:55:10
Επιβεβαιωνεται δηλαδή; Καλά νέα! :)
skrivi Posted - 28/11/2016 : 20:28:33
Καλησπέρα σας. Έχω ευχάριστα νέα. Όσοι πάτε άλσος θα έχετε διαπιστώσει ότι το έδαφος έχει γίνει σαν πέτρα κανονικά. Ενημερώθηκα λοιπόν ότι είναι στα άμεσα σχέδια του δήμου να στρωθεί και να πατηθεί και πάλι με χώμα. Ένα μικρό μέρος (περίπου 20 μέτρα) ολοκληρώθηκε προκειμένου να χρησιμεύσει ως δείγμα, όπως μου είπαν από τον ΣΑΦΑΝΣ
lenin67 Posted - 29/06/2013 : 19:59:48
5 χιλιόμετρα σήμερα (6 γύροι στην εξωτερική περίμετρο και άλλο λίγο συμπλήρωμα). Δροσούλα, σκιά και εξαιρετικός κόσμος από κάθε άποψη. Τώρα με τις ζέστες βρίσκω και πολύ εύκολα θέση ακριβώς απ' έξω. Όλα εξαιρετικά!
skrivi Posted - 14/09/2012 : 17:00:49
5 χιλιομετράκια χθες στο άλσος, γιατί το βραδινό πρόγραμμα είχε ούζα με τον κουμπάρο και δεν ήθελα να είμαι πιασμένος. Είδα ότι κάνουν έργα για να τοποθετηθούν κάποια ακόμα μηχανήματα γυμναστικής, στην κάτω πλευρά, μαζί με τα άλλα. Απ' ό,τι μου είπαν θα είναι κάτι για κοιλιακούς, ένα μονόζυγο και κάνα δυο ακόμα. Μπορεί να είναι και σήμερα έτοιμα.

skrivi Posted - 12/09/2012 : 18:37:02
Τουλάχιστον Δευτέρες και Τετάρτες 6-8 είναι ανοιχτά τα γραφεία του ΣΑΦΑΝΣ, οπότε τα πράγματα μπορεί όποιος θέλει να τα αφήνει εκεί. Αλλά και τις άλλες ώρες μπορεί να αφήνει κανείς τα πράγματά του δίπλα, στο σπιτάκι του φύλακα. Αποδυτήρια δεν υπάρχουν, αλλά υπάρχουν τουαλέτες
echetlos Posted - 12/09/2012 : 17:26:28
quote:
Originally posted by Sofia_sp

Τώρα που ο καιρός δροσίζει λέω να ξαναρχίσω να πηγαίνω στο Άλσος. Μήπως ξέρετε αν στο άλσος υπάρχουν αποδυτήρια; Μπορεί κάποιος να αφήσει τα πράγματά του εκεί;



Ούτε αποδυτήρια υπάρχουν ούτε και είναι ασφαλές να αφήνεις την τσάντα σου, έστω και σε περίοπτη θέση. Έχουν γίνει αρκετά.

"My sport is your sport's punishment"
Sofia_sp Posted - 12/09/2012 : 16:56:16
Τώρα που ο καιρός δροσίζει λέω να ξαναρχίσω να πηγαίνω στο Άλσος. Μήπως ξέρετε αν στο άλσος υπάρχουν αποδυτήρια; Μπορεί κάποιος να αφήσει τα πράγματά του εκεί;
Sofia_sp Posted - 31/05/2012 : 16:38:09
Παιδιά επισκέφθηκα το άλσος για πρώτη φορά εχθές και το ομολογώ ότι ενθουσιάστηκα! πολύ καλός κόσμος και αρκετοί δρομείς! Νομίζω θα γίνει ο χώρος προπόνησής μου το απόγευμα μετά τη δουλειά! Το μόνο αρνητικό ότι έπιασε βροχή και αναγκάστηκα να φύγω νωρίς...
SKOTEINOS Posted - 08/04/2012 : 21:36:49
Αύριο Μεγ.Δευτέρα θα είμαι εκεί,περίπου στις 18.30-19.00.Άμα είναι να βρεθούμε.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
ANGEL1 Posted - 07/04/2012 : 19:42:54
Άντε να το ξαναβάλω και εγώ στο πρόγραμμα το άλσος που μου έχει λείψει.
SKOTEINOS Posted - 21/03/2012 : 12:27:11
Βαλτό ήταν;;;
Άμα το ξαναδώ θα το σκοτώσω το κωλόπαιδο

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
echetlos Posted - 21/03/2012 : 12:24:26
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

...και το μόνο ατυχές γεγονός,ένα πιτσιρίκι με ένα ποδήλατο που έτρεχε με τα 1000 πάνω στο ποδήλατο και το άφησε ελεύθερο στην μεγάλη κατηφόρα.Τελευταία στιγμή το απέφυγα,αλλιώς θα είχα υποστεί πολύ σοβαρό τραυματισμό


ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012



Άχρηστος ο πιτσιρικάς!
Τζάμπα το 20άρικο που τού έδωσα...

"My sport is your sport's punishment"
SKOTEINOS Posted - 21/03/2012 : 12:14:39
Ωραία χθες μέσα στο αγαπημένο μας αλσάκι,που τείνει να γίνει ο μόνιμος τόπος των προπονήσεών μας.Κόσμος αρκετός-δεν χρειάζεται να το πω,ο καιρός ο απολύτος κατάλληλος,με μια ωραία ανοιξιάτικη δροσούλα,και το μόνο ατυχές γεγονός,ένα πιτσιρίκι με ένα ποδήλατο που έτρεχε με τα 1000 πάνω στο ποδήλατο και το άφησε ελεύθερο στην μεγάλη κατηφόρα.Τελευταία στιγμή το απέφυγα,αλλιώς θα είχα υποστεί πολύ σοβαρό τραυματισμό
Τέλος καλό-όλα καλά,και ολοκλήρωσα με ένα δεκατριάρι μεσα.Σήμερα θα ξαναπάω(ελπίζω να μην πετύχω πάλι το ποδήλατο)

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000