Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Στάδια
 Στάδιο Παλλήνης

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
elias74gr Δημοσιευτηκε - 21/02/2009 : 14:29:36
στην Παλλήνη υπάρχει το στάδιο του Παλληνιακού με ταρτάν. είναι ανοικτό όλο το 24ωρο από την μεριά του κλειστού. οι προβολείς κλείνουν κατά τις 9 το βράδυ με το πέρας της προπόνησης της ομάδος στίβου. αχρείαστα να είναι τα ασθενοφόρα του ΕΚΑΒ στα 100 μέτρα.
8   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
hlias_3 Posted - 19/11/2012 : 13:45:05
Αν και κάτοικος Ιλίου, βρέθηκα στην Παλλήνη αρκετές φορές ( ελέω του συντρεχτή μου και της προετοιμασίας που κάναμε μαζί για το ΚΜΑ ) τους τελευταίους 2 μήνες. Όντως το εξωτερικό κουλουάρ είναι περίπου 380+ μέτρα, το ταρτάν αρκετά καλό, πρόσβαση ( για μένα ) από τον προαστιακό σταθμό της Παλλήνης στα 150 μέτρα, αλλά ρε παιδιά … πολλοί περιπατητές, πολλοί περιπατητές. Πρέπει να κάνεις συνέχεια ζικ ζακ !!!
Κάνει προπονήσεις και μια ομάδα με νέα παιδιά και είναι στριμωγμένοι
στα πρώτα 3 κουλουάρ. Έχουνε και εμπόδια .για καμιά 30 μέτρα στον τερματισμό και γίνεται ένας χαμός.

Οπότε παράτησα τον … συντρεχτή μου και πηγαίνω στο γήπεδο στο πάρκο Τρίτση όπου τρέχουμε εμείς και εμείς !!!

Πουθενά στις πολιτείες του λευκού δεν υπάρχει μια ήσυχη ειρηνική γωνιά.Δεν υπάρχει τόπος να σταθείς ν'ακούσεις το ξεπέταγμα των φύλλων την άνοιξη ή το βουητό των εντόμων.
AntonisR Posted - 23/04/2012 : 15:24:02
To στάδιο είναι άψογο. Η εξωτερική του είναι 388 μέτρα. Αλλά όλα τα λεφτά είναι να κάνεις το γύρό του νεκροταφείου (περίπου 1400 μέτρα κύκλος ) που έχει και την ύπουλη ανηφορίτσα του. Βέβαια η καλύτερη ώρα να τρέξεις και να διολογιστείς είνα μετα τις 9 και μιση με 10 το βραδυ που σβήνουν και τα προβόλια. Kai Dpkouki αστέρι μου εσύ όντως το γράφει στο πεζοδρόμιο της Μαραθωνος .Το 28ο είναι !!!!!

Γκρινιάζω ; τρέχω ;; ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ...
ppapad Posted - 22/04/2012 : 16:05:26
Συνήθως τρέχω στη εξωτερική διαδρομή. Είναι περίπου τετρακοσάρι (395μ)
dpkouk Posted - 22/04/2012 : 11:34:20
στο 28o του κμα,καθοτι στο 27,5ο σταθμος ανεφοδιασμου μετα την πετρινη εκκλησια της παλληνης..gps μου ολα, gps μου τιποτα

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Dejan Posted - 22/04/2012 : 00:02:24
quote:
Originally posted by trexalitsa

ρε παιδια που ακριβως ειναι ???/



Πάνω στη κλασική διαδρομή, όπως πηγαίνουμε για Αθήνα στο δεξί σου χέρι. Είναι περίπου το 27κμ του αγώνα.

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”
trexalitsa Posted - 21/04/2012 : 22:29:23
ρε παιδια που ακριβως ειναι ???/
than Posted - 21/04/2012 : 12:29:49
Αρκετά συμπαθητικό το στάδιο Παλλήνης. Νομίζω έχει περίμετρο περίπου 350 μέτρα. Ακόμα καλύτερο είναι να δοκιμάσει κάποιος να κάνει έναν γύρο εξωτερικά του σταδίου που βγαίνει περίπου 800-900 μέτρα (στους γύρω δρόμους). Ειδικά για εμένα που βαριέμαι τη μονοτονία των σταδίων και των πολλών γύρων...
pagratios2 Posted - 20/04/2012 : 20:31:55
τρομερό , πολύ καλό, μένω 1800 μέτρα μακριά και από μέσα μαρτίου (του 2012 εεε!) πηγαίνω ... είναι πολύ βολικό το ωράριο 24/7 και το ταρτάν έχει καλή ποιότητα. Τώρα γενικώς ψάχνομαι και λέω να πάω κανένα ΣΚ και στο στάδιο Χαλανδρίου που και αυτό είναι κοντά

nothing is over till the fat lady sings

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000