Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Kerkini Lake Run

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
penelope Δημοσιευτηκε - 13/06/2013 : 08:27:50
Kerkini Lake Run, 16/6

Θα ειμαι εκει για το 10αρι. Aν ο καιρος το επιτρεψει, αποβραδις, με το αντισκηνο.

Αλλος;

"Today i will run what you will not so that tomorrow i will run what you cannot"
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
sugar Posted - 26/06/2013 : 13:51:05
okk Κωστας ευχαριστω πολυ!!!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
KostasPVol Posted - 25/06/2013 : 14:36:15
Οι φωτογραφίες είναι από το φέισμπουκ, ελεύθερες για όλους, ακόμη και σε αυτούς που δεν έχουν εγγραφεί (όπως ο Μανώλης trexantiris). Άρα ο Ευθύμης που είναι εγγεγραμένος στο fb και του έχουν γίνει και tag στις φωτογραφίες, θα έπρεπε να τις βλέπει...ακόμη περισσότερο.

Αλλά υπάρχει εξήγηση. Ο υπολογιστής που μπήκες Ευθύμη, απαγορεύει τη πρόσβαση στο fb, έτσι έχει ρυθμιστεί. Αν μπεις από οποιονδήποτε άλλο υπολογιστή, θα τις δεις.
trexantiris Posted - 25/06/2013 : 12:09:28
@sugar: δεν μπορείς να τις δεις τις φωτογραφίες; Μα είναι σε "κοινή" θέα εκ των πραγμάτων...

Με την ευκαιρία παρατηρώ την KARLA "πρώτη μούρη"; Με το μόνιμο χαμόγελο καρφωμένο στα χείλη της;

Free your feet...free your senses!
sugar Posted - 25/06/2013 : 04:01:07
[quote]Originally posted by barerunner

Η διοργάνωση καλή, με αρκετές παροχές. Η ζέστη σε συνδυασμό με την αυξημένη υγρασία δυσκόλεψε και εμάς και τους διοργανωτές. Το τοπίο πανέμορφο, ο κόσμος εγκάρδιος και φιλόξενος. Είδα φίλους (sugar, vasilis dr - ήρθαμε από Λάρισσα μαζί, remali - ήρθαμε από Βόλο μαζί) αλλά και αρκετούς γνωστούς. Μετά τον τερματισμό τράβηξα λίγες φωτογραφίες, όσους πρόλαβα από το δεκάρι και τον ημί από την αρχή έως ένα σημείο (δεν μπορούσες να καθήσεις και πολύ ώρα λόγω της ζέστης). Μερικές φωτό από το αγώνα :

Και μερικές από τον Βασίλη:


[/quot.....ΦΙΛΕ αυτες τις φωτο γιατι δεν μπορω να τις δω εγω...

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
skiritis Posted - 19/06/2013 : 20:36:50
Πω-πω, πολύ γκρίνια βρε παιδί μου. Ζέστη, λάσπες, δεν είχε νερό....΄Οποιος αποφασίζει να τρέξει αγώνα καλοκαίρι στην Ελλάδα, νομίζω ξέρει τι τον περιμένει από άποψη θερμοκρασιών. Λάσπες είχε αφού ήταν δίπλα σε λίμνη. Νερό μπορεί καθένας να έχει και σε ένα παγούρι σε ζώνη μέσης. Τέλειος αγώνας!
Etien Posted - 19/06/2013 : 09:51:21

Μπραβο παιδια!!!Συγχαρητηρια !!!Ωραιο μερος....δυστυχως ειμαι μακρυα... Πολυ ωραιες και οι φωτογραφιες !! και του χρονου !!!

Παναγιωτης !!
barerunner Posted - 18/06/2013 : 21:43:04
Η διοργάνωση καλή, με αρκετές παροχές. Η ζέστη σε συνδυασμό με την αυξημένη υγρασία δυσκόλεψε και εμάς και τους διοργανωτές. Το τοπίο πανέμορφο, ο κόσμος εγκάρδιος και φιλόξενος. Είδα φίλους (sugar, vasilis dr - ήρθαμε από Λάρισσα μαζί, remali - ήρθαμε από Βόλο μαζί) αλλά και αρκετούς γνωστούς. Μετά τον τερματισμό τράβηξα λίγες φωτογραφίες, όσους πρόλαβα από το δεκάρι και τον ημί από την αρχή έως ένα σημείο (δεν μπορούσες να καθήσεις και πολύ ώρα λόγω της ζέστης). Μερικές φωτό από το αγώνα :

Και μερικές από τον Βασίλη:

gar881 Posted - 17/06/2013 : 20:34:20
Ήρθαμε με λεωφορείο από Κατερίνη με 27 συμμετοχές στον Ημιμαραθώνιο και καμιά 10αριά στο 10άρι. Ξεκινήσαμε – όλο χαρά – στις 6 το πρωί. Το ταξίδι καλό και το κλίμα που υπήρχε γιορτινό.
Ευτυχώς φτάσαμε νωρίς και πήραμε εγκαίρως τους σάκους μας με τα δώρα της διοργάνωσης. Μετά άκουσα ότι έγινε ένα σχετικό μπάχαλο.
Δεν τον χάρηκα τον αγώνα όσο θα ήθελα. Από τα πρώτα χιλιόμετρα καταλάβαινες ότι στόχο είχες θα έπρεπε να τον εγκαταλείψεις για κάποια άλλη διοργάνωση. Η ζέστη ανυπόφορη και δεν βοηθούσε καθόλου το γεγονός ότι για 300 μέτρα έτρεχες (ουσιαστικά δεν μπορούσες να τρέξεις) σε τερέν με μεγάλη κλίση. Άσε που εκεί δεν επιτρέπονταν οι προσπεράσεις. Απλά ακολουθούσες τον αθλητή που είχες μπροστά σου. Αν περπατούσε αυτός, θα περπατούσες και εσύ.
Επίσης, μεταξύ 12 – 14 χλμ το έδαφος ήταν λασπερό και βαλτώδες. Κάποιοι τραυματίστηκαν (τους γύρισε το πόδι, εγώ ξέρω για δύο περιπτώσεις)
Όσο για τους σταθμούς υδροδοσίας, είναι τυχεροί οι διοργανωτές που δεν έπαθε κανείς τίποτα (αν και κάτι διάβασα για αφυδατώσεις). Ήταν τραγικό να περνάς από σταθμό και να σου λένε ότι το νερό τελείωσε ή «περίμενε να σου γεμίσω το ποτήρι». Οι σταθμοί έπρεπε να ήταν πιο πυκνοί και πιο πλούσιοι.
Αυτά που ανέδειξαν την εκδήλωση ήταν τα πριν και μετά του αγώνα. Θα συμφωνήσω ότι όλα ήταν υπέροχα (μπαντάνα, σάκος, δίπλωμα, τσιπάκι, μπίρα, παγωμένο τσάι, λουκανικάκι, κεράσματα κτλ.).
Αν θα ξαναπήγαινα ή αν θα σύστηνα σε κάποιον να πάει του χρόνου? Σαφώς ναι (ελπίζοντας οι διοργανωτές να βελτιώσουν την κατάσταση στους σταθμούς υδροδοσίας και να οργανώσουν καλύτερα την απόδοση των αριθμών)


Run on and on
The loneliness of the long distance runner
sugar Posted - 17/06/2013 : 14:55:20
Βασιλειε...Σταθη βαλε φωτο.....να δουμε!!!!!!!


"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
sugar Posted - 17/06/2013 : 14:51:58
.....Yπεροχος αγωνας....μα πιο πολυ υπεροχη η διαδρομη....παντα διπλα στην λιμνη στα δεντρα...πουλακια...βουβαλια..πρωτη φορα ετρεχα σε αυτον τον αγωνα...μ αρεσε πολυ....συμμετοχες πολλες 300 ατομα στον ημι...150 στο 10 αρι..καλο πανηγυρι γιορτη για ολους....στην εκκινηση διαφορα περιπτερα....με σπιρουλινες ...συμπληρωματα...διαφορα....Σιγουρα οι διοργανωση εκανε το καλυτερο.....ας τους συνχωρησουμε για την μικρη καθυστερηση....τσαντακι μπλουζακι διπλωμα γευμα εντυπα μεταλλιο ειχε η συμμετοχη καλοι οι εθελοντες προσπαθησαν.....ενταξει μας εφαγε η ζεστη τι να κανουμε αφου τρεχουμε Ιουνιο τα θελαμε...καλα να ειναι οι δεσποινιδες απο τα Χοντος Σεντερ..με τα αντιηλιακα που μας πασαλειψαν!!!!καλα τι να πω μετα τον τερματισμο τα αποτελεσματα αμεσως βγηκανε ....και οσο για το γευμα......εφαγα δυο...ενα με κεφτεδακια και ενα με λουκανικα...με μαυρη μπυρα ηταν ολα τα λεφτα!!!!ειδα φιλους φιλες περασαμε υπεροχα!!!!!
Αγωνιστικα σ εναν αγωνα απλα με συμμετοχη καλοκαιριατικα δεν περιμενα και τιποτα καλυτερο 30 ος στους 300 με χρονο 01.45 μια χαρα ηταν...στο τελος αγορασαμε και βουβαλισιο κρεας και τα λουκανικα...τι αλλο να πω για αυτη την εκδρομουλα μου??????

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
mbair Posted - 17/06/2013 : 10:35:40
Βασιλη ημουν εξωτερικο πολλους μηνες, λιγο καιρο εχω που γυρισα. Θα σου ξαναστειλω τα τηλεφωνα με pm και μαλλον θα συναντηθουμε στο Ξηρολιβαδο
quote:
Originally posted by vasilis dr

quote:
Originally posted by mbair

Χαιρομαι που περασες καλά Βασίλη!!!1



Ιωσήφ που είσαι φίλε μου; σε χάσαμε ρε, σε παίρνω τηλέφωνο σε κινητό σταθερό αλλά δεν σε βρίσκω πουθενά!!

vasilis dr Posted - 17/06/2013 : 10:27:02
Αποτελέσματα Ημιμαραθωνίου:

https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=sites&srcid=ZGVmYXVsdGRvbWFpbnxtaXhhaWxhc2tpc2lzZmlzaWtpc3xneDoxMjg3YjI2Y2Q5MDI2NTg3

Αποτελέσματα 10 χλμ.:

https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=sites&srcid=ZGVmYXVsdGRvbWFpbnxtaXhhaWxhc2tpc2lzZmlzaWtpc3xneDo0NmEwNzgyNzc0Yjg3ODUz
Kostasxalarosxiastos Posted - 17/06/2013 : 10:24:12
ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟ: https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=sites&srcid=ZGVmYXVsdGRvbWFpbnxtaXhhaWxhc2tpc2lzZmlzaWtpc3xneDoxMjg3YjI2Y2Q5MDI2NTg3 WWW.kerkinilakerun.blogspot.gr

AVE, SALVE,XAΙΡΕ, ΣΠΟΛΛΑΤΗ, ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ!
vasilis dr Posted - 17/06/2013 : 00:29:51
quote:
Originally posted by mbair

Χαιρομαι που περασες καλά Βασίλη!!!1



Ιωσήφ που είσαι φίλε μου; σε χάσαμε ρε, σε παίρνω τηλέφωνο σε κινητό σταθερό αλλά δεν σε βρίσκω πουθενά!!
vasilis dr Posted - 17/06/2013 : 00:24:46
Παύλο έψαξα να σε βρώ αλλά δεν σε βρήκα φίλε, φαίνεται δεν μπορούσε να περιμένει άλλο η ''μάσα'' και την έκανες γρήγορα!!!
Για τα ντούζ έτσι όπως τα λες, έκανα και εγώ στο γήπεδο, νερά μπορεί να είχε στο δεκάρι που έτρεξες αλλά υπήρξε πρόβλημα στον Ημιμαραθώνιο.
Στο επανειδήν!

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000