Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Διάφορα
 Σχετικά με το Forum
 Καλως σας βρηκα!!!

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Peris Δημοσιευτηκε - 13/11/2015 : 12:15:44
Γεια σας είμαι ο Περικλής και είμαι 35 χρονών.6 Ιουνίου στα τα γενέθλια μου αποφάσισα να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου.Έκοψα το κάπνισμα μαχαίρι και άρχισα να κάνω λίγο τρέξιμο.Με τον καιρό μου άρεσε πολύ και έγινε τρόπος ζωής. 4 φορές την εβδομάδα έκανα προπόνηση και έτσι πήγα και έτρεξα για πρώτη φορά στις 04-10-2015 στη Νέα Σμύρνη στα 5km.
Την προηγούμενη εβδομάδα έτρεξα για δεύτερη φορά στα 5km στην Αθήνα(αν και ήθελα στα 10km) με χρόνο 24:56.Πραγματικά η χαρά μου ήταν μεγάλη γιατί πριν 5 μήνες θα ήθελα πάνω από 45 λεπτά για αυτή την απόσταση. Τέλος σας ευχαριστώ για τις πολύτιμες πληροφορίες που βρήκα εδώ στο forum.Μπορεί να έκανα εγγραφή χθες αλλά σας διαβάζω καιρό τώρα.Επόμενος στόχος ένας ημιμαραθώνιος.
7   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
ANASTASIOS Posted - 17/11/2015 : 10:58:26
Καλώς ήρθες,καλή δύναμη και καλά τρεξίματα.Πάντα να έχεις υπομονή και σύννεση και όλα θα πάνε καλά.

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
roberto4carlos Posted - 13/11/2015 : 16:51:37
Καλώς ήρθατε παιδιά και εύχομαι καλά χιλιόμετρα και πάνω από όλα μακρυά από υπερβολές.

Το σημαντικό είναι να σας κάνει το τρέξιμο να νοιώθετε όμορφα, να σας γεμίζει τη ζωή, να σας δώσει υγεία και ευεξια, αλλά προσοχή μη φτάσετε στο άλλο άκρο, της πλήρους εξάρτησης της καθημερινότητας σας από τα του τρεξίματος. Να νοιώθετε ελευθερία με αυτό που κάνετε και όχι δέσμευση.

Αυτά τα ολίγα από μένα.
Kika Posted - 13/11/2015 : 16:30:14
καλώς ήλθες Peri
και γω σχετικά καινούργιο μέλος, επίσης έχω πέσει στο διάβασμα
επίσης στόχος ημιμαραθώνιος το πάσχα!
ελπίζω να το πάρουμε το πτυχίο
Peris Posted - 13/11/2015 : 15:47:45
Σας ευχαριστώ!! Η αλήθεια είναι ότι πρέπει να κάνω και κάποια 10ρια για την εμπειρία.
Στην προπόνηση μου βάζω χιλιόμετρα και το 10ρι το έχω σε 52 λεπτά χωρίς να ζοριστώ.
Πάντως έχω πέσει με τα μούτρα και διαβάζω σχεδόν ότι έχετε γράψει στο forum.
Μπράβο και πάλι!!!
supergomar Posted - 13/11/2015 : 15:34:13
Καλώς ήρθες στην παρέα Πέρι. Όπως θα γνωρίζεις, είναι ένα forum με αγάπη για το τρέξιμο και κατά των υπερβολών. Ο ημι- είναι κάπου εκεί έξω και σε περιμένει. Όμως μην ακολουθήσεις το σύντομο και απατηλό δρόμο, αλλά αυτόν την υπομονής στην αύξηση των χιλιομέτρων σου με παράλληλη ενδυνάμωση. Αυτόν δηλαδή που ταιριάζει σε δρομέα μεγάλων αποστέσεων που έχει το τρέξιμο σαν τρόπο ζωής. Ταπεινή μου άποψη είναι πρώτα να κάνεις 1 - 2 10άρια για εμπειρία και την εύρεση κατάλληλου τέμπο σα βάση.
Τα καλύτερα έρχονται...

'cause I know what it meens to walk along the lonely street of dreams .
xipolitos Posted - 13/11/2015 : 12:44:03
Καλωσήλθες Περικλή.
Συγχαρητήρια για την απόφαση και την δύναμη σου να κόψεις το τσιγάρο και να μπεις στον υγειινό κόσμο του τρεξίματος.
Να συμπληρώσω δύο λέξεις στην εισαγωγή σου "γειά σας είμαι ο Περικλής και είμαι 35 χρονών" ..και είμαι καλά.
Είσαι σε καλό δρόμο συνέχισε και καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου.
Ο "χρυσούς αιών του Περικλέους" έρχεται..
than Posted - 13/11/2015 : 12:21:20
Μπράβο! Συνέχισε αργά και σταθερά!

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000