Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος Ρώμης

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
KARLA Δημοσιευτηκε - 26/01/2017 : 11:54:16
Xαιρετω την παρέα!...είμαστε μια παρέα απο θεσσαλονικη και προκειται να τρέξουμε ΣΤΟ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΤΗς ΡΩΜΗς... θα ηθελα σχόλια απο καποιους που το εχουν τρεξει!!αρνητικα θετικα της διαδρομης κλπ...ευχαριστω πολυ!!
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
remezzo91 Posted - 19/03/2022 : 09:04:56
quote:
Originally posted by remezzo91

Καλημέρα Άρη Λογικά θα έρθουν αρχές εβδομάδας οι αριθμοί συμμετοχής εμείς αναχωρούμε Σάββατο οπότε μεσημεράκι στο Eur expo για τα πακέτα θα δώσουμε ραντεβού εκεί Μίλησα Με Γιάννη μου είπε είναι 3 δρομείς από Θήβα οπότε καλή αντάμωση!

aris.p Posted - 12/03/2022 : 11:45:39
Παυλο περιμενουμε να μας στειλουν τα bib number θα μιλησω με Γιαννη απο θηβα να δωσουμε ραντεβου στην εκθεση.
remezzo91 Posted - 11/03/2022 : 12:11:31
Καλημέρα Για Μαραθώνιο Ρώμης θα πάει καποιος-α ;
kostao Posted - 03/04/2018 : 18:14:58
Υποθέτω γύρω στις 14:00;
quote:
Originally posted by remezzo91

ειμαστε στο ιδιο block A Εχουμε κανονισει να συναντηθουμε στο περιπτερο της ελληνικης αποστολης στην εκθεση του μαραθωνιου Σαββατο μεσημερι,οπως καθε χρονο η παρεα που δινουμε σταθερα το παρων στην ρωμη.καλη ανταμωση!

Alkis Posted - 22/03/2018 : 22:11:15
quote:
Originally posted by kostao

Εκτός να κοιτάξεις στα spam.... Θα έπρεπε να έχει έρθει
quote:
Originally posted by Alkis

Σας έχει έρθει mail με τον αριθμό συμμετοχής;;γιατί σε εμενα προς το παρόν δεν εχει έρθει τίποτα...



.

Τελικά ήταν στα σπαμ,οπότε θα ερθω και εγώ στην παρεα του Σαββάτου 😆😆 Ευχαριστώ πολύ και καλή αντάμωση!!
kostao Posted - 22/03/2018 : 12:57:14
Εκτός να κοιτάξεις στα spam.... Θα έπρεπε να έχει έρθει
quote:
Originally posted by Alkis

Σας έχει έρθει mail με τον αριθμό συμμετοχής;;γιατί σε εμενα προς το παρόν δεν εχει έρθει τίποτα...

Alkis Posted - 22/03/2018 : 04:48:54
Σας έχει έρθει mail με τον αριθμό συμμετοχής;;γιατί σε εμενα προς το παρόν δεν εχει έρθει τίποτα...
ANASTASIOS Posted - 21/03/2018 : 21:06:49
quote:
Originally posted by remezzo91

ειμαστε στο ιδιο block A Εχουμε κανονισει να συναντηθουμε στο περιπτερο της ελληνικης αποστολης στην εκθεση του μαραθωνιου Σαββατο μεσημερι,οπως καθε χρονο η παρεα που δινουμε σταθερα το παρων στην ρωμη.καλη ανταμωση!




Ωραία πράγματα.Καλά να περάσετε και καλό τερματισμό και πάνω απο όλα,να το ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΊΤΕ.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
remezzo91 Posted - 21/03/2018 : 16:09:00
ειμαστε στο ιδιο block A Εχουμε κανονισει να συναντηθουμε στο περιπτερο της ελληνικης αποστολης στην εκθεση του μαραθωνιου Σαββατο μεσημερι,οπως καθε χρονο η παρεα που δινουμε σταθερα το παρων στην ρωμη.καλη ανταμωση!
kostao Posted - 19/03/2018 : 20:09:09
Να πούμε και σε ποια μπλοκ μας τοποθέτησαν μπας και βρεθούμε.... Εμένα ας πούμε στο A blu
remezzo91 Posted - 11/03/2018 : 17:04:43
καλη ανταμωση παιδια,καλο αγωνα!Γιαννη απο Θηβα εισαι ετοιμος για ρωμη?χαθηκαμε..
Alkis Posted - 10/03/2018 : 18:20:07
Ένας από αυτούς θα είμαι και εγω😆 Πρώτη συμμετοχή στον συγκεκριμένο μαραθώνιο,ελπίζω να έχει καλο καιρό,και εύχομαι καλό τερματισμό σε όλους μας!!
remezzo91 Posted - 10/03/2018 : 12:27:47
λιγοτερο απο ενα μηνα για τον μαραθωνιο της ρωμης ,πεφτει πανω στο πασχα ,τελικα ποσοι ελληνες θα ειμαστε φετος ,ελπιζω να βγαλει καλο καιρο.
aris.p Posted - 21/02/2018 : 15:54:26
ελα να ετοιμαζομαστε σιγα σιγα πλησιαζει η ρωμη..υπαρχουν και φετος αρκετοι ελληνες που θα δωσουν το παρων ανημερα πασχα!
KARLA Posted - 07/04/2017 : 15:47:01
quote:
Originally posted by Pedro_G

Εύγε συνονόματε για τον αγώνα και την περιγραφή σου...τιμή μου να συμμετέχω σε από κοινού (για 2η φορά) αγωνιστικές δράσεις! Συγχαρητήρια σε όλους μα όλους που δώσανε το καλύτερο εαυτό τους σε μια λίμνη από νερό και εν μέσω καταιγίδας για τουλάχιστον 2 ώρες που σταματούσε και ξεκινούσε και εν μεσω ένα κύματος απο 16000 κόσμο που δεν ήξερες τι να πρωτοκοιταξεις..το μπορστινό σου που εκανε ζιγκ ζαγκκ για να αποφύγει τη λακούβα ή τις πλατειες και αγαλαματα στον πιο όμορφο αγώνα πόλης ολοκληρης της Ευρώπης τον "Αγωνα των Μουσείων"
Θελω να συγχαρώ ολους τους ελληνες που βρεθηκαμε απο κοντα ανταλαξαμε εστω μια φιλοφρονηση κατα τη διαρκεια του αγώνα και τους πω να εχουν καλη αγωνιστικη δραση και αποθεραπεια..(Σάκη φίλε χάρηκα που σε γνώρισα....μα τι χρόνος ήταν αυτός, με τοσο δυσκολο φόρτο εργασίας!!!, Στέλιο εισαι απιστευτος με 2 προπονησεις την εβδομαδα να βγαζεις τοσο ανετα ενα τοσο δύσκολο Μαραθωνιο, στα παιδία απο θεσσαλονική Μακη, Στεφανο, Κώστα Κλάρα και τέλος της φοβερή αρχηγό - προεδρο Γεωργία συγχαρητηρια και χαρηκα ειλικρινα για τη γνωριμια δωσατε μια πολυ ομορφη νότα στην γιορτή αυτη, μακαρι να ξαναβρεθουμε σε καποιον αγώνα, στο φοβερο και καταπληκτικο Τζώρτζη απο Λάρισα χαρηκα ειλικρινα που τρεξαμε απο το 15 έως το 32 το πιο γρήγορο κομματι μαραθωνίου μου ever, στην ομάδα του γυμναστηρίου μου τέλος θέλω να συγχαρώ προσωπικά τον αρχηγό και υπεύθυνο, Ακη τα κατάφερες ειλικρινά περίφημα ολοι στην ομαδα πετυχαν προσωπικό ρεκόρ - και εγώ προσωπικα 27' πιο γρήγορα από πέρυσι).
Τελος σε ολους οσους δεν εχουν αγωνιστει ακομη σε αυτη την υπεροχη διαδρομη θέλω να τους πω να το κανουν σύντομα.... γιατι η διοργανωση τα σπάει (ολο το πακετο με τα δωρεαν εισητηρια σε μουσεια, ο κοσμος που συμμετεχει στους δρόμους, τα αξιοθεατα που βλεπεις τρεχοντας, πακετο δώρων κλπ) αλλά και οι 9000 τουρίστες δρομείς από 130 διαφορετικές χώρες που τραγουδανε πριν την έναρξη του αγώνα σε παραπέμπουν περισσότερο σε ενα ομορφο πανηγύρι παρά σε αγώνα δρόμου! Εμεις θα το ξανακάνουμε σίγουρα!


..ήταν όλα υπέροχα ....και σαν ταξιδι και σαν αγωνας ..Πετραν Δανιηλ χαρηκαμε και μεις για τη γνωριμία...
..ΠΡΩΤΗ φορά έτρεξα μαραθώνιο με τόσο πολύ βροχή ...και τόσες στροφές...χχιιχιχι...
ευτυχής που συμμετείχα και τερμάτισα τον αγώνα!

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000