Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 μετα τα clifton 3 ????

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
kwma Δημοσιευτηκε - 12/01/2018 : 07:58:22
τα clifton 3 μου εχουν πολλα χλμ πλεον, και παω για αντικατάσταση...
Επειδή δοκίμασα τα clifton 4 και απογοητευτηκα, υπαρχει τίποτα ατην οικογένεια HOKA που να προσεγγιζει τα χαρακτηριστικά του clifton 3?
(βαρος, σχεδιαση, προστασία)....
Ευχαριστω εκ των προτερων,
Κωστας.
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
kwma Posted - 03/05/2018 : 21:40:28
Εστειλα μηνυμα σημερα (Πεμπτη) το πρωι, και το απόγευμα ειχα απάντηση...

Dear customer,

Thank you very much for contacting HOKA ONE ONE Europe Customer Service.

I am happy to hear of your interest in our products and that you are looking to know when the HOKA ONE ONE NAPALI may become available in your size.

Unfortunately we currently have low stock as the demand for our products is going up and I am unable to provide you with the information of upcoming product availability within our website or stores. However, please keep an eye on our website as updates to stock levels are made frequently. Alternatively, you could contact other authorised retailers such as Sportsshoes.com or find your nearest authorised retailers via the store locator on our website as they may have the HOKA ONE ONE NAPALI in your size.

If I can be of any further assistance please do not hesitate to contact me.

Yours truly,

Lauren
HOKA ONE ONE Customer Service Representative
Deckers Brands


Απο customer care παντως.....αριστα!
Για να περιμένουμε λιγο ακόμα...
kwma Posted - 30/04/2018 : 19:54:28
Βασιλη τα ειδα (thanks)...
Παρ ολα αυτα, θεωρω κατάντια να τα εντοπίζουμε μονο στο site της HOKA UK, να εχει μονο ενα χρωμα, και να λειπουν τα μισα νουμερα (το δικο μου πχ δεν το εχει...)...
Αραγε ισχυει η θεωρία οτι βγαλανε το NAPALI για να ξεστοκάρουν σολες που ειχαν μεινει απο το clifton 3???
Θα τους στειλω κανα mail, ετσι απο περιεργεια να δω τι απαντηση θα παρω (αν παρω), και θα ενημερωσω σχετικα....
avatos Posted - 30/04/2018 : 15:08:07
συμφωνω κ επαυξανω ...μετα απο 350χλμ παπουτσι ονειρο
vasilis dr Posted - 30/04/2018 : 11:59:13
Τα έχει φέρει εδώ και καιρό η HOKA Europe

https://www.hokaoneone.eu/en/men/napali/1091609.html?dwvar_1091609_color=TBDBL#start=5&cgid=men-road

.....με την ευκαιρία και μετά τον αγώνα 104 χλμ. που έτρεξα στην Θάσο να αναφέρω για μια ακόμη φορά ότι για μένα το Clifton 4 wide είναι όπως λένε ''άπαιχτο'' σε όλους τους τομείς!
giokal Posted - 30/04/2018 : 08:39:36
Έχω την εντύπωση πως μόνο το αμερικάνικο running warehouse τα έχει. Δεν το βλέπω να έρχονται Ευρώπη.
kwma Posted - 29/04/2018 : 20:57:15
Τι γίνεται ρε παιδιά με το NAPALI???
παπουτσι ακουμε και παπουτσι δε βλεπουμε......
kwma Posted - 13/01/2018 : 17:57:09
Απο οτι ειδα και εγώ, μάλλον το napali θα πάρω....πάλι.
Ευχαριστω για την ενημέρωση!
(θα περιμένω λίγο τους 3αρηδες να το δοκιμάσουν στο εξωτερικο, να δωσουν την .....εγκριση τους, και να προχωρήσω σε παραγγελία).
kwma Posted - 13/01/2018 : 17:42:51
Γεια σας και παλι...
Το 3αρι με ενθουσιασε απο την πρωτη στιγμη, καθώς και το προηγούμενο vanquish.Παρα την επιμονή του πωλητου υπέρ του vanquish, κατεληξα στο clifton 3(πρωην παπουτσι μου nimbus 16) και δεν μετανιωσα καθόλου.
Δοκίμασα το 4αρι πρόσφατα, και αισθανθηκα ιδιαιτερα αβολα, διότι η φτερνα μου ηταν στον αερα.Για να γινω πιο αντιληπτός, απο οτι διαβασα, μεγάλωσαν το υψος της καμάρας (?) και το βαρος πεφτει στο κεντρο του πελματος και μπροστα. Ισως αυτο να ειναι καλό για εναν δρομεα που προσγειωνεται με το εμπρος τμημα του πελματος (στην ουσία η φτερνα δεν συμμετεχει), αλλα για μένα παλι,(που προσγειωνομαι με ολο το πελμα) η αισθηση του κενου στην φτερνα με ενοχλεί.
Συζήτησα και το θεμα με εναν πρωην κατοχο clifton 4 ο οποιος μου ειπε πως δεν μπορουσε να τρεξει ουτε 5ΚΜ χωρις πονους στις γαμπες (προφανως λογω της εντονης και αποτομης αλλαγης στον τρόπο προσγειωσης που επιβαλλουν τα 4αρια).
Οπως πολυ σωστα προαναφερθηκε, ολα ειναι σχετικά...Το κακό ειναι πως δεν υπαρχει δυνατότητα για δοκιμή διαφόρων μοντελων....
Οι λίγοι μεταπωλητές, φερνουν ελαχιστα μοντελλα, και αντε να βρεις νουμερο, και αντε να περιμένεις....
Μακάρι να ισχύει αυτο για την επανεκδοση του "3"....
Καλη συνέχεια,
Κωστας.
Maiden Posted - 12/01/2018 : 16:41:40
ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ 3 ΚΑΙ ΤΟ 4 ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ 4 ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΥΚΛΌΦΟΡΕΙ ΤΟ NAPALI ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 3 ΜΕ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤ6Ο ΣΑΙΤ ΤΗΣ HOKA ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΙΜΗ 110 ΕΥΡΟ.
vasilis dr Posted - 12/01/2018 : 15:59:13
Το σίγουρο είναι ότι ''ότι ταιριάζει στον καθένα δεν πάει να πει ότι θα ταιριάξει και σε κάποιον άλλο και αυτό ισχύει στα πάντα και όχι μόνο στα παπούτσια''......αυτό γιατί αρκετοί αναρωτιούνται γιατί στον συνδρομέα μας δεν άρεσε η 4η έκδοση του Clifton η οποία έχει κλέψει τις εντυπώσεις στο εξωτερικό με θετικά σχόλια από τους χρήστες αλλά και άριστες βαθμολογίες στα ανάλογα τεστ από τους ειδικούς(10 στα 10!!).
Προσωπικά έχοντας τρέξει με τα Clifton 2, 3, 4 νομίζω ότι σαφώς και το
τελευταίο είναι με διαφορά το κορυφαίο, μάλιστα το θέμα της εμπρός στενότητας, που πάντα για μένα και πολλούς άλλους ήταν ένα σοβαρό πρόβλημα στα HOKA, είναι πλέον παρελθόν μια που τα υπόψιν παπούτσια βγαίνουν και σε έκδοση wide με extra ευρυχωρία.
Τέλος στο θέμα της σταθερότητας, της ποιότητας και της απορρόφησης κραδασμών το παραπάνω μοντέλο είναι ένα κλικ πιο πάνω από τα προηγούμενα.
petaloudas Posted - 12/01/2018 : 12:38:31
Kωστα δες και Vanquish 3
petaloudas Posted - 12/01/2018 : 12:36:59
αν κ δεν ειμαι αντικεμενικος με το θεμα hoka γιατι καταφερα κ ετρεξα με χιλιους τραυματισμους τα 4 με εχουν ενθουσιασει ,πιστευω οτι διορθωσαν καποια θεματα που ειχαν με το 3 (ανω μερος-σκληροτητα) κ μετα απο αρκετα χλμ προσωπικη μου αποψη οτι ειναι φοβερο παπουτσι
thesalos Posted - 12/01/2018 : 10:14:43
εγω ειχα τα 2 και εδω και καιρο τα εχω αποσυρει. θελω να παραγειλω τα 4 .γραψε τι δεν σου αρεσε στα κλιφτον 4
antonis_ Posted - 12/01/2018 : 09:31:48
και εγώ έχω την ίδια απορία, αν μάλιστα είχες δοκιμάσει τυχόν και τα 2 μπορείς να μας πεις διαφορές ?
giomask Posted - 12/01/2018 : 09:05:53
τι σε απογοητευσε στα 4 ?

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000