Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθωνιος Βαρσοβίας orlen

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
VLASAKIS MICHALIS Δημοσιευτηκε - 18/01/2018 : 16:10:20
Στις 22 Απριλίου 2018 γίνεται ο orlen μαραθώνιος της Βαρσοβίας.Είναι γνωστό ότι έχουν τρέξει Έλληνες το 2015 αρκετοί.Θα παρακαλούσα για κάποιες συγκεκριμένες πληροφορίες.Αν η διαδρομή είναι απολύτως flat ή έχει ανηφοροκατηφόρες,αν έχει πλάκες ή καλντερίμι,αν έχει νερά κάθε 2.5χμ ή κάθε 5χμ,αν είναι σε μπουκάλι η κύπελο,αν έχει ισοτονικά και τη συχνότητά τους.Επίσης αν είναι καλή η οργάνωση,κατάλληλη για επίδοση.Οποιαδήποτε πληροφορία για μεταφορά και διαμονή είναι ευπρόσδεκτη.Ειδικά παρακαλώ για το θέμα της διαδρομής του μαραθώνιου και των νερών.Ευχαριστώ εκ των προτέρων,μια μικρή ομάδα από τις Σέρρες περιμένει για πληροφορίες.


15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
sugar Posted - 17/03/2018 : 13:57:24
quote:
Originally posted by VLASAKIS MICHALIS

Θέλω να παρακαλέσω πολύ κάποιον που έτρεξε τον μαραθώνιο Orlen της Βαρσοβίας να μου πει αν στην έκθεση παραλαβής των αριθμών πουλάνε τζελάκια και τί είδος. Ευχαριστώ.



MAIK ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΗ Μ... ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΟΥ ΕΤΡΕΞΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ !!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
VLASAKIS MICHALIS Posted - 17/03/2018 : 12:57:13
Θέλω να παρακαλέσω πολύ κάποιον που έτρεξε τον μαραθώνιο Orlen της Βαρσοβίας να μου πει αν στην έκθεση παραλαβής των αριθμών πουλάνε τζελάκια και τί είδος. Ευχαριστώ.
Alkis Posted - 26/01/2018 : 06:04:36
Θα συμφωνήσω και εγω με τον φίλο sugar!!Ετρεξα τον φθινοπωρινό μαραθώνιο PZU πριν δυο χρόνια.Η Βαρσοβία ειναι εκτός απο πανέμορφη ίσως η πιο καθαρή πρωτεύουσα που τουλάχιστον εγώ έχω δει.ο αγώνας ήταν άρτια οργανωμένος και δεν πιστεύω ότι ο ανοιξιάτικος θα υπολειπεται σε κάτι .!!
sugar Posted - 25/01/2018 : 22:21:55
quote:
Originally posted by VLASAKIS MICHALIS

Παρακαλείται ο sugar να μας πει τις δικές του εντυπώσεις για τον συγκεκριμένο μαραθώνιο.Ευχαριστώ.


ΦΙΛΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΙΟ ΚΑΤΩ.....ΣΤΗΝ ΒΑΡΣΟΒΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΥΟ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΙ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ Ο ORLEN ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΠΟΥ ΕΤΡΕΞΑ ΕΓΩ Ο PZU ( ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ )...ΑΠ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΑΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΚΟΙΝΟ...ΜΙΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ΜΙΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΣΕ ΤΑΞΗ ΠΟΛΗ ΜΕ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΚΑ ΩΡΑΙΑ ΠΑΛΑΙΑ ΠΟΛΗ ΦΘΗΝΗ ΖΩΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ!!!
ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΒΑΡΣΟΒΙΑ ΠΑΡΕ ΤΗΛ....

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
vasilis dr Posted - 23/01/2018 : 16:30:55
Στην Βαρσοβία διεξάγονται 2 Μαραθώνιοι(Άνοιξη/Φθινόπωρο), ο sugar πήγε σε αυτόν του Φθινοπώρου που έχει άλλη διαδρομή και άλλη διοργάνωση....και οι 2 όμως μαζεύουν πάνω από 6.000 δρομείς.
VLASAKIS MICHALIS Posted - 23/01/2018 : 15:35:57
Παρακαλείται ο sugar να μας πει τις δικές του εντυπώσεις για τον συγκεκριμένο μαραθώνιο.Ευχαριστώ.
runmichalis Posted - 21/01/2018 : 18:09:15
Πολυ ωραία οργάνωση ωραιος μαραθώνιος ωραία πόλη και καλές τιμές παντού αν πας πας με rayanrair από το αεροδρόμιο Mobil έχει λεωφορεία συνεχως
VLASAKIS MICHALIS Posted - 21/01/2018 : 17:37:09
Μου είναι αδύνατο να βρω το site στα αγγλικά,πάνω αριστερά δεν βλέπω τίποτε εκτός κι αν φταίει το τάμπλετ μου.Άν θέλεις πες μου εντυπώσεις
μια και μπήκες στον κόπο να με θοηθήσεις.Ευχαριστώ.
runmichalis Posted - 21/01/2018 : 17:18:15
Έτρεξα βαρσοβια το 2015 και 2017 στο site είναι και στα αγγλικά πάνω αριστερά....η έκθεση είναι στην εκκίνηση -τερματισμος από εκει παίρνουν τα νούμερα έχει και pasta party
VLASAKIS MICHALIS Posted - 21/01/2018 : 17:13:26
Θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι άλλο οποιονδήποτε έτρεξε τον εν λόγω μαραθώνιο.Επειδή η σελίδα είναι στα πολωνικά δεν αναφέρεται καθόλου πού είναι η expo για να πάρουμε τα νούμερα και πού γίνεται το pasta party.Ευχαριστώ όποιον θελήσει να απαντήσει εκ των προτέρων.
VLASAKIS MICHALIS Posted - 20/01/2018 : 15:33:26
Σε ευχαριστώ πολύ runner 1979,οι πληροφορίες σου ήταν πολύ χρήσιμες.Μένει να λύσουμε το θέμα της ιστοσελίδας που είναι μόνο στα πολωνικά,αλλά πιστεύω να το αντιμετωπίσουμε.Ευχαριστώ και πάλι.
runner1979 Posted - 20/01/2018 : 07:49:30
quote:
Originally posted by VLASAKIS MICHALIS

Σε ευχαριστώ πολύ runner 1979 για τις πληροφορίες.Με δυο λόγια δεν μένεις από νερά,μια και από ισοτονικά θα κουβαλάμε τζελάκια.Σε συνδιασμό με τις θερμοκρασίες που επικρατούσαν αισθάνθηκες να υπάρχει ανεπάρκεια στα νερά? Επίσης δηλωθήκατε εύκολα μια και βλέπω τη σελίδα του μαραθώνιου μόνο στα πολωνικά? Ευχαριστώ εκ των προτέρων και ελπίζω για απάντηση.


όχι σε καμιά περίπτωση τουλάχιστον το 2015 δεν υπήρχε ανεπάρκεια σε νερά και γενικότερα στην τροφοδοσία. Η εγγραφή μας είχε γίνει Γενάρη ενώ ο αγώνας ήταν Απρίλη, ήταν ομαδική και χωρίς κανένα πρόβλημα, τα ονόματά μας ήταν δηλωμένα στην startlist της σελίδας της διοργάνωσης 2-3 μερες μετά την εγγραφη.
VLASAKIS MICHALIS Posted - 19/01/2018 : 16:42:14
Σε ευχαριστώ πολύ runner 1979 για τις πληροφορίες.Με δυο λόγια δεν μένεις από νερά,μια και από ισοτονικά θα κουβαλάμε τζελάκια.Σε συνδιασμό με τις θερμοκρασίες που επικρατούσαν αισθάνθηκες να υπάρχει ανεπάρκεια στα νερά? Επίσης δηλωθήκατε εύκολα μια και βλέπω τη σελίδα του μαραθώνιου μόνο στα πολωνικά? Ευχαριστώ εκ των προτέρων και ελπίζω για απάντηση.
runner1979 Posted - 19/01/2018 : 09:43:12
Εξαιρετική διοργάνωση με πάρα πολλά events από την παραμονή ακόμη. Πολύ καλή φλατ διαδρομή για επίδοση, δεν περνα΄από το λιθόστρωτο στο κέντρο της παλιάς πόλης. Νερά ήταν σε κύπελο ανά 3 χιλιόμετρα
el Cid Posted - 19/01/2018 : 09:32:06




Εδώ θα δεις κάποια σχόλια,δείχνει να είναι ενδιαφέρουσα διαδρομή
http://www.marathonguide.com/races/racedetails.cfm?MIDD=4947180422

__________________________
"practice makes perfect"

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000