Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Garmin 735 - δυσκολία συγχρονισμού

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Hermes Δημοσιευτηκε - 09/11/2017 : 21:19:04
Καλησπέρα,

Εδώ και μήνες δεν είχα αντιμετωπίσει προβλήματα, συγχρόνιζε με το κινητό μια χαρά...
Λίγες εβδομάδες τώρα με "οδήγησε" να ξηλώσω το παλιό app της garmin και να εγκαταστήσω το νέο.
Τις δύο τελευταίες φορές έχει γίνει ανατολικό Θέμα να ανεβάσω μια προπόνηση...

Κάποια συμβουλή?
8   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
John75 Posted - 24/01/2018 : 09:17:28
Σβήσε και τις παλιές σου προπονήσεις γιατί μπορεί να έχει γεμίσει η μνήμη του και να κολλάει
avatos Posted - 23/01/2018 : 23:45:10
Φίλε μου σ ευχαριστω
volteros Posted - 23/01/2018 : 22:59:43
καλησπέρα
όταν κάνουμε τις ρυθμίσεις στο ρολόι για βάρος απόσταση κιλά και μετά απο μια προπόνηση πάμε να περάσουμε τα δεδομένα μας στο κινητό η στο pc τότε αν στο κινητό η στο pc στο προφίλ μας δεν έχουμε κάνει τις ανάλογες ρυθμίσεις σε βάρος αποσταση και κιλά τότε το ρολόι θα αλλάξει σε αυτές τις ρυθμίσεις

τώρα για την δυσκολία του συνγρονισμού με κινητό η την δυσκολία που μπορεί να έχει στο να βρεί gps κάνοντας μια εργοστασιακές ρυθμίσεις στο ρολόι φτιάχνουν
John75 Posted - 23/01/2018 : 18:11:21
Ναι πράγματι για προπόνηση μόνο με ζώνη και εγώ το πήρα προχθές και ψάχνομαι λίγο
avatos Posted - 23/01/2018 : 17:38:18
ενα μηνα το εχω κ ακομα ψαχνομαι ,δυσκολια στη μεταφορα της προπονησης μου στο τηλεφωνο(δεν συγχρονιζεται) κ καποιες φορες γυριζει την αποσταση απο χλμ σε μιλια χωρις να το χω αλλαξει εγω ,παλμοι απο καρπο ξεχνα το ...μονο ζωνη
John75 Posted - 23/01/2018 : 14:56:36
Κοινοποιήστε να μαθαίνουμε και εμείς τίποτε. Σαν ρολόι σου έχει βγει καλό?

Hermes Posted - 10/11/2017 : 15:48:34
ευχαριστώ Palas!
Palas Posted - 10/11/2017 : 09:16:05
Δοκίμασε να διαγράψεις το 735 από το Garmin Connect app, κατόπιν να κανεις reset στα network settings
(σε iphone settings> General> Reset> Reset Network Settings, κάτι ανάλογο θα υπάρχει και στα Android),
έτσι θα μπορέσεις να κάνεις pairing ξανά από την αρχή.

Μειονέκτημα είναι ότι χάνονται οι κωδικοί για WiFi που έχεις αποθηκεύσει στο τηλέφωνο και πρέπει να τους ξαναπεράσεις

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000