Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 Γιατί σταματήσανε να δημοσιεύονται νέα περιστατικά

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
athanasios Δημοσιευτηκε - 27/01/2018 : 00:11:05
εγω και καπιους μηνες η σελιδα εχει παψει να κανει νεες ανακοινωσεις εχει νεκρωσει ενω παλιοτερα καθε εβδομαδα ειχε καινουργιες ανακονωσεις απο παθοντες.Αήθεια τι παιζει 1.Η ολοι γινανε καλα και δεν υπαρχει πλεον προβλημα η 2 κατι αλλο παιζει και αναρωτιεμαι τι αν και πολλα περνανε απο το μυαλο μου .
5   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
ioma Posted - 30/01/2018 : 14:49:54
Εγώ από ότι κατάλαβα ο Θανάσης αναφέρεται στους έχοντες κολπική μαρμαρυγή.
physiorunner Posted - 30/01/2018 : 13:32:21
Υπάρχει μια σχετική ροή, αλλά μήπως κάποιοι παθόντες έχουν πολύ υψηλές προσδοκίες από το forum; Ο ρόλος του φόρουμ είναι καθαρά συμβουλευτικός και μη επαγγελματικός. Εντούτοις, κάποιοι επιμένουν να πάρουν ιατρική διάγνωση, δεδομένη θεραπεία, συγκεκριμένη δόση και προσδοκόμενο χρόνο ίασης, χωρίς να επισκεφθούν επαγγελματία υγείας! Αυτό δεν μπορεί να γίνει, όπως καταλαβαίνετε.
Μάλιστα, αντί για αδιαφορία, βλέπω ότι υπάρχει μεγάλη παραπληροφόρηση, που κάνει περισσότερο κακό. Ορίστε μια καλή ευκαιρία να μαζευτεί μια ομάδα ατόμων (δρομέων εννοώ) και να γίνει μια συνάντηση όπου μπορούν να συζητηθούν κάποια πράγματα υπό την καθοδήγηση ενός επαγγελματία.

"Μέτρον άριστον"
ag gordios run Posted - 30/01/2018 : 13:30:23
...και καποιοι δεν εχουν καν αισθηση του πονου και του γολγοθα που περνα αυτος που περιγραφει το προβλημα του...ετσι το κρατας μεσα σου και το παλευεις οπως ο καθενας μας μπορει..
giomask Posted - 30/01/2018 : 12:14:33
πολυ σωστος
pumafaas Posted - 30/01/2018 : 10:59:05
Γιατί φίλε μου δεν απαντάει κάνεις στα θέματα...αδιαφορούμε για τους άλλους εντελώς...

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000