Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 Πόνος και στους 2 αγκώνες...

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
samis Δημοσιευτηκε - 09/02/2018 : 15:47:17
με πονάνε και οι 2 αγκώνες , χωρίς να έχω κάνει κάτι το επιβαρυντικό , ούτε βάρη . μόνο που έσφιξα με δύναμη πριν απο ~ ένα μήνα . πολύ μη μου άπτου γίναμε στα 59 , η 'ου γαρ έρχεται μόνο?' κάποιος μου μίλησε για επικονδυλίτιδα ... καλά έτσι ξαφνικά έρχεται αυτό το φρούτο? κάνω ποδήλατο , μπάνιο δεν με πονάει . σηκώνω το τηλέφωνο και όταν το κλείνω με πονάει έντονα! δεν πιστεύω ότι το τρέξιμο επιβαρύνει. Λές?
6   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
physiorunner Posted - 02/03/2018 : 19:41:06
Η ποικιλία είναι ατομική ή για 2 άτομα; Ας προσέχουμε τι γράφουμε, η υγεία δεν είναι πακέτο "αλά καρτ".

"Μέτρον άριστον"
tiger Posted - 25/02/2018 : 15:50:30
Καλησπέρα. Γνωρίζω ασκήσεις αποκατάστασης για ποικιλία τραυματισμών. Αν έχεις ακόμα ενοχλήσεις μπορείς να μου στείλεις μήνυμα.
samis Posted - 11/02/2018 : 15:24:45
Πραγματικά για γέλια είναι.ισως το 8ωρο στο γραφείο laptop άρα κακή στάση επειδινωνει ,όταν τρέχω δεν καταλαβαίνω τίποτα στα χέρια, μετά όμως.... το κρύο ντουζ στους αγκώνες με ανακουφίζει λίγο για λίγο.αν επιβιώσω από αυτή την @@κατασταση θα σας πω το πώς.
physiorunner Posted - 11/02/2018 : 14:02:27
Για να γελάσουμε λίγο...

Η γυναίκα μου μιλάει σίγουρα περισσότερη ώρα από τον samis στο τηλέφωνο αλλά δεν μου έχει αναφέρει ποτέ πόνους στον αγκώνα. Τώρα καταλαβαίνω τις προσαρμογές που έχουν κάνει οι αγκώνες της με τόση προπόνηση...!

"Μέτρον άριστον"
Etien Posted - 10/02/2018 : 20:36:09

και σε φιλο μου καλο , ετσι ξαφνικα , ενα πρωινο του Σεπτεμβριου ,μολις πηγε να πλυθει στο προσωπο , τον πονεσαν κ οι 2 αγκωνες !!!! Πηγε σε γιατρο ...επικονδυλιτιδα το θεμα εσω κ εξω . Ξεκουραση κλπ, δεν πρεπει να ζοριζεται κλπ....ουτε να ξυριστει δεν μπορει!! Ατικο πραγμα !! !!

Ευχαριστω

https://panosmaltezos.wordpress.com
sakis1971 Posted - 10/02/2018 : 12:12:54
Μπράβο ρε θηρίο τρέχεις με τα χέρια.

Μια επίσκεψη σε ειδικό (ορθοπεδικός,φυσιοθεραπευτής,φυσίατρος) θα ήταν καλή ιδέςα.

όχι πολύ ποδώκης

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000