Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Ζώνη παλμών garmin

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
as400 Δημοσιευτηκε - 09/03/2018 : 09:07:44
Καλημερα , χθες μου παρουσιασε προβλημα η ζωνη παλμων Garmin που εχω για το 310ΧΤ . Επειδη αποτελειται απο 2 κομματια , τη ζωνη και τον πομπο , δεν ξερω ποιο μπορει να εχει προβλημα . Μπαταρια αλλαξα αλλα δε λειτουργησε . Εχει καποιος καμμια ιδεα για το πως μπορω να ελεγξω τι φταιει ??

AS400
5   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
antsa_1 Posted - 09/03/2018 : 11:48:52
https://www.youtube.com/watch?v=QXJ0spt9A1E&t=11s
Παρακολουθήστε αυτό το βίντεο, νομίζω ότι θα λύσει απορίες και θα δείτε πως να ελέγξετε τη ζώνη. Αν η ζώνη είναι όπως περιγράφεται στο βίντεο τότε φταίει ο πομπός.
thesalos Posted - 09/03/2018 : 11:46:16
το ρεσετ γινεται απο το ρολοι,τα ποστ εγραφαν αν θυμαμαι για ενα μικροβραχυκυκλωμα που γινετα με το αναποδο
thesalos Posted - 09/03/2018 : 11:43:49
μονο τον πομπο .αυτο με το αναποδο το εκανα 10 φορες . τα 50 που γραφεις ειναι για πακετο ζωνη-πομπο.
as400 Posted - 09/03/2018 : 11:21:44
Βρηκα στοο internet ενα post που λεει οτι αν βαλεις για 5-10 δευτερολεπτα την μπαταρια αναποδα τοτε κανει reset και μετα του ξανακανεις συνδεση και ολα καλα , θα το δοκιμασω το απογευμα και θα σου πω . Εσυ παντως αγορασες τον πομπο η τη ζωνη ?? αποτι ειδα οι τιμες τους ειναι περιπου στα 50€ .

AS400
thesalos Posted - 09/03/2018 : 11:18:12
φιλε εχω και εγω το 310χτ. το εχω απο το 2010. εδω και 3 χρονια δεν φοραω ζωνη αλλα πριν και εγω ειχα ακριβως το ιδιο θεμα .δοκιμασα διαφορα,που διαβασα σε φορουμ και σαιτ,ετριψα τις ενωσεις με συρματακι,τελικα δεν δουλεψε .αγορασα αλλο πομπο.ηταν φτηνος αν θυμαμαι γυρω στα 25 ευρω απο καταστημα ελλαδα. και εγω απορησα οτι με μια αλαγη μπαταριας ,να μην δουλευη η ζωνη.ενταξει μετα ολα κανονικα.

το μοντελο εχει πλεον αποσυρθει , αντεχει ακομα το 310 , αλλλα δεν ξερω αν θα μπορουμε να βρουμε καποια πραγματα τα επομενα χρονια.
εγω πηρα και ενα λουρακι γιατι το προηγουμενο σαπισε απο τον ιδρωτα.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000