Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος Σουηδίας Στοκχόλμης

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
evol Δημοσιευτηκε - 22/03/2018 : 10:04:43
Έχει πάει κανείς? Πραγματοποιείται 2 ή 3 Ιουνίου φέτος! Καμιά πληροφορία για τον αγώνα?
9   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
geopa Posted - 13/06/2018 : 16:48:56
O μαραθώνιος έγινε και από φίλο που ήταν για λίγο που μιλήσαμε μου ανέφερε για τρελή ζέστη!
sp4wn Posted - 13/06/2018 : 00:12:26
Τελικά παιδιά έγινε ο Μαραθώνιος ? Πήγε κανείς να μας πεί εντυπώσεις ?

You Only Live Once ...
ORKA Posted - 30/05/2018 : 12:18:36
Και κάτι ακόμα από την σημερινή ειδησιογραφία.
Αν κάποιος δεν αντέχει την ζεστή και δεν είναι και καλα προπονημένος, η διοργάνωσης προτείνει να μην τρέξει και δίνει δωρεάν εγγραφή για του χρόνου! που ίσως και να χιονίζει
ORKA Posted - 29/05/2018 : 23:22:40
Ο καιρός εδώ στην Σουηδία είναι εφέτος πολύ ζεστός. Για 28 βαθμούς λένε για τον Μαραθώνιο, όποτε κανόνισε. Στο 12καρι που έκανα πριν μια ώρα ( είναι ακόμα ήμερα εδώ) δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου από την ζέστη που είχε. Άλλα δεν πρόβλημα για εσάς που την έχετε μάθει. Καλό αγώνα.
ORKA Posted - 11/04/2018 : 22:58:38
Välkommen till Stockholm. Καλως να ερθης στην Στοχολμη και σε εναν απο τους πιο ομορφους αλλα και περιεργους (λογο καιρου) Μαραθωνιους. Μενω εδω και πολλα χρονια στην Σουηδια και τον εχω τρεξει αρκετες φορες. Το τι εχει γραφτει στο φορουμ ειναι καλες πληροφοριες αλλα θα αναφερω και μερικα πραγματα ακομα. Η διαδρομη αλλαζη απο εφετος (προς μαλλον πιο γρηγορη) περνα μονο μια φορα απο την μεγαλη γεφυρα και πιο πολυ μεσα απο τον πολυ κοσμο αλλα και αρκετες νεες στροφες! Πρεπει να εχεις ρουχα για καθε καιρο (εχω τρεξει με 30β. και τρομερη ζεστη αλλα και με 4β. με χιονονερο και αερα που στην γεφυρα απλως δεν ετρεχες με τιποτα!). Ακολουθησε αυτους με τους χρονους που υπαρχουν σε ολα τα γρουπ, ειναι πολυ ακριβεις και σε βοηθουν να πιασεις τον χρονο που θελεις.Φυλαξε δυναμεις για να χαρεις το τελευταιο χιλ. και την εισοδο και τρεξιμο στα 300μ. μεσα στο Σταδιο της Ολυμπιαδας του 1912.Καλα να περασεις.
Εγω δεν θα τρεξω εφετος γιατι το εχω ρηξη στο μουντενβικε και σε τραιλ αγωνες (προβληματα με τα κατω ακρα) και ερχομαι στην Ελλαδα για αυτο, και ελπιζω οπως τα τελευταια χρονια να βγαλω και τον ΑΜΑ.
runmichalis Posted - 25/03/2018 : 11:00:19
Εχω παει στο μαραθώνιο της Στοκχόλμη το 1996 το 2006 και το 2016 πολυ ωραία πόλη ωραία διοργάνωση δύσκολη διαδρομή οι καιρικές συνθήκες περίεργες μια κρύο μια ζέστη....ακριβή πόλη σε φαγητό μέτρο τρένα τραμ η εκκίνηση είναι έξω από το στάδιο σε φοβερό τοπίο και τερματισμός μέσα στο στάδιο...καλή σου επιτυχία
evol Posted - 23/03/2018 : 11:31:20
Ευχαριστώ πολύ για τις χρήσιμες πληροφορίες gioge
nikkapen Posted - 22/03/2018 : 20:26:16
Πολυ ωραια περιγραφη.Καλη επιτυχια σε οσους τρεξουν την ανοιξη καποιο μαραθωνιο εξω.Κι εγω πηγαινα να κλαψω απο χαρα μετα το 3.13 που εκανα σε εναν μαραθωνιο στο εξωτερικο.Δεν υπερβαλλει ο φιλος καθολου.Φοβερες εμπειριες αυτες οντως

Τρεχω αρα υπαρχω.
gioge Posted - 22/03/2018 : 19:57:23
http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=12382

H περιγραφή μου από τη συμμετοχή του 2015

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Αν τρέχεις είσαι δρομέας.Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορα ή πόσο μακριά. Δεν έχει σημασία αν σήμερα είναι η πρώτη σου μέρα ή αν τρέχεις για 20 χρόνια. Δε χρειάζεται να περάσεις τεστ , ν' αποκτήσεις κάποια άδεια ή κάρτα μέλους. Απλώς τρέχεις."

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000