Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 μια απορια...

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
avatos Δημοσιευτηκε - 20/03/2018 : 22:18:36
που ειναι εκεινα τα παιδια που εγραφαν παλιοτερα κατι φοβερα ποστ με αποτελεσμα να γινονται φοβερες συζητησεις μεταξυ τους ...παρα πολυ χρησιμες ομως για μας τους καινουριους
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
patrickdrd Posted - 06/04/2018 : 11:28:14
κλεισμενο το ειχαμε εδω και μερες, τα μηνυματα σου δεν ειχαν νοημα, εκτος απ τις ευχες,
αντε ανταποδιδω, καλο πασχα σε ολους τους συντρεχτες :)

carpe runem
ANASTASIOS Posted - 03/04/2018 : 13:30:55
Και για να το κλείσουμε εδώ γιατί αρχίζει και κουράζει (και μέρες που είναι) αφού πιστεύω πως οι όποιες απορίες έχουν λυθεί,να ευχηθώ να έχετε όλοι ένα καλό πάσχα και καλή Ανάσταση.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
ANASTASIOS Posted - 03/04/2018 : 12:32:21
quote:
Originally posted by Deorum

Με γνωρίζεις προσωπικά για να με πείς μάστορα?

Εγώ προσωπικά να ήμουν διαχειριστής θα σε μπάναρα, οπότε δεν θα χρειαζόταν να συζητάμε αν είσαι φιλοξενούμενος ή όχι. Δεν θα ήσουν τίποτα, οπότε θα είχες όλο τον χρόνο να βρεις ή να φτιάξεις κάποιο καλύτερο φόρουμ.






Γιώργη,καθένας με τα λόγια του ή τα γραπτά του δείχνει και τον χαρακτήρα του

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
ANASTASIOS Posted - 03/04/2018 : 12:29:34
quote:
Originally posted by patrickdrd

χαχαχα!

εισαι δυνατος εσυ, power λεμε!

με τετοια συμπεριφορα... γι αυτο δεν εισαι διαχειριστης ;)
και να σου πω ενα μυστικο; ουτε προκειται να γινεις ποτε ;)

carpe runem




Τώρα εμένα γιατί μου έχει μπεί η ιδέα πως έχεις μπεί εδώ μέσα για να τσακωθείς

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
gargadua Posted - 31/03/2018 : 21:30:15
Το φόρουμ μια χαρά εξυπηρετεί τις δρομικές (και όχι μόνο) ανάγκες. Αν κάποιος θα ήθελε να ασχοληθεί σε βάθος πραγματικά είναι κορυφαίο. Η μόνη μου "ένσταση" είναι ότι θα μπορούσε να παρασύρει εύκολα κάποιον αρχάριο σε απότομη αύξηση των επιδόσεων και να τραυματιστεί λόγω ενθουσιασμού. Θα ήθελε σε αυτό το σημείο κάποια προσοχή από μέρους μας.
Ως προς το τεχνικό κομμάτι ναι και μένα μου ΄χε σπάσει τα νεύρα η εποχή που δεν μπορούσες να μπεις όμως νομίζω ότι αυτό διορθώθηκε.
Ποικιλία θεμάτων ποικιλία αντιπαραθέσεων άλλοτε έντονες άλλοτε όχι, όμως έτσι είναι και η καθημερινότητα μας.

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
patrickdrd Posted - 30/03/2018 : 15:34:20
χαχαχα!

εισαι δυνατος εσυ, power λεμε!

με τετοια συμπεριφορα... γι αυτο δεν εισαι διαχειριστης ;)
και να σου πω ενα μυστικο; ουτε προκειται να γινεις ποτε ;)

carpe runem
Deorum Posted - 30/03/2018 : 13:29:23
Με γνωρίζεις προσωπικά για να με πείς μάστορα?

Εγώ προσωπικά να ήμουν διαχειριστής θα σε μπάναρα, οπότε δεν θα χρειαζόταν να συζητάμε αν είσαι φιλοξενούμενος ή όχι. Δεν θα ήσουν τίποτα, οπότε θα είχες όλο τον χρόνο να βρεις ή να φτιάξεις κάποιο καλύτερο φόρουμ.

patrickdrd Posted - 30/03/2018 : 11:39:39
μεγαλη πλακα εχουν εντωμεταξυ τα ποστ στο facebook που ειναι... του 2014!!!
http://www.runningnews.gr/item.php?id=19858

οκ, ειναι παντα επικαιρα πες, αλλα του 2014;;;;;;;; που ζουμε;;;;;

edit: οκ, εστειλα mail :)
patrickdrd Posted - 30/03/2018 : 11:38:31
quote:
Originally posted by Deorum

Ε καημό που έχετε να εξυπηρετήσετε κάποιον που μπαίνει σε έναν χώρο ως φιλοξενούμενος και απαιτεί "ή αναβαθμίστε το ή κλείστε το..." λες και του υποσχέθηκε κανείς κάτι ή του χρωστάει ή του χρωστάει κάνεις κάτι.
Anyway...


χαχαχα ε οχι και φιλοξενουμενος ρε μαστορα,
εχω κατι χρονακια κι εγω εδω και ειμαι τακτικος,
τωρα αν δεν το χεις προσεξει, δεν πειραζει

carpe runem
Hermes Posted - 30/03/2018 : 09:34:33
quote:
Originally posted by Aroulio

Έχει και λίγο από χρονομηχανή καθώς δείχνει το βαθμό διείσδυσης και αντιμετώπισης του τρεξίματος στην Ελλάδα από το 2005 έως τώρα



σωστό! +++
Aroulio Posted - 30/03/2018 : 09:26:51
Έχει και λίγο από χρονομηχανή καθώς δείχνει το βαθμό διείσδυσης και αντιμετώπισης του τρεξίματος στην Ελλάδα από το 2005 έως τώρα
Hermes Posted - 29/03/2018 : 20:23:06
η αληθεια είναι ότι είναι εγκυκλοπαίδεια γνώσεων και κατάθεσης εμπειριών
trexantiris Posted - 29/03/2018 : 19:40:44
quote:
Originally posted by geopa

Φταίτε πάντως χαχαχαχα



…είσαι αυστηρός…ααχαχαχαχαχα!

Προσωπικά δε θεωρώ το φόρουμ «απαρχαιωμένο» και «ανίκανο» να επιτελέσει το «καθήκον» του στο θέμα της ανταλλαγής απόψεων. Η Μη-διαθεσιμότητά του (δηλαδή πολλές φορές έπεφτε η υπηρεσία του κλπ) ήταν ένα θέμα που προσωπικά με κούραζε! Οκ, δεν μπορείς να ανεβάσεις εύκολα φωτογραφίες ή βιντεάκια αλλά τις απόψεις σου μια χαρά τις γράφεις. Άλλωστε ο σκοπός του δεν είναι να αντικαταστήσει το Facebook ή κάποιο άλλο παρεμφερές μέσο κοινωνικής δικτύωσης.

Σίγουρα πάντως η ύπαρξη κάποιου ανταγωνισμού σε επίπεδο φόρουμς αλλά κυρίως η πολύ έντονη «διείσδυση» του φατσοβιβλίου πιστεύω ότι επηρεάζει την προσπελασιμότητα του συγκεκριμένου φόρουμ. Βέβαια το φατσοβιβλίο ΔΕΝ είναι φόρουμ, ούτε και επιτρέπει την ουσιώδη ανάπτυξη απόψεων και ιδεών για το τρέξιμο (ή για κάτι άλλο). Παρόλο αυτά όμως η «απώλεια» χρόνου σε αυτό μπορεί να αποτελέσει ένα αρνητικό στοιχείο για την κατάθεση απόψεων στο φόρουμ του runningnews.

Επιπλέον ισχύει και ως ένα βαθμό αυτό που είπε ο Παναγιώτης (Etien). Πολλά έχουν ήδη γραφτεί εδώ μέσα για θέματα προπονητικής ή τραυματισμών κλπ. Με μια αναζήτηση κάποιος μπορεί να αντλήσει απίστευτο όγκο πληροφοριών και ίσως οι άνθρωποι που τα έχουν γράψει να μη θέλουν (να μην έχουν το χρόνο κοκ) να τα (ξανα)γράφουν από την αρχή!

Free your feet...free your senses!
geopa Posted - 29/03/2018 : 18:26:49
Φταίτε πάντως χαχαχαχα
Elda Posted - 29/03/2018 : 15:48:59
quote:
Originally posted by Deorum

Ε καημό που έχετε να εξυπηρετήσετε κάποιον που μπαίνει σε έναν χώρο ως φιλοξενούμενος και απαιτεί "ή αναβαθμίστε το ή κλείστε το..." λες και του υποσχέθηκε κανείς κάτι ή του χρωστάει ή του χρωστάει κάνεις κάτι.
Anyway...



Ελα ντε,δικιο εχεις... Πας να βοηθησεις και σου τη λενε κιολας!

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000