Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 14ος Διεθνής Μαραθώνιος Δρόμος Μέγας Αλέξανδρος

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
harris_vak Δημοσιευτηκε - 20/01/2019 : 12:47:05
Νομίζω ο δεύτερος τη τάξει εγχώριος Μαραθώνιος με χαμηλότερο επίπεδο δυσκολίας από την κλασική διαδρομή,οπότε προσφέρεται για ατομικό ρεκόρ,αλλά με ορισμένα υψομετρικά διαρκείας,με μεγαλύτερο την γέφυρα στο 36χλμ και ατελείωτες ευθείες.Στα αρνητικά,που παρατήρησα πέρυσι, το πολύ κακό οδόστρωμα σε αρκετά σημεία,ο ανεφοδιασμός που δεν γινόταν ακριβώς στα χιλιομετρικά σημεία και η μεγάλη εναλλαγή θερμοκρασίας από τους 4-5 βαθμούς και μεγάλη υγρασία στην Πέλλα στους 20+ στην Θεσσαλονίκη.

http://wp.atgm.gr/
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
gargadua Posted - 23/11/2020 : 19:56:26
Γιατί ξαφνικά εκεί που πληρώνατε(-με) για οργάνωση παροχές κλπ τώρα πληρώνετε συμμετοχή χωρίς τίποτα!!!!! Αν τα αναμνηστικά δεν είναι τουλάχιστον διπλάσια από τις άλλες φορές δεν θα έλεγα ότι υπάρχει...αναλογικότητα.
Βέβαια αν κάποιος έτσι το ευχαριστιέται, λόγος δεν μου πέφτει.

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
Skyrunner Posted - 23/11/2020 : 19:40:15

quote:
Originally posted by gargadua

Μην αγχώνεστε, εσείς θα πληρώνετε για να τρέχετε virtual στη γειτονιά σας και αυτοί θα σας στέλνουν αναμνηστικά!!!!

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.


runner1979 Posted - 23/11/2020 : 16:04:12
quote:
Originally posted by gargadua

Μην αγχώνεστε, εσείς θα πληρώνετε για να τρέχετε virtual στη γειτονιά σας και αυτοί θα σας στέλνουν αναμνηστικά!!!!


gargadua Posted - 23/11/2020 : 15:53:43
Μην αγχώνεστε, εσείς θα πληρώνετε για να τρέχετε virtual στη γειτονιά σας και αυτοί θα σας στέλνουν αναμνηστικά!!!!

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
Rigelian Posted - 23/11/2020 : 13:01:47
Μην περιμένετε αγώνες πριν το καλοκαίρι του 2021. Να ελπίζουμε για το φθινόπωρο του 21 αλλά ας είμαστε ρεαλιστές: Αν γίνουν αγώνες πριν το καλοκαίρι του '22 θα εκπλαγώ σφόδρα.
geopa Posted - 23/11/2020 : 11:02:20
Με τη κατάσταση που επικρατεί τώρα δεν νομίζω ότι είναι ασφαλη οποιαδήποτε πρόβλεψη για την πιθανή ημερομηνία του αγώνα.... Καλό χειμώνα το 2021 και αν λέω εγώ.
KidPadel Posted - 23/11/2020 : 10:38:30
Καλημέρα σε όλους. Επειδή δεν μου ακύρωσαν τα αεροπορικά εισητηρια και πρέπει να βρω άλλη ημερομηνία, έχουμε καμιά ιδέα για ενδεχομένη ημέρα διεξαγωγής του 15ου αν γίνει εν τέλη ή και του 16ου του χρόνου;
ANASTASIOS Posted - 30/10/2020 : 12:17:47
Αν είναι έτσι θα πέσει μέσα ο Ρίγκο("θα ξανατρέξουμε σε αγώνες σε κανα 2 χρόνια")

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
geopa Posted - 30/10/2020 : 11:58:28
Νομίζω ότι θα είναι όλα.... Μακάρι όχι αλλά δεν το πιστεύω
ANASTASIOS Posted - 30/10/2020 : 11:55:10
quote:
Originally posted by geopa

Κάπου στη μέση του άρθρου αναφέρεται ότι θα υπάρξει οριζόντια σε όλη την επικράτεια η χρήση μάσκας και η διακοπή των αθλητικών δραστηριοτήτων αναξάρτητα σε τι χρώμα αναφορικά με τον covid -19 βρίσκεται η κάθε περιοχή


https://www.protothema.gr/greece/article/1060256/thessaloniki-stin-epohi-tou-lockdown-i-poli-piezodai-ta-nosokomeia-nea-metra-to-apogeuma/






Μήπως εννοεί αγώνες ποδοσφαίρου,μπάσκετ Γιώργη(λέω εγώ τώρα).

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
geopa Posted - 30/10/2020 : 11:14:53
Κάπου στη μέση του άρθρου αναφέρεται ότι θα υπάρξει οριζόντια σε όλη την επικράτεια η χρήση μάσκας και η διακοπή των αθλητικών δραστηριοτήτων αναξάρτητα σε τι χρώμα αναφορικά με τον covid -19 βρίσκεται η κάθε περιοχή


https://www.protothema.gr/greece/article/1060256/thessaloniki-stin-epohi-tou-lockdown-i-poli-piezodai-ta-nosokomeia-nea-metra-to-apogeuma/
Rigelian Posted - 30/10/2020 : 10:57:17
Δεν υπήρχε ποτέ καμία περίπτωση να γίνει...
Skyrunner Posted - 29/10/2020 : 21:10:35
Θεωρείται δεδομένο ότι θα αναβληθεί και ο μαραθώνιος !!!
geopa Posted - 29/10/2020 : 15:31:07
Εγώ πέφτω από τα σύννεφα με την απόφαση αυτή
Rigelian Posted - 29/10/2020 : 15:13:02
Αναμενόμενο...

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000