Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 μαραθωνιος βουκουρεστιου

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
aris.p Δημοσιευτηκε - 10/08/2017 : 16:58:00
ειμαστε μια παρεα και ειπαμε να τρεξουμε προς βουκουρεστι μερια..14 με 15 οκτωβρη ειναι ο αγωνας πεφτει πανω στο μαραθωνιο της βουδαπεστης.απο οτι ξερω θα εχει και πολλους ελληνες που ζουν μονιμα ρουμανια.υπαρχουν αλλοι που θα πανε να μας πουν την εμπειρια τους?
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Pantazis Posted - 11/10/2019 : 14:38:57
quote:
Originally posted by runner1979

quote:
Originally posted by Pantazis

Καλή επιτυχία σε όλους , ελπίζω του χρόνου να είμαι εκεί για τον Μαραθώνιο !!!
Ήμουν φοιτητής στο Βουκουρέστι την δεκαετία του 80....


εποχή Τσαουσέσκου.... είχε αγώνα μαραθωνίου τότε?



Όχι δεν είχε αγώνες …

Τότε ήταν που κατασκευάστηκε το παλάτι του λαού , το μεγάλο κτίριο .
Πάντα μου αρέσει το Βουκουρέστι ...
runner1979 Posted - 10/10/2019 : 19:56:05
quote:
Originally posted by Pantazis

Καλή επιτυχία σε όλους , ελπίζω του χρόνου να είμαι εκεί για τον Μαραθώνιο !!!
Ήμουν φοιτητής στο Βουκουρέστι την δεκαετία του 80....


εποχή Τσαουσέσκου.... είχε αγώνα μαραθωνίου τότε?
Pantazis Posted - 10/10/2019 : 19:53:35
Καλή επιτυχία σε όλους , ελπίζω του χρόνου να είμαι εκεί για τον Μαραθώνιο !!!
Ήμουν φοιτητής στο Βουκουρέστι την δεκαετία του 80....
remezzo91 Posted - 09/10/2019 : 16:04:40
Φέτος άλλαξε ο εκθεσιακός χώρος του μαραθωνίου.Μεταφερθηκε στην περιοχή Viitan Bucharest Mall 15 λεπτά από κέντρο έχει συγκοινωνία Από piazza uniri ραντεβού εκεί Σάββατο για παραλαβή race packet Τα παιδιά από Χαλκίδα και θηβα να είναι γύρω στις 1 για το pasta party!
dpkouk Posted - 07/10/2019 : 06:01:25
quote:
Originally posted by nikkapen

Ειναι μια πανεμορφη πολη το Βουκουρεστι.Και πολυ οικονομικη.Με τιποτα δεν πρεπει να χασεις τη ξεναγηση στο Παλατι του Λαου (δευτερο μεγαλυτερο κτιριο στον κοσμο), μια επισκεψη στην καταπληκτικη Πινακοθηκη (εχει σπουδαια εργα) και φυσικα την Παλια Πολη.Αν εχεις διαθεσιμο χρονο πηγαινε με το τρενο και στη Σιναγια,το διαμαντι των Καρπαθιων.Προσεξε τωρα. Ο π ω σ δ η π ο τ ε μετα τον αγωνα πηγαινε για χαλαρωμα στο συμπλεγμα πισινων Therme.Εχει site και η προσβαση ειναι ευκολη.100 % θα σου αρεσει ,ειναι οτι πρπει για χαλαρωμα με τον αγωνα.Περυσι εμεινα 5-6 ωρες στις σαουνες κλπ.Καλη επιτυχια σας ευχομαι!

Τρεχω αρα υπαρχω.



http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
runner1979 Posted - 05/10/2019 : 15:33:12
quote:
Originally posted by nikkapen

Ειναι μια πανεμορφη πολη το Βουκουρεστι.Και πολυ οικονομικη.Με τιποτα δεν πρεπει να χασεις τη ξεναγηση στο Παλατι του Λαου (δευτερο μεγαλυτερο κτιριο στον κοσμο), μια επισκεψη στην καταπληκτικη Πινακοθηκη (εχει σπουδαια εργα) και φυσικα την Παλια Πολη.Αν εχεις διαθεσιμο χρονο πηγαινε με το τρενο και στη Σιναγια,το διαμαντι των Καρπαθιων.Προσεξε τωρα. Ο π ω σ δ η π ο τ ε μετα τον αγωνα πηγαινε για χαλαρωμα στο συμπλεγμα πισινων Therme.Εχει site και η προσβαση ειναι ευκολη.100 % θα σου αρεσει ,ειναι οτι πρπει για χαλαρωμα με τον αγωνα.Περυσι εμεινα 5-6 ωρες στις σαουνες κλπ.Καλη επιτυχια σας ευχομαι!

Τρεχω αρα υπαρχω.


Απόλυτα κατατοπιστικός, ευχαριστώ πολύ!! Αυτό με την σάουνα αμέσως μετά το είχα κάνει και στην Βουδαπέστη, μοναδική αίσθηση μετά τον αγώνα
nikkapen Posted - 04/10/2019 : 23:13:38
Ειναι μια πανεμορφη πολη το Βουκουρεστι.Και πολυ οικονομικη.Με τιποτα δεν πρεπει να χασεις τη ξεναγηση στο Παλατι του Λαου (δευτερο μεγαλυτερο κτιριο στον κοσμο), μια επισκεψη στην καταπληκτικη Πινακοθηκη (εχει σπουδαια εργα) και φυσικα την Παλια Πολη.Αν εχεις διαθεσιμο χρονο πηγαινε με το τρενο και στη Σιναγια,το διαμαντι των Καρπαθιων.Προσεξε τωρα. Ο π ω σ δ η π ο τ ε μετα τον αγωνα πηγαινε για χαλαρωμα στο συμπλεγμα πισινων Therme.Εχει site και η προσβαση ειναι ευκολη.100 % θα σου αρεσει ,ειναι οτι πρπει για χαλαρωμα με τον αγωνα.Περυσι εμεινα 5-6 ωρες στις σαουνες κλπ.Καλη επιτυχια σας ευχομαι!

Τρεχω αρα υπαρχω.
runner1979 Posted - 04/10/2019 : 18:49:22
Καλησπέρα! Τί θα μας συμβούλευαν οι πιο έμπειροι να μην χάσουμε με τίποτα από την πόλη εμείς που πάμε στον μαραθώνιο Βουκουρεστίου για πρώτη φορά;
remezzo91 Posted - 04/10/2019 : 14:10:17
Εχει γινει ο αγαπημενος μας μαραθωνιος εξωτερικου,φυσικα και θα ειμαστε εκει ελπιζουμε να συναντηθουμε με τον Φιλο μας τον Γιαννη που ειναι σογαμπρος στην ρουμανια..ραντεβου στο καφε van gogh..
dpkouk Posted - 04/10/2019 : 05:35:43


http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
aris.p Posted - 03/10/2019 : 19:27:22
Μια εβδομαδα πριν τον μαραθωνιο Βουκουρεστιου ,φετος μας επιφυλασει πολλες εκπληξεις σαφως πιο οργανωμενος και με αλλαγη διαδρομης.Υπαρχουν αρκετες ελληνικες συμετοχες ,ελπιζω να ξαναβρεθουμε οπως και το 2018.καλο αγωνα καλο τερματισμο Σε ολους τους ελληνες!
remezzo91 Posted - 30/06/2019 : 20:33:51
το σαιτ ειναι Raiffeisen bank Bucharest Marathon
Pantazis Posted - 30/06/2019 : 20:04:23
Ποιο είναι το site για να κλείσουμε το εισιτήριο για τον Μαραθώνιο ;
dpkouk Posted - 27/06/2019 : 17:23:46
quote:
Originally posted by Pantazis

quote:
Originally posted by dpkouk

quote:
Originally posted by Pantazis

quote:
Originally posted by dpkouk

να πατε...ομορφος αγωνας μεσα στην πολη...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Ναι το Βουκουρέστι το ξέρω καλά , έχω ζήσει πέντε χρόνια εκεί ..

Μια απόφαση είναι, θα ψάξω και το site του αγώνα .


ωρα ειναι να μου πεις οτι ησουν το 2013-16..κι αντι γ εκει τα λεμε απο εδω..


Μπα όχι ήμουν την δεκαετία του 80....για πέντε χρόνια

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...




αλες εποχες...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
nikkapen Posted - 26/06/2019 : 18:20:50
παιδια τον ετρεξα περυσι.Ειναι εξαιρετικος αγωνας απο ολες τις αποψεις.Δυστυχως ημουν τραυματιας και υπερβαρος και δεν εκανα καλο χρονο.Καλη σας επτυχια!

Τρεχω αρα υπαρχω.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000