Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Στάδια
 Θεατρο Βραχων Βυρωνας.

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
lazostat Δημοσιευτηκε - 02/09/2015 : 01:59:36
Μπορει καποιος να μου πει ποιες ωρες κλεινει το γηπεδο; Σε ενα χαρτι διαβασα οτι κλεινει στους επισημους αγωνες ποδοσφαιρου. Αλλα ποια ομαδα παιζει σε εκεινο το γηπεδο;

Επισης ακουσα οτι κλεινει οταν υπαρχει συναυλια διπλα. Εχουν και φυλακα.

Ειναι 400 μετρα; Το ταρταν πως το βλεπετε;
14   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
lazostat Posted - 03/10/2019 : 10:20:39
Γηπεδο Υμηττου λεγεται δλδ; Εγω εψαχνα για γηπεδο θεατρο βραχων. Τοτε παω πασο.
asxetos Posted - 02/10/2019 : 00:20:51
μαλλον δε μπηκες στο κοπο να δεις καλα το λινκ
για παραδειγμα

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15

στο πανεπιστημιο μπαινεις απο παντου με τα ποδια: πυλη ζωγραφου, πυλη ουλοφ παλμε και πυλη καισαριανης
το ιδιο και πολυτεχνειουπολη

εχουν και σταδια με τσιμεντο αλλα και χωματοδρομους, ασφαλτο
lazostat Posted - 29/09/2019 : 17:10:12
Πανεπιστημιο απο ποια εισοδο; Ειναι ελευθερα;

Στο λινκ που εδωσες δεν βλεπω αγωνες που παιζουν στο θεατρο βραχων. Αν παιζουν ακαδημιες, παλι ειναι κλειστο για το κοινο;
asxetos Posted - 29/09/2019 : 11:43:01
http://epsath.gr/

γενικα σ/κ εγω το αποφευγω πρωινα και απογευματινα...
υπαρχει το πανεπιστημιο αλλα και ο υμμητος. Εγω πηγαινα τα βραδυα και με ειχαν μαθει απο τις ομαδες (ευγενικα αρκετα τα ατομα)ακομα και με χιονια.
σεβομαι ομως και αυτοι οταν εχουν αγωνα και αποφευγω σ/κ (χωρια που ενδιαμεσα παιζουν και ακαδημιες)
lazostat Posted - 28/09/2019 : 19:08:54
Ισχυτει τελικα το 10.00-17.00 για τα Σαββατοκυριακα; Σημερα πηγα 17.05 να τρεξω και επαιζαν αγωνα και πηγα αλλου, αλλα εχασα 20 λεπτα! Υπαρχει καποιο site που να δειχνει ποτε εχει αγωνες;
george5 Posted - 28/09/2017 : 16:06:18
Ισχύουν ακριβώς όσα αναφέρει ο Despixi με την διαφορά ότι τα ΣΚ παραμένει κλειστό για το κοινό από τις 10:00 μέχρι τις 17:00 περίπου λόγω αγώνων ποδοσφαίρου (διάφορες ομάδες). Πάω κάθε ημέρα εκεί.

http://anekdota-george.blogspot.com/
UnHaCkAbLe Posted - 28/09/2017 : 14:52:18
quote:
Originally posted by Diskin

Καλησπέρα,

Μιας και η τελευταία ανάρτηση σε αυτό το θέμα είναι από το 2015, γνωρίζει κανείς μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτό το στάδιο;

Ευχαριστώ πολύ.



Καλησπέρα,

Κατά πάσα πιθανότητα το στάδιο δεν κλείνει ποτέ. Έχω τρέξει εκεί και μετά τις 12 το βράδυ... Βέβαια αυτό ήταν πριν αρκετό καιρό και δεν γνωρίζω αν έχει αλλάξει κάτι. Φέτος μέσα στο καλοκαίρι, βρέθηκα εκεί κάποια στιγμή και στις 11-11:30 το βράδυ, οπότε αν μιλάς για τέτοιες ώρες, σίγουρα θα το βρεις ανοικτό...
Diskin Posted - 25/09/2017 : 15:44:44
Καλησπέρα,

Μιας και η τελευταία ανάρτηση σε αυτό το θέμα είναι από το 2015, γνωρίζει κανείς μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτό το στάδιο;

Ευχαριστώ πολύ.
Despixi Posted - 19/09/2015 : 22:04:13
Συνήθως ο φύλακας έρχεται όταν τελειώνουν οι ομάδες ποδοσφαίρου την προπόνηση για να κλείσει τα αποδυτήρια και να μαζέψει τα τραπέζια κ τις καρέκλες από μπροστά... το γήπεδο δεν κλείνει ποτέ... κι αν η πόρτα φαίνεται κλειστή αν την τραβήξεις ανοίγει... ο φύλακας δεν είναι πάντα εκεί γιατί ο δήμος του αναθέτει κι άλλες εργασίες εκτός γηπέδου... υπόψιν οταν έχει θεατρική παράσταση τα φώτα σβήνουν. Αλλά αν μπορείς τρέχεις με σβηστά φώτα..
lazostat Posted - 18/09/2015 : 02:39:04
Δεν εχω δει καποιο φυλακα μεχρι στιγμης. Σημερα ετρεχα μεχρι τις 12 το βραδυ μονος μου.
doctorinjury Posted - 03/09/2015 : 20:21:48
Eυχαριστώ για την άμεση απάντηση. Προφανώς, γνωρίζετε καλύτερα έχοντας το πλεονέκτημα "έδρας"
quote:
Originally posted by Despixi

Ναι, είμαι σίγουρη ότι είναι 400μ. Προπονούμαι εκεί 2 χρόνια, όπως και πολλοί συναθλητές μου, και όλοι κάνουν τις διαλειμματικές τους μετρώντας την εσωτερική ως 400μ.


Despixi Posted - 03/09/2015 : 18:52:09
Ναι, είμαι σίγουρη ότι είναι 400μ. Προπονούμαι εκεί 2 χρόνια, όπως και πολλοί συναθλητές μου, και όλοι κάνουν τις διαλειμματικές τους μετρώντας την εσωτερική ως 400μ.
doctorinjury Posted - 03/09/2015 : 17:58:28
Είστε βέβαια ότι είναι 400μ η εσωτερική διαδρομή; Έκανα τις 2 τελευταίες προπονήσεις πριν τον ΚΜΑ του 2011 (το πάλαι ποτέ...) και μου φάνηκε αρκετά μικρότερη (δεν είχα gps μαζί μου, ασχέτως αν μετρά σωστά κτλ.). Αναφέρομαι στο γήπεδο που έχει 8 διαδρομές μόνο για τα 100μ και έπειτα "κόβεται" σε 6 προς τη μεριά των θεάτρου.

quote:
Originally posted by Despixi

καλησπέρα! το γήπεδο είναι πάντα ανοιχτό, τα φώτα είναι ανοιχτά εως αργά αρκεί να έχει προπόνηση κάποια ομάδα ποδοσφαίρου(από τώρα εως Ιούνιο κάθε μέρα έχει προπονήσεις). Μόνο τα Σαββατοκύριακα όταν έχει επίσημο αγώνα κλείνει για κανα δίωρο. Γενικά το βρίσκεις πάντα ανοιχτό και ο φύλακας δεν κλειδώνει, απλά τραβάει την πόρτα απ'όσο γνωρίζω... προσωπικά έχω φύγει και 12 παρά από το γήπεδο. Φέτος όταν είχε συναυλίες τα φώτα ήταν ανοιχτά μέχρι να τελειώσει η συναυλία. Έκανα διαλειμματική τον Ιούνιο 22-23.30 με μουσικούλα και άπλετο φως.
είναι 400μ. η εσωτερική, η ποιότητα του ταρτάν δεν είναι η καλύτερη αλλά μια χαρά κάνεις τη δουλειά σου.... αυτά..

Despixi Posted - 02/09/2015 : 23:34:13
καλησπέρα! το γήπεδο είναι πάντα ανοιχτό, τα φώτα είναι ανοιχτά εως αργά αρκεί να έχει προπόνηση κάποια ομάδα ποδοσφαίρου(από τώρα εως Ιούνιο κάθε μέρα έχει προπονήσεις). Μόνο τα Σαββατοκύριακα όταν έχει επίσημο αγώνα κλείνει για κανα δίωρο. Γενικά το βρίσκεις πάντα ανοιχτό και ο φύλακας δεν κλειδώνει, απλά τραβάει την πόρτα απ'όσο γνωρίζω... προσωπικά έχω φύγει και 12 παρά από το γήπεδο. Φέτος όταν είχε συναυλίες τα φώτα ήταν ανοιχτά μέχρι να τελειώσει η συναυλία. Έκανα διαλειμματική τον Ιούνιο 22-23.30 με μουσικούλα και άπλετο φως.
είναι 400μ. η εσωτερική, η ποιότητα του ταρτάν δεν είναι η καλύτερη αλλά μια χαρά κάνεις τη δουλειά σου.... αυτά..

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000