Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Επικαιρότητα
 Πως αντιμετωπίζετε το θέμα "κορονοϊός";

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
ALEXANDRA Δημοσιευτηκε - 14/03/2020 : 12:53:08
Για πάμε λοιπόν:

Είμαι σπίτι και δεν έχω σκοπό να βγω ΚΑΘΟΛΟΥ!
Μέχρι το μπαλκόνι μόνο.
Τα σκουπίδια χθες τα κατέβασα στις 2 το πρωί.
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Rigelian Posted - 11/03/2021 : 12:04:07
quote:
Originally posted by RiffRaff

Επίσης, με αφορμή και τα σημερινά και συνεχίζοντας στο ίδιο σκωπτικό ύφος, να αναφέρω ότι αισθάνομαι ιδιαίτερα περήφανος που μία φορά πέρασα με το αυτοκίνητο από το χωριό του αξιότιμου υπουργού μεταφορών που τόσο πολύ έχει συμβάλλει με την εν γένει στάση του και δράση του στον περιορισμό της διάδοσης του ιού, ενώ δε μπορώ να μην παραδεχτώ ότι ακόμη κρατάω βαθιά μέσα μου εκείνες τις στιγμές που σε ένα Πανιώνιος-ΠΑΟΚ στο κλειστό της Αρτάκης είχα επιστρέψει ως θεατής μία μπάλα στον αξιότιμο υπουργό υγεία, ο οποίος τότε αγωνιζόταν στην αντίπαλη ομάδα.
Ας μην ξεχάσουμε, επίσης, και την αξιότιμη υπουργό θρησκευτικών για τη συμβολή της στον περιορισμό της ποσοστιαίας συμβολής στη διάδοση του ιού από άλλες πηγές, βοηθώντας στην αύξηση της διάδοσης στα σχολεία.

--------------------------
Run-time Error



Λες να έχουμε συναντηθεί εκεί;
Το πατρικό μου είναι πολύ κοντά και υπήρχαν εποχές (καίτοι Ολυμπιακός) που παρακολουθούσα πολύ μπασκετικό Πανιώνιο, τόσο στο κλεστό της Αρτάκης όσο και (πιο παλιά...) στο κλειστό του Μίλωνα!
costasz Posted - 10/02/2021 : 14:19:50
Σας βλέπω για long run στη Μακρόνησο αν συνεχίσετε να αμφισβητείτε την κυβερνησάρα και την επιτροπή ηλιθίων. Με ρέγουλα η κριτική γιατί απ' το "πιστοποιητικο εμβολιασμου" στο "πιστοποιητικο κοινωνικων φρονηματων" είναι ένας Άδωνις δρόμο.
ANASTASIOS Posted - 10/02/2021 : 11:24:19
Οι επόμενες 2 βδομάδες θα είναι κρίσιμες,χαχαχαχαχα.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
RiffRaff Posted - 08/02/2021 : 21:19:17
Επίσης, με αφορμή και τα σημερινά και συνεχίζοντας στο ίδιο σκωπτικό ύφος, να αναφέρω ότι αισθάνομαι ιδιαίτερα περήφανος που μία φορά πέρασα με το αυτοκίνητο από το χωριό του αξιότιμου υπουργού μεταφορών που τόσο πολύ έχει συμβάλλει με την εν γένει στάση του και δράση του στον περιορισμό της διάδοσης του ιού, ενώ δε μπορώ να μην παραδεχτώ ότι ακόμη κρατάω βαθιά μέσα μου εκείνες τις στιγμές που σε ένα Πανιώνιος-ΠΑΟΚ στο κλειστό της Αρτάκης είχα επιστρέψει ως θεατής μία μπάλα στον αξιότιμο υπουργό υγεία, ο οποίος τότε αγωνιζόταν στην αντίπαλη ομάδα.
Ας μην ξεχάσουμε, επίσης, και την αξιότιμη υπουργό θρησκευτικών για τη συμβολή της στον περιορισμό της ποσοστιαίας συμβολής στη διάδοση του ιού από άλλες πηγές, βοηθώντας στην αύξηση της διάδοσης στα σχολεία.

--------------------------
Run-time Error
RiffRaff Posted - 08/02/2021 : 21:06:33
quote:
Originally posted by andrem

Εχεις δικιο,δεν το ειχα σκεφτει ετσι.
Και ειναι πολυ σωστο αυτο που ειχε πει πριν λιγο καιρο ο Βενιζελος για τον Χρυσοχουντιδη,οτι ειναι ο πιο επιτυχημενος υπουργος δημοσιας ταξεως,ναι αλλα μονο εαν συγκριθει με την περιοδο 1936-1974.



Δεν ξέρω τι λες εσύ, αλλά εγώ πιστεύω πως ο κύριος Χρυσοχοΐδης είναι ο καλύτερος υπουργός επιβολής περιορισμών με τη βία που είχαμε από την εποχή της γερμανικής κατοχής.
[Τυφλωμένοι από αδικαιολόγητο σε τέτοια έκταση (τηλε)κατευθυνόμενο αντισυριζα μένος, ελάχιστοι ήσαν σε θέση να καταλάβουν όσα γράφαμε τω καιρώ εκείνω, που πλέον μοιάζει σα να είναι ένας αιώνας πίσω]

--------------------------
Run-time Error
andrem Posted - 08/02/2021 : 20:43:04
Εχεις δικιο,δεν το ειχα σκεφτει ετσι.
Και ειναι πολυ σωστο αυτο που ειχε πει πριν λιγο καιρο ο Βενιζελος για τον Χρυσοχουντιδη,οτι ειναι ο πιο επιτυχημενος υπουργος δημοσιας ταξεως,ναι αλλα μονο εαν συγκριθει με την περιοδο 1936-1974.
RiffRaff Posted - 08/02/2021 : 12:14:50
Δεν ξέρω τι λες εσύ, αλλά εγώ θεωρώ ότι είναι η πρώτη φορά που αισθάνομαι το κράτος τόσο κοντά στον πολίτη...

quote:
Originally posted by andrem

Απεχουμε αρκετα ειναι η αληθεια απο την αντιμετωπιση που εχει ο Κιμ απο τα ΜΜΕ της χωρας του,αλλα τα καθεστωτα τυπου Ερντογαν,Πουτιν σε λιγο θα τρωνε τη σκονη μας.



https://www.efsyn.gr/politiki/paraskinia/280382_xeperase-ta-ellinika-synora-trapezoma-proklisi-ston-prothypoyrgo



--------------------------
Run-time Error
andrem Posted - 07/02/2021 : 18:29:28
Απεχουμε αρκετα ειναι η αληθεια απο την αντιμετωπιση που εχει ο Κιμ απο τα ΜΜΕ της χωρας του,αλλα τα καθεστωτα τυπου Ερντογαν,Πουτιν σε λιγο θα τρωνε τη σκονη μας.



https://www.efsyn.gr/politiki/paraskinia/280382_xeperase-ta-ellinika-synora-trapezoma-proklisi-ston-prothypoyrgo
andrem Posted - 07/02/2021 : 18:22:53
Δεν εισαστε καλα παιδια, η ανεμελια φταιει,γι'αυτο μεσα απο τις 18.00.
geopa Posted - 05/02/2021 : 21:21:59
Πόσο αναρμόδιοι και επικίνδυνοι μπορούν γίνουν κάποιοι αρμόδιοι με τοις ζωές των άλλων. Λοιμοξιολογος και τα υπουργεία μου γ@μ
geopa Posted - 02/01/2021 : 21:01:45
Κωδικός 6 και Διακοπές στο Ντουμπάι....
gargadua Posted - 02/01/2021 : 15:37:07
Επιτέλους lock down! Μα πόσο μου ΄λειψε!

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
geopa Posted - 02/12/2020 : 20:30:28
Τώρα πιο εύκολα θα το αντιμετωπίζουμε..... Βουρ για την Πάρνηθα χαχαχαχ
Deorum Posted - 02/12/2020 : 12:55:23
quote:
Originally posted by andrem

Ειναι ιδεα μου ή κολανε πιο ευκολα οι δεξιοι,υπουργοι βουλευτες δημοσιογραφοι ιεραρχες κλπ ?
Εκτος βεβαια απο τον ανθρωπινο μωηση την υπερκομψη και ολο τους το σοι.



Γενικά έχω διαπιστώσει (μη επιστημονική διαπίστωση το παραδέχομαι) ότι οι προερχόμενοι από την ακρο-δεξιά αρνούνται και ειρωνεύονται την κατάσταση, οπότε δεν αποκλείεται.
andrem Posted - 01/12/2020 : 17:08:00
Ειναι ιδεα μου ή κολανε πιο ευκολα οι δεξιοι,υπουργοι βουλευτες δημοσιογραφοι ιεραρχες κλπ ?
Εκτος βεβαια απο τον ανθρωπινο μωηση την υπερκομψη και ολο τους το σοι.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000