Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Κρόνιον Πέρασμα 2020, 25/7/20

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
SKOTEINOS Δημοσιευτηκε - 17/06/2020 : 11:54:23
Θα χαρώ να σας δω ΚΑΙ φέτος σε έναν από τους πιο φιλόξενους αγώνες της χώρας μας, τον αγώνα που άλλαξε το τοπίο στις υπεραποστάσεις!
Φυσικά μιλάμε για το ΚΡΟΝΙΟ ΠΕΡΑΣΜΑ 70χλμ. και τον παράλληλο αγώνα ΔΡΟΜΟΙ ΠΑΡΝΩΝΑ(Ημικρόνιο Πέρασμα) 37,5χλμ.!!!!!
Αλλά έχουμε μία μικρή αλλαγή στην αρχική ημερομηνία που είχαμε εξαγγείλει!
Έτσι αντί για την αρχική 18/7, οι αγώνες θα γίνουν στις 25/7, λόγω σοβαρού τεχνικού προβλήματος που είχαμε για τις 18/7!
Σε 1-2 ημέρες, θα έχουν ανοίξει οι εγγραφές!

Η γνήσια Αγιοπετρίτικη φιλοξενία......ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ!!!!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
dpkouk Posted - 28/07/2020 : 10:37:20
σαλονατε επιτηδες για να σε μπερδεψουν το κανανε κ φετος...σκοτεινος δακτυλος...

Κρονιο κοντρα σε ολα...αυτο...και του χρονου!!!

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
ALEXANDROSG Posted - 27/07/2020 : 16:11:51
Αφού σε λένε Σκοτεινό, νονέ μου, έχεις την σχετική τεχνογνωσία και για σκοτεινά Κρόνια...

Άσχετο..Είδα την προκήρυξη για το Θέρμο. Ακόμα δεν διόρθωσαν το λάθος. Μεικτή διαδρομή λέει και πράσινο δάσος...Ασφάλτινη φλαταδούρα ήταν πέρσι ο αγώνας κι εγώ ο έρμος είχε ανέβει με τα τρακτεροπάπουτσα των 330 γρ. Κι είχα σκοπό να χτυπήσω τον Σταμούλη με τα flat racing των 190 γρ...Κάνε κάτι να αποτυπωθεί το αληθές...

Με εκτίμηση ο βαφτιστικός σου!!!

ΣΑΛΟΝΑΤΟΣ
SKOTEINOS Posted - 27/07/2020 : 10:46:52
Ειλικρινά δεν ξέρω αν ήταν το καλύτερο ΚΡΟΝΙΟ ΠΕΡΑΣΜΑ, που έγινε ποτέ!Σίγουρα όμως ήταν το πιο περίεργο και το.πιο επεισοδιακό!Με μια μικρή τοπική κοινωνία χωρισμένη στα 2 για το αν θα έπρεπε να γίνει ή όχι ο αγώνας μέχρι και την Τρίτη το μεσημέρι, αφήνοντας στην άκρη ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΦΩΝΗΘΈΝΤΑ, ο αγώνας κρεμόταν κυριολεκτικά απο μια κλωστή!!!Παρολες τις αντίξοες συνθήκες της τελευταίας στιγμής, με μια κατάσταση που έδειχνε ότι έπρεπε να "ξαναστησουμε" τον αγώνα απο την αρχή σε κάποια πράγματα, εντούτοις η αγάπη εμού και λίγων Αγιοπετριτων μετρημένων στα δάχτυλα για το πολυαγαπημένο μας παιδί, έσωσαν στην κυριολεξία την παρτίδα στο τέλος!2 πράγματα εκπορεύονται από το 7ο ΚΡΌΝΙΟ ΠΕΡΑΣΜΑ:
1)Μια εναλλακτική εκκίνηση-τερματισμός έκπληξη για όλους και.όλες ακόμα και για μας, κάτω από έναν γερο πλάτανο χιλιάδων χρόνων, μέσα σε μια οργιωδη φύση, μας αποζημίωσε όλους και μας έκανε να πούμε χαλάλι για τα πισωγυρίσματα!
2)Θεωρώ ότι το ΚΡΌΝΙΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΚΎΚΛΟ ΤΟΥ....όπως τουλάχιστον το ξέραμε!Και δεν εννοώ ότι θα φύγει από τον Άγιο Πέτρο!ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΌΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΦΎΓΕΙ...ΣΕ ΠΕΊΣΜΑ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΈΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ!Εννοώ ότι πρέπει να αλλάξει η ώρα του αγώνα, μιας και οι συνθήκες του τελευταίου αγώνα αν μη τι άλλο ήταν οι πλέον απάνθρωπες!Εγώ και οι συνεργάτες μου στον Άγιο Πέτρο, ήδη σκεφτήκαμε την διοργάνωση να γίνεται σε βραδυνή βάση, κάτι που θα κάνει τους δρομείς να απολαύσουν την.διαδρομή καλύτερα!!!ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΕΜΈΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΌΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΆΛΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΑΙΤΈΡΩ ΑΝΆΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΑΓΏΝΑ!
Κλείνοντας θέλω να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ σε πολυ κόσμο!Καταρχάς στον Δήμαρχο Βόρειας Κυνουρίας Καμπύλης Γιώργος, Ο όποιος συνεχίζοντας στον δρόμο που άνοιξε στον αγώνα , ο προκάτοχός του Takis Mantas, μας εμπιστεύτηκε και έβαλε πλάτη ΟΤΑΝ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ, και η προσωπική του παρέμβαση "έσωσε την παρτίδα"!Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ στην γυναίκα μου Emi Golfinopoulou που παρόλη την δύσκολη κατάσταση που βιώνει λόγω της εγκυμοσύνης της, βοήθησε μέχρι το σημείο που την άφηναν οι δυνάμεις της!Η Σουλιτσα μου και το Ριτσακι μου....πανταχού παρών και τα πάντα πληρωνSoula Floropulu Ritsa Golfinopoulou!Ο μόνιμος συνεργάτης μου σε όλα αυτά Ελτον Αλλαϊμπέϊ....μακριά από τα νερά του, δεν τσακώθηκε, ούτε έκοψε κάποιον καημένο δρομέα!Ο Fernando Palma...εξελίχθηκε σε λίρα εκατό και με βοήθησε απίστευτα όλες αυτές τις μέρες με τα της διεκπαιρεωσης της επιμελητειας του αγώνα...Ενώ ανακάλυψε ενα.σπουδαίο ταλέντο στην "σκούπα" του αγώνα!Οι ΑΘΆΝΑΤΟΙ τον περιμένουν!!!!!Φυσικά η συμβολή της πανέμορφης γιατρισσας μας, της Αγγελικη Προβια, ήταν για άλλη μια φορά καταλυτική!Τον Αθλητικό Οργανισμό του Δήμου Σπαρτης και τον Πρόεδρο του κο Ilias Anastasakos και το στέλεχος του Στρατή Σπυρόπουλο για την χορηγία στα είδη υδροδοσιας του αγώνα! Τους τελευταίους που θα ευχαριστήσω, είναι μάλλον και οι καλύτεροι, με την έννοια του ότι κάνουν, το κάνουν γιατί αφουγκράζονται τις ανάγκες του τόπου τους, και αυτοί είναι που με κάνουν να βασταω ακόμα, παρόλα τα χτυπήματα που δέχομαι!!!!Ευχαριστώ λοιπόν τον Βασίλη Καράμπελα(Βικτωρία Πουλημένου), τον Δημήτρη Παινεση(Χυλοπιτας) και την γυναίκα του την Μαρία Παναγέα, την Mary Mougiou που δεν χρειάζεται περαιτέρω συστάσεις στο τι έχει συμβάλει όλα αυτά τα χρόνια, και φυσικά την κόρη της Κωνσταντίνα Παινέση που επιστρατευτηκε απο την Αθήνα για να βοηθήσει, την Dimitra Varlamou που απλόχερα μας πρόσφερε την βοήθεια της, τον Γιώργο Παινεση και την.γυναίκα του την Μαργαρίτα ταβερνα μαργαριτα πού ήταν ο λόγος που είχαμε ρεύμα στον χώρο της εκκίνησης, και φυσικά τον άλλο τον Γιώργο Παινεση(BAZAROS)!!
Φυσικά οι 70 και.πλέον εθελοντες που είχαμε στους 13 σταθμούς ανεφοδιασμού, αξίζουν ΕΝΑ ΜΕΓΆΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΆ, ΕΘΕΛΟΝΤΈΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΕΙΧΑ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΣΤΑΘΜΌ!Να μην ξεχάσω το @foto trehoume , και τον Giannis Ramos και Marianna Dratsoumi για την επαγγελματική φωτογραφική κάλυψη του αγώνα που κυριολεκτικά τον ανέβασαν επίπεδο!
Μπορεί να μπαρουτιαζομαι, να φωνάζω, να ουρλιάζω κλπ.Ειναι γνωστός ο.χαρακτήρας μου, ειδικά όταν με "πατάνε"!Άδικος όμως δεν υπήρξα ποτέ!Για αυτό και το ΚΡΌΝΙΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ήταν και θα παραμείνει Αγιοπετριτικο...είτε αρέσει σε κάποιους, είτε όχι!,Εμείς οι λίγοι Αγιοπετριτες, και βάζω μέσα και τον εαυτό μου, γιατί εν μέρει αισθάνομαι Αγιοπετριτης, θα βάζουμε πλάτη και θα κάνουμε τον αγώνα έτσι όπως ξέρουμε, σε πείσμα αυτών που δεν μας θέλουν!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΜΉΝΥΜΑ ΠΡΟΣ ΠΑΣΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ!Η αγάπη και το μεράκι των λίγων Αγιοπετριτων και η αγάπη των δρομέων που μας την δίνουν απλόχερα κάθε φορά, μας κάνουν να συνεχίζουμε παρόλα τα πισώπλατα χτυπήματα!Όσον αφορά αυτούς που μας χτύπησαν πισώπλατα, απλά τουλάχιστον για μένα...Δεν υπάρχουν, νομίζω το αντιλήφθηκαν αυτό!Ζητώ ΣΥΓΓΝΏΜΗ για την μη πραγματοποίηση του Ταναου Ημιμαραθωνιου Βόρειας Κυνουρίας, που θυσιάστηκε σαν άλλη Ιφιγένεια προκειμένου να γίνει το ΚΡΌΝΙΟ!Συγγνώμη από τους δεκάδες δρομείς που είχαν δηλώσει και τελικά δεν τους δώσαμε τον αγώνα!
Κλείνοντας ένα μεγάλο ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΣΤΟΥΣ 200 περίπου δρομείς που μας εμπιστεύτηκαν τον αγώνα τους!
ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΟΥΛΗΣΑΤΕ ΠΟΤΕ!!!!
Σας περιμένουμε του χρόνου στις 17 Ιουλίου 2021 σε ενα νέο ΚΡΌΝΙΟ ΠΕΡΑΣΜΑ....αρκετά πιο σκοτεινό!
Μέχρι τότε μείνετε ασφαλείς, για να ανταμωσουμε ξανά στον πιο φιλόξενο αγώνα της χώρας μας!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
SKOTEINOS Posted - 22/07/2020 : 19:49:51
quote:
Originally posted by xoto

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! Η ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΠΟΥΛΜΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΙΣΧΥΕΙ;
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.



ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΆ

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
xoto Posted - 22/07/2020 : 16:45:26
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! Η ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΠΟΥΛΜΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΙΣΧΥΕΙ;
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
SKOTEINOS Posted - 22/07/2020 : 15:09:21
http://www.runningnews.gr/item.php?id=46151

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
SKOTEINOS Posted - 22/07/2020 : 12:58:27
ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ ΚΡΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ & ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ ΠΑΡΝΩΝΑ(ΗΜΙΚΡΟΝΙΟ ΠΕΡΑΣΜΑ)

Αγαπητοί φίλοι δρομείς,
Λόγω της απόφασης του τοπικού συμβουλίου της Τοπικής Κοινότητας του Αγίου Πέτρου με αριθμό 20/ 20-07-2020, την επιθυμία της τοπικής κοινωνίας και σε συνάρτηση με τις πρόσφατες εξελίξεις σε σχέση με την πανδημία του COVID – 19, αναγκαζόμαστε να προβούμε σε κάποιες διορθωτικές κινήσεις, προκειμένου να κάνουμε την διεξαγωγή των αγώνων όσο πιο ευχάριστοι και λειτουργικοί γίνεται, ενώ παράλληλα να υπακούσουμε και στις προσταγές της τοπικής κοινωνίας!
Έτσι αναγκαζόμαστε να αλλάξουμε τόσο τον χώρο της εκκίνησης, όσο και του τερματισμού! Για αυτό αντί να δώσουμε την εκκίνηση στην Κεντρική Πλατεία Αγίου Πέτρου, θα την δώσουμε τόσο την εκκίνηση του ΚΡΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ, όσο και των ΔΡΟΜΩΝ ΠΑΡΝΩΝΑ, σε χώρο πλησίον της οικιστικής ζώνης του Άγιου Πέτρου, αλλά έξω από αυτόν!
Η εκκίνηση θα δωθεί στο εκκλησάκι του Αγίου Γεωργίου, δίπλα στο γήπεδο του Αγίου Πέτρου! Το εν λόγω εκκλησάκι, βρίσκεται όπως φεύγετε από την Κοινότητα του Αγίου Πέτρου, με κατεύθυνση το Άστρος Κυνουρίας, μετά από περίπου 700 μέτρα από το κέντρο του χωριού και πανω στον εν λόγω δρόμο, υπάρχουν ταμπέλες με ένδειξη ΄΄ΠΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ΄΄ και προς ΄΄ΑΓΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟ΄΄, ενώ θα υπάρχουν και ενδείξεις της διοργάνωσης που σας κατευθύνουν προς τα εκεί!Η εν λόγω αλλαγή, επηρεάζει το συνολικό χιλιομετρικό μήκος της διαδρομής κατά 500 μέτρα περίπου λιγότερα! Εκεί στο γήπεδο υπάρχει και άφθονος χώρος για πάρκιν, όπου μπορείτε να βάλετε τα οχήματα σας, ενώ στο ίδιο σημείο θα μπορείτε να αφήσετε τα πράγματά σας, προκειμένου να σας τα φυλάξουμε!
Επίσης στο ίδιο σημείο θα γίνει η γραμματεία των αγώνων, το Σάββατο το πρωί από τις 7.00, ενώ η προγραμματισμένη γραμματεία για την Παρασκευή, αντί για την πλατεία του Άγιου Πέτρου, θα γίνει στο Ξενοδοχείο ΠΑΡΝΩΝ, στο ισόγειο από 19.00 – 21.00!
Οι απονομές των αγώνων θα γίνουν και αυτές στον χώρο των τερματισμών!
Σας ζητάμε ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΓΓΝΩΜΗ για αυτές τις έκτακτες αλλαγές, αλλά σας ορκιζόμαστε είναι η καλύτερη δυνατή λύση, προκειμένου να κάνουμε την διεξαγωγή των αγώνων, όσο πιο ομαλή γίνεται!
ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΠΑΡΝΩΝΑ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ….ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ 7η ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΝΑ ΤΡΕΞΕΤΕ ΣΤΟ ΙΕΡΟ ΒΟΥΝΟ ΤΟΥ ΚΡΟΝΟΥ, ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ
Ο Τεχνικός Διευθυντής των αγώνων
ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ


ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
SKOTEINOS Posted - 21/07/2020 : 16:15:34
Θέλω να ζητήσω μία μεγάλη ΣΥΓΓΝΩΜΗ από τους φίλους μου τους δρομείς, ΠΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΠΟΤΕ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΩ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΡΟΝΙΟ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑΤΙΖΟΜΟΥΝ!Δυστυχώς κάποια κολλημένα μυαλά, ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ, ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΝΑΙ ΜΕΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ - ΤΟΣΟ ΤΟΥ ΚΡΟΝΙΟΥ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΗΜΙΚΡΟΝΙΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ΄ΣΑΣ, ΟΣΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΓΙΝΟΤΑΝ!!!!
ΕΙΛΙΚΡΕΙΝΑ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΙΣ ΄΄ΔΥΣΑΡΕΣΤΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ΄΄ που θα μου επιφύλλασε η τοπική κοινότητα του Αγίου Πέτρου,παραμονές των αγώνων, ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΚΑΝ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΓΕΙΛΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ!

Εν αναμονή των ανακοινώσεων και των αλλαγών στους αγώνες μας λοιπόν!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
dpkouk Posted - 21/07/2020 : 07:35:51
λιγες μερες ακομα...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
SKOTEINOS Posted - 20/07/2020 : 19:03:43
Σιωπηρή μικρή παράταση μέχρι το πρωί.......για όποιον/ α αμφιταλαντεύεται!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
SKOTEINOS Posted - 20/07/2020 : 11:29:49
Καλημέρα σας!
Όλοι οι δρόμοι οδηγούν στον Αγ. Πέτρο και το ΚΡΟΝΙΟ ΠΕΡΑΣΜΑ και τους παράλληλους αγώνες αυτην την εβδομάδα!!!
Οι εγγραφές κλείνουν σήμερα το απόγευμα για το ΚΡΌΝΙΟ & το Ημικρόνιο, ενώ για τον ΤΑΝΑΟ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟ και τον αγώνα 6χλμ. θα κλείσουν την Πέμπτη!
LAST CALL ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΤΗΝ ΥΣΤΑΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΚΡΟΝΙΟ ή ΣΤΟ ΗΜΙΚΡΟΝΙΟ

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
dpkouk Posted - 19/07/2020 : 11:32:12
ουτε βδομαδα δεν εμεινε!!!

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
SKOTEINOS Posted - 17/07/2020 : 14:40:35
Ενα ολόκληρο ΣΚ σας έμεινε για να το σκεφτείτε καλά να μας έρθετε, στο ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ - ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΡΟΝΙΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ!!!!
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
SKOTEINOS Posted - 16/07/2020 : 08:50:46
4 ακόμα γεμάτες μέρες, ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΑΝ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΠΙΟ ΦΙΛΟΞΕΝΟ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΑΣ!!!!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
SKOTEINOS Posted - 15/07/2020 : 14:05:13
Καταθέσαμε στην ΓΓΑ ερώτημα για το αν μέσα στην απαγόρευση των πανηγυριών και λοιπών ανοιχτών εκδηλώσεων υπάγονται και οι αθλητικές δραστηριότητες και η απάντηση που λάβαμε ήταν η εξής:

''Αγαπητοί κύριοι,

Επιβεβαιώνουμε και εγγράφως ότι η συγκεκριμένη αθλητική δραστηριότητα μπορεί να διεξαχθεί εφόσον τηρείται το εγκεκριμένο Υγειονομικό πρωτόκολλο και χωρίς την παρουσία θεατών.

Η συγκεκριμένη αναφορά, στην τελευταία ΚΥΑ, δεν αφορά τις αθλητικές εκδηλώσεις οι οποίες άλλωστε από την επανέναρξη της αθλητικής δραστηριότητας γίνονται χωρίς την παρουσία θεατών.

Πρέπει παράλληλα να σημειώσουμε ότι όποιες τυχόν παράλληλες, με την συγκεκριμένη δραστηριότητα, εκδηλώσεις που δεν έχουν σχέση με το αθλητικό μέρος, δεν εμπίπτουν στην αρμοδιότητα της επιτροπής μας.

Με εκτίμηση,

Υγειονομική Επιστημονική Επιτροπή της Γ.Γ.Α.''

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000