Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Πρωινό Τρέξιμο

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Jiannis21 Δημοσιευτηκε - 28/04/2021 : 02:35:46
Καλησπερα σε όλους.

Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος που τρέχει το πρωί πριν πάει στην δουλειά. Δηλαδή ξυπνάει από 4:00, για να τρέξει 04:30-5:30 ώστε 6:30 να φεύγει για δουλειά.
7   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Vslis Posted - 28/04/2021 : 18:31:17
quote:
Originally posted by Jiannis21

Ναι συμφωνώ! Και εγώ έτσι πιστεύω, καλύτερα πρωί! Απόγευμα βγαίνει όλη η κούραση της μέρας.



Προσωπικά το βρίσκω πιο επικοδομητικό να τρέχω το πρωι. Οι προπονήσεις βγαίνουν πολύ καλά, δεν έχει να με πιέζει στο πρόγραμμα μου, μου δίνει μεγάλη ενέργεια.
Xειμώνα - καλοκαίρι το παω άκοπο. 5.00 (minimum ώρα το καλοκαίρι) - 6.00 (max ώρα τον χειμώνα).

Το καλοκαίρι 4.30 - 5.00 κάπως παλεύεται, τώρα χειμώνα δεν ξέρω πως θα σου βγεί. Ο,τι κάνεις, κάντο με όρεξη και όχι απο αγγαρεία. Οπως σου βγεί.

______________________________
"Running allows me to set my mind free. Nothing seems impossible. Nothing unattainable." – Kara Goucher
Jiannis21 Posted - 28/04/2021 : 17:05:20
Ναι συμφωνώ! Και εγώ έτσι πιστεύω, καλύτερα πρωί! Απόγευμα βγαίνει όλη η κούραση της μέρας.
Vslis Posted - 28/04/2021 : 15:17:58
Ο καθένας όπως τον βολεύει, μιας και έχουμε διαφορετικό πρόγραμμα και υποχρεώσεις. Αν δεν σου βγαίνει το απόγευμα, τότε μία επιλογή είναι στις 4:30. Βέβαια προδιαθέτει πως πρέπει να έχεις ξεκουραστεί αρκετά. Ενώ το πρωι να είναι όλα έτοιμα για να μην χάνεις χρόνο. Γενικά , μία συνήθεια είναι όλα.

Εμπειρικά, στο παρελθόν πήγαινα απόγευμα, βράδυ. Απ'όταν το γύρισα σε πρωι, δεν μπορώ να το αλλάξω, μου αρέσει πολύ.

______________________________
"Running allows me to set my mind free. Nothing seems impossible. Nothing unattainable." – Kara Goucher
Jiannis21 Posted - 28/04/2021 : 13:59:07
Ωραίες ώρες αυτές… εγώ πρέπει να φεύγω για δουλειά 6:30. Εκεί είναι το πρόβλημα
Kimonas Posted - 28/04/2021 : 13:14:37
Καλημέρα

Ναι Ξυπνάω 6, τα έχω όλα έτοιμα , 6,10 είμαι στον δρόμο και σε μία ώρα είμαι πίσω.
Ντους και έφυγα για δουλειά.
Το Σκ συνήθως 6,30 και τότε κάνω το Long run που έχω χρόνο
Vslis Posted - 28/04/2021 : 11:23:35
quote:
Originally posted by Jiannis21

Καλησπερα σε όλους.

Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος που τρέχει το πρωί πριν πάει στην δουλειά. Δηλαδή ξυπνάει από 4:00, για να τρέξει 04:30-5:30 ώστε 6:30 να φεύγει για δουλειά.



Καλημέρα,
Ναι μεν ξυπνάω πρωι, αλλά δεν είμαι στην ώρα ποu αναφέρεις. Ξυπνάω 5:00 - 5:30.

______________________________
"Running allows me to set my mind free. Nothing seems impossible. Nothing unattainable." – Kara Goucher
geopa Posted - 28/04/2021 : 07:28:37
Πολύ βάρβαρη ώρα, φαντάζομαι μόνο κάποιος το κάνει όταν προετοίμαζεται για αγώνα

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000