Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Επικαιρότητα
 Athens Marathon Expo 2021

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Vslis Δημοσιευτηκε - 18/10/2021 : 16:25:50
Καλησπέρα.

Σύμφωνα με το site της διοργάνωσης θα γίνει φέτος η έκθεση. Από εκεί και πέρα δεδομένου των δυσκολιών λόγω COVID-19, σκέπτομαι με ποιους όρους θα γίνει η διοργάνωση. Θα επέτρεπεται άραγε και σε αυτούς που δεν θα συμμετέχουν στον αγώνα? Θα επετρέπεται μόνο στους εμβολιασμένους ή νοσισμένους? Αραγε αυτοί που ΔΕΝ μπορούν να κάνουν το εμβόλιο λόγω αλλεργιών (αποδειγμένα με χαρτί) θα έχουν πρόσβαση;

5   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
katsirof Posted - 24/10/2021 : 20:29:38
Στο site Πάντως το γράφουν ξεκάθαρα:

Η είσοδος στο Κέντρο Εγγραφών θα είναι εφικτή ΜΟΝΟ με επίδειξη Πιστοποιητικού Εμβολιασμού έναντι της νόσου COVID-19 ή Πιστοποιητικού Νόσησης με αναγραφόμενη ημερομηνία έως και 15 ημέρες πριν από την ημέρα παραλαβής του υλικού συμμετοχής.

https://www.athensauthenticmarathon.gr/site/index.php/el/registration-gr/registration-centre-and-expo-gr
Deorum Posted - 19/10/2021 : 11:30:29
Πάντως το να πηγαίνεις δεξιά αριστερά και χωρίς καν να έχει προηγηθεί κάτι άλλο (ούτε τότε θα ήταν αποδεκτό, αλλά λέμε) να την λες σε όσους κάνουν ορθογραφικά/συντακτικά, είναι flaming και καθόλου εποικοδομητικό.
Deorum Posted - 19/10/2021 : 11:15:15
Επειδή δεν πρόλαβα να απαντήσω σε αυτό που έγραψε ο Tromeus που απευθυνόταν σε μένα γιατί σβήστηκε.
Αφενός δεν είμαι mod, αφετέρου δεν κατάλαβα καν τι ειπώθηκε (εκτός αυτού που απευθυνόταν σε μένα) και είπε "αμα είναι να σβήνεις". Υποθέτω κάτι άλλο παίχτηκε πιο πριν και του το έσβησαν.

Κατά τα άλλα όταν γράφω μεταξύ τουαλέτας, περπατήματος στον δρόμο, baby sitting και γενικά όπως είναι η ζωή μας στο πόδι λάθη γίνονται. Δηλώνω ένοχος.

edit *παιδιά αυτό το mod δίπλα στο όνομά μου πρώτη φορά το βλέπω στο φόρουμ. Άντε να με πιστέψετε τώρα. Πάω να ενημερωθώ πως και τι συμβαίνει. Επιλογές πάντως να επέμβω, σβήσω, επεξεργαστώ κτλ μηνύματα άλλων μελών δεν έχω. Έχω τα ίδια δικαιώματα με όλους σας.

https://prnt.sc/1wpcm1k

Vslis Posted - 19/10/2021 : 07:51:45
Deorum σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Εχω να πάω αρκετά χρόνια, και λόγω της υγειονομικής κατάστασης δεν ξέρω τι πράγματα θα συναντήσω.. Προσωπικά έχω εμβολιαστεί, αλλά τυχαίνει κάποια παιδιά με τα οποία θα είμαστε μαζί να μην το έχουν κάνει λόγω αλλεργίας. Εξού και οι απορίες.

Καλή σου ημέρα!
Deorum Posted - 19/10/2021 : 01:12:03
δεν υπάρχει κάποια σαφή πληροφορία ακόμα. Φαντάζομαι όπως στα πολυκαταστήματα μπαίνεις απλά με μάσκα, έτσι και εκεί. Ένα σενάριο λέω. Δεν είναι εστίαση, δεν είναι κάτι τέτοιο.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000