Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Ευρύτερος Αθλητισμός
 Το φόρουμ του Στίβου
 Τρίτσεια 2009

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
yiannis 09 Δημοσιευτηκε - 18/05/2009 : 19:43:55
ΘΑ ΤΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΤΟΥ ΤΡΙΤΣΗ με το καραγκιοζιλικι των διοργανωτων.
Ενα αναμνηστικο διπλωμα συμετοχης κοστιζει πολυ ρε παιδια;Ενα μπουκαλακι νερο για την κοριζα;Τα μεγαφωνα φωναζαν για χορηγους και αναρωτιεμαι,αν ειναι ετσι,που πηγαν τα λεφτα των χορηγων;Στα ΒΑΡΥΤΙΜΑ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΑ χα!χα!χα!μεταλια μηπως;Και το αποκορυφωμα ειναι οτι εβαλαν χρονικα ορια,λες και κανανε παγκοσμια διοργανωση.
ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΔΕΣ;Και γιατι δεν το ειπατε πριν ξεκινισουν τα αγωνισματα μονο περιμενατε να βγει το πρωτο κρουσμα της γκαφας σας για να κανετε ανακοινωση;ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Peter L Posted - 16/06/2012 : 13:58:01
Διστυχώς και φέτος τα Τρίτσεια ήταν σκέτη απελπισία.Πάρκαρα το αυτοκίνητο και νόμιζα ότι οι αγώνες αναβλήθηκαν.Οταν πήγα στο γήπεδο είχε 30-40 άτομα .Η απόλυτη παρακμή,κάνω σύγκριση με τους αγώνες του ΣΔΥΑ όπου ο Αγ.Κοσμάς ειναι γεμάτος κόσμο.Την άλλη εβδομάδα στις 24/6 είναι το Πανελλήνιο στη Νάξο.
xoanon Posted - 12/11/2009 : 02:08:23
ο ΟΕΒΑΣ εχει ιστοσελίδα...... www.gvaa.eu

εχει καλενταρι ....
dpkouk Posted - 21/05/2009 : 09:28:14
ουδολως προβοκατορικα ρωτωντας, γιατι να μην θελουν να γινει γνωστο;

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
yiannis 09 Posted - 21/05/2009 : 09:14:19
Τι site να χει το ΜΠΑΧΑΛΟ βρε Sam;Το θεμα ΟΕΒΑΣ δεν εχει τελος ρε παιδια,παρτε το χαμπαρι. Στη σαπιλα οσο πιο βαθεια χωνεις το μαχαιρι τοσο πιο μεγαλη κουφαλα βρισκεις
sam Posted - 20/05/2009 : 17:59:38
Ο ΟΕΒΑΣ δεν έχει site?

Από ότι εδώ: http://www.runningnews.gr/snitzforum/topic.asp?TOPIC_ID=610&whichpage=2 πάλι μπαχαλο είχαν γινει και παλαιότερα....

Δε γνωρίζω λεπτομέρειες για το ποιοι φταίνε πραγματικά αλλά σίγουρα δεν είναι ωραία εικόνα όλα αυτά.... και όταν βλέπεις συλλογους όπως ο ΣΔΥΑ, ο ΣΔΥΠ, ο απόλλωνας αλλά καμιά φορά και μεμονωμένοι δρομείς με μόνο το μεράκι τους να διοργανώνουν άψογους αγώνες απορείς πως κάποιος που βαπτίζεται ομοσπονδία έχει τέτοια προβλήματα....

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
yiannis 09 Posted - 20/05/2009 : 17:40:08
Εχει δικιο ο τρυποκαρυδος Εγω ξεχασα να το αναφερω κι αυτο.
Αμα σας λεω παιδια ο ΟΕΒΑΣ ειναι ενα ΜΠΑΧΑΛΟ Μακρυα απο τις δραστηριοτητες και διοργανωσεις του.Τωρα εμαθα οτι ετοιμαζουν εκδρομη στην Εδεσα για πανελληνιο πρωταθλημα[Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ]με συμετοχη 75 ευρο κατ ατομο.Τι ειναι αυτοι ρε παιδια;Κι απ τη μυγα ξυγκι βγαζουνε
TRYPOKARYDOS Posted - 20/05/2009 : 15:02:09
Xτες παντως απο φιλους μου που τρεχαμε μαζι , εμαθα οτι οι αγωνες ηταν να γινουν στο αθλητικο κεντρο στον Αγιο Κοσμα και τελευταια στιγμη εγιναν μεσα στον στιβο του Πανελληνιου. Τωρα γιατι η διοργανωση εγινε γνωστη μονο απο στομα σε στομα... εκει ειναι να απορουμε...

Ο Έρωτας ειν' ο ύστατος παράνομος.
MANOLIS Posted - 20/05/2009 : 14:50:19
Τον καραγκιοζη τωρα την ανακατευεις,αυτος ηταν ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ
Kostasxalarosxiastos Posted - 20/05/2009 : 14:44:36
βρε παιδιά μήπως γνωρίζουν οι δημοσιογράφοι του site ή οι admins! Αυτό ξεπερνάει τα ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΛΙΟΥ! ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ!

AVE, SALVE,XAΙΡΕ, ΣΠΟΛΛΑΤΗ, ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ!
yiannis 09 Posted - 20/05/2009 : 14:33:23
Συμφωνω με το Βασιλη και συμπληρωνω.ΡΕΖΙΛΙΚΙΑ ΔΙΟΓΑΝΩΤΩΝ
BASILIS Posted - 20/05/2009 : 12:51:02
καραγκιοζιλίκια, χωρίς περισσότερες κουβέντες
Kostasxalarosxiastos Posted - 20/05/2009 : 12:02:13
Δηλαδή μιλάμε για τους Βετεράνους εδώ.....οι άλλοι οι απόξω ή καλύτερα στην απόξω δεν γνωρίζαμε τίποτα, έπρεπε να ρωτήσω κανέναν 70χρονο και άνω να μου πει για τους αγώνες βλέπε Πάνω Δούση, Ηρακλή Βασιλειάδη, Δημήτρη Μαραγκό κλπ κλπ?
Τι ισχύει εδώ? Μα φυσικά το Γιάννης πίνει, Γιάννης κερνάει ! Τι να λέμε ρε παιδιά αίσχος!!!! κατάπτυστο! Αντι να ενημερωθούμε για τα τεκτενόμενα, κάνανε έναν αγώνα αναμεταξύτους λες και δεν υπάρχουν άλλοι αθλητές που θα έτρεχαν τον αγώνα αυτό. Γιατί τέτοια κρυψίνοια? Μη φοβάστε δεν θα σας πέρναμε τα μετάλλεια και τις πρωτιές! Προσωπικά για τον κο Αντώνη θα έτρεχα χωρίς κανένα μετάλλειο ή δίπλωμα και ξέρετε πολύ καλά ότι σε αυτό το θέμα δεν σηκώνω μύγα στο σπαθί μου! Ο τρόπος όμως που παρουσιάζεται ο αγώνας απο προλαλήσαντα συμετέχοντα μου δημιουργεί αλγεινές εντυπώσεις, και πανω απόλα ότι είμαστε για τα ΠΑΝΥΓΗΡΙΑ ρε ΠΑΙΔΙΑ οπως πάντα! Θα περίμενα απο Βετερανους αθλητές μίαάλλη αντιμετώπιση , πιο ώριμη αντάξια του μεγέθους του κου Αντώνη!!! Κρίμα ρε παιδιά! Δυστυχώς όπως λέει και μια παλιά Βρεττανική παροιμία you can't teach an old dog new tricks! Αυτό πάει ακριβώς στους παλαιούς Βετεράνους κρίμα!!!!

AVE, SALVE,XAΙΡΕ, ΣΠΟΛΛΑΤΗ, ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ!
MANOLIS Posted - 19/05/2009 : 17:44:54
Κανεις δεν ηξερε γι αυτο τον αγωνα
yiannis 09 Posted - 19/05/2009 : 17:31:05
Οι αγωνες εγιναν την κυριακη 17/5 με διοργανωτη τον ΟΕΒΑΣ.
Τι αλο να πω βρε παιδια;Εμεις οι βετερανοι αγαπαμε τον αθλητισμο οπως κι ο Αντωνης Τριτσης, προς τιμην του οποιου εγιναν οι αγωνες, γιαυτο και τρεχουμε.Ομως μια επιβραβευση ολοι τη θελουμε.
Και ρωταω παλι τοσο ακριβο ειναι ενα αναμνηστικο διπλωμα συμμετοχης εστω;Και που ξανακουστηκε σε τετοιους αγωνες βετερανων που γινονται προς τιμην ΑΕΙΜΝΗΣΤΩΝ υπερασπιστων και λατρεων του αθλητικου πνευματος να μπαινουν χρονικα ορια;Αντε 10 μεταλια παρα πανω να διναν,τι θα γινοταν;Ουτε ενα μπουκαλακι νερο δεν ειχανε μονο απο τον κουβα με πλαστικα ποτηρακια δινανε στους δρομεις που ετρεχαν τη διαδρομη.Α!Και βρεμμενα σφουγκαρακια,ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ!ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
MANOLIS2004 Posted - 19/05/2009 : 14:03:30
Πότε έγινε και που? Και που ανακοινώθηκε??

MANOLIS2004

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000