Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Διαδρομές
 Διαδρομές για Χαλκίδα

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
harris_vak Δημοσιευτηκε - 08/04/2015 : 22:41:37
Μέχρι στιγμής η μόνη διαδρομή ππυ τρέχω ειναι απο περιοχη βουρκου,κατω απο υψηλη εως περιφερειακο και επιστροφη κ μεσα στο αλσακι. Καμια αλλη προταση;
2   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
harris_vak Posted - 26/07/2016 : 11:00:54
quote:
Originally posted by ilias81

Εγώ την ονομάζω αυτήν την διαδρομή "ο γύρος της λίμνης" γιατί είναι κυκλική και μέσα έχει νερό. Από σχολή πεζικού, αλσάκι, κάτω από την γέφυρα, μετά διασχίζεις την γέφυρα, πας δεξιά προς ριτσώνα και ακολουθώντας όπως πάει ο δρόμος καταλήγεις ξανά στην σχολή πεζικού, είναι ακριβώς 10χλμ



Tην τρέχω αρκετα συχνά αυτή τη διαδρομή και μου αρέσει πολύ,όπως και απο παλαιά γέφυρα-δροσιά-εκκλησάκι Παναγίτσα -παραλιακά μέχρι Αλυκές και επιστροφή!
ilias81 Posted - 09/04/2015 : 01:01:46
Εγώ την ονομάζω αυτήν την διαδρομή "ο γύρος της λίμνης" γιατί είναι κυκλική και μέσα έχει νερό. Από σχολή πεζικού, αλσάκι, κάτω από την γέφυρα, μετά διασχίζεις την γέφυρα, πας δεξιά προς ριτσώνα και ακολουθώντας όπως πάει ο δρόμος καταλήγεις ξανά στην σχολή πεζικού, είναι ακριβώς 10χλμ

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000