Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Σύλλογος για στιβο ενηλίκων

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Simba Δημοσιευτηκε - 27/09/2018 : 13:30:14
Καλησπέρα,σκεφτομαι να γραφτώ σε κάποιο συλλογο για να κανω πιο σοβαρές προπονήσεις με προπονητή.Οι τιμες που κυμαίνονται ; ειναι καποιος απο εσάς σε κάποιο σύλλογο ; αξίζει ;
8   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
gargadua Posted - 04/10/2018 : 14:54:05
Αν πας στο γήπεδο της περιοχής σου και ρωτήσεις είμαι σίγουρος ότι θα βρεις προπονητή να σε βοηθήσει. Δεν βρίσκεσαι στο 95% και θέλεις το άλλο 5%, θέλεις κάποιον να σε οδηγήσει σωστά για να φτάσεις σε κάποιο σωστό επίπεδο. Τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους.
Είναι νωρίς να ψάχνεις για εξειδίκευση όταν πρέπει να κατακτήσεις με σωστό τρόπο τα αρχικά του αθλήματος.


Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
Simba Posted - 04/10/2018 : 14:14:50
Ενδιαφερομαι περισσότερο για ημιαντοχή ,αξιζει ; ή ειναι αργα καθως πρεπει να ειχα ξεκινησει το αργοτερο στα 16 και οχι τωρα που εχω περάσει τα 25 ;και εκτος απο αυτο συλλογο να εχει 25+ ηιμιαντοχη ή ακομη και για ανωμαλο δρόμο 3 χλμ που με ενδιαφέρει θα βρω ;
KostasVer Posted - 28/09/2018 : 21:08:32
Στο συλλογο στον οποιο είμαι δινω 200 το χρονο.
Παρεχει ,εκτος από πρόγραμμα προπονησης με συνεχη επιβλεψη προπονητη, κλειστο γυμναστηριο,φυσιοθεραπευτη και ορθοπεδικο.
Οταν μιλαω για συλλογο εννοω συλλογο του ΣΕΓΑΣ με συμμετοχη σε διασυλλογικα,πανελληνια κλπ
RiffRaff Posted - 28/09/2018 : 15:44:58
Μήπως 200Ε για το (χονδρικά) τετράμηνο της προετοιμασίας; Εγώ έδωσα 50-60Ε για εργομέτρηση/λιπομέτρηση + ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ προετοιμασίας με βάση τις μετρήσεις μου (άσχετα που δεν το ακολουθώ). Άντε, αν έχεις και παρακολούθηση σε εβδομαδιαία βάση αυτή η τιμή να πάει ανά μήνα, πχ.

--------------------------
Run-time Error
stressbuster Posted - 28/09/2018 : 15:22:21
Όχι ρε παιδια 200 ευρω το μηνα για ένα ερασιτεχνικο δρομικο πρόγραμμα, μαλλον λαθος είναι.
Simba Posted - 28/09/2018 : 13:58:36
Οι προπονητές δηλ αποφασίζουν για το ειδος προπόνησης και τρεξίματος ;πχ μαραθώνιος-ημιαντοχή-σπριντ κλπ ; 200 ευρω το μήνα ; σε σύλλογο στιβου ; τοσα πολλά ; δεν υπάρχουν ετήσια πακέτα οπως στα γυμναστήρια ;
KostasVer Posted - 28/09/2018 : 09:42:31
Simba μ.ο 200€
kanivallos Posted - 27/09/2018 : 19:29:49
Καλύτερα να ρωτήσεις προπονητή, ώστε να σε "τεστάρει" και να σου βγάλει το πρόγραμμα που θα απευθύνεται στις δυνατότητες σου. ΄


RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000