Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Ποιο είναι το καλύτερο ρολόι παλμογράφος?

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Kampanis Δημοσιευτηκε - 01/06/2019 : 12:28:50
Καλημέρα σας , θα ήθελα να μου γράψετε την άποψη σας είτε θετική είτε αρνητική σύμφωνα με το ρολόι που έχει ο κάθε ένας στη κατοχή του.
Δε με ενδιαφέρει το κόστος, με ενδιαφέρει να είναι δοκιμασμένο στο τρέξιμο.

Ευχαριστώ.
5   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Indiana13 Posted - 07/06/2019 : 20:49:12
Garmin instinct ψάξτε το δες σχόλια amazon dcraimaiker κ άλλου,καθως κ βίντεο στο YouTube εγω αυτο εχω κ είμαι πολυ ικανοποιημένος σε ολα κ στους παλμούς απο το ρολόι κ στις μετρήσεις,το εχω απο τον Νοέμβριο

Κάθε πρωί στην Αφρική ξυπνάει μια γαζέλα.
Ξέρει ότι για να επιβιώσει,
πρέπει να τρέξει πιο γρήγορα και από το πιο γρήγορο λιοντάρι
γιατί αλλιώς θα σκοτωθεί…!

Κάθε πρωί στην Αφρική ξυπνάει ένα λιοντάρι.
Ξέρει ότι για να επιβιώσει,
πρέπει να ξεπεράσει την πιο αργή γαζέλα
γιατί αλλιώς θα πεθάνει της πείνας …

Ασχέτως αν νιώθεις δυνατός σαν λιοντάρι
ή γρήγορος κι ευέλικτος σαν γαζέλα,
όταν ο ήλιος ανατέλει
…άρχισε να τρέχεις …!
skull Posted - 01/06/2019 : 22:29:21
quote:
Originally posted by Kampanis

Καλησπερα και ευχαριστω για το χρονο σας, με ενδιαφερει να δω τα θετικα και τα αρνητικα απο μοντελα ρολογιων που εχετε ηδη χρησιμοποιησει, για παραδειγμα σκεφτομουν να αγορασω το fexix 5x αλλα δε ξερω τι λεει ,εχω διαβασει πολλα αρνητικα σχολια. Οποτε θεωρησα καλυτερο να ζητησω τις αποψεις ορισμενων φιλων που τρεχουν και χρησιμοποιουν παρομοια ρολογια, διοτι μπορει να υπαρχουν και αλλα μοντελα εξισου καλα και ακριβη στις μετρησεις τους.



Και θα σου ξαναπώ ότι πρώτα θα πρέπει να διευκρινήσεις αν θέλεις σύγκριση μεταξύ ρολογιών που ανήκουν στην κατηγορία του fenix ή στην κατηγορία του 235. αλλιώς συγκρίνεις μήλα με σταφύλια
Kampanis Posted - 01/06/2019 : 16:37:18
Καλησπερα και ευχαριστω για το χρονο σας, με ενδιαφερει να δω τα θετικα και τα αρνητικα απο μοντελα ρολογιων που εχετε ηδη χρησιμοποιησει, για παραδειγμα σκεφτομουν να αγορασω το fexix 5x αλλα δε ξερω τι λεει ,εχω διαβασει πολλα αρνητικα σχολια. Οποτε θεωρησα καλυτερο να ζητησω τις αποψεις ορισμενων φιλων που τρεχουν και χρησιμοποιουν παρομοια ρολογια, διοτι μπορει να υπαρχουν και αλλα μοντελα εξισου καλα και ακριβη στις μετρησεις τους.
skull Posted - 01/06/2019 : 13:04:25
Θεωρώ ότι όποιο ρολόι και να πάρεις θα είναι καλό για τα λεφτά που δίνεις. Άρα είναι άτοπο να ζητάς γνώμες, όπου θα σου πει κάποιος την άποψή του για το polar M400 (όπως έχω εγώ) και να το συγκρίνεις με ένα garmin 945, που είναι κλάσης ανώτερο, αλλά και πολύ πιο ακριβό.
Το θέμα είναι να συγκρίνεις ρολόγια με παρόμοια χαρακτηριστικά π.χ. το 945 με το Polar Vantage V ή το Suunto Spartan Ultra (σου ανέφερα ακριβά μοντέλα) για να δεις πιο σου κάνει πιο πολύ από άποψης τιμής, λειτουργικότητας ή/και ομορφιάς.
Στην φθηνή κατηγορία θα συγκρίνεις το Polar M430 με το Garmin 235 ή το Suunto Spartan Trainer
giomask Posted - 01/06/2019 : 12:51:14
φιλε μου καλημερα ,εγω δουλευω το suunto spartan sport ,ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος γρηγορη ανταποκριση gps ,εξαιρετικος παλμογραφος καρπου

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000