Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ημιμαραθώνιος Αθήνας 4 Μαϊου 2014
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 16

chamav
Advanced Forum-Runner

Greece


366 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/02/2014 :  11:49:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Elda

quote:
Originally posted by apostolos90

όσοι γκρινιάζετε μαζευτείτε διοργανώστε έναν αγώνα ΔΩΡΕΑΝ και να είστε σίγουροι ότι θα έρθω να τρέξω, να πιω το νερό μου, να φάω την μπανάνα μου, θέλω και αστυνομία να μου κλείσει τον δρόμο, α και κανένα σαντουιτσάκι δεν θα με χάλαγε μετά, επίσης μετάλλιο, αναμνηστικό δίπλωμα, θέλω και τζάμπα φωτογραφίες, θέλω να έχει και συννεφιά, να μην έχει ανηφόρες, θέλω προπονητή για τους προηγούμενους δύο μήνες. α! ξέχασα είμαι και οικολόγος και ανθρωπιστής βρείτε μου και ένα παπούτσι cashion asics ΑΛΛΑ να μην φτιάχνεται στην κίνα για 2 ευρώ μεροκάματο από κινέζους, α επίσης θέλω και live μουσική γιατί το οικολογικό iphone μου, μου χάλασε! αυτά ζητάω πολλά; Σε αυτήν την ζωή δεν θέλω να γίνεται τίποτα για το κέρδος! είμαι ρομαντικός



Ελα στον ημιμαραθωνιο Αιγιαλειας! Ειναι δωρεαν, εχει σαντουιτσαρα, σταφιδες, χυμο, γλυκο, πορτοκαλι αντι για μπανανα (sorry αλλα στην Πελοποννησο πορτοκαλια δινουνε), διπλωμα, μεταλλιο, σχεδον ισιωμα λιγη ανηφοριτσα μονο στο τελος για το γκραν φιναλε, και το κλου, εχει ΚΑΙ live μουσικη στο τελος!!! Φανταστικο κοινο να σε αποθεωνει με το που μπαινεις σε καθε χωριο σα να σουν πρωτος και αν εισαι και βαζελος εχει και εξτρα χειροκροτημα χαχαχα!!!

_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις





Δε χρειάζεται να διαλέξουμε, θα πάμε και στο Αίγιο και στην Αθήνα!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

apostolos90
Newbie Forum Runner

32 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/02/2014 :  13:47:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ήρθα πέρυσι και ήταν τέλειος αγώνας! Τα προηγουμενα τα είπα γιατί ναι μεν φοραμε για να τρέξουμε παπούτσια με τζελ τεχνικα μπλουζάκια κλπ, έχουμε κάνει το τρέξιμο επιστήμη μετα τζελάκια και τις αλμόρες, τι να φαω τι να πιω πότε να το πιω κλπ έχουμε κανει το τρέξιμο μόδα (επιτέλους) και απο την άλλη γκρινιάζουμε γιατί οι αγώνες διεξάγονται ιδια ημερομηνιά ( λες και αντέχουμε να τρέξουμε σε όλους) και γιατί μας ζητανε δέκα ευρώ ή δεκαπέντε. Λογικο ειναι. Αν θες τρέχεις αν δεν θες δεν πας. Πολύ απλα. Στο αίγιο θα περνουσα τέλεια είτε τζάμπα είτε έδινα ενα δεκαρικάκι. Και αν μου φαινόταν πολύ δεν θα πήγαινα καν! Λογικο ειναι κάποιοι να θέλουν να βγάλουν χρήμα από μια μόδα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kouninia
Forum-Runner

Cyprus
65 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/03/2014 :  21:27:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σήμερα έτρεξα τον πρώτο μου ημιμαραθώνιο στη Λεμεσό (2'05) και σκέφτομαι αν είμαι στην Αθήνα να συμμετάσχω στις 4 Μαιου! Είναι δύσκολος αγώνας όσον αφορά τη ζέστη και τις ανηφόρες; Σήμερα η διαδρομή ήταν επίπεδη, θερμοκρασία 19 βαθμοί, συννεφιά, ιδανικά δηλαδή...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

than
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/03/2014 :  21:50:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kouninia

Σήμερα έτρεξα τον πρώτο μου ημιμαραθώνιο στη Λεμεσό (2'05) και σκέφτομαι αν είμαι στην Αθήνα να συμμετάσχω στις 4 Μαιου! Είναι δύσκολος αγώνας όσον αφορά τη ζέστη και τις ανηφόρες; Σήμερα η διαδρομή ήταν επίπεδη, θερμοκρασία 19 βαθμοί, συννεφιά, ιδανικά δηλαδή...


Με το καλό!
Και ζέστη έχουμε και ανηφοριτσες και μπόλικο καυσαέριο... Αλλά είναι αρκετά καλός αγώνας !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Alefantos
Forum-Runner

Greece


104 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2014 :  17:57:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γνωρίζει κάποιος αν θα υπάρχουν και πόσα Block εκκίνησης;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/04/2014 :  02:45:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Alefantos

Γνωρίζει κάποιος αν θα υπάρχουν και πόσα Block εκκίνησης;



για 4 αναφέρουν
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Trexalitsa78
Senior Forum-Runner

Greece


560 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2014 :  00:09:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επειδή αφήσα κάποιους ανοιχτούς λογαριασμούς στο 5άρι στην Καλλιθέα, θα κατέβω τελικά στο 5άρι στις 4 Μαίου και όχι στον ημί...
Αν και μακράν προτιμώ και αγαπώ τις μεγαλύτερες αποστάσεις, και πραγματικά θα ήθελα να τρέξω την συγκεκριμένη διαδρομή, θα κάνω πέτρα την καρδιά μου και θα προσπαθήσω να τρέξω σωστά αυτή τη φορά ένα πεντάρι
Αχ αυτή η προπόνηση ταχύτητας! Στο βωμό της θυσιάζουμε πολλά πράγματα, αναμεσά τους και τον ημί στα Ποσειδώνεια που ήταν ο πρώτος μου αγώνας και θα ήταν επέτειος ενός χρόνου τρεξίματος Χαλάλι όμως γιατί μόνο έτσι θα μπορέσω να μάθω να τρέχω καλύτερα και γρηγορότερα και να βελτιωθώ στις μεγαλύτερες αποστάσεις..
5άρι λοιπόν με στόχο να δούμε "αστεράκια" και υπομονή μέχρι την έναρξη της προετοιμασίας για την Κλασσική, όπου θα χορτάσω χιλιόμετρα
Μέχρι τότε, φτιάχνουμε πνευμόνια και πήζουμε στις διαλλειματικές μπρος στα κάλλη τι είναι ο πόνος χαχαχαχ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimitrije
Forum-Runner

Greece
54 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2014 :  02:06:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
κι εγώ 5άρι θα τρέξω, ξέρουμε πότε παίρνουμε αριθμό και από που;;;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2014 :  02:19:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα τρέξει καμιά παλιοσειρά στον Ημί;

...........................................................................
Η ζωή δεν μετριέται από τον αριθμό των αναπνοών που παίρνουμε, αλλά από τις στιγμές που μας κόβουν την ανάσα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

JOHAN
Senior Forum-Runner

539 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2014 :  07:18:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
δεν ξέρω την σειρά κατάταξης ,,,,αλλά κι εγώ θα τρέξω !!!!
και απο ότι έμαθα έχει και καλή ώρα εκκίνησης..8,00 το πρωί...επιτέλους !!!!!

Φτασε στα ορια σου....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trickster
Advanced Forum-Runner



211 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2014 :  09:57:59  Εμφάνιση Προφίλ  Visit trickster Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Έχει έρθει σε κανένα mail επιβεβαίωσης; Νομίζω αύριο είναι η τελευταία μέρα συμμετοχών.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gepe1978
Newbie Forum Runner

Greece


10 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2014 :  11:37:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by trickster

Έχει έρθει σε κανένα mail επιβεβαίωσης; Νομίζω αύριο είναι η τελευταία μέρα συμμετοχών.



Καλημέρα,η επιβεβαίωση ήρθε αμέσως μετά την εγγραφή και την αποστολή του αποδεικτικού της κατάθεσης.

must quit smoking
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trickster
Advanced Forum-Runner



211 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2014 :  12:08:07  Εμφάνιση Προφίλ  Visit trickster Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτό ήρθε και σε μένα.. αλλά στα πρότυπα του KMA έρχεται και άλλο ένα mail που επιβεβαιώνει τα στοιχεία μαζί και το bib number.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gepe1978
Newbie Forum Runner

Greece


10 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2014 :  12:37:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by trickster

Αυτό ήρθε και σε μένα.. αλλά στα πρότυπα του KMA έρχεται και άλλο ένα mail που επιβεβαιώνει τα στοιχεία μαζί και το bib number.



Συγνώμη άλλο κατάλαβα...νωρίς δεν είναι ακόμα για τo bib ;

must quit smoking
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trickster
Advanced Forum-Runner



211 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/04/2014 :  14:07:04  Εμφάνιση Προφίλ  Visit trickster Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Μάλλον έχεις δίκιο..!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 16 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000