Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Hydra's Trail Event
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2014 :  21:37:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δημοσιεύθηκε - 28/03/2014 : 20:33:38 Εμφάνιση Προφίλ Στείλτου Email Απάντηση σε αποστρόφους

2 ερωτησεις :)

Μία προς τον Μιχάλη και μία προς όλους.

Α) Πως θα δηλώσουμε σε αγώνα του σαββάτου εμείς που έχουμε δηλώσει στο μεγάλο της Κυριακής εάν δεν το καταλάβαμε ότι έπρεπε να γίνει 2 φορές εγγραφή? Υπάρχει δυνατότητα να το κάνουμε με email τώρα που οι γενικές εγγραφές έχουν κλείσει? Το λέω γιατί προσωπικά νόμιζα ότι τα σαββατιάτικα εβεντς ήταν πιο χαλαρά και μπορούσαμε να δηλώσουμε εκείνη την ώρα οπότε δεν το έψαξα παραπάνω και τώρα κατάλαβα ότι ήταν να κάνουμε και έξτρα δηλώσεις...

Β) Υπάρχει κανείς να μοιραστούμε διαμονή? (Ίσως και κάποιος που θα πάει με τα πούλμαν της διοργάνωσης θα ναι ακόμα καλύτερα για να το πιάσουμε συνολικά) ...Οι γνωστοί μου θα πάνε οι περισσότεροι οικογενειακά και έχουν κανονισει έτσι οπότε εγω που θα πάω μπακούρι ψάχνω για άλλο μπακούρι :)

--------------------------------------
Ρε Σταμάτη και μπουκούρα να είναι ακόμα καλύτερα χαχαχαχα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mchatz
Newbie Forum Runner

Greece
9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2014 :  14:23:27  Εμφάνιση Προφίλ  Visit mchatz Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

2 ερωτησεις :)

Μία προς τον Μιχάλη και μία προς όλους.

Α) Πως θα δηλώσουμε σε αγώνα του σαββάτου εμείς που έχουμε δηλώσει στο μεγάλο της Κυριακής εάν δεν το καταλάβαμε ότι έπρεπε να γίνει 2 φορές εγγραφή? Υπάρχει δυνατότητα να το κάνουμε με email τώρα που οι γενικές εγγραφές έχουν κλείσει? Το λέω γιατί προσωπικά νόμιζα ότι τα σαββατιάτικα εβεντς ήταν πιο χαλαρά και μπορούσαμε να δηλώσουμε εκείνη την ώρα οπότε δεν το έψαξα παραπάνω και τώρα κατάλαβα ότι ήταν να κάνουμε και έξτρα δηλώσεις...



Καλημέρα Σταμάτη..

Ναι υπάρχει η δυνατότητα, στείλε μου mail στο agones@hydrastrail.gr και θα στο περάσω εγώ.

http://hydrastrail.gr
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

akatsikoudis
Newbie Forum Runner

10 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2014 :  22:57:18  Εμφάνιση Προφίλ  Visit akatsikoudis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα πάει κανείς με δικό του μέσο από Αθήνα (δεν βρίσκω θέση στα πούλμαν...);
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

akatsikoudis
Newbie Forum Runner

10 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2014 :  15:00:31  Εμφάνιση Προφίλ  Visit akatsikoudis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Βρήκα θέση στο πούλμαν... αλλά ψάχνω παρέα για το ξενοδοχείο! Θέλει κανείς να μοιραστεί δίκλινο δωμάτιο;

Θα είμαι Ύδρα από Παρασκευή βράδυ

www.akatsikoudis.blogspot.com
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2014 :  18:55:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έχεις email akatsikoudis...

Θυμίζω ότι ψάχνςω και εγώ για παρέα στο δωμάτιο αλλά μόνο για σάββατο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

pkouk
Newbie Forum Runner

16 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2014 :  08:48:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Διαθέσιμο εισιτήριο με Dolphin Σάββατο πρωί ώρα 9:20 επιστροφή Κυριακή απόγευμα ώρα 18:20.
Όποιος ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει στο τηλ. 210 6824661 έως Παρασκευή ώρα 13:00 γιατί αργότερα θα ακυρωθεί.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasVer
Senior Forum-Runner

Greece


549 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2014 :  18:38:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
υπαρχει διαθεσιμο εισητηριο απο υδρα για πειραια την κυριακη στις 15.00 ή στις 18.00;
ευχαριστω!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

cardiorun
Forum-Runner

Greece
115 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/04/2014 :  10:18:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πανέμορφοι αγώνες -συγκινητικη συμμετοχή των Υδραίων!Εμείς (με την σύζυγο)τρέξαμε την μεγάλη διαδρομη των 25,5 km :όμορφη διαδρομη ανάμεσα σε βουνό και θάλασσα αλλά αρκετά δύσκολη λόγω του βραχώδους εδάφους.Ελάχιστα τμήματα μπορούσαμε εμείς οι κοινοί θνητοί να τρέξουμε !Είχα ένα διάστρεμμα στην ποδοκνημικη στο 16-17 Km αλλά συνέχισα όσο μπορούσα και στο 20 Km είχα και κράμπες στους προσαγωγούς αλλά δεν το έβαλα κάτω και τερμάτισα σε 4 ώρες ακριβώς!Ο τερματισμός ήταν συγκλονιστικός :ο κόσμος ενθουσιώδης και σε υποδεχόταν λες και ήσουνα εσύ ο νικητής και όχι ο συνήθης ύποπτος Δημητρης Θεοδωρακάκος που τερμαστισε σχεδόν σε 2 ώρες!Να τονίσω ότι ιδιαίτερα σε μικρότερους αγώνες υπήρχε μεγάλη συμμετοχή και των Υδραίων ανεξαρτητως ηλικίας!Επίσης έγινε και ο πρώτος αγώνας downhill στην Ελλάδα!Ευχαριστούμε τους διοργανωτές και τους εθελοντές αλλά και γενικότερα τους Υδραίους για την φιλοξενία τους!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kyro
Newbie Forum Runner



36 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/04/2014 :  11:15:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καταπληκτικό event.
Εγώ έτρεξα τους δύο μικρούς 4,7 και 7,5.
Ομορφες διαδρομές, μαγική ατμόσφαιρα στον τερματισμό, άψογη οργάνωση.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/04/2014 :  11:35:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μια πραγματική γιορτή! Δικαιωματικά και με τη πρώτη, ανάμεσα στις κορυφαίες ελληνικές δρομικές διοργανώσεις.

Τα πάντα άψογα. Η ύδρα πανέμορφή, οι διαδρομές αρκετές για όλα τα γούστα και με αρκετή δυσκολία και ενδιαφερον για τη μεγάλη και γενικά ένα διήμερο που θα προσμένω με ανυπομονησία την επόμενη χρονιά.

Πολλοί φίλοι και γνωστά πρόσωπα και ένα νησί όπου είχε γίνει κανονική "επίδρομή".

Αγωνιστικά μια μικροατυχία δεν μου επέτρεψε να χαρώ όσο του άξιζε τον μεγάλο αγώνα (αφού τερμάτισα βέβαια τελικά ...τελος καλό) αλλά δεν πειράζει, να έχω ανυπομονησία και για έναν πιο απροβλημάτιστο αγώνα του χρόνου. Είχα τουλάχιστον την απόλαυση του πενταριού το προηγούμενο απόγευμα όπου εκεί το χάρηκα όντως με τη καρδιά μου.

Edited by - sam on 08/04/2014 11:39:33
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/04/2014 :  11:48:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αααααα..... επίσης.

Να μην ξεχάσω να ευχαριστήσω πέρα από τους καθ'αυτού διοργανωτές και τον δήμο Ύδρας, όλους τους Υδριωτες και ιδιαίτερα τους συγκλονιστικούς εθέλοντες και επίσης (και απο τις λίγες φορές που το επισημαινω το τελευταίο) όλους τους χορηγούς του αγώνα (παπαδοπούλου, barilla κλπ) που βοήθησαν στη μείωση του κόστους για αρκετά υψηλές παροχές σε μια δύσκολη περίοδο και βοήθησαν και τους 600-1000 δρομείς και συνοδούς αλλα και το νησί νομίζω. Μακάρι να ακολουθούν και άλλες εταιρίες με ανάλογη διάθεση εάν και δεν το βλεπω συχνά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/04/2014 :  14:50:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αρκετοί τερματισμοί εδώ:

https://www.youtube.com/watch?v=ISc2dlZaexk#t=129

Χαρακτηριστικός ο τερματισμος του Θεοδωρακάκου, όπως χαρακτηριστικό είναι και το ότι το πανδαιμόνιο στους τερματισμούς διατηρήθηκε ΑΜΕΙΩΤΟ μέχρι και τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΘΛΗΤΗ! Προσωπικά δεν θυμάμαι άλλον αγώνα στην Ελλάδα με τέτοιο τερματισμο. Η έντονη συμμετοχή του κόσμου -και όχι απλά κάποια καθιερωμένα και πολλες φορές χλιαρά χειροκροτήματα- άρχιζε αρκετά εκατοντάδες μέτρα πριν το "τούνελ" του τερματισμού ...απο την αρχή του λιμανιού ....ενώ τις επευφημίες τις άκουγες 1-2 χιλιόμετρα μακρυά. Πραγματικά θύμιζε πολυ μεγάλους διεθνείς μαραθωνίους.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/04/2014 :  15:39:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Αρκετοί τερματισμοί εδώ:

https://www.youtube.com/watch?v=ISc2dlZaexk#t=129

Χαρακτηριστικός ο τερματισμος του Θεοδωρακάκου, όπως χαρακτηριστικό είναι και το ότι το πανδαιμόνιο στους τερματισμούς διατηρήθηκε ΑΜΕΙΩΤΟ μέχρι και τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΘΛΗΤΗ! Προσωπικά δεν θυμάμαι άλλον αγώνα στην Ελλάδα με τέτοιο τερματισμο. Η έντονη συμμετοχή του κόσμου -και όχι απλά κάποια καθιερωμένα και πολλες φορές χλιαρά χειροκροτήματα- άρχιζε αρκετά εκατοντάδες μέτρα πριν το "τούνελ" του τερματισμού ...απο την αρχή του λιμανιού ....ενώ τις επευφημίες τις άκουγες 1-2 χιλιόμετρα μακρυά. Πραγματικά θύμιζε πολυ μεγάλους διεθνείς μαραθωνίους.




Σκέψου οι άνθρωποι από πότε είχαν να δουν κόσμο!

Θα μπορύσαν να είναι και μουτρωμένοι: τι ειν' ατούτοι εδώ οι παλαβοί που ήρθαν στο νησί μας να μας κάνουν άνω κάτω;;;

Μ αυτά και μ' αυτά, του χρόνου Ύδρα-πρώτα ο Θεός.







-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000