Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Πολιτισμός
 Περί Πάσχα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 38

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2015 :  19:22:34  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Deorum

Λυπάμαι που θα σου χαλάσω την ησυχία αλλά είναι μονόπλευρο. Δεν το βλέπω. Εκτός αν μου απαντήσεις αρνητικά στα παρακάτω, και με πείσεις.

Κανένας αντιμνημονιακός, δεν κινδύνεψε το μαγαζί του.
Για κανέναν αντιμνημονιακό δεν βγήκαν κρεμάλες στο σύνταγμα.
Κανένας αντιμνημονιακός δεν ήταν προδότης, που πρέπει να περάσει ειδικό δικαστήριο.
Κανένα αντιμνημονιακό μέσο (αυγή, περισσός, κόκκινο, hotdoc Κτλ) δεν έφαγε γκαζάκια.

Αντίθετα, όλα αυτά τα δέχτηκαν όσοι θεωρούσαν ότι άλλη λύση από το μνημόνιο δεν υπήρχε.

Ή πιστεύεις, ότι εμείς οι μνημονιακοί, όπως εσείς θεωρείτε το μνημόνιο ΠΡΟΔΟΣΙΑ ή καταστροφή κτλ, δεν θεωρούμε την άρνηση της δόσης/μεταρυθμίσεων κτλ, εξίσου καταστροφικά, και άρα δεν θα είχαμε λόγο να τα λέμε/κάνουμε όλα αυτά.
Φυσικά και εμείς, όπως εσείς θεωρείται προδοσία το μνημόνιο, θεωρούμε προδοσία την... άτακτη χρεοκοπία.



Σε απαθεώνω!
(Συμφωνώ, επίσης, και με τον Gypaeto!)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2015 :  19:47:56  Εμφάνιση Προφίλ
1) Και η Χρυσή Αυγή "αντιμνημονιακή" ήταν
2) Άτακτη χρεωκοπία δεν υπήρξε, μνημόνια υπήρξαν
3) Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ υπάρχει όταν κάποιος εξυπηρετεί τα συμφέροντα άλλων χωρών εις βάρος της χώραςτου, όχι όταν δεν κυβερνάει καλά ή σωστά
4) Νομίζω ότι το μαγαζί του Άδωνι το καίγανε και πριν το μνημόνιο, οπότε δεν στέκει σαν επιχείρημα. Πάντως υπάρχουν χιλιάδες μαγαζιά αντιμνημονιακών που κινδύνεψαν έμμεσα εξαιτίας της πολιτικής των κυβερνήσεων των τελευταίων 4 χρόνων
5) Όπως κινδύνεψαν και οι ζωές αποδεδειγμένα (αυξημένες αυτοκτονίες, απόπειρες αυτοκτονιών, περισσότεροι θάνατοι). Τα έχουμε ξαναπεί αυτά αλλά δεν θα το παραδεχτείς πάλι γιατί τα βλέπεις μονόπλευρα. Και επειδή θα πεις πάλι ότι δεν φταίει το μνημόνιο αλλά η χρεωκοπία. Αυτοί που ψήφισαν τα μνημόνια, αυτοί μας κυβερνούσαν όλα τα χρόνια, αυτοί μας έφτασαν και στην χρεωκοπία.
6) Κρεμάλες βγήκαν, κινδύνεψε κανείς να κρεμαστεί;
7) Για να είσαι προδότης και να πρέπει να δικαστείς θα πρέπει να έχεις κυβερνήσει πρώτα. Αλλιώς δεν γίνεται. Η καραμέλα ότι για όλα φταίει ο σύριζα του 4% έχει περάσει πλέον. Λίγοι έχετε μείνει που το πιστεύετε ακόμα
8) Κανένας μνημονιακός δεν σκοτώθηκε μαχαιρωμένος
9) Κανένας μνημονιακός δεν ξυλοκοπήθηκε ή κινδύνεψε επειδή ήταν άλλης εθνικότητας
10) Κανένας μνημονιακός δεν έφαγε ξύλο από τα ΜΑΤ και την αστυνομία χωρίς λόγο
11) Υπάρχουν και άλλα πολλά που έχουν κάνει μνημονιακοί πριν το μνημόνιο. Τα ίδια άτομα ήταν. Βλ. Βορίδη με τσεκούρι. επειδή είπες για 17Ν που δεν είχαν κάποια σχέση με το μνημόνιο το λέω
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2015 :  20:09:18  Εμφάνιση Προφίλ
Επειδή το θέμα μας είναι η θρησκεία. Όταν κάποιος Χριστιανός όπως ο Πέτρος μας λέει ότι πιστεέυι σε όλα όσα λέει η Βίβλος είναι σωστά και δεν έχει κανένα λάθος τότε μπορώ να τον κατηγορήσω για όλες αυτές τις βιαιότητες που γράφει μέσα, τις οποίες έχει αναφέρει ο bigblue πολλές φορές και θεωρώ ότι τα λέει ο ίδιος ο Πέτρος αφού συμφωνεί σε όλα. Αλλιώς να βγει να πει ότι κάποια πράγματα είναι λάθος.
Το ίδιο θα πίστευα και για κάποιον πού θα πίστευε στον Χίτλερ ή θα μου έλεγε ότι είναι Τζιχαντιστής
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2015 :  20:28:47  Εμφάνιση Προφίλ
Επιθέσεις με βόμβες μολότοφ σε γραφεία του ΚΚΕ στα Πετράλωνα αλλά και τη Λάρισα πραγματοποίησαν ομάδες νεαρών κουκουλοφόρων σήμερα τα ξημερώματα.
http://tvxs.gr/news/ellada/epithesi-me-molotof-se-grafeia-toy-kke-kai-se-astynomiko-tmima

Φωτιά τα ξημερώματα έξω από τα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ στα Χανιά
http://www.ekriti.gr/χανιά/φωτιά-τα-ξημερώματα-έξω-από-τα-γραφεία-του-συριζα-στα-χανιά

Φωτιά ξέσπασε τα ξημερώματα στα γραφεία του ΚΚΕ της Ρόδου και χάρη στους περιοίκους που ειδοποίησαν την Πυροσβεστική, κάηκε μόνο η πόρτα των γραφείων.
http://www.eklogika.gr/news/3446

Τα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ στα Πατήσια πυρπόλησαν άγνωστοι τα ξημερώματα της Δευτέρας, ενώ την ίδια ώρα άλλοι δράστες έβαλαν φωτιά σε μηχάνημα αυτόματης ανάληψης χρημάτων στον Βύρωνα.
http://www.aftodioikisi.gr/kommata/empristiki-epithesi-sta-grafeia-tou-siriza-sta-patisia

Ακόμα απαθεώνεις Ρίγκο; Εκτός και αν τις έβαζες εσύ τις φωτιές
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2015 :  20:47:06  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα
Αυτά είναι φρέσκα, από τους αναρχικούς που πλέον ο ΣΥΡΙΖΑ είναι κυβέρνηση. !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2015 :  21:01:14  Εμφάνιση Προφίλ
2010, 2011, 2015, 2015
Μην είσαι τόσο σίγουρος ότι είναι από αναρχικούς. Εφόσον είδαμε μνημονιακούς να διαδηλώνουν για πρώτη φορά στη ζωή τους και τον Άδωνι να διαδηλώνει μαζί με εργαζόμενους, όλα να τα περιμένεις

Edited by - Nek2000 on 18/04/2015 21:04:03
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2015 :  21:13:28  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα
Αν πιστεύεις, ότι αν πηγαίναμε μερικοί έξω από την βουλή, και διαδηλώναμε υπερ του μνημονείου, και ότι θα βγαίναμε ζωντανοί από εκεί μέσα...
σηκώνω τα χέρια ψηλά.
Θα μας έτρωγαν, πρωτού προλάβουμε να ολοκληρώσουμε την πρότασή μας.

(όπως το έχω πάθει αμέτρητες φορές σε καφέδες κτλ, όπου έχω ξεκινήσει να λέώ τις πρώτες 3 λέξεις, και δεν έχω ολοκληρώσει την προτασή μου).

Ποιοι την έπεσαν στα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ λοιπόν?
Μνημονιακοί ευρώφιλοι?

(και αυτά τώρα που λες, ειναι μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριου, αν θεωρείς ότι οι κρεμάλες κτλ ήταν το ίδιο πράγμα, που δεν έμεινε τοίχος χωρίς τέτοιου είδους αφίσες...)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2015 :  21:41:25  Εμφάνιση Προφίλ
Ωωωω ....τιμητές του ωραίου ...και του ηθικού ...και του ιερού ....και της δημοκρατίας εσχάτως... (αρκεί να μη βγεί ο "τσίριζα")

Ωωωω ...προστάτες των αδικημένων και των ηλιθίων αυτού του κόσμου.... (που σε άλλα θέματα βέβαια δηλώνετε ότι πρέπει να τους τύχουν "αυτά που τους αξίζουν" και δεν είναι δουλειά της κοινωνίας η προστασία τους)

Ωωωω ....όλοι εσείς που σπεύδετε να υπερασπιστείτε τα άγνωστα τρολς αυτού του φορουμ (που μπορεί και να γελάνε με τη πάρτη σας...)







Να ξέρετε ότι σε αυτό το φορουμ που έχει φαει μπαν κάποιος που διατύπωνε τα πιστεύω του για το ντόπινγκ ....νομίζω ότι ήδη το ίδιο εύκολα θα έπρεπε -θεωρητικά τουλάχιστον- να έχει φάει μπαν αυτός που προσπαθεί να σε πείσει με καταιγισμό καθημερινών μηνυμάτων το 2015 ότι ηρθες απο τον αδαμ και την εύα πριν 5-6 χιλιάδες χρόνια (και οτι όλοι είμαστε βλάκες), όταν αυτό τουλάχιστον ΕΧΕΙ αποδειχθεί ότι είναι ένα παραμυθι....

Οι δέ δικηγόροι θα έπρεπε να γνωρίζετε (λέμε τώρα θα έπρεπε ...γιατί εδω έτσι και αλλιώς δεν μιλάμε λογικά αλλά σύμφωνα με το ποιον συμπαθούμε ή αντιπαθούμε) ότι υπάρχουν και αδικήματα περί παραπληροφόρησης, διάδοσης ψευδών ειδήσεων όπως και διασποράς μηνυμάτων κατά της ανθρωπότητας... αλλα και περί του προσηλυτισμού (κάτι που γίνεται κατα βάση το τελευταίο διάστημα εδώ ...και δεν είδα τις "ευαισθησίες" σας να συγκινούνται ιδιαίτερα)

Κοινώς άλλο να λές τις απόψεις σου ακόμη και για τα πολιτικά και κάτι τελείως διαφορετικο να μπαίνεις σε ένα ασχετο φορουμ να μιλήσεις για τη θρησκεία σου ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΧΙ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΛΕΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΣΟΥ ΘΡΗΣΚΕΙΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΑΞΙΩΝΟΝΤΑΣ (ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!) ΜΕ ΓΕΛΟΙΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΠΡΟΟΔΟ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ....


Κάποιους δεν σας νοιάζει λοιπόν η προσπάθεια για την επιστροφή στον σκοταδισμό (το λέτε "ελευθερία έκφρασης") αλλα ευτυχως την κοινωνία ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΕΙ.

Δεν εκπλήσσομαι βέβαια που τους ίδιους δείχνει να τους ενοχλεί πολυ περισσότερο η "τσιριζολογία" απο τη "θρησκολογία" (δικες μου λέξεις και οι δύο) ...Συνεχιστε λοιπόν ελευθερα την επιλέκτική "καταγγελιολογία" σας


Edited by - sam on 18/04/2015 22:04:28
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2015 :  22:41:59  Εμφάνιση Προφίλ
Και κάτι τελευταίο:

Εχει κανείς ποτέ αναλογισθεί γιατι αυτοπροσδιορίζεται ως ΘΕΩΡΙΑ της εξέλιξης.

Εχει κανείς ποτε αναλογισθεί γιατί δεν υπάρχει περίπτωση ο "xxxx_1" να έρθει για να σου αναλύσει τις απόψεις του για την "ΘΕΩΡΙΑ" του yyyyyyονισμού? Αλλα το μόνο που δείχνει διαθέσιμος να κάνει (και αποφασιμένος καμιά φορά ακόμα και με εκρηκτικά στο ζωνάρι του) είναι να προσπαθήσει να σε προσυλητίσει στο yyyyy δόγμα του?

Όταν έρθει λοιπόν κάποια ώρα και δεκτεί να έρθει κάποιος "χχχχ_1" να μου μιλήσει για την ΘΕΩΡΙΑ της θρησκείας του με χαρά και πολύ σοβαρότητα να συζητήσω μαζί του...

Αλλα παρακαλώ μη μιλάτε για ελευθερία απόψεων(!) και σοβαρό(!) διάλογο όταν ο ένας λέει την άποψη του και ο άλλος απλα ενδιαφέρεται (καθώς δεν φαίνεται και ικανός και για κάτι άλλο) να κάνει κύρηγμα υπέρ της "ιερότητας" της δικής του (όχι πια άποψης ...αλλα απόλυτης και αδιαμφισβήτητης, και χωρίς ανάγκης αποδείξεων, "θεϊκής" αλήθειας). Συγκρίνουμε 2 διαφορετικά πράγματα...

Όσο για την νοητική μας "απόσταση" μας απο τους χιμπατζήδες -σύμφωνα και με τη θεωρία της εξέλιξης- δεν κατάλαβα γιατί προσβάλλει κάποιους? (ειδικά αυτους που είναι βέβαιοι και προσπαθούν να πείσουν και όλους του άλλους ότι όλο αυτό είναι ένα "παραμύθι")

Μήπως εάν έβαζα δελφίνια θα είσασταν λιγότερο "σοκαρισμένοι" ορισμένοι απο την εικόνα? Είναι ισως πιο όμορφα τα δελφία απο τον χιμπατζή που μπορει να κρύβετε μέσα σας (μια θεωρία που ειπαμε είναι και αυτή)?

http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=117598
Μόλις ένα σκαλί κάτω από τον άνθρωπο τα δελφίνια


Να ξεκαθαρίσουμε λοιπον ότι κάποιοι χιμπατζήδες για να το ξέρουμε -όσοι δεν φαίνεται να το ξέρουν- έχει μελετηθεί ότι -παρόλη τη παπαρολογία του τρολ περί μή ανάπτυξης περίπλοκης λογικής στα ζώα- έχουν νοημοσύνη τρίχρονων παιδιών ...Περίπου στην ηλικία που τα παιδιά αρχίζουν να μαθαίνουν και να πιστεύσουν στον "Αι βασίλη" και στα συναφή παραμύθια

(όπου τα περισσότερα παιδιά λιγα χρόνια αργότερα και απο τα 5-6 τους αρχίζουν να αμφισβητούν τα ιδια παραμύθια ...οχι πάντα βέβαια και όχι όλα)

Εάν ισχύει λοιπόν η θεωρία της εξέλιξης (ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΕΑΝ) τότε όσοι πιστεύουν στον "αι βασίλη" είναι -σε κάποιο πεδίο της λογικής τους τουλάχιστον- όχι πολύ μακριά απο τους μακρινούς "συγγενείς" τους, χιμπατζήδες...

Προσωπικά έχω επιλέξει (ευτυχώς και η πλειοψηφία του σύγχρονου πολιτισμένου κόσμου), να προχωρώ με την θεωρία της εξέλιξης (μέχρι να αποδεικτεί τουλάχιστον μια άλλη θεωρία ...) και έτσι κάτω και απο αυτή τη παραδοχή μπορώ να εκτιμώ το περιβάλλον γύρω μου.



υ.γ. Αιώνια πικραμένε φίλε μου, μήν σοκαριστείς περισσότερο, αλλά δεν είπα μόνο τον πετράν συγγενή του πιθήκου... (χιμπατζή είπα εγω αλλα δεν πειράζει)

Κάπου διάβασα ότι και εσύ είσαι...

Κάτσε να δεις που... που ....που?

Ααααα ...εδω:
http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A0%CE%AF%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%BF%CF%82#.CE.95.CE.BE.CE.AD.CE.BB.CE.B9.CE.BE.CE.B7

Edited by - sam on 18/04/2015 23:08:45
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xipolitos
Elite Forum-Runner

Greece


1954 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/04/2015 :  00:03:06  Εμφάνιση Προφίλ
Υπάρχει μια αγέλη εδω μέσα που παριστάνει την "αστυνομία φόρουμ" κατα το δοκούν. Αντι να μας κάνει μαθήματα ηθικής και δεοντολογίας, θα ήταν καλό να είχε κάνει την αυτοκριτική της γιατί θυμίζει "Γραμματείς και Φαρισαίους" ..μια και που το θέμα μας είναι περί θρησκείας..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/04/2015 :  04:15:31  Εμφάνιση Προφίλ
Όλα αυτά τα κατεβατά για να υποστηρίξουμε ότι έχουμε δικαίωμα να αποκαλούμε τους άλλους χιμπατζήδες και πιθήκους; Μπράβο, κι εις ανώτερα!!! Και είν'αλήθεια ότι κι εγώ κατάλαβα πως ο συγκεκριμένος (Πέτρος1) είχε ζωστεί με αυτοσχέδιες βόμβες και ως άλλος Ταλιμπάν απειλούσε να τινάξει το φόρουμ στον αέρα, οπότε είναι ακόμα πιο δικαιολογημένο να τον βρίζουμε...
Παρακαλώ ας πάρει θέση κι ο μοντερέιτορ ότι είναι αποδεκτό πλέον να "επιχειρηματολούμε" κατ'αυτόν τον τρόπο, ώστε να γίνει χρήση από όλους της θαυμαστής αυτής νέας δυνατότητας...
Ξυπόλητε κατανοώ ότι έχεις κάποιο θέμα με την αστυνομία γενικότερα. Σκοπεύεις κι εσύ στο εξής να αποκαλείς τους διαφωνούντες πιθήκους, σου φαίνεται θεμιτό; Ή θα τους βρίζεις απλώς όπως έχεις κάνει στο παρελθόν;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Wolf
Advanced Forum-Runner

Greece


309 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/04/2015 :  09:12:06  Εμφάνιση Προφίλ
Πάμε με λίγη ακόμα χιουμοριστική διάθεση!



__________________________
Run Wolfieee!!!!Ruuuun!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Petros_1
Forum-Runner

50 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/04/2015 :  16:20:43  Εμφάνιση Προφίλ
Επειδή είδα να λέει ο φίλος ο sam, ότι κάνω κήρυγμα:

Ό,τι έχω υποστηρίξει είναι τεκμηριωμένο με αδιάσειστα στοιχεία!

Την μεταφερόμενη από την Ορθόδοξη Εκκλησία κοσμογονική πρόταση της Αγίας Γραφής την έχει αποδείξει ως αληθή η επιστήμη.http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=10533&whichpage=9

Τώρα, όπως ο καθένας έχει το δικαίωμα να απορρίπτει την επιστήμη, έτσι και εγώ, φυσικά έχω το δικαίωμα να συμβαδίζω με την επιστήμη!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/04/2015 :  16:29:14  Εμφάνιση Προφίλ
Αχαχαχα....
Εγώ πάντως αρχίζω και τον κάνω κέφι...

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Wolf
Advanced Forum-Runner

Greece


309 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/04/2015 :  16:36:09  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Petros_1

Επειδή είδα να λέει ο φίλος ο sam, ότι κάνω κήρυγμα:

Ό,τι έχω υποστηρίξει είναι τεκμηριωμένο με αδιάσειστα στοιχεία!

Την μεταφερόμενη από την Ορθόδοξη Εκκλησία κοσμογονική πρόταση της Αγίας Γραφής την έχει αποδείξει ως αληθή η επιστήμη.http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=10533&whichpage=9

Τώρα, όπως ο καθένας έχει το δικαίωμα να απορρίπτει την επιστήμη, έτσι και εγώ, φυσικά έχω το δικαίωμα να συμβαδίζω με την επιστήμη!




Έλα...πες την αλήθεια!
Τους έπεσες από τα χέρια μικρός!

__________________________
Run Wolfieee!!!!Ruuuun!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 38 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000