Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Πολιτισμός
 Περί Πάσχα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 38

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  13:49:52  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Gypaetos
Ακριβώς επειδή έχουν σβηστεί τα ποστ, υπάρχει αντικειμενική αδυναμία να σου τα παραθέσω... Έγραψα επακριβώς τι έγινε (διαγράφτηκαν ποστ και μετά έγινε παρατήρηση όχι σε αυτόν που έβρισε, αλλά μόνο στον άλλο), δεν θες να το παραδεχτείς, δικαίωμά σου...
Ίσως τελικά αυτό που είχε γράψει κάποτε ο Διαμαντής να έχει λογική, δηλαδή να είναι προτιμότερο να μην διαγράφεται τίποτα και κανένα ποστ (ώστε να ξέρουμε όλοι ποιος είναι ποιος, και αυτοί που δεν προλαβαίνουν να διαβάσουν τις αναρτήσεις πριν σβηστούν). Από την άλλη όμως δε μπορεί να γράφονται ύβρεις και προσβολές χωρίς καμιά συνέπεια και να μένουν εσαεί στο φόρουμ. Γι'αυτό θεωρώ ότι καλώς διαγράφονται αναρτήσεις, αλλά παρατηρήσεις όλο στον NickF και τον Rigelian βλέπω, άλλοι βρίζουν φόρα παρτίδα και επαίρονται για αυτό...

Σου έβαλα τις δύο περιπτώσεις με τις ονομαστικές παρατηρήσεις. Στη μία, δεν "εμπλεκόταν" καν ο κατηγορούμενός σου ξυπόλυτος. Στην άλλη όπως βλέπεις ΔΕΝ ΣΒΗΣΤΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ. Ούτε υπήρχαν βρισιές, μόνο η εξυπνάδα του Rigelian που πήγε να δημιουργήσει αιτία για κόντρα: http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=11589 Για την ιστορία, αρχικά ούτε παρατήρηση δεν του έγινε όπως βλέπεις, αλλά επέμενε.

Δεν σου ζήτησα να βρεις ποστ που σβήστηκαν. Σου ζήτησα να βρεις το θέμα που όπως λες έγιναν παρατηρήσεις σε κάποιον, σε συνδυασμό με διαγραφή ποστ. Υπέδειξε το θέμα, να δούμε τη παρατήρηση που αναφέρεις. Για να σε βγάλω από το κόπο, τέτοιο θέμα δεν υπήρξε ποτέ. Όσα γράφεις είναι της φαντασίας σου. Πως κάποιοι πιστεύουν ότι το κέντρο του σύμπαντος είναι η Γη και ο ήλιος κινείται γύρω από τη Γη, έτσι κι εσύ πιστεύεις ότι το κέντρο του φόρουμ είναι ο ξυπόλυτος, και κάθε κίνηση των moderator και των admins κινείται γύρω από τα συμφέροντα αυτού.

Επειδή αρκετά ασχολήθηκα με τις συκοφαντίες για πλάτες και τα συμπεράσματα που έβγαλες μάλιστα από σβησίματα ποστ που δεν αφορούν αυτά που λες, από εδώ και πέρα ασχολήσου με το φόρουμ ως μέλος και μη φυτρώνεις στη διαχείριση για τις επιλεκτικές ευαισθησίες σου.

Edited by - KostasPVol on 21/04/2015 13:51:58
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

roberto4carlos
Advanced Forum-Runner



421 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  14:22:29  Εμφάνιση Προφίλ
Συγνώμη βρε παιδιά, αλλά δεν νομίζεται ότι παρατράβηξε όλο αυτό το θέμα? Νομίζω η συγκεκριμένη συζήτηση ξεχείλωσε και κατάντησε ανούσια.

Απόψεις είτε της μίας πλευράς είτε της άλλης, χάνονται μέσα στα κατεβατά των απαντήσεων ενώ οι ίδιες οι απαντήσεις οδηγούν πλέον σε σημείο προσωπικών επιθέσεων και χαρακτηρισμών.

Υπάρχει ελευθερία έκφρασης φυσικά αλλά το βλέπετε και εσείς πως η συζήτηση δεν οδηγεί πουθενά. Εντάξει, κατατέθηκαν σκέψεις και απόψεις από όλους μας, αλλά το πράγμα πλέον έχει ξεφύγει.

Προτείνω λοιπόν να αφήσουμε αυτό το θέμα Περι Πάσχα να παλιώσει, και ας το ξαναπιάσει όποιος θέλει του χρόνου πάλι.

Φυσικά θα μου πει κάποιος, "Ρε φίλε, άμα δεν γουστάρεις μη μας διαβάζεις.." Σωστό και αυτό, αλλά έλα που εδώ είμαστε μια παρέα και όταν κάποιος γράφει κάτι, και θα το διαβάσουμε και μπορεί να σχολιάσουμε και μπορεί στην τελική να μας προσφέρει και κάτι με τα γραφόμενά του.

Αυτό όμως το θέμα εδώ, δεν έχει να προσφέρει κάτι πλέον.
Αυτή είναι η άποψη μου και η πρόταση που καταθέτω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nick F
Master Forum-Runner

Greece


2942 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  14:36:39  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by KostasPVol

quote:
Originally posted by Gypaetos
Ακριβώς επειδή έχουν σβηστεί τα ποστ, υπάρχει αντικειμενική αδυναμία να σου τα παραθέσω... Έγραψα επακριβώς τι έγινε (διαγράφτηκαν ποστ και μετά έγινε παρατήρηση όχι σε αυτόν που έβρισε, αλλά μόνο στον άλλο), δεν θες να το παραδεχτείς, δικαίωμά σου...
Ίσως τελικά αυτό που είχε γράψει κάποτε ο Διαμαντής να έχει λογική, δηλαδή να είναι προτιμότερο να μην διαγράφεται τίποτα και κανένα ποστ (ώστε να ξέρουμε όλοι ποιος είναι ποιος, και αυτοί που δεν προλαβαίνουν να διαβάσουν τις αναρτήσεις πριν σβηστούν). Από την άλλη όμως δε μπορεί να γράφονται ύβρεις και προσβολές χωρίς καμιά συνέπεια και να μένουν εσαεί στο φόρουμ. Γι'αυτό θεωρώ ότι καλώς διαγράφονται αναρτήσεις, αλλά παρατηρήσεις όλο στον NickF και τον Rigelian βλέπω, άλλοι βρίζουν φόρα παρτίδα και επαίρονται για αυτό...

Σου έβαλα τις δύο περιπτώσεις με τις ονομαστικές παρατηρήσεις. Στη μία, δεν "εμπλεκόταν" καν ο κατηγορούμενός σου ξυπόλυτος. Στην άλλη όπως βλέπεις ΔΕΝ ΣΒΗΣΤΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ. Ούτε υπήρχαν βρισιές, μόνο η εξυπνάδα του Rigelian που πήγε να δημιουργήσει αιτία για κόντρα: http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=11589 Για την ιστορία, αρχικά ούτε παρατήρηση δεν του έγινε όπως βλέπεις, αλλά επέμενε.

Δεν σου ζήτησα να βρεις ποστ που σβήστηκαν. Σου ζήτησα να βρεις το θέμα που όπως λες έγιναν παρατηρήσεις σε κάποιον, σε συνδυασμό με διαγραφή ποστ. Υπέδειξε το θέμα, να δούμε τη παρατήρηση που αναφέρεις. Για να σε βγάλω από το κόπο, τέτοιο θέμα δεν υπήρξε ποτέ. Όσα γράφεις είναι της φαντασίας σου. Πως κάποιοι πιστεύουν ότι το κέντρο του σύμπαντος είναι η Γη και ο ήλιος κινείται γύρω από τη Γη, έτσι κι εσύ πιστεύεις ότι το κέντρο του φόρουμ είναι ο ξυπόλυτος, και κάθε κίνηση των moderator και των admins κινείται γύρω από τα συμφέροντα αυτού.

Επειδή αρκετά ασχολήθηκα με τις συκοφαντίες για πλάτες και τα συμπεράσματα που έβγαλες μάλιστα από σβησίματα ποστ που δεν αφορούν αυτά που λες, από εδώ και πέρα ασχολήσου με το φόρουμ ως μέλος και μη φυτρώνεις στη διαχείριση για τις επιλεκτικές ευαισθησίες σου.


σοβαρά??πολύ επιλεκτική μνήμη έχεις κώστα όταν έχεις την ιδιότητα του moderator... Τέσπα,στην συγκεκριμένη θεματική ήταν η παρεξήγηση,σβήστηκαν ποστ εκατέρωθεν και η παρατήρηση εγίνε σε εμένα'παρόλο που ο άλλος μας διαολόστειλε,σε άλλη θεματική είχε αρχίσει βρίσιμο για οικογένειες,αλλά ούτε αυτό το θυμάσαι μάλλον γτ τότε θα είχες την ιδιότητα του απλού φορουμίστα..αν για εσένα αυτά δεν είναι βρισιά τότε με γεια σου με χαρά σου... ο γυπαετός ξέρει πολύ καλά τη γράφει γτ τα έχει 'ακούσει' και εκείνος..

______________________
Βάφλα με παγωτό παρφέ σοκολάτα & κρέμα,με καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και σιρόπι σοκολάτας...!!

Edited by - Nick F on 21/04/2015 15:00:31
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Petros_1
Forum-Runner

50 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  14:55:51  Εμφάνιση Προφίλ
Μεταξύ άλλων διάβασα τα εξής:
quote:
Ο διάσημος επιστήμονας και συγγραφέας θα απαντήσει σε ερωτήσεις του κοινού

Λοιπόν φίλοι μου, δεν πειράζει, ας δυσαρεστήσετε τον Dawkins, που θα του χαλάσετε τη διάθεση, επειδή θα τον κολλήσετε, λόγω του ότι δεν θα μπορέσει να αρθρώσει απάντηση.
Κάντε του την εξής ερώτηση:
quote:
“Γιατί και ορισμένα άλλα είδη ζώων (εννοούνται, ζώα και εκτός
των διαφόρων κατηγοριών: πιθήκων, χιμπατζήδων,
ουρακοτάγκων κλπ. όμοιά τους), δια της εξελικτικής οδού,
με την διαφορετική τους μορφή,
δεν έφτασαν στον απαραίτητο βαθμό πολυπλοκότητας,
ώστε να αναπτύξουν και αυτά λογική και ομιλία,
την ίδια χρονική περίοδο, με το άλλο ζώο, που σύμφωνα
με την εξελικτική θεωρία, ανέπτυξε λογική και ομιλία;”

Αν σας δώσει απάντηση, να τη μεταφέρετε και εδώ, ώστε να τη συζητήσουμε ευχάριστα!!!

Βεβαίως, αν του προτείνετε να πάρει μέρος στο διάλογό μας εδώ, θα ήταν ιδανικό!!!
Αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος, ότι δεν έχει τα κότσια να τολμήσει!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  15:10:37  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Nick F
σοβαρά??πολύ επιλεκτική μνήμη έχεις κώστα όταν έχεις την ιδιότητα του moderator... Τέσπα,στην συγκεκριμένη θεματική ήταν η παρεξήγηση,σβήστηκαν ποστ εκατέρωθεν και η παρατήρηση εγίνε σε εμένα'παρόλο που ο άλλος μας διαολόστειλε,σε άλλη θεματική είχαμε αρχίσει βρίσιμο για οικογένειες,αλλά ούτε αυτό το θυμάσαι μάλλον γτ τότε θα είχες την ιδιότητα του απλού φορουμίστα..αν για εσένα αυτά δεν είναι βρισιά τότε με γεια σου με χαρά σου... ο γυπαετός ξέρει πολύ καλά τη γράφει γτ τα έχει 'ακούσει' και εκείνος..

Καλά είσαστε σοβαροί? Βρίζατε όπως λες οικογένειες, και το αναφέρεις ως τι? Ως κατόρθωμα, ή ως λόγο για να ντρέπεστε? Και καλά οι άλλοι, εσύ τι το λες για τον εαυτό σου ότι έβριζες και εσύ οικογένειες? Ότι δικαιολογείσαι επειδή το έκαναν και άλλοι?

Αλλά και πάλι, δεν καταλαβαίνω. Δεν ήθελες δηλαδή να σβηστούν τα κατορθώματά σας? Τι παραπονιέστε και τρώγεστε με τα ρούχα σας. Σβήνονται, δεν σας αρέσει. Δεν σβήνονται, πάλι δεν σας αρέσει...

Τα άλλα που όπως λες "άλλος σας διαολόστειλε", ας πούμε ότι είναι έτσι, από που και ως που δικαιολογούν ποστ σου όπως αυτά http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=11674&whichpage=70
Να τα χαίρεσαι, αν και από ότι βλέπω, δεν συνδυάζονται με "διαολοστείλματα", απλά αυτό είναι το επίπεδο της επιχειρηματολογίας σου.

Τη γηπεδική νοοτροπία, ο άλλος με προκάλεσε και εγώ απάντησα χειρότερα, να τη ξεχάσετε. Αν θεωρείτε ότι προκαλείστε, να είστε κόσμιοι και να ζητάτε παρέμβαση.

Και επειδή λοιπόν μήνες μετά θυμηθήκατε να...διαμαρτυρηθείτε για πράγματα που άντε να θυμηθεί κανείς λέξη προς λέξη πως έγιναν, καλύτερα όποτε ξαναέχετε παράπονο, να ακολουθείτε τη προβλεπόμενη διαδικασία με άμεσο μέιλ στο σάιτ, αντί να το "φυλάτε" για μήνες μετά, για όποτε χρειαστεί να υπερασπιστείτε τις επιλεκτικές ευαισθησίες σας για τρολ, τρολίζοντες, ή συνφορουμίτες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nick F
Master Forum-Runner

Greece


2942 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  15:27:07  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by KostasPVol

quote:
Originally posted by Nick F
σοβαρά??πολύ επιλεκτική μνήμη έχεις κώστα όταν έχεις την ιδιότητα του moderator... Τέσπα,στην συγκεκριμένη θεματική ήταν η παρεξήγηση,σβήστηκαν ποστ εκατέρωθεν και η παρατήρηση εγίνε σε εμένα'παρόλο που ο άλλος μας διαολόστειλε,σε άλλη θεματική είχαμε αρχίσει βρίσιμο για οικογένειες,αλλά ούτε αυτό το θυμάσαι μάλλον γτ τότε θα είχες την ιδιότητα του απλού φορουμίστα..αν για εσένα αυτά δεν είναι βρισιά τότε με γεια σου με χαρά σου... ο γυπαετός ξέρει πολύ καλά τη γράφει γτ τα έχει 'ακούσει' και εκείνος..

Καλά είσαστε σοβαροί? Βρίζατε όπως λες οικογένειες, και το αναφέρεις ως τι? Ως κατόρθωμα, ή ως λόγο για να ντρέπεστε? Και καλά οι άλλοι, εσύ τι το λες για τον εαυτό σου ότι έβριζες και εσύ οικογένειες? Ότι δικαιολογείσαι επειδή το έκαναν και άλλοι?

Αλλά και πάλι, δεν καταλαβαίνω. Δεν ήθελες δηλαδή να σβηστούν τα κατορθώματά σας? Τι παραπονιέστε και τρώγεστε με τα ρούχα σας. Σβήνονται, δεν σας αρέσει. Δεν σβήνονται, πάλι δεν σας αρέσει...

Τα άλλα που όπως λες "άλλος σας διαολόστειλε", ας πούμε ότι είναι έτσι, από που και ως που δικαιολογούν ποστ σου όπως αυτά http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=11674&whichpage=70
Να τα χαίρεσαι, αν και από ότι βλέπω, δεν συνδυάζονται με "διαολοστείλματα", απλά αυτό είναι το επίπεδο της επιχειρηματολογίας σου.

Τη γηπεδική νοοτροπία, ο άλλος με προκάλεσε και εγώ απάντησα χειρότερα, να τη ξεχάσετε. Αν θεωρείτε ότι προκαλείστε, να είστε κόσμιοι και να ζητάτε παρέμβαση.

Και επειδή λοιπόν μήνες μετά θυμηθήκατε να...διαμαρτυρηθείτε για πράγματα που άντε να θυμηθεί κανείς λέξη προς λέξη πως έγιναν, καλύτερα όποτε ξαναέχετε παράπονο, να ακολουθείτε τη προβλεπόμενη διαδικασία με άμεσο μέιλ στο σάιτ, αντί να το "φυλάτε" για μήνες μετά, για όποτε χρειαστεί να υπερασπιστείτε τις επιλεκτικές ευαισθησίες σας για τρολ, τρολίζοντες, ή συνφορουμίτες.


δεν βρίζαμε...μας έβριζαν...
ποστ μου οπως αυτά,τα γράφω γτ έχουμε δημοκρατία και ελευθερία λόγου(εφόσον μας το επιτρέπεις βέβαια)ευτυχώς που το έβαλες για να δουν και οι άλλοι πως οταν στριμώχνεστε(κάθε τρείς κ λίγο δλδ)ξεκινάτε το τροπάριο τις ειρωνείας αφού δεν έχετε επιχειρήματα.Τώρα Αν νομίζεις με το φτωχό σου το μυαλό οτι θα κάθομαι αμέτοχος να με ειρωνεύεται ο κάθε κομπλεξικός είσαι βαθιά γελασμένος...
κ όπως φαινεται απέχω αρκετά στις θεματικές που έγραφα συνέχεια για το ΤΡΕΞΙΜΟ, σήμερα σχολίασα μόνο κ μόνο για να δεις οτι δεν έχεις μόνο εσύ δίκιο...

______________________
Βάφλα με παγωτό παρφέ σοκολάτα & κρέμα,με καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και σιρόπι σοκολάτας...!!

Edited by - Nick F on 21/04/2015 15:30:23
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  16:26:51  Εμφάνιση Προφίλ
@Petros_1:

Αφού λοιπόν πιστεύεις ότι η "επιστήμη" δεν μπορεί να δώσει απάντηση στο ερώτημα πότε δημιουργήθηκε το σύμπαν, τότε θα ήθελα να μας διαφωτίσεις εσύ:

...το ερώτημά μου λοιπόν δεν γίνεται να τεθεί πιο απλά...

"εσύ πότε πιστεύεις ότι δημιουργήθηκε το σύμπαν;"

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  16:32:31  Εμφάνιση Προφίλ
Παρακληση να μην ποσταρει κανενας οτιδηποτε μεχρι ν'απαντησει,
ας ειναι και...χρόνια
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  16:38:32  Εμφάνιση Προφίλ
Nick F, 21/04/2015 14:36:39, στη παρούσα σελίδα: "είχαμε αρχίσει βρίσιμο για οικογένειες".

Εσύ ο ίδιος το παραδέχτηκες, τώρα το γυρνάς.

Και εκτός των ύβρεων, αλλού απευθύνεις και ωραίους χαρακτηρισμούς, σε μέλος που μάλιστα δεν απευθύνθηκε σε εσένα αλλά στον γυπαετό (πολύ αλληλοϋποστήριξη βλέπω και τότε και τώρα, αλλά αυτό δεν είναι μεμπτό, απλά το βλέπουμε - ας αρχίσω και εγώ λίγο τη συνωμοσιολογία! ). http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=11674&whichpage=70 Κατά τα άλλα μιλάς για κομπλεξισμούς και ειρωνίες...

Κάποιοι νομίζουν ότι όλο το σύμπαν και όλο το φόρουμ συνωμότησε εναντίον τους.

Εν πάσει περιπτώσει και επειδή αρκετά ασχολήθηκα με τις πλάτες της φαντασίας του καθενός, ας επιστρέψει το θέμα στον τίτλο του, και όποιος θέλει να υπερασπιστεί ή να αντικρούσει τα λεγόμενα του τρολίζοντα, ας το κάνει.


edit: χαχαχαχα τώρα πρόσεξα στο παραπάνω λινκ, το σχόλιο του τιμητή κατά τα άλλα γυπαετού: "Εγώ Zoro δε βλέπω καμία ειρωνία, του λέει φόρα παρτίδα τη γνώμη του. Αντίθετα διαπιστώνω το ίδιο στυλ απαξιωτικής (μη) απάντησης στον NickF όταν ποστάρει κάποιο σχόλιο."
Ε ρε αλληλοϋποστήριξη!!! (είπαμε, μου άρεσαν οι ιστορίες συνωμοσιολογίας, και είπα να αρχίσω και εγώ τις δικές μου )

Edited by - KostasPVol on 21/04/2015 17:01:30
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  16:43:10  Εμφάνιση Προφίλ
Παρακληση να μην ποσταρει κανενας οτιδηποτε μεχρι ν'απαντησει,
ας ειναι και...χρόνια
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  16:43:54  Εμφάνιση Προφίλ
+1 (και συγγνωμη για την παρέμβαση αλλα για να γίνει σαφή η αποδοχή)

Συμφωνώ και εγώ! Θα έλεγα να μείνει έτσι απο εδώ και πέρα το thread για να είναι και χρήσιμο για τη ψυχαγωγία μας. Μία ερώτηση σαφή και συγκεκριμένη προς τον "Petros" όποιος προλάβει καθε φορά και μετά ας περιμένουμε τη θεόπνευστη απάντηση!

Είχα και εγώ ένα θεματάκι να ρωτήσω τον θεό κάποιες ερωτησούλες και είναι ευκαιρία μιας που βρήκαμε τη γραμματεία του τώρα εύκαιρη.

Αρκεί να μην είναι τσαρλατάνος ο πετραν -που τον κόβω να είναι- και αρχίσει τα "δεν ξέρω" / "δεν απαντω" / "λινκάρω ένα άσχετο λινκ που δεν λέει τίποτα για την απάντηση" κτλ κτλ

quote:
Originally posted by trexantiris

@Petros_1:

Αφού λοιπόν πιστεύεις ότι η "επιστήμη" δεν μπορεί να δώσει απάντηση στο ερώτημα πότε δημιουργήθηκε το σύμπαν, τότε θα ήθελα να μας διαφωτίσεις εσύ:

...το ερώτημά μου λοιπόν δεν γίνεται να τεθεί πιο απλά...

"εσύ πότε πιστεύεις ότι δημιουργήθηκε το σύμπαν;"

Free your feet...free your senses!


Edited by - sam on 21/04/2015 16:46:04
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nick F
Master Forum-Runner

Greece


2942 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  17:09:42  Εμφάνιση Προφίλ
Χαίρομαι που σε κάνουμε να γελάς γτ θεωρώ ότι που Κ που πρέπει Κ εσύ να βγάζεις της παρωπίδες που φοράς,και να ξεφευγεις από την ουτοπία Κ την μιζέρια που ζεις...

______________________
Βάφλα με παγωτό παρφέ σοκολάτα & κρέμα,με καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και σιρόπι σοκολάτας...!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xipolitos
Elite Forum-Runner

Greece


1954 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  17:10:09  Εμφάνιση Προφίλ
Αντι να παραδεχθείτε οτι προκαλούσατε και μάλιστα εσκεμμένα με σκοπό να δημιουργήσετε ένταση και χάος για να χαλάσετε την εκάστοτε θεματική, θέλετε να βγείτε κι΄απο πάνω...
Σαν τον Petrovolimeno_1 συνεχίζετε το τροπάριο...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

big-blue
Senior Forum-Runner

Greece
821 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  17:15:02  Εμφάνιση Προφίλ
Τρεχαντηρη να περιμένεις:)
Έχω κάνει καμιά εικοσαριά ερωτήσεις κ αυτή η τρολομηχανή, ο πάτερ πετρίσιους δεν εχει ασχοληθεί (παραδέξου το, είσαι παπαδάκι κ ο Σάμ εχει απόλυτο δίκιο στα περί προσηλυτισμού).
Δεν καταδέχεται να υποστηρίξει τις γραφές, τα λόγια του κυρίου του δηλαδή ο άπιστος κ φοβητσιαρης, οπως το άλλο αστροπελέκι ο συννονόματός του, τω καιρώ εκείνω
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nick F
Master Forum-Runner

Greece


2942 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  17:27:44  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by xipolitos

Αντι να παραδεχθείτε οτι προκαλούσατε και μάλιστα εσκεμμένα με σκοπό να δημιουργήσετε ένταση και χάος για να χαλάσετε την εκάστοτε θεματική, θέλετε να βγείτε κι΄απο πάνω...
Σαν τον Petrovolimeno_1 συνεχίζετε το τροπάριο...


σου το είχαν ξαναπει κ άλλα μέλη τού φόρουμ πριν τα διώξετε κ τα κάνατε να μην ξαναγράψουν... Εάν ήθελαν ενημέρωση για το τι σκάτα γίνεται στον κόσμο θα κοίταζαν αλλά sites(λεφτ,ζουγλές κλπ).. εδώ μπαίναμε για να ξεφύγουμε απο την μιζέρια της καθημερινότητας και να ηρεμήσει το κεφάλι μας απο τα ίδια κ τα ίδια... Δεν μπαίνεικ δεν γράφει κανείς πλέον,γτ το καταντήσατε ειδησεογραφικό πρακτορείο. οι τρείς σωματοφύλακες με τα πολιτικά τους κ ο ένας με τα χριστιανικά του...κ αντί να συζητάμε τι προπόνηση κάνει ο καθένας κ πώς θα κάτεβει το 3'30 στον Μαραθώνιο,σκοτωνόμαστε γτ ο ένας θα χορέψει τσάμικο επειδή ο άλλος είπε ευλόγησον' ξέρω κ εγω τι... πολύ μεγάλο κατόρθωμα κάνατε. Μπράβο σας.

______________________
Βάφλα με παγωτό παρφέ σοκολάτα & κρέμα,με καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και σιρόπι σοκολάτας...!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 38 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000