Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 garmin forerunner 620
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

malterra
Newbie Forum Runner

14 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 20/04/2014 :  19:53:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εδώ και 3 εβδομάδες χρησιμοποιώ το forerunner 620. Τα βγάζει τα λεφτά του (415 € με το HRM). Με βοήθησε πολύ να βελτιώσω το δρομικό στυλ. Επίσης δίνει μετρήσιμες βελτιώσεις στο VO2 max. Φοβερό εργαλείο σε συνδυασμό με το garmin connect.

Nasos777
Senior Forum-Runner

Greece


523 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2014 :  20:32:49  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Nasos777 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by malterra

Εδώ και 3 εβδομάδες χρησιμοποιώ το forerunner 620. Τα βγάζει τα λεφτά του (415 € με το HRM). Με βοήθησε πολύ να βελτιώσω το δρομικό στυλ. Επίσης δίνει μετρήσιμες βελτιώσεις στο VO2 max. Φοβερό εργαλείο σε συνδυασμό με το garmin connect.



Θελω να παρω και εγω ενα ρολοι της Garmin (εχω ενα φτηνιαρικο απο τα Lidl) και ειμαι αναμεσα στο Forerunner 220 (275 € με HRM) και στο Forerunner 620 (415 € με HRM) με επικρατεστερο το πρωτο, δεν ξερω αλλα αξιζουν τα 140 € περισσοτερα για το Forerunner 620;;;

Run Forrest Run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2014 :  20:55:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εχει μερικα θεματα το 620.Το βασικο ειναι το gps το οποιο μετραει σωστα , αλλα η διαδρομη του ειναι καμια 20αρια μετρα μετατοπισμενη δεξια ή αριστερα απο την πραγματικη.Εμενα δε με νοιαζει αφου η αποσταση ειναι σωστη αλλα αλλους τους ενοχλει.Επισης καποιοι εχουν προβλητα με το "ανεβασμα" των προπονησεων μεσω wifi sto garmin connect.


---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
'Η κάνεις κάτι ή δεν το κάνεις.Η προσπάθεια αρκεί είναι για τους αποτυχημένους.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rory
Senior Forum-Runner

Greece


618 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2014 :  09:32:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολύ καλό το 620 αλλά νομίζω πως σε αυτά τα λεφτά είναι πιο μάχιμο πλέον το Fenix 2. Είναι η επόμενη επένδυση. Όπως μου είπαν και εκεί που ρώτησα 310, 910 και 620 μαζί είναι συν κάποια featurάκια επιπλέον (πυξίδες κλπ).

Το μόνο που με απασχολεί και στα δύο είναι η νέα ζώνη HRM. Υποτίθεται ότι μετράει και το cadence αλλά οι ενδείξεις είναι πολύ πιο πάνω. Τρέχω με φίλο στον ίδιο ρυθμό (και βηματισμό) και το footpod εμένα μου λέει 175 βημ/λεπτό ενώ του άλλου του βγάζει 185 ως 190. Το footpod είναι τσεκαρισμένο με μετρονόμο....

-------------------------
Επιτρέπεται να πέσεις...επιβάλλεται όμως να σηκωθείς!

Edited by - Rory on 21/04/2014 09:33:37
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000