Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας; Νο 4
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 145

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/10/2014 :  16:40:06  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by DAFY

@Trexantiri εχεις απόλυτο δικαιο,απλα το προβλημα με τα ισχια μου προϋπάρχει της προετοιμασίας .


Keep it Simple



Τότε πάω "πάσο" (και βέβαια υπομονή όπως το είπες!)

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/10/2014 :  16:42:21  Εμφάνιση Προφίλ
...Μανωλη...παγοθεραπεια δυο φορες την ημερα...κι αλλη μια τριτη με λεκανη και παγακια...και φυσικα ασκησεις ενδυναμωσης!Την επαθα τη προηγουμενη Κυριακη...ελπιζω να μη με παρει και μηνες βεβαια για φυγουν οι ενοχλησεις!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lemonidas1
Senior Forum-Runner

Greece


766 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/10/2014 :  21:48:59  Εμφάνιση Προφίλ
Ενα γρηγορο λονγκ σημερα στο σταδιο.6 χλμ. στο 5'20,ακολουθησαν 10 χλμ. στο 5'και αφου ενιωθα καλα κατεβασα λιγο τον ρυθμο για τα επομενα 10 χλμ. στο 4'50.Μετα το 6 δεν σταματησα ουτε για νερο(μαλλον ξεχασα)αλλα η θερμοκρασια ηταν καλη σημερα.Συνολο 26χλμ.αλλα το ευχαριστο ειναι οτι βγηκε καλα.Ειναι απο τις προπονησεις που σου ανεβαζουν την ψυχολογια,αλλα ακομα δεν εχω καταληξει ακριβως στον ρυθμο για τον αυθεντικο.Να δουμε βεβαια και τον καιρο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dkoukou
Senior Forum-Runner

Greece
591 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/10/2014 :  22:28:47  Εμφάνιση Προφίλ
5χλμ ελεύθερο σε 23 λεπτά.

_____________________________________________________________________________________

"...κάποτε, με τον πατέρα σου, είχαμε σε δωδεκαρι πέρασμα 6'06" στο 2ο χιλιόμετρο. Θυμάσαι ρε; Τότε είμασταν καλοί..."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

alexios33
Forum-Runner

Greece
120 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/10/2014 :  22:29:25  Εμφάνιση Προφίλ
Ένα 30αρι περπατημα με 6,5χμ/ωρα

Όλα τα κομματια ενωμενα κατω από τα φωτα των ουρανων
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/10/2014 :  00:19:40  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by lemonidas1

Ενα γρηγορο λονγκ σημερα στο σταδιο.6 χλμ. στο 5'20,ακολουθησαν 10 χλμ. στο 5'και αφου ενιωθα καλα κατεβασα λιγο τον ρυθμο για τα επομενα 10 χλμ. στο 4'50.Μετα το 6 δεν σταματησα ουτε για νερο(μαλλον ξεχασα)αλλα η θερμοκρασια ηταν καλη σημερα.Συνολο 26χλμ.αλλα το ευχαριστο ειναι οτι βγηκε καλα.Ειναι απο τις προπονησεις που σου ανεβαζουν την ψυχολογια,αλλα ακομα δεν εχω καταληξει ακριβως στον ρυθμο για τον αυθεντικο.Να δουμε βεβαια και τον καιρο


26 χλμ σε στάδιο;;;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/10/2014 :  00:22:12  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by spy

...Μανωλη...παγοθεραπεια δυο φορες την ημερα...κι αλλη μια τριτη με λεκανη και παγακια...και φυσικα ασκησεις ενδυναμωσης!Την επαθα τη προηγουμενη Κυριακη...ελπιζω να μη με παρει και μηνες βεβαια για φυγουν οι ενοχλησεις!!!


πάγο, πάγο, πάγο, μιλάμε για συνέχεια πάγο, το σημείο είναι πολύ ύπουλο....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/10/2014 :  01:12:24  Εμφάνιση Προφίλ
δε θα σταθω στο οτι ειμαι χαρβαλο, αλλα χαζευω τις επιδοσεις σας (φτου-φτου-φτου) και απο τη μια σας θαυμαζω για την πορεια σας που την εχασα για καποιο διαστημα , και απο την αλλη αναρωτιεμαι σε ποια σελιδα του φορουμ να εχετε γραψει το να γραφετε τετοιες επιδοσεις ωστε οταν τις δω να μου κοπουν τα ποδια... ετσι και ανακαλυψω κατι τετοιο μαυρος Μοχα που σας εφαγε!!! εκει να δειτε επιδοσεις που θα κανετε...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/10/2014 :  09:45:03  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by kalogeridis

δε θα σταθω στο οτι ειμαι χαρβαλο, αλλα χαζευω τις επιδοσεις σας (φτου-φτου-φτου) και απο τη μια σας θαυμαζω για την πορεια σας που την εχασα για καποιο διαστημα , και απο την αλλη αναρωτιεμαι σε ποια σελιδα του φορουμ να εχετε γραψει το να γραφετε τετοιες επιδοσεις ωστε οταν τις δω να μου κοπουν τα ποδια... ετσι και ανακαλυψω κατι τετοιο μαυρος Μοχα που σας εφαγε!!! εκει να δειτε επιδοσεις που θα κανετε...



Εμείς παληκάρι μου δεν γράφουμε τις επιδόσεις μας για να τρίβουν τα μάτια τους στην Κλασσική....



Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/10/2014 :  10:21:20  Εμφάνιση Προφίλ
...η τελευταια προβα! 32 χλμ μεταξυ Κηφισιας,Ερυθραιας,Εκαλης,Διονυσου,Ανω Κηφισιας κι Αλσους Συγγρου σε 2:58:46,διαδρομη δυσκολη με μεγαλες υψομετρικες διαφορες!Απο την αλλη εβδομαδα...κι αν ολα πανε καλα...μειωνουμε κατα 8 χλμ τη φορα εως την ημερα του μαραθωνιου τα LRs (24,16,12)...κι επικεντρωνομαστε στην αποκατασταση των μικροενοχλησεων στα μεταταρσια (που σημερα εμφανιστηκαν στο 27ο χλμ περιπου)!

http://connect.garmin.com/activity/609853849
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

DAFY
Newbie Forum Runner

40 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/10/2014 :  12:59:42  Εμφάνιση Προφίλ
36αρι στον Υμηττο με ρυθμό 5 λεπτα το χλμ.Καρδιοαναπνευστικες προσαρμογές πολυ καλές αλλα δυστυχως τα ποδια δεν ακολουθούν....


Keep it Simple
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dkoukou
Senior Forum-Runner

Greece
591 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/10/2014 :  13:16:05  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by DAFY

36αρι στον Υμηττο με ρυθμό 5 λεπτα το χλμ.Καρδιοαναπνευστικες προσαρμογές πολυ καλές αλλα δυστυχως τα ποδια δεν ακολουθούν....


Keep it Simple



Υψομετρική?
Προπονεισαι για μαραθώνιο/ορεινό αγώνα/κάτι άλλο ?

_____________________________________________________________________________________

"...κάποτε, με τον πατέρα σου, είχαμε σε δωδεκαρι πέρασμα 6'06" στο 2ο χιλιόμετρο. Θυμάσαι ρε; Τότε είμασταν καλοί..."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

JSTYL
Newbie Forum Runner

6 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/10/2014 :  14:46:28  Εμφάνιση Προφίλ
ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ TΡΕΞΙΜΑΤΑΚΙ ΑΝΕΤΟ ΧΑΛΑΡΟ ΓΙΑ 1 ΩΡΑ Η 10ΧΜ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

DAFY
Newbie Forum Runner

40 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/10/2014 :  15:21:06  Εμφάνιση Προφίλ
@dkoukou για κλασική ....ο πρώτος μου!

Keep it Simple
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hiroshima
Senior Forum-Runner



488 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/10/2014 :  17:28:47  Εμφάνιση Προφίλ
Μεσημεριανό 14αρι με avg 5.17 και κόντρα άνεμο στην μισή διαδρομή. Λίγο αποσυντονισμένος με βαρύ κεφάλι και πόνους στην μέση (απο δικη μου απροσεξία, να ειναι καλα η voltaren). Ελπιζω αυριο να παει λιγο καλυτερα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 145 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000