Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας; Νο 4
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 145

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/11/2014 :  22:41:39  Εμφάνιση Προφίλ
Χθες 6χλμ σε 37,5 λεπτά. Σήμερα ένα 8αράκι σε 39 λεπτά.
Το γήπεδο σχεδόν άδειο και οι ελάχιστοι που έτρεχαν πήγαιναν αργά. Η χαρά όσων δεν έτρεξαν μαραθώνιο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MEDEON
Senior Forum-Runner

Greece


554 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/11/2014 :  23:37:00  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by spy

...30'πολυ-πολυ χαλαρο τρεξιμο στο χορτο του Ζηρινειου...αυτη τη φορα με κοντομανικο!!!



Έχουμε συναντηθεί πολλές φορές στο Ζηρίνειο χωρίς να το ξέρουμε. Την επόμενη φορά θα σου μιλήσω.



Καλά Χιλιόμετρα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2014 :  00:12:06  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα
quote:
Originally posted by trickster

Μιας και πέρασε ο μαραθώνιος και πλέον εσωστρέφεια, πίκρες και αγωνίες αν θα προλάβω να τον τρέξω ανήκουν στο παρελθόν (δεν τον έτρεξα) η προσπάθεια για επανένταξη στις δρομικές δραστηριότητες συνεχίζεται με λιγότερο άγχος. Αυτό το μήνα ξεκίνησα πάλι πισίνα και παράλληλα με στατικό ποδήλατο και δειλές δοκιμές αν πονάω κατά το τρέξιμο.
Δευτέρα ζέσταμα ποδήλατο 15 λεπτά, 20 λεπτά τρέξιμο στο 6.30/min, 25 λεπτά αποθεραπεία ποδήλατο.
Τρίτη 2.5 km κολύμπι
Σήμερα ποδήλατο και δοκιμή πάλι τρέξιμο. Ο πόνος είναι το όριο μου.

Πάντως έχω την εντύπωση πως κερδίζω βραβείο πλήθος τραυματισμών. Εδώ και ένα μήνα υποφέρω από κάταγμα μεταταρσίου, τενοντίτιδα περονιαίου και ένα οστεόφυτο στην φτέρνα. Όλα αυτά στο ένα πόδι!!



Εσύ ξεπερνάς και τον Σάββα!
Περαστικά!
αφού ακόμα είσαι σε κάποιον ρυθμό, είσαι καλά μην φοβάσαι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Savvas
Master Forum-Runner

Greece
4318 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2014 :  06:59:02  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Nick F

πλέον χωρίς πρόγραμμα οπότε,20 λεπτά ζέσταμα,4χ100 ανοίγματα και 7χ600 στο 1:58 με 2 λεπτά διάλειμμα,4χ100 ανοίγματα' 10 λεπτά αποθεραπεία χόρτο...

______________________
Βάφλα με παγωτό παρφέ σοκολάτα & κρέμα,με καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και σιρόπι σοκολάτας...!!




Εσυ τι εκανες ετρεξες τελικα?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Savvas
Master Forum-Runner

Greece
4318 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2014 :  07:00:53  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Deorum

quote:
Originally posted by trickster

Μιας και πέρασε ο μαραθώνιος και πλέον εσωστρέφεια, πίκρες και αγωνίες αν θα προλάβω να τον τρέξω ανήκουν στο παρελθόν (δεν τον έτρεξα) η προσπάθεια για επανένταξη στις δρομικές δραστηριότητες συνεχίζεται με λιγότερο άγχος. Αυτό το μήνα ξεκίνησα πάλι πισίνα και παράλληλα με στατικό ποδήλατο και δειλές δοκιμές αν πονάω κατά το τρέξιμο.
Δευτέρα ζέσταμα ποδήλατο 15 λεπτά, 20 λεπτά τρέξιμο στο 6.30/min, 25 λεπτά αποθεραπεία ποδήλατο.
Τρίτη 2.5 km κολύμπι
Σήμερα ποδήλατο και δοκιμή πάλι τρέξιμο. Ο πόνος είναι το όριο μου.

Πάντως έχω την εντύπωση πως κερδίζω βραβείο πλήθος τραυματισμών. Εδώ και ένα μήνα υποφέρω από κάταγμα μεταταρσίου, τενοντίτιδα περονιαίου και ένα οστεόφυτο στην φτέρνα. Όλα αυτά στο ένα πόδι!!



Εσύ ξεπερνάς και τον Σάββα!
Περαστικά!
αφού ακόμα είσαι σε κάποιον ρυθμό, είσαι καλά μην φοβάσαι.





Ασε και εχουν αρχισει και παιζουν τα νευρα μου, θα μου την βαρεσει και θα μπω σε κανεναν αγωνα οπως ειμαι χρεπι και οτι γινει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2014 :  08:50:13  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα
Εγώ δεν κατάφερα να ξυπνήσω στην ώρα μου για το πρωινό κολυμβητήριο.
Από δευτέρα... θα μπώ σε σειρά. Ορκίζομαι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tazi
Senior Forum-Runner



726 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2014 :  09:12:52  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Savvas

quote:
Originally posted by Deorum

quote:
Originally posted by trickster

Μιας και πέρασε ο μαραθώνιος και πλέον εσωστρέφεια, πίκρες και αγωνίες αν θα προλάβω να τον τρέξω ανήκουν στο παρελθόν (δεν τον έτρεξα) η προσπάθεια για επανένταξη στις δρομικές δραστηριότητες συνεχίζεται με λιγότερο άγχος. Αυτό το μήνα ξεκίνησα πάλι πισίνα και παράλληλα με στατικό ποδήλατο και δειλές δοκιμές αν πονάω κατά το τρέξιμο.
Δευτέρα ζέσταμα ποδήλατο 15 λεπτά, 20 λεπτά τρέξιμο στο 6.30/min, 25 λεπτά αποθεραπεία ποδήλατο.
Τρίτη 2.5 km κολύμπι
Σήμερα ποδήλατο και δοκιμή πάλι τρέξιμο. Ο πόνος είναι το όριο μου.

Πάντως έχω την εντύπωση πως κερδίζω βραβείο πλήθος τραυματισμών. Εδώ και ένα μήνα υποφέρω από κάταγμα μεταταρσίου, τενοντίτιδα περονιαίου και ένα οστεόφυτο στην φτέρνα. Όλα αυτά στο ένα πόδι!!



Εσύ ξεπερνάς και τον Σάββα!
Περαστικά!
αφού ακόμα είσαι σε κάποιον ρυθμό, είσαι καλά μην φοβάσαι.





Ασε και εχουν αρχισει και παιζουν τα νευρα μου, θα μου την βαρεσει και θα μπω σε κανεναν αγωνα οπως ειμαι χρεπι και οτι γινει.


Ετσι εκανα και εγω και μου βγηκε σε καλο, ξεχαρμανιασα, δεν εβγαλα προβλημα και μετα φυσυκα ξεκινησα κανονικα. Τωρα εθμαι πολυ καλα, αν μπεις Σαββα δοκιμασε κατι μικρο. Good luck!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tazi
Senior Forum-Runner



726 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2014 :  09:15:20  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Deorum

Εγώ δεν κατάφερα να ξυπνήσω στην ώρα μου για το πρωινό κολυμβητήριο.
Από δευτέρα... θα μπώ σε σειρά. Ορκίζομαι.


Ολο λογια εισαι!!, Αποψεις, παρατηρησεις, νουθεσιες, ευτυχως πολλα κλικ!!! αλλα απο συμμετοχες υπο του μηδενος, προσεχε θα χασεις τη δρομικη σου υποληψη!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nick F
Master Forum-Runner

Greece


2942 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2014 :  09:41:48  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Savvas

quote:
Originally posted by Nick F

πλέον χωρίς πρόγραμμα οπότε,20 λεπτά ζέσταμα,4χ100 ανοίγματα και 7χ600 στο 1:58 με 2 λεπτά διάλειμμα,4χ100 ανοίγματα' 10 λεπτά αποθεραπεία χόρτο...

______________________
Βάφλα με παγωτό παρφέ σοκολάτα & κρέμα,με καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και σιρόπι σοκολάτας...!!




Εσυ τι εκανες ετρεξες τελικα?


μπά,δεν είχα όρεξη...

______________________
Βάφλα με παγωτό παρφέ σοκολάτα & κρέμα,με καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και σιρόπι σοκολάτας...!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2014 :  09:45:50  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα
quote:
Originally posted by tazi

quote:
Originally posted by Deorum

Εγώ δεν κατάφερα να ξυπνήσω στην ώρα μου για το πρωινό κολυμβητήριο.
Από δευτέρα... θα μπώ σε σειρά. Ορκίζομαι.


Ολο λογια εισαι!!, Αποψεις, παρατηρησεις, νουθεσιες, ευτυχως πολλα κλικ!!! αλλα απο συμμετοχες υπο του μηδενος, προσεχε θα χασεις τη δρομικη σου υποληψη!!!



Κολυμβητήριο δεν πήγα, το τρέξιμο το κάνω.
ωχ ωχ, παιδιά, ετοιμάζομαι σκληρά . Θα με δείτε να σκάω μύτη!
Σκέφτομαι πρώτος σοβαρός στόχος να είναι ο ΗΜΙ του Κούση στο Αγρίνιο, ο αγαπημένος μου ημί.
μόνο μην συμπέφτει με κανάν σοβαρό αγώνα (γιατί αν είναι της πλακός δεν με νοιάζει) που πρέπει να καλύψω φωτογραφικά, και φύγαμε για νέο PB, ελπίζω κάτω από 1.30' ως τότε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANGEL1
Elite Forum-Runner

Greece


1089 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2014 :  10:58:12  Εμφάνιση Προφίλ
Ξαναμπήκα χθες με 6 χλμ σε 34'.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2014 :  11:13:16  Εμφάνιση Προφίλ
Απο τη Κυριακη δεν εχω τρεξει ουτε μετρο...κατι οικογενειακες προγραμματισμενες υποχρεωσεις δεν με αφησαν...
ομως σκεφτομαι αυριο το πρωι για ενα 40' κ σιγουρα την Κυρικη για ενα 8αρακι η 10αρακι στην 4αρα του Υμηττου.
Ακολουθουν κ 2 αγωνες το 10αρι του ΣΔΥΑ κ του Doubleroadrace!!(πολυ ωραιος αγωνας!)

Την ανοιξη αν δεν την βρεις,την φτιαχνεις!

Οδυσσεας Ελυτης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trickster
Advanced Forum-Runner



211 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2014 :  11:22:36  Εμφάνιση Προφίλ  Visit trickster Προσωπική Σελίδα
quote:
Originally posted by Deorum

Εγώ δεν κατάφερα να ξυπνήσω στην ώρα μου για το πρωινό κολυμβητήριο.
Από δευτέρα... θα μπώ σε σειρά. Ορκίζομαι.



Πρωινό κολύμπι;;; κομμάντο λέμε..

δεν θα έχει προλάβει να ζεστάνει και η πισίνα το πρωί.. μπρρ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2014 :  11:26:03  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα
Βαλσαμο ειναι το πρωινό κολύμπι αφήστε τα, αν δεν σε πλακώσει το στρώμα είναι ότι καλύτερο, έστω 20-30λεπτά.
Κρύο δεν καταλαβαίνω, λίγα δευτερόλεπτα από τα αποδυτήρια ως την βουτιά.
Επίσης τώρα που κάπως χαλάει ο καιρός, επιτέλους, κολύμπανε στην λωρίδα ανθρώπινα, 2-3 άτομα, και όχι 7-8 όπως άλλες φορές.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2014 :  12:28:26  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Deorum

Βαλσαμο ειναι το πρωινό κολύμπι αφήστε τα, αν δεν σε πλακώσει το στρώμα είναι ότι καλύτερο, έστω 20-30λεπτά.
Κρύο δεν καταλαβαίνω, λίγα δευτερόλεπτα από τα αποδυτήρια ως την βουτιά.
Επίσης τώρα που κάπως χαλάει ο καιρός, επιτέλους, κολύμπανε στην λωρίδα ανθρώπινα, 2-3 άτομα, και όχι 7-8 όπως άλλες φορές.



...απο Κυριακη λεω να ξεκινησω κι εγω την κολυμβηση...οποτε θα μπορουμε να γραφουμε για τις επιδοσεις μας...που παναξια διεκδικουν, τουλαχιστον οι δικες μου, ολα τα ρεκορ βραδυτητας!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 145 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000