Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Ευρύτερος Αθλητισμός
 Υπόλοιπα Αθλήματα
 Μουντιαλ 2014
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 42

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2014 :  02:01:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Λοιπόν έχουμε: στους 8 με Μεξικό και ημί με Βέλγιο.
Με Βραζιλία (η Γαλλία, Γερμανία) μόνο στον τελικό!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Wolf
Advanced Forum-Runner

Greece


309 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2014 :  07:24:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν είναι να βάζουμε παίκτες που ΉΤΑΝ καλοί να πάιξουν, ας βάλουν και τον Πλατινί, κάπου εκεί γύρω στις κερκίδες τον είδα.
Κι ο Πελέ τιμής ένεκεν ως βραζιλιάνος θα πρέπει να ξεκινάει βασικός μιας και παίζουν στη χώρα του...
Α, κι η Αργεντινή εκεί δίπλα είναι, και συνεχίζει και στους 16...ρε παιδιά, φωνάξτε το Μαραντόνα, ήταν τόσο μεγάλος παίκτης, που
όλο και κάτι θα έχει να προσφέρει στην ομάδα απο την γνώση και εμπειρία του!

---------------------------
Run Wolfieee!!!!Ruuuun!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2014 :  10:01:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αυτος εχει το κουμαντο, αυτος αποφασιζει..ας το παρουμε αποφαση...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2014 :  10:16:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ένα 15αλεπτο ο Χ''παναγής
νομίζω θα το έβγαζε
και ΘΑ ΡΕΖΙΛΕΥΕ ΠΟΛΛΟΥΣ
εκεί κάτω!!!

Κακώς δεν τον πήρε!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2014 :  10:48:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ποδοσφαιριστής που είναι στην αποστολή και με την Κολομβία έπαιξε απο που βγαίνει το συμπέρασμα ότι ΗΤΑΝ;;;
αν πάμε βάσει απόδοσης οι μισοί σχεδόν πρέπει να ήταν στον πάγκο.....
βέβαια ο Κατσουράνης όντως ΗΤΑΝ πολύ καλύτερος αλλά ακόμα και τώρα απο κάποιους άλλους πιό ουσιαστικός ΕΙΝΑΙ!!!
Αλήθεια εαν δεν υπήρχε προπονητής και η 11άδα έβγαινε απο...δημοσκοπήσεις προχτές Χολέμπας, Μανωλάς, Σαλπιγγίδης, Γκέκας, Καραγκούνης ο "φίλαθλος" κόσμος στον...πάγκο θα τους είχε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2014 :  10:54:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Βλακα Πεσειρο,γιατι δε βαζεις τον Νινη.Ασχετε εμεις φταιμε που σε εχουμε προπονητη ...
Καλος αυτος ο Ρεχαγκελ,αλλα ρε παιδι μου δεν καλει το Νινη και οταν τον καλει σπανιως τον βαζει.Εχει και αυτος τα κολληματα του ...
Μ...α Τεν Κατε παλι δεν εβαλες τον Νινη.Αυτος ειναι ο νεος Μεσι και εσυ τον εχεις εκτος;Αλλα που ξερεις εσυ,βοηθος ησουν σε ολες τις ομαδες και εδω το παιζεις προπονητης ....
Που ειναι ο ΝΙνης οεο,που ειναι ο Νινης;

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
O σοφός παίρνει περισσότερα από τον εχθρό του από ότι ο χαζός από το φίλο του.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Wolf
Advanced Forum-Runner

Greece


309 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2014 :  11:08:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by zoro

ποδοσφαιριστής που είναι στην αποστολή και με την Κολομβία έπαιξε απο που βγαίνει το συμπέρασμα ότι ΗΤΑΝ;;;
αν πάμε βάσει απόδοσης οι μισοί σχεδόν πρέπει να ήταν στον πάγκο.....
βέβαια ο Κατσουράνης όντως ΗΤΑΝ πολύ καλύτερος αλλά ακόμα και τώρα απο κάποιους άλλους πιό ουσιαστικός ΕΙΝΑΙ!!!
Αλήθεια εαν δεν υπήρχε προπονητής και η 11άδα έβγαινε απο...δημοσκοπήσεις προχτές Χολέμπας, Μανωλάς, Σαλπιγγίδης, Γκέκας, Καραγκούνης ο "φίλαθλος" κόσμος στον...πάγκο θα τους είχε



Απο τη στιγμή που ακόμα κι εγώ ο "άμπαλος" βλέπω οτι ο συγκεκριμένος παίκτης ΔΕΝ τραβάει ούτε κάρο σε κατηφόρα, η άποψη μου παραμένει οτι ΗΤΑΝ καλός, και τώρα είναι καλός για τον πάγκο.

Απο την στιγμή που τελικά όσο ήταν μέσα στα 1μιση πρώτα παιχνίδια η απόδοση της Εθνικής ομάδας ήταν τόσο άθλια, ενώ στη συνέχεια που ΔΕΝ ηταν μέσα στη σύνθεση η όμαδα έδειξε ψίγματα πραγματικού ποδοσφαίρου, μάλλον αυτός τραβούσε την ομάδα πίσω και όχι το αντίθετο.

Και όχι, δε με ενδιαφέρει όυτε Σάντος στη θέση του Σαντος να γίνω, ούτε βεζύρης στη θέση του βεζύρη...αλλά αυτό το άθλιο θέαμα των πρώτων παιχνιδιών, προτιμώ να μην το δώ...

---------------------------
Run Wolfieee!!!!Ruuuun!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

runner1979
Senior Forum-Runner

Greece


637 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2014 :  12:43:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
δεν είναι μόνο το αγωνιστικό (αλίμονο, σωστά λέει ο Zoro ότι σε αυτό μόνο ο προπονητής πρέπει να έχει λόγο και κανείς άλλος) ο κόσμος διαμαρτύρεται για την περίπτωση Κατσουράνη διότι είναι αυτό που λέμε καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα…

ο χαρακτηρισμός του ρουφιάνου που τον συνοδεύει όπου και αν έχει πάει φαίνεται δεν είναι καθόλου τυχαίος και μοιραία καταλαβαίνουμε πως ήταν ο βασικός υπεύθυνος για το κακό κλίμα καθώς από την στιγμή που αποβλήθηκε οι συμπαίκτες του όχι μόνο δεν διαμαρτυρήθηκαν στον διαιτητή αλλά αντιθέτως είδαμε την εθνική να μετατρέπεται σε ομάδα-γροθιά με ομοψυχία αποτελούμενη από παίκτες που έβγαζαν στο παιχνίδι τους υπέρμετρο ζήλο και πάθος.

Βέβαια και αγωνιστικά, όταν βλέπεις τον αρχηγό της εθνικής να
αποβάλετε με τέτοιον τρόπο στον κρισιμότερο αγώνα δεν τον χαρακτηρίζεις και υπόδειγμα καθαρού μυαλού ή συγκέντρωσης που είναι βασικά στοιχεία σε πολύπειρους παίκτες-ηγέτες και σκοπό έχουν κυρίως να εμπνεύσουν με την παρουσία τους συμπαίκτες τους…
οπότε δεν είναι δύσκολο να καταλάβει κανείς ότι δεν αποφασίζει μόνο ο προπονητής για κάποιους

τέλειωσε και η πρώτη φάση, από αύριο πάλι..
μέχρι στιγμής Ρόμπεν, Νειμάρ και Μέσι για MVP. Με αυτήν την σειρά



Edited by - runner1979 on 27/06/2014 12:52:49
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2014 :  12:55:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
WORLD CUP 2014 HIGHLIGHTS - the group stage by 442oons
https://www.youtube.com/watch?v=mNbV8pIyfiM
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2014 :  15:19:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ελάτε τώρα, μ@λ@κι@ έχει κάνει και ο Ζιντάν και μάλιστα σε τελικό μουντιάλ......
όσο για το ότι η ομάδα σερνότανε με την Κολομβία (οκ, διαφωνώ) και φταίει ο Κατσουράνης μόνο διαφωνώ εις διπλούν!!
Για την αποβολή του βέβαια φταίει αλλά λάθη όλοι κάνουνε όπως είπα πρίν,όσο για το ότι οι συμπαίκτες του γουστάρανε που βγήκε και ανέβηκε η αποδοσή τους μόνο γι'αυτό ξανά διαφωνώ εις διπλούν!!
Η ομάδα εδώ και 12 χρόνια έχει ένα στύλ ποδοσφαίρου που σε όσους αρέσει το επιθετικό ποδόσφαιρο δεν είναι και ότι το καλύτερο να την βλέπεις, οκ, σε όλους μας τα "σπάει" αλλά.....έχει πάρει ένα ευρωπαϊκό, μία συμμετοχή σε μουντιάλ σε ομίλους, άλλη συμμετοχή με πρόκριση σε νόκ-άουτ σε ευρωπαϊκό πριν δυό χρόνια, ξανά συμμετοχή σε μουντιάλ και πρόκριση μέχρι τώρα στους 16.....όλα αυτά τα χρόνια υπάρχουν δύο (Κατσουράνης, Καραγκούνης) που με την παρουσία τους δικαιούνται να είναι εκεί.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2014 :  15:36:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by stratus

Βλακα Πεσειρο,γιατι δε βαζεις τον Νινη.Ασχετε εμεις φταιμε που σε εχουμε προπονητη ...
Καλος αυτος ο Ρεχαγκελ,αλλα ρε παιδι μου δεν καλει το Νινη και οταν τον καλει σπανιως τον βαζει.Εχει και αυτος τα κολληματα του ...
Μ...α Τεν Κατε παλι δεν εβαλες τον Νινη.Αυτος ειναι ο νεος Μεσι και εσυ τον εχεις εκτος;Αλλα που ξερεις εσυ,βοηθος ησουν σε ολες τις ομαδες και εδω το παιζεις προπονητης ....
Που ειναι ο ΝΙνης οεο,που ειναι ο Νινης;

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
O σοφός παίρνει περισσότερα από τον εχθρό του από ότι ο χαζός από το φίλο του.



Η αγωνιστική κατάσταση ενός παίκτη αυτή την στιγμή, δεν λέει τίποτα για την αγωνιστική κατάστασή του πριν από χρόνια. Καλώς έπαιζε ο Νίνης παλαιότερα στην εθνική (θυμάμαι μάλιστα και μια -πολύ κρίσιμη- γκολάρα κατά του Ισραήλ εκτός έδρας), καλώς δεν παίζει τώρα. Το ίδιο όμως θα πρέπει να ισχύει για όλους και αντιστρόφως: το ότι ο Κατσουράνης κάποτε ήταν παικταράς και καλώς έπαιζε στην εθνική, δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να παίξει και τώρα ή ότι θα πρέπει να παίζει εσαεί στην εθνική!



quote:
Originally posted by dpkouk

αυτος εχει το κουμαντο, αυτος αποφασιζει..ας το παρουμε αποφαση...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Ότι αυτός αποφασίζει το ξέρουμε, εδώ συζητάμε τι είναι σωστό να αποφασίσει. Ο Σάντος είναι μεν ο προπονητής και θα διαλέξει την εντεκάδα, εγώ όμως είμαι οπαδός της εθνικής (και ούτε καν από τον καναπέ, με διαρκείας κατά καιρούς, πριν ακόμα ο Σάντος μάθει προς τα πού πέφτει η Ελλάδα) και έχω δικαίωμα να τον κρίνω, ΕΑΝ κάνει ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ λάθος. Αλλά καθίστε να δούμε πρώτα, δεν είμαι καθόλου βέβαιος για το τι θα κάνει. Πιθανόν οι διάφοροι δημοσιογράφοι που γράφουν υπέρ του Κατσουράνη (έχω διαβάσει ήδη 3-4 άρθρα στο διαδίκτυο) απλώς να προσπαθούν να φτιάξουν κλίμα, δεν σημαίνει ότι είναι στο μυαλό του Σάντος. Πάντως αρχική εντεκάδα την Κυριακή χωρίς Χριστοδουλόπουλο και Σάμαρη δε νοείται. Και επειδή θα παίξει και ο Μανιάτης οπωσδήποτε, δε βλέπω να χωράει ο Κατσουράνης στους 11. Ο τρίτος χαφ (εκτός Σάμαρη και Μανιάτη) αναγκαστικά θα πρέπει να παίζει πιο μπροστά, σε δημιουργικό ρόλο και δε μπορεί παρά να είναι ο Καραγκούνης ή ο Κονέ αν είναι καλά.
Εκείνος που δεν φαίνεται να είναι σε καλή κατάσταση είναι ο Σαλπιγγίδης, αλλά κι εγώ δεν θα τον άφηνα στον πάγκο λόγω εμπειρίας και έλλειψης εναλλακτικής. Αν δεν τραβήξει όμως καλό θα είναι, π.χ. στο δεύτερο ημίχρονο και αναλόγως της εξέλιξης του αγώνα, να δοκιμάσει και τίποτα άλλο ο Σάντος εκεί.
Για τον Σάμαρη, επειδή πηγαίνω Καραϊσκάκη και τον παρακολουθούσα φέτος, να πω ότι γενικά είναι πολύ καλός παίκτης αλλά και αδικημένος: Στο πρώτο μισό της χρονιάς αναντικατάστατος στον Ολυμπιακό (δεν έβγαινε ούτε στο 90΄), τράβηξε όλο το ζόρι του Τσάμπιονς Λιγκ, και ξαφνικά και ανεξήγητα έφαγε τρελό πάγκο για χάρη του Εντινγκά. Ποιος ξέρει τι έπαιξε ενδιαμέσως... Και δείχνει και πολύ σωστός χαρακτήρας, σε αντίθεση με άλλους...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2014 :  16:10:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Gypaetos

quote:
Originally posted by stratus

Βλακα Πεσειρο,γιατι δε βαζεις τον Νινη.Ασχετε εμεις φταιμε που σε εχουμε προπονητη ...
Καλος αυτος ο Ρεχαγκελ,αλλα ρε παιδι μου δεν καλει το Νινη και οταν τον καλει σπανιως τον βαζει.Εχει και αυτος τα κολληματα του ...
Μ...α Τεν Κατε παλι δεν εβαλες τον Νινη.Αυτος ειναι ο νεος Μεσι και εσυ τον εχεις εκτος;Αλλα που ξερεις εσυ,βοηθος ησουν σε ολες τις ομαδες και εδω το παιζεις προπονητης ....
Που ειναι ο ΝΙνης οεο,που ειναι ο Νινης;

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
O σοφός παίρνει περισσότερα από τον εχθρό του από ότι ο χαζός από το φίλο του.



Η αγωνιστική κατάσταση ενός παίκτη αυτή την στιγμή, δεν λέει τίποτα για την αγωνιστική κατάστασή του πριν από χρόνια. Καλώς έπαιζε ο Νίνης παλαιότερα στην εθνική (θυμάμαι μάλιστα και μια -πολύ κρίσιμη- γκολάρα κατά του Ισραήλ εκτός έδρας), καλώς δεν παίζει τώρα. Το ίδιο όμως θα πρέπει να ισχύει για όλους και αντιστρόφως: το ότι ο Κατσουράνης κάποτε ήταν παικταράς και καλώς έπαιζε στην εθνική, δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να παίξει και τώρα ή ότι θα πρέπει να παίζει εσαεί στην εθνική!



quote:
Originally posted by dpkouk

αυτος εχει το κουμαντο, αυτος αποφασιζει..ας το παρουμε αποφαση...

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Ότι αυτός αποφασίζει το ξέρουμε, εδώ συζητάμε τι είναι σωστό να αποφασίσει. Ο Σάντος είναι μεν ο προπονητής και θα διαλέξει την εντεκάδα, εγώ όμως είμαι οπαδός της εθνικής (και ούτε καν από τον καναπέ, με διαρκείας κατά καιρούς, πριν ακόμα ο Σάντος μάθει προς τα πού πέφτει η Ελλάδα) και έχω δικαίωμα να τον κρίνω, ΕΑΝ κάνει ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ λάθος. Αλλά καθίστε να δούμε πρώτα, δεν είμαι καθόλου βέβαιος για το τι θα κάνει. Πιθανόν οι διάφοροι δημοσιογράφοι που γράφουν υπέρ του Κατσουράνη (έχω διαβάσει ήδη 3-4 άρθρα στο διαδίκτυο) απλώς να προσπαθούν να φτιάξουν κλίμα, δεν σημαίνει ότι είναι στο μυαλό του Σάντος. Πάντως αρχική εντεκάδα την Κυριακή χωρίς Χριστοδουλόπουλο και Σάμαρη δε νοείται. Και επειδή θα παίξει και ο Μανιάτης οπωσδήποτε, δε βλέπω να χωράει ο Κατσουράνης στους 11. Ο τρίτος χαφ (εκτός Σάμαρη και Μανιάτη) αναγκαστικά θα πρέπει να παίζει πιο μπροστά, σε δημιουργικό ρόλο και δε μπορεί παρά να είναι ο Καραγκούνης ή ο Κονέ αν είναι καλά.
Εκείνος που δεν φαίνεται να είναι σε καλή κατάσταση είναι ο Σαλπιγγίδης, αλλά κι εγώ δεν θα τον άφηνα στον πάγκο λόγω εμπειρίας και έλλειψης εναλλακτικής. Αν δεν τραβήξει όμως καλό θα είναι, π.χ. στο δεύτερο ημίχρονο και αναλόγως της εξέλιξης του αγώνα, να δοκιμάσει και τίποτα άλλο ο Σάντος εκεί.
Για τον Σάμαρη, επειδή πηγαίνω Καραϊσκάκη και τον παρακολουθούσα φέτος, να πω ότι γενικά είναι πολύ καλός παίκτης αλλά και αδικημένος: Στο πρώτο μισό της χρονιάς αναντικατάστατος στον Ολυμπιακό (δεν έβγαινε ούτε στο 90΄), τράβηξε όλο το ζόρι του Τσάμπιονς Λιγκ, και ξαφνικά και ανεξήγητα έφαγε τρελό πάγκο για χάρη του Εντινγκά. Ποιος ξέρει τι έπαιξε ενδιαμέσως... Και δείχνει και πολύ σωστός χαρακτήρας, σε αντίθεση με άλλους...


To να βαλει καποιος μια γκολαρα δεν σημαινει τιποτα.Εχω βαλει και εφω γκολ απο τη σεντρα σε κανονικο γηπεδο.Σημαινει αυτο οτι ειμαι παικταρας και πρεπει να με παρουν μεγαλες ομαδες;
Τον Νινη τον ανεφερα σαν παραδειγμα,αφου τοτε πηγαινα γηπεδο και ολοι οι "προπονητες" της εξεδρας μας επρηζαν με το Νινη.Ο Νινης ολη τη χρονια επαιζε 2-3 παιχνιδια και υστερα εφτιαχνε το μαλλι και τις καλτσες για να τον δουν οι γκομενες.Ειχα βαρεθει να ακουω πως κατστρεφεται στην Ελλαδα και αμα παει εξωτερικο θα παιξει στην Μπαρτσελονα ή τη Ρεαλ.Πηγε εξωτερικο και ειδαμε τι εκανε.
Ειναι ενα παραδειγμα για αυτα που ακογουνται απο τους δηθεν προπονητες.

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
O σοφός παίρνει περισσότερα από τον εχθρό του από ότι ο χαζός από το φίλο του.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2014 :  16:25:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εξακολουθώ να απορώ
πώς Βγάζετε Ενδεκάδα Κυριακής
με το άλλοθι των διαρκείας
της Εθνικής!!!

Απ' ό,τι ξέρω
οι συνθέσεις των ομάδων κρίνονται
όχι μόνο από το ετοιμοπόλεμο υλικό σου
αλλά και από το ποιο είναι κατάλληλο
για να αντιμετωπίζει ΤΗΝ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

Εάν κανείς έχει κάνει ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑ της Κόστα Ρίκα
και ανάλυση του τρόπου παιχνιδιού της
να μας την παρουσιάσει
ούτως ώστε να δούμε στο τέλος τα λάθη του... Σάντος
στον τρόπο ανάπτυξής της Εθνικής μας
και αν δεν έχουμε ευτυχές αποτέλεσμα
να τον ΒΡΙΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΊ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

runner1979
Senior Forum-Runner

Greece


637 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2014 :  17:06:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by zoro

ελάτε τώρα, μ@λ@κι@ έχει κάνει και ο Ζιντάν και μάλιστα σε τελικό μουντιάλ......


βρε δεν τον θέλουμε λέμε

ας μην έχει ούτε το 1/10 της αγωνιστικής αλλά ας είχε έστω το 1/100 της ηγετικής αξίας του Ζιζού που κατάφερνε και ενέπνεε τους συμπαίκτες του και ας αποβαλλόταν σε κάθε ματς ο Κατσουράνης.

Ο Ζιντάν όπως και ο Χάτζι είχαν πρόβλημα με τα νεύρα τους αλλά ήταν τέτοια η συνολική αξία τους που δεν υπήρχε λόγος να μείνουν έξω. Ο Κατσουράνης δεν έχει καμιά σχέση με τέτοιο επίπεδο και πλέον έχει καταντήσει παράσιτο σε αυτή την εθνική και όσο γρηγορότερα απαλλαγούμε τόσο το καλύτερο. Αντίθετα ο Καραγκούνης φαίνεται πως το διαχειρίζεται πολύ καλύτερα

πώς φαίνεται από την κουβέντα που κάνουμε ότι σφίξαν για τα καλά οι ζέστες…
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/06/2014 :  18:30:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by GERMANOS

Εξακολουθώ να απορώ
πώς Βγάζετε Ενδεκάδα Κυριακής
με το άλλοθι των διαρκείας
της Εθνικής!!!

Απ' ό,τι ξέρω
οι συνθέσεις των ομάδων κρίνονται
όχι μόνο από το ετοιμοπόλεμο υλικό σου
αλλά και από το ποιο είναι κατάλληλο
για να αντιμετωπίζει ΤΗΝ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

Εάν κανείς έχει κάνει ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑ της Κόστα Ρίκα
και ανάλυση του τρόπου παιχνιδιού της
να μας την παρουσιάσει
ούτως ώστε να δούμε στο τέλος τα λάθη του... Σάντος
στον τρόπο ανάπτυξής της Εθνικής μας
και αν δεν έχουμε ευτυχές αποτέλεσμα
να τον ΒΡΙΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΊ!!!



Και διαρκείας να μην είχα, έχω δικαίωμα να εκφράζω την γνώμη μου για την εντεκάδα της εθνικής. Έχουμε ελευθερία γνώμης και έκφρασης, δεν χρειάζομαι "άλλοθι" για να εκφραστώ, ειδικά που δεν έβρισα κανένα, ούτε καν τον Κατσουράνη!
Έχω ακούσει πολλές απόψεις σχετικά με το ότι δεν πρέπει να... έχω άποψη! Ένα επιχείρημα γιατί θα πρέπει να παίξει ο Κατσουράνης δεν έχω ακούσει! Ένα αντεπιχείρημα τώρα: ο Κατσουράνης είναι πολύ αργός, οι Κοσταρικάνοι πολύ γρήγοροι και δεν θα τους προλαβαίνει ούτε για να τους κάνει φάουλ και να πάρει κίτρινη... Επίσης ομάδα που κερδίζει δεν αλλάζει. Σειρά σας τώρα!
Χρήστο θα επανέλθω με απάντηση σε αυτά που έγραψες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 42 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000