Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 κήλη μεσοσπονδύλιου δίσκου
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

aad
Elite Forum-Runner

Greece
1701 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/08/2014 :  00:40:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ποδηλατώ, φίλοι μου...

Με καθάρισαν οι αχίλλειοι...

Ευχαριστώ για τις ευχές
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aad
Elite Forum-Runner

Greece
1701 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/08/2014 :  00:45:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
α! φίλε droum!

Το ηλεκτρομυογράφημα τι σου έδειξε???????????

Που είχε το πρόβλημα το νεύρο???

Στην εξοδό του από την σπονδυλική στήλη ή/ και αλλού?

Αυτό το στοιχείο (τα αποτελέσματα του ηλεκτρομυογραφήματος!) είναι κρίσιμο!

Αντώνης Δραγώνας
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

troikas
Advanced Forum-Runner

Greece


297 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/08/2014 :  06:45:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημερα και περαστικά σε όλους .... λόγο επαγγέλματος .... μπορω να βοηθήσω παρά παρά πολύ στα θέματα υγειας ... οτιδήποτε εχει με θέμα υγειας μπορείτε να νε ρωτάτε ... στο επάγγελμα εδω και 20 χρονια ειμαι ασφαλιστης αλλα ασχολούμαι μόνο με υγεια... εχω πληρώσει πάνω απο 6 φωρες επέμβαση μέση , 20 φωρες μηνισκους κτλ , μπορω να εχω καλές τιμές για όλα.... και απο χειρουργό και απο κλινικές .... ειμαι θεσσνικη .. εμείς οι αθλητές διαφέρουμε απο τους άλλους διοτι έχουμε λίγο αυξημένο το πνεύμα αλληλοβοήθειας !!!!


run for your life
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vasilisplou
Newbie Forum Runner

1 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/08/2015 :  23:54:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΙΔΟΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ. ΠΑΙΖΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΔΙΟΤΙ ΠΟΝΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΔΙΑΖΕΙ Ο ΔΕΞΙΣ ΜΟΥ ΓΛΟΥΤΟΣ. ΠΗΓΑ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΝΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ. ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΝΕΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΤΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΣΤΟΝ ΓΛΟΥΤΟ ΑΛΛΑ Η ΜΕΣΗ ΠΟΝΑΕΙ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΕΖΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΤΩΡΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ 4 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΚΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΤΑΠΟΝΗΣΗ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΔΩ ΛΕΙΖΕΡ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΤΠΤ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙ ΚΑΠΩΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ? ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΔΙΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΞΩΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΡΙΧΝΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

physiorunner
Forum-Runner

Greece


168 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2015 :  15:00:50  Εμφάνιση Προφίλ  Visit physiorunner Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αγαπητέ vasilisplou,

Θα σου πρότεινα να επισκεφθείς άλλον ειδικό, αφού δε βρήκες ακόμα λύση. Αν θες κάποιες συμβουλές, δώσε μας πολύ περισσότερες πληροφορίες για το πρόβλημά σου. Και προσπάθησε να γράψεις με μικρά γράμματα γιατί τα κεφαλαία διαβάζονται δύσκολα.

Περαστικά.

"Μέτρον άριστον"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

big-blue
Senior Forum-Runner

Greece
821 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2015 :  16:33:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο γιατρός μου πρότεινε ασκήσεις ενδυνάμωσης του πολυσχιδούς κ του εγκαρσιου κοιλιακού. (Έχω από 3 κήλες, στενώσεις κ υπερτροφιες και πριν με πιάσει η κωλογάμπα ετοιμαζομουν για τον μαραθώνιο χωρίς προβλήματα από μέση...) Εγώ σαν τεμπέλης δεν τις έκανα, έκανα όμως κολύμπι κ μάλιστα ύπτιο όπως με συμβούλεψε ο φυσιο/της κ φίλος μου κάτι που νομίζω πως βοήθησε. Τώρα τρέχω με τις κήλες μου, όχι σε βουνά για να γλυτώσω κραδασμούς κ θα δούμε ποτε θα με στείλουν στον πάγκο...
Νομίζω πως τα πλαστικά γήπεδα σε επιβαρύνουν. Ξεκούραση θέλεις κ θα την παλέψεις
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000