Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Παπουτσια New Balance
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

geoks
Forum-Runner

89 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 15/07/2014 :  12:37:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εχοντασεινει ευχαριστημενος απο την συγκεκριμενη εταιρεια μιας και μου εχουν κατσι πολυ καλα καποια μπντελα της ψαχνω μερη που μπορω να τα βρω φθηνοτερα μιας και η αντιπροσωπεια δεν με καλυπτει. Για παραδειγμα τα 890v4 που εψαχνα τα εχουν μονο σε ενα χρωμα, το οποιο το καταπινω, αλλα ακουστε, αντρικο, γυναικιο αλλα και παιδικα τα φερνουν σε wide νουμερο. Παμε καλα; Τα φορεσα και κολυμπαγα. Νομιζω οι περισσοτεροι φορανε D και Β. Αντρες και γυναικες αντιστοιχα. Τι πανε και τα φερνουν ολα βαρκες; Το ιδιο και το ιντερσπορτ μιας και νομιζω ψωνιζει απο αντιπροσωπια.

Εχω βρει καποιες ακρες απο μαγαζια που τα εχουν τσουγκρισει με την εδω αντιπροσωπια και εχω παρει καποια σε πολυ καλες τιμες. Σημερα πηρα στην κορη μου το 890v3 57€ Με φπα. Σε γυναικειο οχι παιδικο. Νουμερο 40.5

Εχετε να προτεινετε μαγαζια η σαιτς στην Ελλαδα που μπορω να βρω καποια καινουρια μοντελα σε τιμες λογικες;

Τα εχω βρει στο wiggle αλλα πολυ παλια που ειχα παραγγειλει κατι απο εκει εκανε 20 μερες να ερθει απο Αγγλια ενω ηταν σε στοκ.

Παρακαλω τις προτασεις σας.

ALEXANDROSG
Senior Forum-Runner

Greece
640 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/07/2014 :  20:31:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν δεν κάνω λάθος και κρίνοντας από το 890V3 του αδερφού μου αυτό το μοντέλο ήρθε στην Ελλάδα σε D. Από κει και πέρα τι να σου πω , φίλε μου... Φοράω ΝΒ από το 1981. Υπάρχει όντως θέμα με τη μάρκα στην Ελλάδα. Παλιότερα δεν την ήξερε ο πολύς κόσμος και, κακά τα ψέματα, η κάθε αντιπροσωπεία τα κονομάει από τον πολύ τον κόσμο κι όχι από λίγους ψαγμένους... Ελπίζουμε να καταλάβουν πως με ανταγωνιστή τις ιντερνετικές πωλήσεις για να μπορέσουν να σταθούν, πρέπει να ξεκαβαλήσουν το καλάμι και να προσαρμόσουν τις τιμές στην εποχή των ισχνών αγελάδων που διανύουμε. Δεν είναι τυχαίο πως ακόμα και στα στοκατζίδικα της εταιρείας οι τιμές παραμένουν τσιμπημένες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geoks
Forum-Runner

89 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/07/2014 :  15:05:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ok αλλα απο που μπορουμε να τα βρουμε σχετικα οικονομικα και αξιοπιστα;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000