Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Αγορά από sportshoes.com πρόβλημα!!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

giakos
Senior Forum-Runner

Greece


448 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 19/07/2014 :  21:10:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα, από τις 27 Ιουνίου έχουν φυγει τα παπαουτσια από αγγλία αλλά δεν τα εχω παραλάβει ακόμη....το πρόβλημα είναι οτι επειδή τα στέλνουν με απλο ταχυδρομείο δεν υπάρχει το tracking number....σε επικοινωνια μαζι τους μου εστειλαν μι αφορμα ανφορας προκειμενου η να τα αντικατασήσουν η να με αποζημιώσουν....Εχει καποιος αντιμετωπισει παρόμοιο προβλημα;;;;;;και αντε εγω στελνω την φορμα για αντικατασταση αν τελικα η ευθυνη ειναι στα ΜΕΓΙΣΤΑ ΕΛΤΑ και μετα απο 10 μερες μου ερθουν και τα αλλα δεν θα βρεθω μπλεγμενος με ευθυνη να στειλω τα δευτερα πίσω;;;;;;απο τα ελτα δεν ξερουν τιποτα και καλα.....τι προτεινετε;;;;;

Δεν προλαβαίνω.......

VTRunner
Advanced Forum-Runner

Greece
254 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/07/2014 :  22:25:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πριν απο κανα χρόνο μου είχε γίνει το αντίστοιχο.
Τους είπα οτι θέλω να μου ξαναστείλουν την παραγγελία κι επειδή ένα asics που είχα παραγγειλει αρχικά τώρα δεν υπήρχε σε νούμερο απλα πηρα ένα άλλο και τα υπόλοιπα ήρθαν κανονικά.. Αν είχες παραγγείλει κάτι που είχε λίγα κομμάτια (1 ή 2) υπάρχει περίπτωση λόγω καθυστέρησης ενημέρωσης του σάιτ τελικά να μην είχαν αποσταλλεί καθόλου.. Σε εμένα κάτι τετοιο είχε γινει..


Μιχάλης-VTRunner
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giannis_1988
Forum-Runner

Greece


124 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/07/2014 :  22:37:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αγοράζω πολύ συχνά από το συγκεκριμένο site και η παραγγελία έρχεται σε 5 εργάσιμες. Έκανες ογκώδη παραγγελία ; Σε ρωτάω γιατί όταν είχα πάρει κάτι μπλουζάκια και κάλτσες η ταχυδρόμος μου το άφησε με τα υπόλοιπα γράμματα χωρίς να ειδοποιήσει ... με κίνδυνο φυσικά κάποιος να το "βουτήξει". Ρώτησε τον ταχυδρόμο σου μήπως βγάλεις άκρη!
Πάντως το site είναι από τα καλύτερα και τώρα τελευταία σε λάθος νούμερο στις κάλτσες που έκανα μου στείλανε ένα δωρεάν μετά από σχετικό comment που έκανα,

Edited by - giannis_1988 on 19/07/2014 22:45:09
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aelo
Newbie Forum Runner

22 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/07/2014 :  23:36:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τον Δεκέμβριο που είχα κάνει μία παραγγελία είχε κάνει ένα μήνα να έρθει, αλλά τότε ήταν Χριστούγεννα οπότε θα είχαν φόρτο εργασίας.
Για αρχή ρώτα τον ταχυδρόμο σου άμα σου έφερε κανένα δέμα ή σου άφησε κάποιο ειδοποιητήριο.
Μετά πήγαινε και ρώτα στα ελτα αν έχεις κανένα δέμα, αλλά να τους δεις να ψάχνουν, μην σε διώξουν χωρίς να κοιτάξουν.
Άμα δεν βγάλεις άκρη με τα παραπάνω περίμενε να περάσει και η επόμενη εβδομάδα και μετά ζήτα αντικατάσταση ή αποζημίωση.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giakos
Senior Forum-Runner

Greece


448 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/07/2014 :  10:13:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έκανα παραγγελία παπούτσια...λογικά θα έπρεπε να μου είχε ερθει ειδοποίηση να παω να τα παραλάβω....θα μιλήσω με το αντιστοιχο ταχυδρομείο παλι αυριο μηπως βγάλω ακρη.....

Δεν προλαβαίνω.......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giakos
Senior Forum-Runner

Greece


448 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/07/2014 :  20:48:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αθάνατα ελληνικα ταχυδρομεια....μετα από καμια δεκαρια τηλεφωνα τελικα τα βρηκα.....ηταν ταχυδρομειο απο 7 ιουλιου απλα ο ταχυδρόμος ειχε αφησει την ειδοποιηση στην διπλα πολυκατοικια.....τελος καλο!!!!

Δεν προλαβαίνω.......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000