Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Asics gel nimbus 15
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

asumvivastos5
Newbie Forum Runner



24 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 30/07/2014 :  13:44:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για σας παιδιά, σκέφτομαι να αγοράσω αυτά τα παπούτσια http://www.esports4u.gr/antrika/asics-gel-nimbus-15-t3b0n-0190.html
Θα ήθελα να μου πει κάποιος τη γνώμη του για το συγκεκριμένο site(αν έχει ξανακάνει αγορά από εκεί). Τα παπούτσια τα δοκίμασα σε ένα άλλο κατάστημα μόνο που δεν τα είχε σε αυτό το χρώμα που μου αρέσει περισσότερο. Επιπλέον όσον αφορά το νούμερο στο 42 είχε ένα μικρό κενό στο μεγάλο δάχτυλο ενώ στο 42,5 τα ένιωθα πιο άνετα αλλά όχι με τόσο καλή εφαρμογή. Τι λέτε να τα πάρω στο 42, δε πιστεύω να έχω θέμα έτσι δεν είναι;

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/07/2014 :  17:39:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
για το site δεν ξέρω, αλλά εαν τα θές για τρέξιμο σίγουρα το μεγαλύτερο..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasVer
Senior Forum-Runner

Greece


549 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/07/2014 :  18:15:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φιλτατε asumvivastos5 μετα απο την επωδυνη εμπειρια μου θα σου προτεινα να παρεις το μεγαλυτερο νουμερο.και καλο θα ηταν αν φορας πχ 42 μην παρεις 42.5 αλλα 43 (42 σε παπουτσια βολτας/δουλειας κλπ).Για να γλυτωσεις τα νυχια!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Orestis
Newbie Forum Runner

Greece
45 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/07/2014 :  20:13:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για το site δεν έχω ιδέα αλλά βλέπω ότι δίνουν διεύθυνση και τηλ. στην Αθήνα, αν είσαι από εκεί κοντά πάρε ένα τηλ. και πάνε από εκεί αν γίνεται. Να υπολογίζεις πάντα και το πρήξιμο που παθαίνει το πόδι σου στο τρέξιμο, εγώ θα σου πρότεινα 42,5+ από αυτά που είπες. Δεν ξέρω αν βοηθάει εγώ έχω 25,5cm πέλμα και φοράω 42,5 στα Nimbus 15 χωρίς προβλήματα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

asumvivastos5
Newbie Forum Runner



24 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/07/2014 :  22:02:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστώ πολύ παίδες, για όλες τις απαντήσεις! Τελικά θα τα πάρω στο 42,5 έχετε δίκιο( Ορέστη ίδιο μέγεθος πέλματος έχουμε ). Όσον αφορά το site καλό πρέπει να είναι τελικά, είδα στο skroutz είχε 3 μόνο αξιολογήσεις αλλά ήταν όλες πολύ καλές. Ούτως η άλλως έχει και δυνατότητα επιστροφής αν κάτι δεν πάει καλά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000