Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 Ορθοπαιδικος-φυσιοθεραπευτης θεσσαλονικη???
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

di maria kun
Newbie Forum Runner

Greece
8 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 24/08/2014 :  15:22:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπερα παιδια ταλαιπωρουμε καμια δεκαετια με γονατα,εχω κανει ολικη ριξη χιαστου στο ενα και μηνισκο στο αλλο,ενω πλεον εχω χονδροπαθεια(κλασσικα),εχω παει σε καποιους γιατρους μου χουν φυγει μερικες χιλιαδες ευρω για τις εγχειρισεις αλλα ενοχλουμαι ακομα αρκετα και τελευταια με εχει παρει απο κατω.Μπορειτε να μου προτεινετε καποιον ορθοπαιδικο και φυσιοθεραπευτη που γνωριζετε εμπειρικα.Εαν απαγορευεται εδω τοτε σε pm.

Vicky
Senior Forum-Runner



494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/08/2014 :  23:43:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπερα.
Εχω να σου προτεινω δυο ονοματα ορθοπεδικους-αθλιατρους στην Θεσ/νικη. Εχω και εγω θεματα με τα γονατα....Μαλιαροπουλος Νικος και Τερζιδης Ιωαννης. Εχω παει και στους δυο, κατεληξα στον δευτερο....

quote]Originally posted by di maria kun

Καλησπερα παιδια ταλαιπωρουμε καμια δεκαετια με γονατα,εχω κανει ολικη ριξη χιαστου στο ενα και μηνισκο στο αλλο,ενω πλεον εχω χονδροπαθεια(κλασσικα),εχω παει σε καποιους γιατρους μου χουν φυγει μερικες χιλιαδες ευρω για τις εγχειρισεις αλλα ενοχλουμαι ακομα αρκετα και τελευταια με εχει παρει απο κατω.Μπορειτε να μου προτεινετε καποιον ορθοπαιδικο και φυσιοθεραπευτη που γνωριζετε εμπειρικα.Εαν απαγορευεται εδω τοτε σε pm.
[/quote]
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

troikas
Advanced Forum-Runner

Greece


297 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/08/2014 :  15:26:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by di maria kun

Καλησπερα παιδια ταλαιπωρουμε καμια δεκαετια με γονατα,εχω κανει ολικη ριξη χιαστου στο ενα και μηνισκο στο αλλο,ενω πλεον εχω χονδροπαθεια(κλασσικα),εχω παει σε καποιους γιατρους μου χουν φυγει μερικες χιλιαδες ευρω για τις εγχειρισεις αλλα ενοχλουμαι ακομα αρκετα και τελευταια με εχει παρει απο κατω.Μπορειτε να μου προτεινετε καποιον ορθοπαιδικο και φυσιοθεραπευτη που γνωριζετε εμπειρικα.Εαν απαγορευεται εδω τοτε σε pm.



Πάρε με τηλεφωνο , θα σε κανονίσω σχεδόν Τζαμπα να την κανείς την επέμβαση ... 20 χρονια με αυτούς ασχολούμαι .. 6936890480
Ενδεικτικά σου λέω εμένα ο καλύτερος Χειρουργος Θεσσνικη μινισκο πέρνει 500 + 150 Αναισθησιολογος μου λένε και ευχαριστω
πάρε με δεν θα βρεις πιο αρμόδιο σε αυτό το θέμα

run for your life
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000