Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος Κωνσταντινούπολης 2014
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 10

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2014 :  09:57:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

quote:
Originally posted by zoro

Μπράβο σε όλα τα παιδιά αλλά ιδιαιτέρως στον Θύμιο!!
Στήν Πόλη σου ήταν γραφτό να σπάσεις το 3:30!
ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ ΘΥΜΙΟ!!




...πολλα συγχαρητηρια κι απο μενα!!!Ενας SUZIPA ηταν αναμενομενο οτι καποια στιγμη θα εσπαγε το φραγμα των 3:30...αλλα το οτι συνεβη αυτο στην Πολη εχει ιδιαιτερη αξια και σημασια !!!Πολλα μπραβο σε ολη την ελληνικη συμμετοχη !!!


Ετσι...ετσι....δυνατα στο ονομα της SYZIPA....και στην Πολη...
Ευχαριστω πολυ φιλε!!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2014 :  09:58:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by GERMANOS

Συγχαρητήρια Ευθύμιε!!!
Επιτέλους..!


Eυχαριστω πολυ φιλε Τιμο κοουτς εβαλες και συ το λιθαρακι σου....δεν σε ξεχνω!!!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2014 :  10:01:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Skyrunner

Συγχαρητήρια Ευθύνη τα κατάφερες !!!!! και ρεκόρ και μέσα στην Πόλη !!!!!!
Πάλι με χρόνια και καιρούς πάλι δικιά μας θα είναι !!!


Φιλε Παναγιωτη ο τερματισμος στην Αγια Σοφια εχει μεγαλη συγκηνηση τελικα!!!!!
Ευχαριστω πολυ!!!


"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2014 :  10:02:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by echetlos

Μπράβο Ευθύμη για την επίδοση!

"My sport is your sport's punishment"


Eυχαριστω ...ευχαριστω πολυ....να σαι καλα..επιτελους τα καταφεραμε και τωρα παμε γι αλλα!!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2014 :  10:08:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα συνχαρητηρια και στον Γρηγορη τον Σπιντυ...οπως και στον Ηρακλη για την γρηγορη και την ωραια ενημερωση !!!!!
Αναλυτικη περιγραφη του αγωνα με θετικα και αρνητικα το βραδακι οκ????
κριμα που δεν μπορω να ανεβασω φωτο....

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2014 :  10:21:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπράβο Θύμιο.Πολλά πολλά συγχαρητήρια.Επιτέλους έσπασε και αυτό έγινε και μέσα στην πόλη.Πάμε γερά για πιό ψηλά τώρα.SUZIPA ολέ...

Μή φοβάσαι άν προχωρείς αργά.Να φοβάσαι αν μένεις ακίνητος.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos2012
Newbie Forum Runner

Greece


14 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2014 :  11:55:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
επιστροφη στην πατριδα. Η διοργανωση μέτρια.
1) πρόβλημα στη μετακίνηση για την αφετηρία
2) παράλληλη εκκίνιση αθλητών μαραθωνίου και 15 κμ
3) δεν είχε νερά στην εκκίνηση, καθόλου ισοτονικά, μόνο νερό μπανάνα μήλα στους σταθμούς
4) Τα λεωφορεία με τις τσάντες ήταν χωρίς σειρα και όπου νάναι
Αλλά η ιδιαιτερότητα της Κωνστάντινούπολης για εμάς τους Ελληνες είναι κάτι που μας συναρπάζει. πολύ μου άρεσε το γεγονός ότι έτρεχαν πάρα πολλοι Έλληνες και έμψυχωνε ο ένας τους άλλους. Άρκετοί και οι συνοδοί στον τερμάτισμο που μας ανεβάζαν.Ξεχωριστός και ο τερματισμός στην Αγια Σοφια, πάντως καλύτερος τερματισμός από Καλλιμάρμαρο δεν υπάρχει πουθενά στον κόσμο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SIM
Advanced Forum-Runner

421 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2014 :  13:07:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
1.Μεγάλο πρόβλημα το μποτιλιαρισμα στους δρόμους
2.πολλα τα χρήματα που ζητούν για εγγραφή σε σχέση με τι δίνουν
3.Απειρα θέματα προς βελτίωση όσον αφορα την οργάνωση τοσο στην έκθεση για τους αριθμούς , το πρωι στην μετακινηση των αθλητών, μετα πριν την εκκίνηση εκεί κ αν θέλει οργάνωση,μετά την εκκινηση ..ταυτοχρονα με τα 15χλμ,στην πορεία καθόλου ισοτονικό, σε πολύ λιγα σημεία παρουσία κόσμου, μετα τον τερματισμό εκεί κ αν θέλει καλύτερο στησιμο.
Ο ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ..ΑΞΙΖΕΙ ΑΞΙΖΕΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2014 :  14:57:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θύμιο η SUZIPA απαιτεί μόλις μπορέσεις φωτογραφίες!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

LEON T
Senior Forum-Runner

Greece


550 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2014 :  15:41:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
........Να μη πω για τα μπλουζακια που ειχαν εξαντληθει απο το Σαββατο το πρωι και σου εδιναν μονο χs νουμερο.....
Αν ειναι δυνατον!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

VLASAKIS MICHALIS
Forum-Runner

Greece


87 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2014 :  16:02:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΝΕΡΟ ΚΑΘΕ 2.5 ΧΜ Η ΚΑΘΕ 5ΧΜ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ Η ΣΕ ΠΟΤΗΡΙ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΒΛΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thestria
Forum-Runner

Greece
174 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2014 :  17:44:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by VLASAKIS MICHALIS

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΝΕΡΟ ΚΑΘΕ 2.5 ΧΜ Η ΚΑΘΕ 5ΧΜ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ Η ΣΕ ΠΟΤΗΡΙ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΒΛΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ



Νερό δίνουν μετά το 5ο χλμ ανά 2,5 χλμ. Το νερό είναι σε μπουκάλι μικρό. Δεν ήταν 500αρι. Μικρότερο, της Nestle.

Εδώ που τα λέμε, δεν θυμάμαι να είχε στο 5ο χλμ...
Σε ένα σημείο της διαδρομής μάλιστα τους είχαν τελειώσει και έπαιρναν τα άδεια και τα γέμιζαν! Το είδα και αυτό.

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

runner1979
Senior Forum-Runner

Greece


637 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2014 :  23:45:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα και συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες και από μένα

τεράστια η Κωνσταντινούπολη, μία πόλη όσο δύο Ελλάδες αλλά με ραγδαία οικονομική ανάπτυξη! ενώ σε οποιαδήποτε πόλη του κόσμου ένας μαραθώνιος είναι το γεγονός της ημέρας, στην Πόλη δεν είναι κάτι περισσότερο από μία ακόμη από τις πάμπολλες σημαντικές και παγκοσμίου ενδιαφέροντος δραστηριότητες που διεξάγονται εκεί καθημερινά. Έχοντας λοιπόν ως δεδομένο το ότι δεν κινούταν όλη η πόλη στους ρυθμούς του αγώνα κατανοώ πως οι διοργανωτές ήταν υποχρεωμένοι να φέρουν εις πέρας το όλο εγχείρημα των τεσσάρων αγώνων και να επαναφέρουν τα πάντα στην προ του αγώνα κατάσταση εντός 7μιση ωρών (5μιση για την κούρσα και 2προ του αγώνα).


Οι εσπευσμένες μαζικές εκκινήσεις χωρίς μπλοκ οδήγησαν σε ένα ξεκίνημα κυριολεκτικά σημειωτόν μέχρι την απομάκρυνση από την κρεμαστή γέφυρα που ενώνει τις δύο ηπείρους. Μπορεί το πέρασμα πάνω από τον Βόσπορο να είναι μαγευτικό αλλά είναι τόσο αργό που σχεδόν απελπίζεσαι και αποχαιρετάς κάθε χρονικό στόχο που έχεις θέσει αφού ο αγώνας ξεκινά ουσιαστικά στο 4o!

Κατά την γνώμη μου η τροφοδοσία ήταν πάρα πολύ καλή και υπεραρκετή, ποτέ δεν ένιωσα να μου λείπει κάτι και όταν χρειαζόμουν οτιδήποτε, συνήθως εμφανιζόταν μπροστά μου σταθμός!! Οι παροχές για το πακέτο των 20 ευρώ της ομαδικής κρίνονται ικανοποιητικές από εμένα.

Οι θεατές μπορεί να μην ήταν οι ανάλογοι που θα άρμοζαν σε μια τερατούπολη 20 εκατομμυρίων αλλά ήταν από τους καλύτερους εμψυχωτές που έχω συναντήσει ποτέ. πραγματικά resrect.

Η διαδρομή από άποψη ομορφιάς σίγουρα πρέπει να είναι από τις καλύτερες που υπάρχουν σε ολόκληρο τον κόσμο! Αν και έχει δύο αναστροφές με επιστροφή (η μία στον Κεράτιο κόλπο και η άλλη στην Θάλασσα του Μαρμαρά) σε κανένα σημείο δεν πρόκειται να βαρεθείς. Σχεδόν πάντα υπάρχει κάτι να κοιτάζεις με δέος. Ο τερματισμός στην Αγια Σοφιά για εμάς τους έλληνες απλά δεν υπάρχει… Για ρεκόρ με όλες αυτές τις ανηφοροκατηφόρες νομίζω πως δεν ενδείκνυται.


Στα δικά μου,
δυστυχώς απ ότι φαίνεται δεν πρόκειται να αξιωθώ να τρέξω σαν άνθρωπος σε κάποιον μαραθώνιο Μετά τον περσινό τραγέλαφο με τον τραυματισμό σε χαλαρό ήμι δύο εβδομάδες πριν που με ανάγκασε να μην κάνω ούτε βήμα μέχρι την ημέρα του αγώνα και να συμμετάσχω σαν τουρίστας ήρθε και το φετινό για να δέσει το γλυκό.
Όντως ήταν λίγο περίεργο το γεγονός πως δεν μου ‘χε συμβεί οτιδήποτε 3 μήνες τώρα…

Σάββατο 9 το βράδυ ενώ κατευθύνομαι για ξεκούραση στο ξενοδοχείο από την Ταξίμ σωριάζομαι καταγής χτυπώντας πρώτα σε κολωνάκι του πεζοδρομίου μετά από γλίστρημα σε λάσπες με μισοτελειωμένα έργα που δεν είχα δει εξαιτίας χαμηλού φωτισμού

Απολογισμός ένα στραμπούληγμα στο μεγάλο δάχτυλο του αριστερού ποδιού…
Έφτασα αλαφιασμένος στο ξενοδοχείο, πήρα πάγο, ανέβηκα στο δωμάτιο και άρχισα του τεμενάδες και τα γιατροσόφια. Δεν έπιασε τίποτα… στις δώδεκα το δάχτυλο ήταν ήδη τούμπανο και άρχισε να μελανιάζει. Μέσα στο παπούτσι ασφυκτιούσε και δεν μπορούσα καν να περπατήσω. Παρ όλα αυτά έψαχνα τρόπους και διάφορα στιλ πατήματος για να μην πιέζεται το δάχτυλο με πατέντες στο παπούτσι. Όλη την νύχτα πάγος και το πόδι ψηλά. Δεύτερη μέρα εντελώς άυπνος!

Στις πέντε το πρωί βγαίνω πίσω από το ξενοδοχείο σε δρόμο με ανηφόρα και ανακαλύπτω ένα κάπως υποφερτό στιλ χαζοτρεξίματος.
Πάω στο εστιατόριο για πρωινό δείχνοντας το δάχτυλό μου στους άλλους που προσπαθούνε να με παρηγορήσουν λέγοντάς μου δεν πειράζει στο πρόγραμμα είναι και αυτά… τους είπα θα πάω να κάνω όση διαδρομή μπορώ και μετά θα σταματήσω.
Σχεδόν όλοι ήταν εντελώς αρνητικοί αλλά δεν μπορούσα να το χωνέψω αυτό που έγινε. Αν είχε γίνει την Παρασκευή ή το Σάββατο το πρωί μπορεί να είχα συμφιλιωθεί με την ιδέα της μη συμμετοχής αλλά τώρα απλά δεν γινόταν να τα παρατήσω για ένα δάχτυλο, έστω και το μεγάλο.

Σηκώθηκα και πήγα στην αφετηρία αλλά είχα μία τρομερή συχνουρία από την στενοχώρια και το άγχος μου.
Βρήκα δύο συντρέχτες από τα Γιάννενα που ήμασταν μαζί στο ξενοδοχείο αλλά μετά από λίγο χωρίσαμε. Οι ορειβατικές μου συνήθειες με οδήγησαν να κατέβω σε ένα γκρεμό για να κάνω την ανάγκη μου αλλά μετά κατάλαβα ότι δεν θα μπορούσα να ανέβω πάλι πάνω με τέτοιο δάχτυλο. Τελικά τα κατάφερα μετά από μία δεκάλεπτη προσπάθεια με σύρσιμο. Ωραία προθέρμανση… Βγήκα στην άσφαλτο βρώμικος και γεμάτος χώματα νιώθοντας πολύ άσχημα, σαν βρεγμένη γάτα… Ίδρωνα όλη την ώρα και σκουπιζόμουν με το παλιό φανελάκι που είχα για πέταμα.
Μπήκα κουτσαίνοντας στην αφετηρία με μοναδική έννοια αλλά σε μορφή σχεδόν πανικού μην με πατήσει κάποιος από το μαζεμένο πλήθος κατά λάθος στο δάχτυλο.

Ξεκίνησε ο αγώνας. Έτρεχα με ένα περίεργο για μένα στιλ πιο στρωτό πατώντας αποκλειστικά στο εξωτερικό των πελμάτων και προσπαθώντας να διώξω το μυαλό μου από τον πόνο και το δάχτυλο ελπίζοντας ότι θα ζεσταθεί τόσο ώστε να μην υποφέρω απ την αρχή αλλά γνωρίζοντας ότι εξαιτίας της άγνωστης κίνησης σύντομα θα έρθει και η κράμπα. Όντως αυτό συνέβη στο 20ο km όπου αναγκάστηκα υποχρεωτικά να αρχίσω να πατάω λίγο πιο φυσιολογικά για μένα. Βέβαια βελτιώθηκε κάπως και ο ρυθμός μου αλλά στο 30ό βέλαζα από τον πόνο σταματώντας 3η φορά για άδειασμα της ουροδόχου.
Στις πρώτες βοήθειες δεν τολμούσα να πλησιάσω γιατί ήμουν σίγουρος πως θα με έβγαζαν από τον αγώνα όταν έβλεπαν το πόδι. Προσπάθησα να αλλάξω πάλι το στιλ αλλά φευ… άρχισε να βρέχει και η άσφαλτος γλιστρούσε σε επικίνδυνο βαθμό με αυτό το στρωτό στιλ. Λέω “θα περπατήσω” δεν έμεινε και πολύ.. αλλά μόλις το δοκίμασα άλλαξα εντελώς γνώμη αφού ήταν τρισχειρότερα γιατί πατούσε και το δάχτυλο στο έδαφος.
Άρχισα πάλι να τρέχω σχεδόν δακρύζοντας από τον πόνο όμως πρέπει να βρισκόμουν σε μισολιπόθυμη κατάσταση αφού δεν καταλάβαινα όταν μου μιλούσαν γνωστοί. Τελικά μετά από ένα διάστημα (δεν ξέρω πόσο ακριβώς) βλέπω την ένδειξη 37km και αυτή την φορά δακρύζω από συγκίνηση καθώς συνειδητοποιώ ότι δεν γίνεται πια να φύγω από τον αγώνα, η Αγια Σοφιά με περιμένει, 5 χιλιομετράκια είναι αυτά!!!

Έφτασα στην τελική ευθεία με το χρονόμετρο να γράφει 3ω50λ αλλά δεν καταλάβαινα απολύτως τίποτα πια, δεν ένιωθα τίποτα, ούτε χαρά, ούτε λύπη, απέραντο κενό είχα αδειάσει εντελώς από συναισθήματα και πόνο... το μόνο που ήθελα ήταν να δω τον Ναό της Αγιας Σοφίας, αλλά πριν από αυτό κατευθύνθηκα στο ιατρείο, μου δώσαν τις πρώτες βοήθειες, δένοντάς μου το πόδι και δίνοντάς μου οδηγίες για να πάω στον νοσοκομείο να μου βάλουν νάρθηκα.

Δεν μπήκα στην διαδικασία να το κάνω γιατί απλά δεν μπορούσα να το κάνω… ήρθα χθες στην Ελλάδα και έβγαλα σήμερα το πρωί την ακτίνα. Η διάγνωση λέει ράγισμα και 3 εβδομάδες ακινησία.
Ακόμη προσπαθώ να καταλάβω ποιος ήταν ο λόγος που με οδήγησε να τρέξω κάτω από αυτές τις συνθήκες αλλά δεν μπορώ να τον κατανοήσω. Και να σκεφτεί κανείς ότι δεν είμαι καν θρήσκος απλά ένιωσα δέος βλέποντας για πρώτη φορά στην ξενάγηση του Σαββάτου από κοντά τον Ναό της Αγίας Σοφίας, τα Στενά του Βοσπόρου, την θάλασσα του Μαρμαρά και συγκίνηση από την ευλάβεια που ψελνόταν στην παναγία Βλαχέρνα ο Ακάθιστος ύμνος.
Το ένστικτο μάλλον…

Ο αγώνας σίγουρα δεν ήταν για μένα η γιορτή που ήλπιζα αλλά κρατάω σαν ανάμνηση την υπέροχη διαδρομή της προετοιμασίας για αυτό τον αγώνα από το καλοκαίρι και έπειτα. Ήταν μακράν η καλύτερη που έχω κάνει στην ζωή μου

με τους μαραθωνίους μάλλον απλά δεν το χω

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2014 :  00:21:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ωραίος!
Συγχαρητήρια για την επιμονή σου αλλά και για τον χρόνο σου υπό τέτοιες συνθήκες!

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2014 :  09:35:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολύ ωραίος! Συγχαρητήρια και respect! (αν ήμουν εκεί, θα σου έλεγα να κάνεις αυτό που έκανες!!!)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 10 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000