Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Στάδια
 Ζηρίνειο - Κηφισιά - Αττική
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 3

giorgaras
Newbie Forum Runner

13 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2011 :  15:06:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
για στίβο ξέρει κανεις????
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2011 :  15:17:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kontessina

STRATUS σε χιλιοευχαριστω δεν μπορεις να φανταστεις τι καλο εκανες μολις τωρα
αλλη μια ερωτηση : ειναι σκληρη προπονηση γιατι εχω ακουσει οτι ειναι 3 ωρες 3 φορες την εβδομαδα και πολυ σκληρα γιατι προετοιμαζουν τα παιδια για αγωνες...


Πρωτον να σου πω οτι οι ημερες προπονησης ειναι Δευτερα-Τεταρτη-Παρασκευη απο μια ωρα και κατι ψιλα καθε φορα.Τριωρο εχει κανει η κορη μου μια φορα πριν απο τις επιδειξεις.Βασικα δεν ειμαι ευχαριστημενος διοτι βλεπω οτι 3 χρονια σχεδον ολα τα παιδια ειναι στασιμα,απλα δε με ενδιαφερει να ψαξω κατι αλλο επειδη η κορη μου δεν εχει κανενα μελλον στη γυμναστικη αφου ειναι ηδη 1.52 σε υψος σε ηλικια 9 ετων.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SIM
Advanced Forum-Runner

421 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2011 :  17:20:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ έγραψα για τον στίβο και συγκεκριμένα ταχύτητες πάει η κόρη μου όποτε μπορεί. Υπάρχει κάθε μερα προπόνηση και είναι μόνο 50 € η εγγραφή. Δεν έχει άλλο κόστος , τους προπονητές τους πληρώνει ο Δήμος. Στην σκοποβολή που πάει ο γιός μου είναι 30€/μήνα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giorgaras
Newbie Forum Runner

13 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2011 :  17:24:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μηπως ομως επειδη οι προπονητες ειναι δωρεαν , δεν κανουν καλη προπονηση; εισαι ευχαριστημενος δηλαδη;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SIM
Advanced Forum-Runner

421 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2011 :  17:52:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εξαρτάται από σένα η ευχαρίστηση,είναι εντελώς υποκειμενική, τι στόχους έχεις, τι αγωνιστικά ενδιαφέροντα ,πόσο χρόνο διαθέτεις,κλπ .
Σαν πρωην αθλητής ξέρω ότι αν ο προπονητής δει ότι ο συγκεκριμένος αθλητής έχει όρεξη και ενδιαφέρον και συνάμα αξίζει αγωνιστικά να του αφιερώσει χρόνο, να είσαι βέβαιος ότι θα βρει το χρόνο να ασχοληθεί μαζί του.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giorgaras
Newbie Forum Runner

13 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2011 :  18:10:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στο Ζειρινιο μπορει κανεισ να κανει πρωταθλιτισμο????

Edited by - giorgaras on 27/04/2011 18:12:08
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kontessina
Newbie Forum Runner

9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2011 :  18:51:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
stratus εγω ειχα ακουσει οτι ειναι αψογη η προπονηση εκει περα και οτι στελνουν τα παιδια σε πολλους αγωνες επειδη ακριβως υποτιθετε δεν ειναι σταστιμα τα παιδια σε επιπεδο..και το υψος δεν παιζει τοσο σημαντικο παραγοντα αμα εχει κλιση το παιδι...η κορη μου ειναι 15 σχεδον χρονων με υψος 1.68..δν ηθελα να την γραψω ενοργανη αλλα εκεινη επεμεινε και δεχτηκα..φετος ξεκινησε αλλα ειμαι εκπληκτη με την προοδο της..κανει ασκησεις που αλλα παιδια χρειαζονται και 2 και 3 χρονια..αλλα εκεινο το γυμναστηριο που πηγαινει δεν εχει ουτε δοκο ουτε vault ουτε uneven bars (δεν εχω ιδεα πως τα λενε στα ελληνικα αυτα) ... οποτε θεωρησα το Ζηρινειο πολυ καλο..βασικα η κορη σου ειναι σε τμημα αρχαριων η προχωρημενων?? εχει σημασια φανταζομαι
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giorgaras
Newbie Forum Runner

13 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2011 :  18:53:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
επισης ξερετε εαν μπορω να κανω και γυμναστηριο στο Ζηρινειο (διαδρομο και βαρη κλπ κλπ) μαζι με τον Στιβο??
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kontessina
Newbie Forum Runner

9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2011 :  18:56:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ναι ναι γινετε και απο οτι ξερω υπαρχει και μια "εκπτωση" αμα κανεις 2 πραγματα :)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giorgaras
Newbie Forum Runner

13 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2011 :  19:00:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ναι.ομως αφου για τον στιβο δεν πληρωνεις (ταχυτητα) τοτε θα πληρωνω μονο για γυμναστηριο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kontessina
Newbie Forum Runner

9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2011 :  19:01:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
εμμ ναι βγαζει νοημα :D
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kontessina
Newbie Forum Runner

9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2011 :  19:06:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
AAA και stratus να κατι τελευταιο...σου ειπα πριν οτι αλλη προπονηση η προχωρημενοι και αλλη οι αρχαριοι..υπαρχουν τετοια τμηματα η ουτε καν..ειναι ολοι σε ενα δηλαδη? και βασικα αυτο για το αμα πηγαινουν σε αγωνες θελω πολυ να ξερω αμα μπορεις να μου πεις..η δικια μου κορη δεν ειχε την ευκαιρια να παει ποτε σε αγωνες και το εχει αχτι χ)

Edited by - kontessina on 27/04/2011 19:19:27
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2011 :  09:35:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kontessina

AAA και stratus να κατι τελευταιο...σου ειπα πριν οτι αλλη προπονηση η προχωρημενοι και αλλη οι αρχαριοι..υπαρχουν τετοια τμηματα η ουτε καν..ειναι ολοι σε ενα δηλαδη? και βασικα αυτο για το αμα πηγαινουν σε αγωνες θελω πολυ να ξερω αμα μπορεις να μου πεις..η δικια μου κορη δεν ειχε την ευκαιρια να παει ποτε σε αγωνες και το εχει αχτι χ)


Yπαρχουν 3 τμηματα.Τα ωραρια ειναι 6-7 για αρχαριους,7-8 για τους "μεσαιους",8-9 για τους προχωρημενους.Η δικια μου ειναι στους προχωρημενους και ναι θα πανε σε αγωνες.

Edited by - stratus on 28/04/2011 09:37:17
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kontessina
Newbie Forum Runner

9 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2011 :  15:45:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δοξα το Θεο να ησυχασει και το δικο μου κεφαλι...και δεν ρωτα της κορης σου αμα της αρεσει η ενοργανη..ισως να μην προχωραει επειδη δεν της αρεσει σαν αθλημα δεν την επνεει..τυχαινει να εχω κανει την δικια μου κορη παρα πολυ νεα και επειδη εχω αλλο ενα κοριτσακι στην ηλικια της κορης σου και την ειχα γραψει ενοργανη και εκεινη δεν προχωρουσε την ρωτησα αμα θελει να δοκιμασει και κατι αλλο..και ετσι ξεκινησε μπασκετ και ειναι πολυ καλη :) πρεπει να ρωταμε τα παιδια τι θελουν ;) αα και μηπως υπαρχει καποιο τηλεφωνο στο τμημα ενοργανης ωστε να ρωτησω αν πρεπει να περασει καποιο τεστ πρωτα ωστε να περασει...?
οπως και να εχει σε ευχαριστω ΠΑΑΑΑΑΡΑ πολυ Stratus μου και για τον χρονο σου και για τις πληροφοριες :)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giannispa
Newbie Forum Runner

Greece
1 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/07/2014 :  18:19:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα,

Επειδή ενδιαφέρομαι να πάω για 1η φορά για τρέξιμο σ' αυτό το γήπεδο την ερχόμενη εβδομάδα, θα ήθελα να μου δώσετε μερικές πληροφορίες:
1)Τα αποδυτήρια είναι διαθέσιμα για το κοινό ή μόνο για τους αθλητές; Π.χ μπορώ να ασφαλίσω κάπου τα πράγματα μου και να κάνω ντουζ μετά το πέρας του τρεξίματος;
2)Μαζεύεται πολύ κόσμος τώρα που είναι καλοκαιρινή περίοδος και ιδιαίτερα μετά τις 20:00;

Οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ευπρόσδεκτη.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 3 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000