Συγγραφέας |
Θέμα |
kyro
Newbie Forum Runner
36 Δημοσιεύσεις |
Δημοσιεύθηκε - 04/12/2014 : 20:52:22
|
Σκοτεινέ, εντάξει αφού είμαι μέσα ησύχασα... τρόμαξα λίγο στην αρχη...
Αναστάσιε, καμιά φορά δεν φτάνει η θέρμανση καλά καλά για τους μαθητές, οι δρομείς (ειδικά οι βουνίσιοι) αντέχουν, χεχε. |
|
|
zoro
Master Forum-Runner
Greece
3934 Δημοσιεύσεις |
Δημοσιεύθηκε - 04/12/2014 : 23:06:05
|
μόνο μην φάτε φασολάδα όσοι θα είσαστε μαζί στο σχολείο.. |
|
|
SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις
Greece
11053 Δημοσιεύσεις |
Δημοσιεύθηκε - 05/12/2014 : 09:40:39
|
Καλημέρα σας. Οι συμμετοχές έφτασαν τις 591!!! Θα σας αναρτήσω εντός 5' τις λίστες με βάση το είδος μεταφοράς που έχουν επιλέξει,για να δείτε αν είστε μέσα.
Ευχαριστω!
ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015 |
Edited by - SKOTEINOS on 05/12/2014 10:02:43 |
|
|
SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις
Greece
11053 Δημοσιεύσεις |
Δημοσιεύθηκε - 05/12/2014 : 09:43:13
|
Η λίστα των συμμετεχόντων που θα έρθουν στον αγώνα με δικό τους μεταφορικό:
1 ANASTASIOU PANAGIOTIS TRAXER 2 ANDROUTSOS THOMAS 3 BALTATZIS CHRISTOS NATURAL HIGH 4 BONIS MICHALIS INTER PATISSION RUNNERS 5 COPAGE WENDY ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6 DERVISHI LEFTER 2407MOUNTAIN ACTIVITIES-KARDAMILI 7 DIMOPOULOS GIANNIS 8 GODSON LLOYD SOUTHSIDE SEXY SQUAD 9 KANO EMILIANO Σ.Δ.Υ.Μ 10 KARAMPATOS TASOS 11 KASKOUTIS DIMITRIOS SDYM 12 KASKOUTIS DIMITRIOS SDYM 13 KIKINAS PANAGIOTIS SUMMIT ERMIONIDA RUNNERS 14 KOUKOLIS PETROS INTER PATISSION 15 MATRAS SLAWOMIR SALOMON HELLAS 16 MENDONCA EMMANUEL SOUTHSIDE SEXY SQUAD 17 NAEGELE GABI PATH RUNNERS 18 NIKOLOPOULOS MIXALIS SEVAS PATRAS/POLITISTIKI DRASI D.E.VRAXNEIKON 19 PANAGIOTAKIS ARTEMIOS KYTHIRA RUNNERS 20 PILOURIS MAKIS SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA TEAM 21 SOTIRIOU SOTIRIS 22 SPILIOTOPOULOS THODORIS KRI KRI RUNNING TEAM 23 STAVROPOULOS STAVROS ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 24 VERGOS CHRISTOAS SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA 25 XIROKOSTA ELENI 26 XIROKOSTA MARINA 27 ΑΒΡΑΜΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2407MOUNTAIN ACTIVITIES-KARDAMILI 28 ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 29 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 30 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - 31 ΑΔΑΜ ΖΩΗ FLYING GEES RUNNING TEAM 32 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 33 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 34 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ CHRONOLOG - HEX 35 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ 36 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 37 ΑΜΠΝΤΑΛΑ ΤΑΝΟΥΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 38 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ RODOPI ADVENDURUN 39 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 40 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ 41 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ TZINA 42 ΑΝΕΖΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ORAMA-M.E.S 43 ΑΝΕΖΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ORAMA-M.E.S 44 ΑΝΤΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΔΥ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 45 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Ν.Ο. ΖΑΧΑΡΩΣ 46 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 47 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 48 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ SKORDO TEAM 49 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 50 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 ΑΡΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 52 ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 53 ΑΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ FLYING GEESE RUNNING TEAM 54 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 55 ΒΑΒΑΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 56 ΒΑΪΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΔΥΜ 57 ΒΑΡΑΔΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ. Α. 58 ΒΑΣΙΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 59 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΔΥΜ 60 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΕΖΕΡΓΙΩΤΗΣ 61 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ-ΧΑΡΗΣ 62 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 63 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΩΗ 64 ΒΕΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SUMMIT ERMIONIDA RUNNERS 65 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 66 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΜΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 67 ΒΟΜΒΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 68 ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 69 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 70 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SKORDO TEAM 71 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΒΡΙΟΚΑΣΤΡΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 72 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 73 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 74 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 75 ΓΙΑΝΑΡΕΑΣ ΝΙΚΟΣ 76 ΓΙΑΝΝΑΚΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2407MOUNTAIN ACTIVITIES-KARDAMILI 77 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 78 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 79 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 80 ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΜ- ΜΑΝΙΑCS 81 ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΒΡΙΟΚΑΣΤΡΟ 82 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 83 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ GOSPORT 84 ΓΙΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 85 ΓΚΟΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ NEMEA RUNNERS 86 ΓΛΗΓΟΡΗΣ ΘΩΜΑΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 87 ΓΟΥΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 88 ΓΟΥΛΑΝΔΡΗΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ NEW LIFE 89 ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 90 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ''Ο ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ'' 91 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 92 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 93 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ MYATHLETE 94 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 95 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ FLYING GEESE RUNNING TEAM 96 ΔΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 97 ΔΟΥΝΗ ΙΟΥΛΙΑ PATH RUNNERS 98 ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΟΣ ΣΔΥΜ 99 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA TEAM 100 ΖΑΡΓΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Σ.Δ.Υ.Μ. (MANIACS) 101 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΔΥΜ 102 ΖΗΝΔΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 103 ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.Δ.Υ.Μ 104 ΗΛΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 105 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 106 ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ SPARTAN RUNNERS 107 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 108 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΚΟΒΒΑΤΟΣ 109 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΛΝΗΣΣΟΣ 110 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 111 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 112 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 113 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 114 ΚΑΛΕΒΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 115 ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 116 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΔΥΜ 117 ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 118 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 119 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥΜ 120 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΝΝΗ ALLTERRAINRUNNERS 121 ΚΑΠΕΤΑΝΕΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Μ. (MANIACS) 122 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 123 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 124 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΟΖ 125 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 126 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο ΓΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΩΡΙΑ 127 ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 128 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 129 ΚΑΤΣΟΥ-ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΑΥΓΕΤΟΥ 130 ΚΕΦΕΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 131 ΚΙΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA TEAM 132 ΚΟΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SKORDO TEAM 133 ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 134 ΚΟΝΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 135 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 136 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 137 ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΚ 138 ΚΟΝΤΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΕΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 139 ΚΟΡΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 140 ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 141 ΚΟΥΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 142 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 143 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ TOP ACTION 144 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ TOP ACTION 145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΣΑΡΗΣ GOJI BERRY TEAM 146 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 147 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 148 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ PATH RUNNERS 149 ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΘΥΜΙΟΣ 150 ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 151 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ SALOMON HELLAS 152 ΛΑΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 153 ΛΑΜΠΟΣ ΙΟΑΝΝΗΣ KALAMATA CITY CYCLING CLUB 154 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ULTRA RUNNERS MISTRAS 155 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΣ WWW.EPIPLO-LAMPROU.GR 156 ΛΑΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 157 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ TOP ACTION 158 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ CHAIDARI IS RUNNING 159 ΛΙΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 160 ΜΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 161 ΜΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 162 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 163 ΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ 164 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ Ν.Ο. ΖΑΧΑΡΩΣ 165 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 166 ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 167 ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Σ.Δ.Υ.Μ. (MANIACS) 168 ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ 169 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 170 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ WWW.MOUNTAINRUNNING.GR 171 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΑΣΟΣ INOV8.GR 172 ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 173 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 174 ΜΕΛΛΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 175 ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 176 ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 177 ΜΙΣΤΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΥΜ 178 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 179 ΜΟΥΡΔΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 180 ΜΟΥΡΔΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 181 ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΜΕΑ RUNNERS 182 ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 183 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 184 ΜΠΑΜΠΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ SKORDO TEAM 185 ΜΠΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ SCORDO TEAM 186 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 187 ΜΠΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 188 ΜΠΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ WWW.TSIAS.COM 189 ΜΠΙΣΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 190 ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 191 ΜΠΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΜ 192 ΜΠΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΜ 193 ΜΠΟΥΣΓΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 194 ΜΥΤΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 195 ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΜ 196 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΣΔΥΕ 197 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ TECNIKA- ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 198 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ TECNIKA- ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 199 ΞΥΓΓΗ ΧΡΥΣΑ ACS RUNNING TEAM 200 ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ ΣΔΥΜ 201 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 202 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA TEAM 203 ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ Σ.Δ.Υ.Μ. (MANIACS) 204 ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 205 ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 206 ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΤΙΝΑ ΣΔΥΠ 207 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΣΑΠΠΑΖ 208 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 209 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 210 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 211 ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 212 ΠΑΠΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 213 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ 214 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΟΥΡΙΑ 215 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ KALAMATA CITY CYCLING CLUB 216 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 217 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ IBM CLUB 218 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε.Ο.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 219 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 220 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜEΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 221 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 222 ΠΑΠΑΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 223 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΕΛΕΟ 224 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 225 ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 226 ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 227 ΠΗΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 228 ΠΙΤΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 229 ΠΛΑΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 230 ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 231 ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 232 ΠΟΡΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 233 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε.Ο.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 234 ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 235 ΠΥΡΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ALLTERRAINRUNNERS 236 ΡΑΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ URBANTRAILRUNNERS 237 ΡΑΠΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΛΟΓΑ 238 ΡΗΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 239 ΡΟΜΠΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΔΥΜ 240 ΡΩΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 241 ΣΑΚΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ OUT RUN 242 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 243 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 244 ΣΑΡΑΝΤΕΑΣ ΠΑΝΟΣ ΣΔΥΜ MANIACS 245 ΣΑΡΡΗΣ ΝΕΣΤΩΡ SKORDO 246 ΣΑΧΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 247 ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 248 ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 249 ΣΙΔΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 250 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 251 ΣΙΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΒΡΙΟΚΑΣΤΡΟ 252 ΣΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ 253 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - 254 ΣΠΕΡΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΜΓ 255 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥΜ 256 ΣΥΛΛΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 257 ΣΤΑΘΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 258 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 259 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 260 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ NEWFISH RUNNERS 261 ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 262 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 263 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΤΣΙΑΡΗΣ 264 ΤΑΖΕΤΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 265 ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 266 ΤΖΑΒΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 267 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 268 ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 269 ΤΟΥΝΤΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 270 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 271 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 272 ΤΣΑΠΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOP ACTION 273 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ KALAMATA CITY CYCLING CLUB 274 ΤΣΕΒΡΕΜΕΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 275 ΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 276 ΤΣΙΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 277 ΤΣΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA TEAM 278 ΤΣΙΧΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 279 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 280 ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 281 ΦΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA TEAM 282 ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙ 283 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥΜ 284 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥΜ 285 ΦΙΦΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 286 ΦΛΩΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΔΥΜ 287 ΦΟΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΚΕΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 288 ΦΟΥΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 289 ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 290 ΦΟΥΡΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 291 ΦΡΑΓΚΗ ΚΑΝΕΛΛΑ 292 ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 293 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ WIND RUNNING TEAM 294 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 295 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ GOJEE BERRY 296 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 297 ΧΑΤΖΗΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 298 ΧΟΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΛΟΓΑ 299 ΧΟΖΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΦΛΟΓΑ 300 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ - 301 ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 302 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 303 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 304 ΨΥΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ WWW.EOSKAL.GR 305 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΛΑΣ
ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015 |
|
|
SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις
Greece
11053 Δημοσιεύσεις |
Δημοσιεύθηκε - 05/12/2014 : 09:45:11
|
Η λίστα των συμμετεχόντων που έχουν επιλέξει να έρθουν με τα πούλμαν της διοργάνωσης ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ!
Α/Α EΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 1 ANGELOPOULOS CHRISTOS ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ 2 BAKA BABI AIR BAKA 3 BALTATZIS CHRISTOS NATURAL HIGH 4 DIMITROULIS PANAGIOTIS BLACK SHEEP RUNNERS 5 GKERLES IOANNIS FLOGA 6 HALKIDES CHRIS ΣΔΥΠ 7 KOZANITIS KONSTANTINOS FLOGA 8 LOKIS IOANNIS Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ. 9 MACCOY RANNELLE KASIMIS TRAINING 10 MANOLIS NIKOS BIC MARATHON TEAM 11 MARKOPOULOS DIMOSTHENIS 12 OIKONOMOU ILIAS FLOGA 13 ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SNAILS RUNNING TEAM 14 ΑΓΓΕΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 16 ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 17 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 18 ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 19 ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 20 ΑΝΤΖΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ NAOUM COUPLE 21 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΑΥΑΓΙΑ ΒΕΪΚΟΥ 23 ΑΞΑΡΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 24 ΑΡΓΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 25 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 26 ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 27 ΒΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ SNAILS RUNNING TEAM 28 ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ 29 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 30 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 31 ΒΑΡΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 32 ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 ΒΙΔΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ. 34 ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ORAMA 35 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΔΥΠ 36 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 37 ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΔ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 38 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΣΗΣ ΣΑΠΠΑΖ 39 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 40 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 41 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 42 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 43 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 44 ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 45 ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 46 ΓΚΕΡΓΚΗ ΕΝΚΕΛΙΑΝΑ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 47 ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SNAILS RUNNING TEAM 48 ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ SNAILS RUNNING TEAM 49 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 50 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 51 ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 52 ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 53 ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΟΓΑ 55 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΑ - ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 56 ΔΟΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΛΟΓΑ-FLYING GEESE 57 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 58 ΕΡΓΚΙΟΥΝΓΕΡ ΦΑΤΜΑ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 59 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 60 ΖΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 61 ΖΗΣΗΣ ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣ.ΑΠΟΛΛΩΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 63 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 64 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 65 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ORAMA 66 ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 67 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ PETROUTSOS BOXING TEAM 68 ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 69 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 70 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΜΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 71 ΘΟΔΩΡΑΣ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 72 ΙΑΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ALLTERRAINRUNNERS BY DIMITRIS THEODORAKAKOS 73 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 74 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 75 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 76 ΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 77 ΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 78 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΤΖΕΝΗ 79 ΚΑΠΙΖΙΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 80 ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 81 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΕΛΕΝΑ 82 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 83 ΚΑΡΙΕΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ADIDAS RUNNING TEAM 84 ΚΑΣΕΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 85 ΚΑΣΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 86 ΚΑΤΑΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 87 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΑΠΠΑΖ 88 ΚΑΦΟΥΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 90 ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΑΠΠΑΖ-ΣΔΥΠ 91 ΚΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Ε.Ο.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 92 ΚΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Ε.Ο.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ 93 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 94 ΚΟΡΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 95 ΚΟΤΣΙΝΑ ΟΛΓΑ 96 ΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΟΔΕΥΟ 97 ΚΟΥΤΙΒΗΣ ΠΑΥΛΟΣ FITNESSART CROSSFIT 98 ΚΟΥΤΙΒΗΣ ΠΑΥΛΟΣ FITNESSART CROSSFIT 99 ΚΟΥΤΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 100 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ GOJI BERRY TEAM / ESCAPE SHOP 101 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ο.Υ.Κ 102 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΛΟΓΑ 103 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 104 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΕΘΟΔΙΟΣ 105 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 106 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 107 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 108 ΛΕΥΚΟΒΙΤΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 109 ΛΙΟΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΔΕΥΟ 110 ΛΟΖΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 111 ΛΥΓΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 112 ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ORAMA 113 ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ORAMA 114 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥΑ 115 ΜΑΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 116 ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 117 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 118 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 119 ΜΑΝΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 120 ΜΑΡΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 121 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 122 ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 123 ΜΑΡΤΥΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 124 ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ GOJI BERRY TEAM 125 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 126 ΜΕΜΕΤΟΓΛΟΥ ΓΙΟΥΞΕΛ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 127 ΜΗΛΙΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΦΑΝΣ 128 ΜΙΛΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ CROSSFIT SOUTH FACTORY 129 ΜΙΧΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 130 ΜΟΥΝΤΟΥΝΑΣ ΣΜΟΛΕΝΣΚΥ ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 131 ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΦΑΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 132 ΜΠΑΖΩΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 133 ΜΠΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ALL TERRAIN RUNNERS 134 ΜΠΑΡΙΑΜΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ. 135 ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΑΝΝΑ 136 ΜΠΑΦΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GOJI BERRY 137 ΜΠΕΛΜΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Ν.Ο.ΚΥΘΗΡΩΝ 138 ΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΔΥΑ 139 ΜΠΟΥΡΛΑΣ ΦΕΙΔΙΑΣ ΕΨΙΛΟΝ 140 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ. 141 ΝΑΚΟΣ ΘΟΕΟΔΩΡΟΣ - 142 ΝΑΟΥΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ NAOUM COUPLE 143 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΣΔΥΑ 144 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΔΥΑ 145 ΝΙΚΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ XAMOS 146 ΝΤΟΥΡΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 147 ΞΥΛΑ ΝΤΕΜΗ ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 148 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 149 ΟΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 150 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 151 ΠΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ NAVY RUNNERS 152 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 153 ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 154 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ SCORDOTEAM 155 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΩΝ 156 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 157 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 158 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 159 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 160 ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ SNAILS RUNNING TEAM 161 ΠΑΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 162 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 163 ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 164 ΠΕΤΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 165 ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 166 ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ORAMA 167 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 168 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΠΠΑΖ 169 ΡΟΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΣΦΠ 170 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SAFANS 171 ΣΑΓΚΑ ΛΕΝΑ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 172 ΣΑΝΟΥΔΟΥ ΖΗΝΙΑ ΦΛΟΓΑ 173 ΣΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 174 ΣΕΛΑΜΗ ΑΡΓΥΡΩ FLYING GEESE RUNNING TEAM 175 ΣΕΛΑΜΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ROUSSOS RUNNING TEAM 176 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ALL TERAIN RUNNERS 177 ΣΗΜΗΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 178 ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 179 ΣΙΔΕΡΗΣ AΠΟΣΤΟΛΟΣ 180 ΣΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 181 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΑ 182 ΣΚΟΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 183 ΣΚΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 184 ΣΚΟΥΜΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 185 ΣΚΟΥΜΠΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 186 ΣΚΟΥΜΠΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 187 ΣΚΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ NEMEA RUNNERS 188 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΠΠΑΖ 189 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΟΣ ORAMA 190 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ 191 ΣΤΕΦΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ORAMA 192 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ SNAIL RUNNING TEAM 193 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ SNAIL RUNNING TEAM 194 ΣΥΚΟΒΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 195 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 196 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 197 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 198 ΤΖΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 199 ΤΖΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 200 ΤΖΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 201 ΤΖΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 202 ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 203 ΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 204 ΤΡΕΚΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 205 ΤΡΙΚΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 206 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ SNAILS RUNNING TEAM 207 ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 208 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 209 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 210 ΦΕΤΑΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 211 ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 212 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 213 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΟΥΣΗΣ ORAMA 214 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΕΗ 215 ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 216 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 217 ΧΟΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΛΟΓΑ 218 ΧΟΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Κ1-ΑΡΕΝΑ 219 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΡΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 220 ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ XAMOS 221 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 222 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 223 ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 224 ΨΗΛΟΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 225 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015 |
Edited by - SKOTEINOS on 05/12/2014 10:02:11 |
|
|
SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις
Greece
11053 Δημοσιεύσεις |
Δημοσιεύθηκε - 05/12/2014 : 09:55:24
|
Οι συμμετέχοντες που έχουν δηλώσει να έρθουν με το πούλμαν της διήμερης εκδρομής! Σημειώνουμε ότι η εν λόγω επιλογή έχει κλείσει,καθώς συμπληρώθηκε το εν λόγω πούλμαν!
1 ERMILIOS PANAGIOTIS P.E. LAKONIAS 2 KYRIAZOPOULOS MICHAIL 3 MOUSTOPOULOS LYKOURGOS HOLMES PLACE RUNNING CLUB 4 SAMIE JACQUES FLYING GEESE RUNNING GEESE 5 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΕΝΑΣ 6 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8 ΑΡΟΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 9 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11 ΓΑΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ FLYING GEESE RUNNING TEAM 12 ΓΚΟΖΝΤΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 13 ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ FLYING GEESE RUNNING TEAM 14 ΓΡΑΜΟΖΗ ΜΑΓΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 15 ΓΡΑΤΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΡΑΠΟΑ 16 ΔΟΓΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ FLYING GEESE 17 ΔΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 19 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΚ-ΣΔΟΕ 20 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22 ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ BΑΣΩ 23 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 25 ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 26 ΚΑΣΙΩΛΑΣ ΤΑΣΟΣ Φ.Ο.Σ Ο ΠΑΝ 27 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ GRAVA RUNNER CLUB 28 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ GRAVA RUNNER CLUB 29 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΕΛΗ ΛΥΚΩΝ 30 ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 31 ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 32 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ GRAVA RUNNER CLUB 33 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ GRAVA RUNNER CLUB 34 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 35 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 36 ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ OUTRUN 37 ΜΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΑ ΕΡΘΩ ΩΣ ΣΥΝΟΔΟΣ ΔΡΟΜΕΑ 38 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 39 ΜΑΡΟΥΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 40 ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 41 ΜΠΕΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 42 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 43 ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΛΣΟΥΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 44 ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΛΣΟΥΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 45 ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ-ΕΛΑΣΣΩΝΑΣ 46 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 47 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 48 ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α.Π.Σ "ΑΠΟΛΛΩΝ" ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 49 ΠΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ MY ATHLETE 50 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΜΗΝΑΣ PELECANUS CRISPUS 51 ΠΛΑΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 52 ΠΡΙΜΙΚΥΡΗ/PRIMIKYRI ΣΤΕΛΛΑ/ STELLA 53 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΩΡΑΦΑ 54 ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ SNAILS RUNNING TEAM 55 ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 56 ΤΣΑΒΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 57 ΤΣΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΡΑΠΟΑ 58 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 59 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 60 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 61 ΧΑΤΖΗΘΩΜΑΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GR RUNNERS
ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015 |
|
|
SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις
Greece
11053 Δημοσιεύσεις |
Δημοσιεύθηκε - 05/12/2014 : 10:07:00
|
Παρακαλέιστε,όσοι έχετε επιλέξει να έρθετε με τα πούλμαν της διοργάνωσης,να φροντίσετε το οικονομικό το συντομότερο δυνατόν,για να κάνουμε και εμείς τον καλύτερο προγραμματισμό μας! Ευχαριστούμε πολύ!
ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015 |
|
|
SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις
Greece
11053 Δημοσιεύσεις |
Δημοσιεύθηκε - 06/12/2014 : 11:29:08
|
Καλημέρα σας! Αύριο εμφανίζομαι με τον Πρόεδρο της οργανωτικής επιτροπής του αγώνα στο Channel 9 στην εκπομπή time to feel Good,για τον αγώνα στο Καστόρι,όπου δίνουμε συνέντευξη!
ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015 |
|
|
SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις
Greece
11053 Δημοσιεύσεις |
|
SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις
Greece
11053 Δημοσιεύσεις |
Δημοσιεύθηκε - 08/12/2014 : 14:56:25
|
Επειδή οι συμμετοχές ξεπέρασαν κάθε προηγούμενο-αυτή την στιγμή οδεύουμε ολοταχώς για τις 800!!!!!-θα μείνουν ανοικτές οι συμμετοχές μέχρι και την Κυριακή 14/12/2014 στις 00.00 το βράδυ. Από εκεί και πέρα ουδεμία άλλη συμμετοχή θα πάρουμε. Ευχαριστώ πολύ!
ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015 |
|
|
SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις
Greece
11053 Δημοσιεύσεις |
|
ANASTASIOS
Master Forum-Runner
Greece
6135 Δημοσιεύσεις |
Δημοσιεύθηκε - 08/12/2014 : 21:00:17
|
quote: Originally posted by SKOTEINOS
Επειδή οι συμμετοχές ξεπέρασαν κάθε προηγούμενο-αυτή την στιγμή οδεύουμε ολοταχώς για τις 800!!!!!-θα μείνουν ανοικτές οι συμμετοχές μέχρι και την Κυριακή 14/12/2014 στις 00.00 το βράδυ. Από εκεί και πέρα ουδεμία άλλη συμμετοχή θα πάρουμε. Ευχαριστώ πολύ!
ΚΡΟΝΙΟΝ ΠΕΡΑΣΜΑ-18/07/2015
800Ε ρε γλέντια
Οι δυσκολίες της ζωής αντιμετωπίζονται συνήθως με τρείς τρόπους:την ελπίδα,το όνειρο και το χιούμορ.
|
|
|
KASTOREIO
Newbie Forum Runner
Greece
22 Δημοσιεύσεις |
Δημοσιεύθηκε - 09/12/2014 : 15:05:34
|
Ο Αγώνας μας στο Channel 9 TV και στην εκπομπή Time to Feel Good !! 2ο Καστόρειος Ορεινό Ημιμαραθώνιο Ταϋγέτου
O Πρόεδρος της Οργανωτικής Επιτροπής Γιώργος Οικονομάκης και ο Γραμματέας της Αγωνόδικου Επιτροπής Παύλος Γορανίτης εμφανίζονται στην εκπομπή time to feel good που σχολιάζει τα δρομικά πράγματα της χώρας μας,και έδωσαν συνέντευξη για τον 2ο Καστόρειο Ορεινό Ημιμαραθώνιο Ταϋγέτου!
http://youtu.be/Ews-T2N7hJ8?t=4m31s
ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΣ ΟΡΕΙΝΟΣ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΤΑΫΓΕΤΟΥ http://tokastori.wordpress.com |
|
|
SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις
Greece
11053 Δημοσιεύσεις |
|
echetlos
Master Forum-Runner
9191 Δημοσιεύσεις |
Δημοσιεύθηκε - 09/12/2014 : 15:32:26
|
Το τρως όλο το φαγάκι σου βλέπω...
"My sport is your sport's punishment" |
|
|
Θέμα |
|