Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Διατροφή
 Εκθεση Μαραθωνίου
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

Spartiatis
Elite Forum-Runner

Greece


1605 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 15/10/2014 :  21:45:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του Spartiatis.  Απάντηση σε αποστρόφους
Σας περιμενω όλους κι όλες! Περίπτερο 25Β να δοκιμάσετε 5 ειδη ταχίνι! Φυστικοβούτυρο, Αμβροσία, Σταφίδες κπα! Θα ειναι μαζι μας το Σάββατο κι ο Στράτος Μελίτης γνωστός διατροφολόγος για αθλητες.

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/10/2014 :  22:30:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Tο βιβλίο θα είναι εκεί;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/10/2014 :  23:39:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/10/2014 :  14:53:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by GERMANOS

Tο βιβλίο θα είναι εκεί;




ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ !!!

Ευχαριστω !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Spartiatis
Elite Forum-Runner

Greece


1605 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/10/2014 :  22:45:24  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Spartiatis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Το βιβλίο ΘΑ ειναι εκεί!!! Απο Δευτέρα παει τυπογραφείο , Τετάρτη-Πέμπτη βιβλιοδεσία και λογικά Παρασκευή θα εχω τα πρώτα αντίτυπα στα χέρια μου! Το περιμενω με μεγάλη χαρά να το πιάσω στα χέρια μου, 3 χρόνια τώρα! Ευχαριστω όλα τα μέλη του φόρουμ για την αγάπη που δείχνουν και ποσο πολυ αγκάλιασαν το βιβλίο πριν κάνει κυκλοφορήσει!!! Ελπίζω να σταθώ αντάξιος στις προσδοκίες σας και να σας κάνει παρέα κάποιες ευχάριστες ωρες διαβάζοντας τό.
Εννοείτε πως θα είσαστε όλοι καλεσμένοι στην επίσημη παρουσίαση σε πολυχώρο στην Αθηνα!ευχαριστω πολυ!

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gligoros
Advanced Forum-Runner

Greece


302 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/10/2014 :  23:16:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Spartiatis

Σας περιμενω όλους κι όλες! Περίπτερο 25Β να δοκιμάσετε 5 ειδη ταχίνι! Φυστικοβούτυρο, Αμβροσία, Σταφίδες κπα! Θα ειναι μαζι μας το Σάββατο κι ο Στράτος Μελίτης γνωστός διατροφολόγος για αθλητες.

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.



Θα σε επισκεφτούμε μίστερ, όλο και κανα ταχινάκι θα πάρουμε..!!! Απο μέλι πως τα πάμε ???? Έχεις κανένα καλό ελάτου ??? Φέτος όλα τα μέλια που έχω φάει, λόγω περσινού καιρού και καταστροφής της ανθοφορίας ήταν άθλια, όλο με γλυκόζη ταισμένα τα μελίσσια και το μέλι σκέτη...ζάχαρη. Έχεις κάτι πολύ καλό ανεξαρτήτως τιμής ?????


<<ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ - ΒΙΕΤΝΑΜ>>
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Spartiatis
Elite Forum-Runner

Greece


1605 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/11/2014 :  20:38:34  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Spartiatis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Στο περίπτερο 25Β επειδή θα εχει χώρο και για το βιβλιο θα εχω τα εξής: ταχινι Φλώρου -Φυστικοβούτυρο Σερρών - βιολογική μαύρη σταφίδα Κορίνθου - Αμβροσία- Σησαμις (παστέλι με σησαμι-μελι και κανέλα κευλανης!!)-ίσως μπαρες πρωτεΐνης γιατί θα εχει πολλές και απο υπερτροφες ακαι-μακα- σούμα-φυτικές πρωτεΐνες ρυζιού/αρακά/κάνναβης- τριβολι αν κάποιος θα ήθελε κάτι συγκεκριμένο μπορει να μου πει να το φέρω!!!

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

chamav
Advanced Forum-Runner

Greece


366 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/11/2014 :  22:57:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Spartiatis

Στο περίπτερο 25Β επειδή θα εχει χώρο και για το βιβλιο θα εχω τα εξής: ταχινι Φλώρου -Φυστικοβούτυρο Σερρών - βιολογική μαύρη σταφίδα Κορίνθου - Αμβροσία- Σησαμις (παστέλι με σησαμι-μελι και κανέλα κευλανης!!)-ίσως μπαρες πρωτεΐνης γιατί θα εχει πολλές και απο υπερτροφες ακαι-μακα- σούμα-φυτικές πρωτεΐνες ρυζιού/αρακά/κάνναβης- τριβολι αν κάποιος θα ήθελε κάτι συγκεκριμένο μπορει να μου πει να το φέρω!!!

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.



Δημήτρη, και Κυργίων ολικής!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Spartiatis
Elite Forum-Runner

Greece


1605 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2014 :  20:10:16  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Spartiatis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ωραια θα εχω και μερικα κυργιων ολικης,αχιλαδελη,αναγνωστοπουλου αλλα οχι πολλα.

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000