Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Στα χναρια του Παυσανια
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 10

TSAMADIS
Senior Forum-Runner

Greece


561 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/04/2007 :  12:28:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ke Stamati και κριτικη θα κανω, και θα τρεξω,και ποιηση θα απαγελλω κι οποιοσ καταλαβει,και αποψη θα εχω και το ονοματεπωνυμο μου εχω γραψει φαρδυ πλατυ,και e-mail εχω και τηλεφωνο εχω και δελτιο ταυτοτητας εχω.

stefanos
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ali-Pasas
Newbie Forum Runner

12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/04/2007 :  12:32:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα ζάρια του Ανανία ???????



Τι τα θέλεις τα κραγιόνια ?
Tι τα θέλεις τα μανό?
Εσύ μοιάζεις στη Μαντόνα,
όταν ήταν δεκαοχτώ...

Edited by - Ali-Pasas on 24/04/2007 12:38:54
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stamatis
Senior Forum-Runner

Greece


546 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/04/2007 :  15:16:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by TSAMADIS

Ke Stamati και κριτικη θα κανω, και θα τρεξω,και ποιηση θα απαγελλω κι οποιοσ καταλαβει,και αποψη θα εχω και το ονοματεπωνυμο μου εχω γραψει φαρδυ πλατυ,και e-mail εχω και τηλεφωνο εχω και δελτιο ταυτοτητας εχω.

stefanos



Ωραία λοιπόν, χαίρομαι ιδιαίτερα για όλα αυτά που αναφέρεις, και θα χαρώ ακόμα περσσότερο να γνωριστούμε κι από κοντά στον αγώνα, όπως πολλοί έχουμε κάνει από δώ μέσα και καλωσορίζουμε όλο και περισσότερους σύντροφους-δρομείς. Απλά, παρακαλώ να προσέχουμε λίγο η όποια χιουμοριστική διάθεση να μην κινδυνεύει να προσβάλει κάποιον άλλον από τους φίλους-φίλες εδώ, γιατί αυτό δεν το καλωσορίζουμε.
Σταμάτης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/04/2007 :  16:03:47  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Πέρσι πάντως θυμάμαι ψιλοέβρεχε. Κατάφερα να ψιλοχαλάσω και το mp3 από το νερό. Πάντως σε περίπτωση ήλιου έστω και αν η θερμοκρασία είναι χαμηλή χρειάζεται όπως και δήποτε... το να τρέχεις 1,20~2,20 πάνω σε καυτή άσφαλτο και χωρίς ένα δέντρο γύρω σου για σκιά δεν είναι ότι καλύτερο

______________________
*Ότι ξεκινάει όμορφα, τελειώνει με πόνο... :/*
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/04/2007 :  16:43:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
1. Elton ξεκινάω "μπαίνοντας" στην Αττική οδό απο την περιφερειακή του Υμηττού και συγκεκριμένα απο την εισοδο του ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΥ στην Αγ. Παρασκευή, στις 08.30. Πολύ ευχαρίστως να συναντηθούμε και να πάμε παρέα.
2. Α, ρε Σταμάτη, μην πεις πως δεν σε προειδοποίησα!
3. Ρωτάω τον ..."ειδικό"! ΦΑΙ θα χει?

Carpe Viam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/04/2007 :  18:33:57  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats


3. Ρωτάω τον ..."ειδικό"! ΦΑΙ θα χει?


Απλά.... άπειροοοοοοοο
Γεμίζεις, τρως, ξαναγεμίζεις!!! Και κατα τη διάρκεια που κάνετε αυτό, εγώ κερδίζω τα δώρα της κλήρωσεις (όπως πέρυσι!)

______________________
*Ότι ξεκινάει όμορφα, τελειώνει με πόνο... :/*
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/04/2007 :  19:14:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να πάρω και...την οικογένεια μαζί μου δλδ? Πρόσεξε, μη και μείνει νηστικός ο μπέμπης!?!

Carpe Viam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ali-Pasas
Newbie Forum Runner

12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/04/2007 :  19:47:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Τα ψάρια του Ανανία.



Τι τα θέλεις τα κραγιόνια ?/ Tι τα θέλεις τα μανό?/Εσύ μοιάζεις στη Μαντόνα,/ όταν ήταν δεκαοχτώ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vasso
Senior Forum-Runner

Greece


576 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/04/2007 :  20:43:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ετρεξα σημερα 45 λεπτα και νιωθω σαν να με εχει πατησει οδοστροτηρας, και πονεσε και η λαγονοκνημιαια μου!!! που δεν με ειχε ενοχλησει μεχρι τωρα!! θα δοκιμασω και την πεμπτη και βλεπουμε!! οσο ζω ελπιζω!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/04/2007 :  21:21:43  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by vasso

ετρεξα σημερα 45 λεπτα και νιωθω σαν να με εχει πατησει οδοστροτηρας, και πονεσε και η λαγονοκνημιαια μου!!! που δεν με ειχε ενοχλησει μεχρι τωρα!! θα δοκιμασω και την πεμπτη και βλεπουμε!! οσο ζω ελπιζω!!!


Δεν μπορείς να έρθεις τουλάχιστον για βόλτα στον τερματισμο? Να κάτσεις μαζί μας στο τραπέζι?

______________________
*Ότι ξεκινάει όμορφα, τελειώνει με πόνο... :/*
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

elton
The Shrink

Greece


1407 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/04/2007 :  09:00:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Nikats,εγω μπαινω απο την εισοδο Πικερμιου(ειμαι βλεπεις μακρινο ΒΑΠ),οποτε δεν βολευει.Εκτος αν συναντιομασταν καπου στην εξοδο της Α.Ο μιας και δεν ξερω το σημειο εκκινησης.Αν αυτη η λυση παιζει και δεν σε δυσκολευει,στειλε μου ενα mail με το τηλεφωνο σου για να συνεννοηθουμε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Runner
Global Moderator



11 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/04/2007 :  11:29:00  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Runner Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stamatis
Senior Forum-Runner

Greece


546 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/04/2007 :  14:38:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by vasso

ετρεξα σημερα 45 λεπτα και νιωθω σαν να με εχει πατησει οδοστροτηρας, και πονεσε και η λαγονοκνημιαια μου!!! που δεν με ειχε ενοχλησει μεχρι τωρα!! θα δοκιμασω και την πεμπτη και βλεπουμε!! οσο ζω ελπιζω!!!



Κάποιοι από δώ βλέπω πως τρέχουν γρήγορα μετά από μαραθώνιους - κάποιοι όχι, μπορεί να είναι θέμα οργανισμού πόσο θέλει αποκατάσταση μετά από πολύωρη καταπόνηση - επίσης διάφορα πονάκια εμφανίζονται όταν χαλαρώνεις μετά και πρέπει να επαναπροσαρμόσεις τον οργανισμό σου. Εγώ μετά από μαραθώνιο πάω σιγά-σιγά και πάντα πιασμένος μετά από καμπόσες μέρες. Σήμερα πρωτότρεξα 5 χιλιομετράκια. Για να φτάσω 20 χιλιόμετρα τρέξιμο σα long run (και όχι σε συνθήκες αγώνα) περνάνε συνήθως 5-6 βδομάδες.
Στα γράφω αυτά για να μη νομίζεις ότι σου συμβαίνει τίποτα τόσο περίεργο, ειδικά μετά τον πρώτο μαραθώνιο, και πάς να πιέσεις τον οργανισμό σου αν δεν είναι ακόμα έτοιμος. Έλα για παρέα και support, κι εγώ για αυτό θα κατέβω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aad
Elite Forum-Runner

Greece
1701 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/04/2007 :  15:53:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα Βάσω και Σταμάτη

Εγώ πάλι πάω σαν χαρούμενο (και ολίγον κουτσό...) χελωνάκι
Γενικώς κι όχι μόνο στον Μαραθώνιο...
Αλλά στις 2 μέρες, άμα δεν τρέξω ΣΚΑΩΩΩΩΩΩ !!!

(Μόλις ανέπτυξα την θεωρία της αθλούμενης/ τρέχουσας χελωνίτσας)

Αντώνης Δραγώνας

ΥΓ. Θέλω ενθουσιώδεις θεατές και "υποκινητές" !!! (ψάχνω το super ατομικό μου ρεκόρ... μη σας αποκαλύψω πόσο... )
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gaboula
Advanced Forum-Runner

Greece


292 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/04/2007 :  16:09:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Vasso mou, akou ti sou lei o Stamatis. Para poli sosto avto

An mou ihes pei persi na pao na trekso 21km 2 evdomades meta apo marathonio, tha s'oulega eisai treli
Apo tote pou ebleksa me tin trelo parea, kai kano perisotera km, fenete pos ta chonevo kapos pio evkola. Eh kai tora leo na to kano, halara kai yia tin pareoula . Avto omos den simeni pos ehei idi yini pliris apokatastasi, kai ta dika mou podia akoma varia einai (yia ton ishiako den sisitame kan).

Akou lipon to soma sou kai ela aplos yia na se doume. As tous allous na treksoune
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 10 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000