Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 33ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας 2015
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 82

billant
Forum-Runner

Greece
108 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2015 :  15:16:40  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by echetlos

Εδώ κυρά μου, μπήκε βίντεο μας στην σελίδα του ΣΕΓΑΣ, ποιες φωτο κι εφημερίδες...

"My sport is your sport's punishment"



Για στείλε το link....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

than
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2015 :  17:57:48  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by echetlos

Παίδες, καλή επιτυχία εύχομαι σε όλους σας!
Παλέψτε, ιδρώστε, χαρείτε το αλλά συγχρόνως με σύνεση.

Θα είμαι στο 39ο, στην ανηφορίτσα της Φειδιππίδου.
Ελπίζω να σας δω όλους να περνάτε.

ΥΓ: Το χειροκρότημα είναι δωρεάν.
Αν θέλετε πιο προσωπική ενθάρρυνση, πχ "πάμε γερά Αλεξάνδρα", είναι 5€.
Αν θέλετε και κάτι περισσότερο, πχ "δεν πειράζει Αλεξάνδρα, του χρόνου πάλι", είναι 8€.

"My sport is your sport's punishment"



Και καμία φάπα σε αυτό το σημείο δε θα ´ταν άσχημη... Έτσι, να ξυπνάμε...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2015 :  18:29:22  Εμφάνιση Προφίλ
Δεν έχω εμπειρία, αλλά νομίζω ότι φάπα από τον echetlos θα ήταν άσχημη σε οποιοδήποτε σημείο του αγώνα!

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gligoros
Advanced Forum-Runner

Greece


302 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2015 :  19:09:33  Εμφάνιση Προφίλ
Επανέρχομαι μετά απο πολύμηνη απουσία, λόγω έλευσις τέκνου στην οικογένεια, μετακόμισης σε νέο σπίτι και λοιπών θεμάτων που με κράτησαν εκτός τρεξίματος. Θέλω να ευχηθώ σε όλους σας καλή επιτυχία, να πετύχετε τους στόχους σας και θα είμαι κι' εγώ εκεί να σας χειροκροτήσω και να σας εμψυχώσω..!!!!!


<<ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ - ΒΙΕΤΝΑΜ>>
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2015 :  19:49:24  Εμφάνιση Προφίλ
Καλή επιτυχία και ευκολία σε όλους !!!
είτε είστε δρομείς είτε διοργανωτές είτε εθελοντές !!
Θα τα πούμε στην εκκίνηση !! το νούμερο και το μπλοκ θα το μάθω αύριο !!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2015 :  19:59:24  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Koukouvagia

Δεν έχω εμπειρία, αλλά νομίζω ότι φάπα από τον echetlos θα ήταν άσχημη σε οποιοδήποτε σημείο του αγώνα!

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...



Εξαρτάται....
στο σημείο που στήνει καραούλι....
μερικές φορές επιβάλεται η φάπα από τα χέρια του...
ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ....


Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Thessalonikios
Newbie Forum Runner

34 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2015 :  20:08:33  Εμφάνιση Προφίλ
Ποια ειναι το ορια για τους Ολυμπιακους αγωνες;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2015 :  20:45:06  Εμφάνιση Προφίλ
Αναλυτικά, τα όρια για το Ρίο:


ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΝΔΡΕΣ

11.32 100μ. 10.16
23.20 200μ. 20.50
52.00 400μ. 45.40
2:01.00 800μ. 1:45.80
4:06.00 1.500μ. 3:36.00
15:20.00 5.000μ. 13:25.00
32:15.00 10.000μ. 28:00.00
2:42.00 Μαραθώνιος 2:17.00
9:45.00 3.00μ. στιπλ 8:28.00
13.00 100/110μ. εμπόδια 13.47
56.20 400μ. εμπόδια 49.40
1,94μ. Ύψος 2,29μ.
4,50μ. Επί κοντώ 5,70μ.
6.70μ. Μήκος 8,15μ.
14.20μ. Τριπλούν 16.90μ.
17.80μ. Σφαιροβολία 20.50
61.00μ. Δισκοβολία 66.00μ.
71.00μ. Σφυροβολία 78.00μ.
62.00μ. Ακοντισμός 83.00
6.200 βαθμοί Έπταθλο -
- Δέκαθλο 8.100 βαθμοί
1:35.00 20χλμ. βάδην 1:24.00
- 50χλμ. βάδην 4:03.00
Top8 παγκόσμιας κατάταξης+πρώτη 8άδα παγκόσμιας κατάταξης 4χ100μ. Top8 παγκόσμιας κατάταξης +πρώτη 8άδα παγκόσμιας κατάταξης
Top8 παγκόσμιας κατάταξης+πρώτη 8άδα παγκόσμιας κατάταξης 4χ400μ. Top8 παγκόσμιας κατάταξης+πρώτη 8άδα παγκόσμιας κατάταξης
quote:
Originally posted by Thessalonikios

Ποια ειναι το ορια για τους Ολυμπιακους αγωνες;

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2015 :  21:08:51  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by echetlos

quote:
Originally posted by ALEXANDRA

Το "δεν πειραζει Αλεξανδρα" ελπιζω να ηταν τυχαιο.



Τίποτα δεν είναι τυχαίο...

"My sport is your sport's punishment"



Αυτό με ανησυχεί.
Μόλις επέστρεψα απο Αμερική. 24 ώρες χωρίς ύπνο. Ελπίζω να φτάσω στο σημείο που θα στέκεσαι. Βρίσε με, κάνε οτι θες. Θα κοιμάμαι όρθια, δε θα παρω πρέφα....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2015 :  21:25:28  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Skyrunner

Αναλυτικά, τα όρια για το Ρίο:


ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΝΔΡΕΣ

11.32 100μ. 10.16
23.20 200μ. 20.50
52.00 400μ. 45.40
2:01.00 800μ. 1:45.80
4:06.00 1.500μ. 3:36.00
15:20.00 5.000μ. 13:25.00
32:15.00 10.000μ. 28:00.00
2:42.00 Μαραθώνιος 2:17.00
9:45.00 3.00μ. στιπλ 8:28.00
13.00 100/110μ. εμπόδια 13.47
56.20 400μ. εμπόδια 49.40
1,94μ. Ύψος 2,29μ.
4,50μ. Επί κοντώ 5,70μ.
6.70μ. Μήκος 8,15μ.
14.20μ. Τριπλούν 16.90μ.
17.80μ. Σφαιροβολία 20.50
61.00μ. Δισκοβολία 66.00μ.
71.00μ. Σφυροβολία 78.00μ.
62.00μ. Ακοντισμός 83.00
6.200 βαθμοί Έπταθλο -
- Δέκαθλο 8.100 βαθμοί
1:35.00 20χλμ. βάδην 1:24.00
- 50χλμ. βάδην 4:03.00
Top8 παγκόσμιας κατάταξης+πρώτη 8άδα παγκόσμιας κατάταξης 4χ100μ. Top8 παγκόσμιας κατάταξης +πρώτη 8άδα παγκόσμιας κατάταξης
Top8 παγκόσμιας κατάταξης+πρώτη 8άδα παγκόσμιας κατάταξης 4χ400μ. Top8 παγκόσμιας κατάταξης+πρώτη 8άδα παγκόσμιας κατάταξης
quote:
Originally posted by Thessalonikios

Ποια ειναι το ορια για τους Ολυμπιακους αγωνες;






Φτου σου. Τα κατέβασαν κι άλλο...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2015 :  21:28:28  Εμφάνιση Προφίλ
εντάξει έχω λιώσει με τα τελευταία σχόλια, respect!

νομίζω πως έφτασε η ώρα για να στείλω από εδώ ψηλά τη θετική μου ενέργεια και αύρα. πιστεύω μέχρι Κυριακή πρωί θα έχουν φτάσει ως το Μαραθώνα!

εύχομαι λοιπόν σε όλους σας να έχετε τον ιδανικό αγώνα -καιρικές συνθήκες, σωματικά, ψυχολογικά κλπ- και να πετύχετε ο καθένας ξεχωριστά το στόχο που έχει θέσει!

κι επί προσωπικού όμως, τις πιο δυνατές ευχές μου για έναν καλό τερματισμό σε Παύλο (saridis), Σπύρο (spy), το συνονόματό μου (Anastasios), Κυριάκο (krevith), Γιώργο (zoro), Μανώλη (trexantiris), Παναγιώτηδες (etien και skyrunner!), Αργύρη (winarg), Σωτήρη (sotos-marathon), Nίκο (tazi), Θανάση (sak14), Λεωνίδα (lemonidas), Στράτο (stratos al), Άρη (aroulio), Κώστα (rigelian) και φυσικά στις κυρίες της παρέας Μαρία (elda) και Αλεξάνδρα! Ακόμα σε hiroshima, nek2000, sigi και όλους τους υπόλοιπους από εδώ μέσα που μέχρι να σας βρω όλους θα ξημερώσει! η σκέψη μου θα είναι μαζί σας όμως, να είστε σίγουροι!

εννοείται πως (εκτός συγκλονιστικού απροόπτου) θα στηθώ από τις 8 μπροστά σε tv και pc για να έχω άμεση ενημέρωση για όλους σας και να ζήσω λίγη έστω από την αγωνία του αγώνα γι αυτό όσοι δε γράψατε εδώ το νούμερό σας, σπεύσατε πάραυτα!

και φυσικά ζω για τη στιγμή που αφού πια όλοι με το καλό τα καταφέρετε, αρχίσετε να γράφετε τις απίστευτες ιστορίες σας!

καλή διασκέδαση φίλοι μου! το Καλλιμάρμαρο είναι κοντά!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2015 :  21:40:41  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by tzatzikis90

εντάξει έχω λιώσει με τα τελευταία σχόλια, respect!

νομίζω πως έφτασε η ώρα για να στείλω από εδώ ψηλά τη θετική μου ενέργεια και αύρα. πιστεύω μέχρι Κυριακή πρωί θα έχουν φτάσει ως το Μαραθώνα!

εύχομαι λοιπόν σε όλους σας να έχετε τον ιδανικό αγώνα -καιρικές συνθήκες, σωματικά, ψυχολογικά κλπ- και να πετύχετε ο καθένας ξεχωριστά το στόχο που έχει θέσει!

κι επί προσωπικού όμως, τις πιο δυνατές ευχές μου για έναν καλό τερματισμό σε Παύλο (saridis), Σπύρο (spy), το συνονόματό μου (Anastasios), Κυριάκο (krevith), Γιώργο (zoro), Μανώλη (trexantiris), Παναγιώτηδες (etien και skyrunner!), Αργύρη (winarg), Σωτήρη (sotos-marathon), Nίκο (tazi), Θανάση (sak14), Λεωνίδα (lemonidas), Στράτο (stratos al), Άρη (aroulio), Κώστα (rigelian) και φυσικά στις κυρίες της παρέας Μαρία (elda) και Αλεξάνδρα! Ακόμα σε hiroshima, nek2000, sigi και όλους τους υπόλοιπους από εδώ μέσα που μέχρι να σας βρω όλους θα ξημερώσει! η σκέψη μου θα είναι μαζί σας όμως, να είστε σίγουροι!

εννοείται πως (εκτός συγκλονιστικού απροόπτου) θα στηθώ από τις 8 μπροστά σε tv και pc για να έχω άμεση ενημέρωση για όλους σας και να ζήσω λίγη έστω από την αγωνία του αγώνα γι αυτό όσοι δε γράψατε εδώ το νούμερό σας, σπεύσατε πάραυτα!

και φυσικά ζω για τη στιγμή που αφού πια όλοι με το καλό τα καταφέρετε, αρχίσετε να γράφετε τις απίστευτες ιστορίες σας!

καλή διασκέδαση φίλοι μου! το Καλλιμάρμαρο είναι κοντά!

Τάσος

know your limits. then destroy them.



Σε ευχαριστούμε,
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2015 :  21:55:06  Εμφάνιση Προφίλ
Ευχαριστούμε Τάσο !!! του χρόνου και εσύ μαζί μας στην εκκίνηση !!!
quote:
Originally posted by tzatzikis90

εντάξει έχω λιώσει με τα τελευταία σχόλια, respect!

νομίζω πως έφτασε η ώρα για να στείλω από εδώ ψηλά τη θετική μου ενέργεια και αύρα. πιστεύω μέχρι Κυριακή πρωί θα έχουν φτάσει ως το Μαραθώνα!

εύχομαι λοιπόν σε όλους σας να έχετε τον ιδανικό αγώνα -καιρικές συνθήκες, σωματικά, ψυχολογικά κλπ- και να πετύχετε ο καθένας ξεχωριστά το στόχο που έχει θέσει!

κι επί προσωπικού όμως, τις πιο δυνατές ευχές μου για έναν καλό τερματισμό σε Παύλο (saridis), Σπύρο (spy), το συνονόματό μου (Anastasios), Κυριάκο (krevith), Γιώργο (zoro), Μανώλη (trexantiris), Παναγιώτηδες (etien και skyrunner!), Αργύρη (winarg), Σωτήρη (sotos-marathon), Nίκο (tazi), Θανάση (sak14), Λεωνίδα (lemonidas), Στράτο (stratos al), Άρη (aroulio), Κώστα (rigelian) και φυσικά στις κυρίες της παρέας Μαρία (elda) και Αλεξάνδρα! Ακόμα σε hiroshima, nek2000, sigi και όλους τους υπόλοιπους από εδώ μέσα που μέχρι να σας βρω όλους θα ξημερώσει! η σκέψη μου θα είναι μαζί σας όμως, να είστε σίγουροι!

εννοείται πως (εκτός συγκλονιστικού απροόπτου) θα στηθώ από τις 8 μπροστά σε tv και pc για να έχω άμεση ενημέρωση για όλους σας και να ζήσω λίγη έστω από την αγωνία του αγώνα γι αυτό όσοι δε γράψατε εδώ το νούμερό σας, σπεύσατε πάραυτα!

και φυσικά ζω για τη στιγμή που αφού πια όλοι με το καλό τα καταφέρετε, αρχίσετε να γράφετε τις απίστευτες ιστορίες σας!

καλή διασκέδαση φίλοι μου! το Καλλιμάρμαρο είναι κοντά!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2015 :  22:04:00  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by tzatzikis90

εντάξει έχω λιώσει με τα τελευταία σχόλια, respect!

νομίζω πως έφτασε η ώρα για να στείλω από εδώ ψηλά τη θετική μου ενέργεια και αύρα. πιστεύω μέχρι Κυριακή πρωί θα έχουν φτάσει ως το Μαραθώνα!

εύχομαι λοιπόν σε όλους σας να έχετε τον ιδανικό αγώνα -καιρικές συνθήκες, σωματικά, ψυχολογικά κλπ- και να πετύχετε ο καθένας ξεχωριστά το στόχο που έχει θέσει!

κι επί προσωπικού όμως, τις πιο δυνατές ευχές μου για έναν καλό τερματισμό σε Παύλο (saridis), Σπύρο (spy), το συνονόματό μου (Anastasios), Κυριάκο (krevith), Γιώργο (zoro), Μανώλη (trexantiris), Παναγιώτηδες (etien και skyrunner!), Αργύρη (winarg), Σωτήρη (sotos-marathon), Nίκο (tazi), Θανάση (sak14), Λεωνίδα (lemonidas), Στράτο (stratos al), Άρη (aroulio), Κώστα (rigelian) και φυσικά στις κυρίες της παρέας Μαρία (elda) και Αλεξάνδρα! Ακόμα σε hiroshima, nek2000, sigi και όλους τους υπόλοιπους από εδώ μέσα που μέχρι να σας βρω όλους θα ξημερώσει! η σκέψη μου θα είναι μαζί σας όμως, να είστε σίγουροι!

εννοείται πως (εκτός συγκλονιστικού απροόπτου) θα στηθώ από τις 8 μπροστά σε tv και pc για να έχω άμεση ενημέρωση για όλους σας και να ζήσω λίγη έστω από την αγωνία του αγώνα γι αυτό όσοι δε γράψατε εδώ το νούμερό σας, σπεύσατε πάραυτα!

και φυσικά ζω για τη στιγμή που αφού πια όλοι με το καλό τα καταφέρετε, αρχίσετε να γράφετε τις απίστευτες ιστορίες σας!

καλή διασκέδαση φίλοι μου! το Καλλιμάρμαρο είναι κοντά!

Τάσος

know your limits. then destroy them.



Ρε Τζατζίκι μας την έσκασες?????
Και λέγαμε με τον Leon T να πέσουμε στα κοντοσούβλια κατά Παλλήνη πλευρά ... χωρίς τζατζίκι δεν θα έχει ουσία....

Να έχεις στο νου σου το 6ο μπλοκ... μπορεί να είμαι και φέτος πρώτη μούρη... θα δεις ... φοράω μπλούζα σκούρα με το όνομά μου μπροστά...
Πέρσυ περίμενα εκίννηση στο 5ο μπλοκ και με πέρνανε τηλέφωνο γιατί με έδειχνε η ΕΡΤ live.....

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2015 :  22:10:13  Εμφάνιση Προφίλ
@stratos_al σταμάτα ρε θα κλάψω :'( αν είχα κατέβει πάντως, δεδομένα θα ερχόμουν να το τρέξω μαζί σας για χαβαλέ! του χρόνου να είμαστε καλά.. θα σε ψάξω, να ξέρεις! και το νουμεράκι σου έχω γράψει επομένως κανόνισε, αν σταματήσεις για κοντοσούβλια θα το καταλάβω!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 82 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000