Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 33ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας 2015
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 82

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  13:30:55  Εμφάνιση Προφίλ
μια χαρα οι ομορφουλες, εχουν κανει ενα αλμα 42χιλ.195μ και μην μου πειτε οτι δεν γινεται
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  13:33:35  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by echetlos


Γέλασα με τα κοριτσάκια και τέλος...

"My sport is your sport's punishment"



Ουτε να τις χειροκροτησεις δε σου εδωσαν την ευκαιρια!!!

_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xipolitos
Elite Forum-Runner

Greece


1954 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  13:42:48  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by huskarl


https://www.youtube.com/watch?v=TGooZU2UUMw

Βίντεο του τερματισμού του παιδιού με τις πατερίτσες!
Οτι και να πεις είναι λίγο.

Αυτά πρέπει να προωθούν που αποτελούν παραδείγματα, και όχι τα σελεμπριτιλίκια...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

billant
Forum-Runner

Greece
108 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  14:14:36  Εμφάνιση Προφίλ
Δεν χρειαζονται πολλα - πολλά ..... Ακύρωση από τον ΣΕΓΑΣ και διαπόμπευση στον κύκλο τους ...στο fb ή όπου αλλού..... Μια - δυο θα τελειώσει το παραμύθι και δεν θα ασχολούμαστε πια με τους μαιντανούς.... και μάλιστα τους καλπικους....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

billant
Forum-Runner

Greece
108 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  14:16:56  Εμφάνιση Προφίλ
Επίσης καταγραφή των ονομάτων και αδυναμία εγγραφής από το σύστημα στον επόμενοπ αγωνα....Αν το ονοματακι τους δεν μπορει να γραφτει καπου για να το δειξουν , δεν θα κανουν τπτ.....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  14:29:25  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by billant

Επίσης καταγραφή των ονομάτων και αδυναμία εγγραφής από το σύστημα στον επόμενοπ αγωνα....Αν το ονοματακι τους δεν μπορει να γραφτει καπου για να το δειξουν , δεν θα κανουν τπτ.....




Δεν νομίζω να ξανατρέξουν,
απέδειξαν στην παρέα τους πόσο εύκολο είναι να τρέξεις μαραθώνιο και μάλιστα σε χρόνο κοντά στους elite.

Στη Μύκονο θα κάνουν πάταγο με τέτοιο επίτευγμα....


Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

agassi16183
Newbie Forum Runner

Greece


39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  14:40:18  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα, ποιες είναι αυτές οι κοπέλες ρε παιδιά? Που είναι η ανάρτηση του alcool? Δώστε τουλάχιστον φωτογραφίες να δούμε κι εμείς που μπήκαμε τώρα!

Impossible is nothing!
Quitters don't run, Runners don't quit..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Orcatattoo
Senior Forum-Runner

587 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  15:07:55  Εμφάνιση Προφίλ
Εγώ πάντως είμαι τόσο γκαντέμης που αν αποφάσιζα να κλέψω παίρνοντας το μετρό, θα έπεφτα σε απεργία!

Good things come to those who wait..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  15:14:20  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by agassi16183

Καλησπέρα, ποιες είναι αυτές οι κοπέλες ρε παιδιά? Που είναι η ανάρτηση του alcool? Δώστε τουλάχιστον φωτογραφίες να δούμε κι εμείς που μπήκαμε τώρα!

Impossible is nothing!
Quitters don't run, Runners don't quit..



14120 14122

_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  15:33:01  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by bertz

quote:
Originally posted by stratos_al

quote:
Originally posted by billant

Επίσης καταγραφή των ονομάτων και αδυναμία εγγραφής από το σύστημα στον επόμενοπ αγωνα....Αν το ονοματακι τους δεν μπορει να γραφτει καπου για να το δειξουν , δεν θα κανουν τπτ.....




Δεν νομίζω να ξανατρέξουν,
απέδειξαν στην παρέα τους πόσο εύκολο είναι να τρέξεις μαραθώνιο και μάλιστα σε χρόνο κοντά στους elite.

Στη Μύκονο θα κάνουν πάταγο με τέτοιο επίτευγμα....


Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.

Χα χα χα
Μυκονοοοος!! https://m.facebook.com/Effie.Bochti?ref=ts&fref=ts&__nodl



...εντυπωσιακη η Εφη!!!Μενει και Κηφισια!Δε μπορει...θα τη πετυχω καποια μερα σε προπονηση στο Ζηρινειο ...η ισως καπου αλλου!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dkoukou
Senior Forum-Runner

Greece
591 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  15:40:17  Εμφάνιση Προφίλ
Άστο Σπύρο, στο στάδιο προφανώς γυρνάνε 58" τη στροφή, αποκλείεται να μπορέσεις να πιάσεις κουβέντα μαζί τους !


_____________________________________________________________________________________

"...κάποτε, με τον πατέρα σου, είχαμε σε δωδεκαρι πέρασμα 6'06" στο 2ο χιλιόμετρο. Θυμάσαι ρε; Τότε είμασταν καλοί..."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Kika
Forum-Runner

68 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  15:55:59  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Aroulio

Η ατάκα του αγώνα:
το θέλω και θα γίνει!!

ΥΓ συγχαρητήρια





Aroulio σε ευχαριστώ προσωπικά πολύ
είμαι εντελώς πρωτάρα στο τρέξιμο και δεν έχω γνωστούς να συζητάω.. ότι μαθαίνω είναι από εδώ-σαν ερέθισμα- και μετά ψάχνω στο ίντερνετ.
οπότε αυτό που μου είπες ότι μπορώ να τον βγάλω έστω και με περπάτημα σήμαινε πολλά για μένα, και το βιντεάκι φυσικά.
μεγάλη η συνδρομή σου στον τερματισμό μου, έκανες καλή πράξη και εύχομαι να σου επιστρέψει πολλαπλάσια
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  16:03:18  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by dkoukou

Άστο Σπύρο, στο στάδιο προφανώς γυρνάνε 58" τη στροφή, αποκλείεται να μπορέσεις να πιάσεις κουβέντα μαζί τους !


_____________________________________________________________________________________

"...κάποτε, με τον πατέρα σου, είχαμε σε δωδεκαρι πέρασμα 6'06" στο 2ο χιλιόμετρο. Θυμάσαι ρε; Τότε είμασταν καλοί..."



Τον αδικεις, καλος ειναι κι ο Σπυρος, τον ιδιο χρονο εκαναν στο μαραθωνιο, του χρονου θα ειναι και στο ιδιο μπλοκ!!!

_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Trexalitsa78
Senior Forum-Runner

Greece


560 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  16:07:04  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα και από μένα. Έχω πολύ καιρό να γράψω στο φόρουμ, αλλά σας διαβάζω ανελλιπώς!
Καταρχήν συγχαρητήρια για όλους που κατάφεραν να στηθούν στην αφετηρία, ανεξαρτήτως αποτελέσματος. Όπως πολλοί άλλωστε έχουν πει, το δυσκολότερο κομμάτι του μαραθωνίου είναι η προετοιμασία.
Ειδικά συγχαρητήρια αξίζουν όμως σε δύο άτομα. Τους δύο πραγματικούς μαχητές. Τον μαχητή της ζωής Στράτο, που με τον αγώνα του, έδειξε σε όλους τη δύναμη του ανθρώπινου πνεύματος , τη σημασία του να βρεις την δύναμη να παλέψεις ακόμα και όταν όλες οι καταστάσεις είναι εναντίον σου, την τεράστια δύναμη της θέλησης για ζωή. Συγχαρητήρια και από μένα Στράτο και σου εύχομαι από εδώ και μπρος όλα να σου πάνε μόνο καλά. Να ξόρκισες με την επιμονή και την υπερπροσπάθειά σου όλα τα στραβά.
Ο μαχητής Σπύρος απ’ την άλλη, έδειξε ότι τα αγαθά κόποις κτώνται, ότι όταν κάποιος θέλει κάτι πολύ γίνεται, ο κόσμος να χαλάσει. Επίμονος, ξεροκέφαλος ίσως κάποιες φορές, αφού έκανε το δικό του παρά τις διαφορετικές υποδείξεις των περισσοτέρων, μα πάντα προσηλωμένος στο ΣΤΟΧΟ. Μπράβο Σπύρο! Άξιζες και με το παραπάνω μια τέτοια φοβερή επίδοση. Την δούλεψες και την κέρδισες με το σπαθί σου.
Συγχαρητήρια για όλους βέβαια, και για τον καθένα ξεχωριστά. Για την Δέσποινα Despixi που έτρεξε στο πανελλήνιο πρωτάθλημα, μαμά 6 παιδιών και εργαζόμενη, που έκανε ένα πολύ καλό αγώνα, στον Σωτήρη και τον Αργύρη για το σπάσιμο των 3:30 ωρών, για την Αλεξάνδρα που έτρεξε με jet lag, για την Μαρία που αν και με πόνους τερμάτισε χαμογελαστή (btw Μαρία χάρηκα πολυ που σε είδα στο block),για τον Στρατηγό και τον Gtsig για τον άνετο και σε φοβερό χρόνο τερματισμό τους. Μπράβο και σε όλους τους πρωτάρηδες που το έζησαν, και τα κατάφεραν.
Για μένα το συναίσθημα είναι λίγο γλυκόπικρο γιατί από τη μία δεν κατάφερα να πιάσω τον στόχο μου, αλλά απ’ την άλλη ήταν ο καλύτερος τερματισμός μου αφού τα τελευταία μέτρα μέσα στο Στάδιο τα έτρεξα χέρι χέρι με τα παιδιά μου. Στεναχωρημένη γιατί ενώ ήμουν ψιλο άρρωστη στην εκκίνηση και το προηγούμενο βράδυ δεν είχα κοιμηθεί ούτε ένα λεπτό, κατάφερα να τηρήσω κατά γράμμα το συντηρητικό πρόγραμμα που είχα σαν στόχο στο μυαλό μου μέχρι το 25 (πέρασμα ημί σε 1:57 και σε καμία περίπτωση πριν το 32 οι παλμοί πάνω απο 158-160), η κακή τροφοδοσία (τζελάκια ανά 5 χλμ που τελικά ήταν πάρα πολλά για μένα) είχε σαν αποτέλεσμα να διαλυθεί το στομάχι μου, να σταματήσω 2 φορές για εμετό και να χάσω ένα 5λεπτο. Θύμωσα πάρα πολύ γιατί και ξέρω και έχω ακούσει χιλιάδες φορές ότι ποτέ δεν κάνεις στον αγώνα κάτι που δεν έχεις δοκιμάσει σε προπόνηση, και εγώ και τζελάκια roctane πήρα που δεν είχα δοκιμάσει ποτέ, και ενώ όλα τα long runs τα έκανα μόνο με νερό τώρα μου ρθε να πάρω την GU ολόκληρη Τα παθήματα, μαθήματα...
Μετά το 35 δεν είχα πια θέληση να κάνω το 7άρι της "ζωής μου" και επέλεξα να συνεχίσω σε easy ρυθμό για να φτάσω ατσαλάκωτη. Η σκέψη ήταν better safe than sorry, γιατί μπορεί να σούρωνα απ’ τους εμετούς και να μην έφτανα ποτέ, αλλά απ’ την άλλη δεν είμαι σίγουρη αν η απόφαση να συνεχίσω χαλαρά και να μην προσπαθήσω καν να ανοίξω, ήταν αποτέλεσμα της φυγοπονίας που με πιάνει σε όλους τους αγώνες και δεν θέλω καν να δοκιμάσω να κάνω fast finish... αυτό το ψυχολογικό πρέπει να το ξεπεράσω κάποια στιγμή.. .
Τελική επίδοση 3:57:48” , σίγουρα ήθελα καλύτερα, αλλά το να τερματίζεις χαμογελαστός, ακμαιότατος και παρέα με τις μεγαλύτερες αγάπες της ζωής σου, αξία ανεκτίμητη!
Αν εξαιρέσει κανείς το στομαχικό θέμα , δεν ένοιωσα καμία ενόχληση, όλον τον αγώνα τον χάρηκα πολύ αφού σε κανένα σημείο δεν πήγα στα κόκκινα, και δεν πιάστηκα καθόλου. Και του χρόνου να μαστε καλά!!!
Να ευχαριστήσω και εγώ για το σούπερ ντοπάρισμα απ’την φανταστική κερκίδα στην Φειδιππίδου!!! Μεγάλο πράγμα να ξέρεις ότι σε περιμένουν !


Edited by - Trexalitsa78 on 11/11/2015 16:21:31
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/11/2015 :  16:08:19  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by weatherman

Κατά την άποψή μου ΔΕΝ υπάρχει αθλητής που να κάνει καθαρό 3:25 στην κλασσική διαδρομή και να τερματίζει τόσο φρέσκος και χαμογελαστός. Επιπλέον, ΔΕΝ υπάρχουν φωτογραφίες από το σημείο του ημιμαραθωνίου. Δείτε το marathon-photos. Προσωπικά έκανα τον ίδιο καθαρό χρόνο και τερμάτισα χωρίς διάθεση για χαμόγελα και με τάση για εμετό. Άρα κάτι κάνω λάθος.



…μην είσαι τόσο σίγουρος!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 82 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000